Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Putin poslao robote u rat

elitemadzone.org :: MadZone :: Putin poslao robote u rat

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Pregleda: 46668 | Odgovora: 262 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 20:27 - pre 101 meseci
ti i svi koji pisu i razmisljaju kao ti.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 20:29 - pre 101 meseci
A kako to mi razmišljamo.. ? Negativno, pozitivno, ustaški, patriotski, krvoločno, razumno.. jesmo li `mi` naivni, nismo naivni... lukavi možda, lakoverni .. ?
Daj upotrebi maštu malo. Napiši roman ako treba, slobodno.


Koji smo to MI ?
about:networking
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 22:02 - pre 101 meseci
Citat:
Emmy: ...


Devojčice, popi mleko, operi zubiće, pa na spavanje. Današnji roditelji su baš neodgovorni.
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
*.176.59.66.73.tele2.ru.



+531 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 22:09 - pre 101 meseci
Citat:
2012:
Citat:
Sarastro: izglednija mi je opcija da se Rusija prikljuci odbrani Iraka.



Izgledi su ravni nuli.


Citat:
Sarastro: NATO u Siriji - veoma duhovito.


Nisi ti kriv, nisi informisan.

Proceni sam sta je gore - ne informisan ili pogresno informisan.
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 22:33 - pre 101 meseci
ja mislim da si ti neinformisan, a ne pogresno informisan. Nemas ti nikakvih informacija, zato je to sto pricas proizvod tvoje maste. Zamisljas neso o cemu nemas pojma.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 22:40 - pre 101 meseci
@biciklista

Spustio si se na nizak nivo. Ako imas nesto da odgovoris, onda odgovori na komentare koje je Emmy napisala.

Ovako samo potvrdjujes da je rekla istinu i da te je to ubilo u pojam.

Kako vreme prolazi javljace se sve vise osoba koje ce deliti moje misljenje i slagati se sa mojim stavovima, a vas "Malih Rusa" bice sve manje i bicete sve razocaraniji, kako u sebe, tako u vaseg idola.
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 23:12 - pre 101 meseci
Pogrešno si razumeo, gubiš nerve. Prvo, devojčica nije dorasla ovom forumu, trebalo bi da se igra lutkama, eventualno lastiš da je lepše vreme. Dakle, bio sam krajnje dobronameran. Drugo, pošto se slažemo da se "mi" i "vi" razlikujemo u mišljenju, da ti odam malu tajnu. Nije on naš idol, već vaša opsesija, a dokaz tome je broj tema pokrenutih od vaše strane u kojima je on glavni lik. Pokušao sam da ti na to već ukažem, ali ti čitaš selektivno ili bar tako odgovaraš.

P.S. Pošto kažeš da od rasparčavanja Rusije nema ništa, pošto to nikom nije cilj, kao što ne znaš kada će on biti sklonjen, zapamtiću dobro ono što si rekao: u 2016 čemerikanci će ući u Siriju. Zato, vidimo se za godinu dana.

Da, toliko me je ubilo u pojam ono što je napisala da postoji realna opasnost da umrem... od smeha.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 23:24 - pre 101 meseci
Pokazujes tipicnu reakciju na frustraciju.

Ta prica o lutkama, doraslima i nedoraslima, To je posledica nemogucnsti da se da bilo kakav valjan odgovor.

 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 23:25 - pre 101 meseci
sve veca nervoza i ocaj putinoida, evidentni su
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 23:28 - pre 101 meseci
2012

Valjan odgovor na gomilu gluposti nije moguće dati, osim što je moguće koliko toliko kultivisati sagovornika. Na žalost, nemam volje da to više radim, ne isplati se, a materijal je prilično sirov, ima mnogo posla.

Tvoje psihološke opservacije ne služe ničemu, okani se ćorava posla.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 23:35 - pre 101 meseci
Putinoidi u komi.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat02.01.2016. u 00:33 - pre 101 meseci
Citat:
Emmy:
sve veca nervoza i ocaj putinoida, evidentni su...


