Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pad ruskog aviona u Siriji

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: << < .. 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 364740 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

radgosta

Član broj: 331748
Poruke: 12



+36 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 21:54 - pre 101 meseci
Ma Erdoganu se klati stolica samo tako. Malo glumi heroja AV pa spasava samoubice jer je malo toplija zima, nema snega da zaveje autoput. Malo glumi finocu u Srbiji pa vice kako ce ponovo uspostaviti normalne odnose sa Rusima dok mu Rusi uvode sankcije a isti Rusi ohrabruju Kurde da se malo kurobecaju po istocnoj Turskoj. Sreca njegova pa je Turska potrebna da stiti juzno krilo NATO-a, inace bi davno bio bivsi predsednik Turske.
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 22:27 - pre 101 meseci
Turci investiraju u Srbiju:
Citat:
Vučić i Davutoglu obišli česmu Mehmed-paše

za koju se radi projekat restauracije, čiji je investitor turska Agencija za međunarodni razvoj i saradnju.

Citat:
Otvoren turski butik u centru Leskovcu

beograske kompanije „BJN“ koja je glavni zastupnik lanaca „Tudors“ butika u Srbiji, a koji su svoju dvestotu prodavnicu u svetu otvorili danas u Leskovcu.
...
„Dobili smo dozvolu od vlasnika kompanije da potražimo lokaciju u Srbiji gde ćemo otvoriti proizvodnju i sasvim je izvesno da će to biti Leskovac nakon što je vaš gradonačelnik obavio razgovore sa ambasadorom Turske u Beogradu“, saopštio je zastupnik te modne kuće

Eto i butik i uskoro proizvodni pogon.
 
Odgovor na temu

radgosta

Član broj: 331748
Poruke: 12



+36 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 22:35 - pre 101 meseci
Kad otvore proizvodni pogon tad cu verovati u price. Turci daleko, daleko vise ulazu u BiH gde se uzdaju u svoj projekat neoosmanizma.

Jedan butik ne cini fabriku :D
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji29.12.2015. u 06:08 - pre 101 meseci
Da, nastavljaju se razgovori o "Zelenoj transverzali", skraceno Zetra, ako se neko slucajno pitao sta znace neki nazivi po Sarajevu..
 
Odgovor na temu

aleksamat

Član broj: 331673
Poruke: 30



+222 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji29.12.2015. u 06:33 - pre 101 meseci
Predlog za članove foruma koji učestvuju u temama u kojima učestvuje 2012.
Da sakupimo novac za bubnjeve i poklonimo ih 2012 da dotični lupa po njima umesto po forumu?
Ako ste za, da se organizujemo?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji29.12.2015. u 08:02 - pre 101 meseci
Citat:
aleksamat: Predlog za članove foruma koji učestvuju u temama u kojima učestvuje 2012.
Da sakupimo novac za bubnjeve i poklonimo ih 2012 da dotični lupa po njima umesto po forumu?
Ako ste za, da se organizujemo?


Ja razumem tvoju fiziolosku potrebu da se olaksas, medjutim mi u gradovimavec stotinu godina za to koristimo WC i nemamo naviku da kao vi planinci to radimo iza drveta ili gde stignemo.

Juce je Gojko kao uzoran domacin ceo dan morao da cisti nered koji ste napravili ti i tvoji istomisljenici ostavljajuci vase djube i fekalije svuda po forumu. Morao je da vam brise komentare jer ste zagadili sve sto se moze zagaditi, pa zbog toga mislim da nema potrebe da prvu priliku koju imas da odmah iskoristis da se posseres dge stignes. Razumem ja tvoj nagon, razumem tvoje navike, ali postoje neka pravila ponasanja.
Pogledaj komentare koji su napisani izmedju tvog poslednjeg komentara i ovog sad na koji ti odgovaram, niko nije koristi tako glupi vokabular, niko se nije koristio tako plitkim rezonom, niko nije pokazao ni tragove primitivizma, ali onda dodjes ti i posseres se po navici.

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 29.12.2015. u 11:07 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.dynamic.sbb.rs.



+3779 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji29.12.2015. u 16:13 - pre 101 meseci
Nego... 'de se denuo onaj sisojev avatar sa jarećom bradicom?
 
Odgovor na temu

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji29.12.2015. u 18:08 - pre 101 meseci
Citat:
2012:

Juce je Gojko kao uzoran domacin ceo dan morao da cisti nered koji ste napravili ...


t488058-4

Citat:
2012:

Ajde malo dodaj religiju i pravoslavlje, pa da zovemo Dimkovica da organizuje ciscenje.



