Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako se odužiti za profesionalni savet

elitemadzone.org :: MadZone :: kako se odužiti za profesionalni savet

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15225 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10246 Profil

icon Re: kako se odužiti za profesionalni savet07.11.2015. u 13:55 - pre 102 meseci
Ma ne, ne govorim o ukusu. I kvalitetu.
Pio sam ja "domaće" od najgore brlje do vrh-vrhova voćnih rakija. Svašta tu ima. Bukvalno.

Kažem da za poklon ove vrste ja ne bih odneo ovakvu flašu pića.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: kako se odužiti za profesionalni savet07.11.2015. u 14:05 - pre 102 meseci
Citat:
Pio sam ja "domaće" od najgore brlje do vrh-vrhova voćnih rakija.


E tu smo isti :)
Pa, kad malo bolje razmislim, u pravu si. Ipak je `kulturnije`, da tako kazem, pokloniti nesto malo vise `fensi`, poput viskija ili konjaka u takvoj prilici.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

crvenitornado

Član broj: 330183
Poruke: 82
*.mediaworksit.net.



+19 Profil

icon Re: kako se odužiti za profesionalni savet07.11.2015. u 17:41 - pre 102 meseci
Ne pijem alkohol, ali svakako je bolje domaca rakija, ako pri tom ima adekvatnu pricu, ako je covek koji poklanja iz grada nema smisla da kaze ovo je moja domaca, ja je peko. A ako je u pitanju seljak, onda je domaca neprocenjiva jer ima svoju istoriju, koja je mnogo lepsa nego, iso ja u prodavnicu i uzo ono sto svi kupuju.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: kako se odužiti za profesionalni savet07.11.2015. u 18:50 - pre 102 meseci
Sta nekome ko ne pije znaci poklon/znak paznje u vidu rakije ili bilo kojeg alkohola?

Recimo, covek koji ne pije ide da kupi pice koje ce pokloniti nekome, a taj neko takodje ne pije. Meni to izgleda apsurdno.
 
Odgovor na temu

Bata
Branimir Nikolić
Beograd

Član broj: 7232
Poruke: 202
195.178.37.*



+181 Profil

icon Re: kako se odužiti za profesionalni savet08.11.2015. u 07:07 - pre 102 meseci
Citat:
covek koji ne pije ide da kupi pice koje ce pokloniti nekome, a taj neko takodje ne pije. Meni to izgleda apsurdno


Još kako mi je to palo na pamet: ja ne pijem, nemam nikakvo mišljenje
o "kulturi" alkohola, a zloupotrebu alkohola i alkoholizam da ne pominjem,
i sada ja nekom koga stvarno ne poznajem, i sasvim je moguće da ni oni ne piju,
nosim takav poklon...

Šta ćeš, česte su te ironične situacije kada podležemo normama iako nisu iskren deo našeg identiteta.
Kao na primer religija i druge ideologije. Idenje linijom manjeg otpora.

Licemerje je neizbežan i praktičan deo kulture.(slobodno zabeležite i koristite)

Sve ovo napisano ništa ne menja, ja ću i dalje u nedostatku bolje ideje
poneti kao poklon neku lepu i pristojno skupu flašu kao što ste mi predložili.
 
Odgovor na temu

crvenitornado

Član broj: 330183
Poruke: 82
*.mediaworksit.net.



+19 Profil

icon Re: kako se odužiti za profesionalni savet09.11.2015. u 18:50 - pre 102 meseci
Mesto rakije, kad me vec vucete za jezik, meni poklonite neku paklicu tompusa, onih cigareta braon izmedju tompusa i cigara, oko hiljadarku je paklica a unutra ima 5 cigara. Namilinu bh se ispusio i pamtio te kao mnogo dobrog coveka, cak bih te vodio i na pecenje, po mogucstvu vruce i naravno prasetina, al malo masna da bude, da klizi niz bradu, pa onda kozica hrska, jaoooo, i sve to jedenje zalijes sa dobrom turskom kafom i cigarom... jaooo
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: kako se odužiti za profesionalni savet09.11.2015. u 19:07 - pre 102 meseci
Citat:
crvenitornado: Mesto rakije, kad me vec vucete za jezik, meni poklonite neku paklicu tompusa, onih cigareta braon izmedju tompusa i cigara, oko hiljadarku je paklica a unutra ima 5 cigara. Namilinu bh se ispusio i pamtio te kao mnogo dobrog coveka, cak bih te vodio i na pecenje, po mogucstvu vruce i naravno prasetina, al malo masna da bude, da klizi niz bradu, pa onda kozica hrska, jaoooo, i sve to jedenje zalijes sa dobrom turskom kafom i cigarom... jaooo


Prasetina, nego sta!!
A i kakva bi bila prasetina ako ne vruca i masna, da potece niz bradu.

Pa ti si prijatelju "pecen" da pristupis mojoj religiji - Prasoslavcima.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: kako se odužiti za profesionalni savet

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15225 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.