Pa ti si izgleda dežurna tužibaba u MZ razredu, jadno, que miseria.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji29.12.2015. u 19:13 - pre 101 meseci
Mora da trazi zastitu, kada je dokazano da je tema koju je pretenciozno zapoceo, devastirala i njega i Tursku i na kraju se ispostavila kao infantilno pogresno postavljena.

Nije PAO avion u Turskoj, vac u Siriji...to je cak i natofilicarima jasno..
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji29.12.2015. u 19:21 - pre 101 meseci
Citat:
2012:

Juce je Gojko kao uzoran domacin ceo dan morao da cisti nered koji ste napravili ti i tvoji istomisljenici ostavljajuci vase djube i fekalije svuda po forumu. Morao je da vam brise komentare jer ste zagadili sve sto se moze zagaditi, pa zbog toga mislim da nema potrebe da prvu priliku koju imas da odmah iskoristis da se posseres dge stignes. Razumem ja tvoj nagon, razumem tvoje navike, ali postoje neka pravila ponasanja.
Pogledaj komentare koji su napisani izmedju tvog poslednjeg komentara i ovog sad na koji ti odgovaram, niko nije koristi tako glupi vokabular, niko se nije koristio tako plitkim rezonom, niko nije pokazao ni tragove primitivizma, ali onda dodjes ti i posseres se po navici.

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 29.12.2015. u 11:07 GMT+1]


Ti pored svih ostalih, ličnih propratnih problema i devijantnih nuspojava, patiš i od totalne amnezije. Mada, biće da je sick-spin-troll sindrom, na televizijsko-amerikanijanski način. To ti je ono kad sve u čemu prednjačiš, pripišeš drugima i u isto vreme se nalaziš u čudu, kako je to moguće da su svi takvi, samo ne ti, jedini koji tek ni okidač svega nije...

U tome nema ni humora, nema ni zadovoljstva, postoji samo čista destrukcija i na kraju se uvek obije o glavu upravo onom ko i jeste inicijator takve situacije. Ima samo utehe u oku posmatrača. Uteha je u tome što posmatrač nije kao glavni subjekat ili drugačije rečeno, razmaženo i zapostavljeno nevinašce koje bi samo nešto da objašnjava, upravo zato jer ga niko nikada i nije pitao za mišljenje.
about:networking
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji29.12.2015. u 21:41 - pre 101 meseci
Citat:
vladd:
Mora da trazi zastitu, kada je dokazano da je tema koju je pretenciozno zapoceo, devastirala i njega i Tursku i na kraju se ispostavila kao infantilno pogresno postavljena.

Nije PAO avion u Turskoj, vac u Siriji...to je cak i natofilicarima jasno..:)


Vise nije ni vazno gde je avion pao, niko se toga i ne seca. Preko 60 strana, preko 2000 komentara, 65000 poseta, niko vise i ne zna o kojem avionu mi pricamo.

U pocetku je verovatno bio zanimljiv samo naslov, ljudi su razmisljali koji je to avion, onda se "okrenuo ringispil" ubacili ste se vi "mali Rusi" i pocela je zabava.
Posle je sve pocelo da lici na rejaliti, na Farmu, na prepucavanje i merenje "ciji je duzi", cista zabava, jedan socijalni eksperiment.
Primili ste se na naslov, sta vam ja mogu, naleteli ste na minu. Malo smo sam se salio, vi ste se potrudili da se diskusija odrzi, ja sam vam zahvalan zbog toga.
Verujem da su se i ssi i ostali dobro zabavljali, meni je bilo zabavno, svako je rekao sta misli, ostali ili su ukapirali o cemu se radi ili su se povukli iz diskusije da ih neko ne "uhvati u kolo".
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji29.12.2015. u 22:07 - pre 101 meseci
Naprotiv, bas je vazno, posto je tivijalna greska.

A takva greska se pravi iskljucivo namerno, pa je sada na diskutantima da iscsckaju mecku, i da razjasnimo nameru...
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji29.12.2015. u 22:11 - pre 101 meseci
Citat:
2012:
Citat:
vladd:
Mora da trazi zastitu, kada je dokazano da je tema koju je pretenciozno zapoceo, devastirala i njega i Tursku i na kraju se ispostavila kao infantilno pogresno postavljena.

Nije PAO avion u Turskoj, vac u Siriji...to je cak i natofilicarima jasno..:)


Vise nije ni vazno gde je avion pao, niko se toga i ne seca. Preko 60 strana, preko 2000 komentara, 65000 poseta, niko vise i ne zna o kojem avionu mi pricamo.

U pocetku je verovatno bio zanimljiv samo naslov, ljudi su razmisljali koji je to avion, onda se "okrenuo ringispil" ubacili ste se vi "mali Rusi" i pocela je zabava.
Posle je sve pocelo da lici na rejaliti, na Farmu, na prepucavanje i merenje "ciji je duzi", cista zabava, jedan socijalni eksperiment.
Primili ste se na naslov, sta vam ja mogu, naleteli ste na minu. Malo smo sam se salio, vi ste se potrudili da se diskusija odrzi, ja sam vam zahvalan zbog toga.
Verujem da su se i ssi i ostali dobro zabavljali, meni je bilo zabavno, svako je rekao sta misli, ostali ili su ukapirali o cemu se radi ili su se povukli iz diskusije da ih neko ne "uhvati u kolo".


Bilo je zanimljivo.

Ali onda su botovi poceli da bacaju exceptione.

Trebaju im novi scriptovi.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji29.12.2015. u 22:20 - pre 101 meseci
Citat:
vladd:
Naprotiv, bas je vazno, posto je tivijalna greska.

A takva greska se pravi iskljucivo namerno, pa je sada na diskutantima da iscsckaju mecku, i da razjasnimo nameru...:)


Ajde vladd, ti si moj favorit, znas da organizujem kladjenje na tebe.

Sad oppici jos 65 strana sa svojim drugarima i ruskim robotima pride utvrdjuj sto smo se ja i ssi zajjebavali i pravili zabavu drugarima sa foruma.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji29.12.2015. u 22:25 - pre 101 meseci
Citat:
ssi:


Bilo je zanimljivo.

Ali onda su botovi poceli da bacaju exceptione.

Trebaju im novi scriptovi.


Ruska tehnologija, sta da radis. Programirao ih neki deda, vidis da su jos na MS-DOS sistemu. Jos uvek moraju da progutaju disketu da bi nesto odgovorili.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji30.12.2015. u 06:17 - pre 101 meseci
Citat:
vladd:
Naprotiv, bas je vazno, posto je tivijalna greska.

A takva greska se pravi iskljucivo namerno, pa je sada na diskutantima da iscsckaju mecku, i da razjasnimo nameru...:)


Evo vam nesto veoma mocno. Mozes slobodno da upotrebljavas ovu stvar dok razajasnjavas nameru i cackas mecku.



[Ovu poruku je menjao 2012 dana 30.12.2015. u 11:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji30.12.2015. u 07:18 - pre 101 meseci
Citat:
2012:
Citat:
vladd:
Naprotiv, bas je vazno, posto je tivijalna greska.

A takva greska se pravi iskljucivo namerno, pa je sada na diskutantima da iscsckaju mecku, i da razjasnimo nameru...


Ajde vladd, ti si moj favorit, znas da organizujem kladjenje na tebe.

Sad oppici jos 65 strana sa svojim drugarima i ruskim robotima pride utvrdjuj sto smo se ja i ssi zajjebavali i pravili zabavu drugarima sa foruma.



Ti znas da si moj favorit takodje.

I upravo ti ukazujem kada ne smes da pokleknes, ni u zavitlavanju..

Ovo drugo sto spominjes, to ne zna da se sali, ne zna prakticno nista korisno, niti zna da razmislja, jedno nepristojno dripce..
 
Odgovor na temu

aleksamat

Član broj: 331673
Poruke: 30



+222 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji30.12.2015. u 09:26 - pre 101 meseci
Citat:
2012:U pocetku je verovatno bio zanimljiv samo naslov, ljudi su razmisljali koji je to avion, onda se "okrenuo ringispil" ubacili ste se vi "mali Rusi" i pocela je zabava.
Posle je sve pocelo da lici na rejaliti, na Farmu, na prepucavanje i merenje "ciji je duzi", cista zabava, jedan socijalni eksperiment.

Sa tvojim učešćem svaka tema je farma!

 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji30.12.2015. u 10:43 - pre 101 meseci
Citat:
aleksamat: Sa tvojim učešćem svaka tema je farma!



Samo vas uocim, organizujem i napravim farmu. sta da radim kad ste pogodni za zajjebanciju.

P.S. promenicu profesiju, koliko farmi imam postaci farmer.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji30.12.2015. u 10:48 - pre 101 meseci
Poslao vam Putin kalendar za Novu godinu.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: << < .. 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 364740 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.