Pre bi se reklo u5rofanatika, ramoida od Nobela.

Uzmimo za primer početak Ruske intervencije u Siriji. Beše prošlo prvih nedelju dana istresanja poklona iz vazduha i za tih nedelju dana, više štete, baš tamo gde treba jeste naneto od strane Rusa, nego li od strane `fer-plej` igrača i to za godinu dana unazad. Da li si bankarčice to već zaboravila? Nešto malo nakon toga, eto ti na svim englezijansko i anglo-saksonijanskim aparatima za moždanu devastaciju (teve, news portali, itd.) vesti kako su fer-plejci naneli opasne gubitke prikazivajući upravo tuđe (ruske) snimke po kojima se jasno vidi da nešto tu nije dobro. Naravno, tuđi (sada već fer-plej) snimci su trajali svega 2 sekunde. Sve ono što `hrabri` fer-plej novinari nisu mogli direktno sa događaja da emituju kao video klip, nadomestili su nebulozama i lažima o uspešnim podvizima i teško nanetoj šteti. Sami sebi naneli štetu? To ti je bila većina komentara i izjava od strane još uvek nehipnotisanih amerikanaca, jer i oni znaju (bude se, nisu na svu sreću njihovu, a i našu, komplet totalni retardi, kao što je - tvoj verbalni saputnik propali armagedokonj - 2012 (inače glupi kriminalac, kockar, usamljeni debeli dezerter, bivši neklasificirani SFRJNA razvodnik po ugovoru)) kakva im je njihova fer-plej maskarada od - vlade.

Eto, ti si sine za to. Za fer-plej. Za fer-plej koji se sprovodi još od 18. veka. Laž kakvu svi mogu da vide i samo mentalno udubljeni da progutaju i da prihvate. A one najgore guznje muve da se diče time na maternjem jeziku (praktično sami protiv sebe, jel' da) i da uzimaju takve debilarije kao argumente. Svi dobro znamo da sve zapadne obaveštajne kuće/agencije, novine, časopisi, portali, rade za jenkija sema fer-plej igrača te i ujkinog tutora koji nagrađuje, a nagrađuje se samo dobar spin. Dobra priča, zvučna i miloklizna, po adolfovoj metodi. Svaki sa malo soli u glavi čak i englezijanac, francuzijanac pa i švabijanac (izvorni i neprskani) nema stomak za svoju nacionalnu televiziju i medijska povraćanja iz svojih nacionalnih medijskih kućica. Kako beše, 100 puta viči neku nebulozu o nečemu, budi uporan i 101 put će svi dići ruke i biće opšteprihvaćeno kao istina. Ima i eksperiment sa majmunima, bananom i uzvišenim mestom povodom toga. A ima i kratki animirani filmčić o tome. Ne funkcioniše to, ukoliko nije reč o mongoloidima. Ne boj se. Nisu ljudi majmuni, niti su nastali od majmuna. Neki biraju svesno, da se pretvaraju u majmune, da postanu pravi majmuni, besni majmuni, zarad viših cijleva, dok je većina zaražena tač-skrinovima, pa ih drma anksioznost u nedostatku zračenja. A ako nema zračenja, tu je metafetamin. Kud ćeš bolje? To misle ovi što se mole jarcu i ovi što se gađaju u pedu. Satanističke fore i metodice ne rade baš kao po priručniku. Nauka zna da zakaže, pa i da se komplet prepiše i preispita i oni pravi dostojni naučnici nemaju problem to i da priznaju. To je možda istina. Bar 97.44% iznešenog jeste.

Na svu nesreću fer-plejovaca i ona strana koju predstavljamo mi `nedokazani i unazađeni`, vama inače nepodnošljivi i ona druga, a i treća, ima potpuno nevine uza se. I zato ja ovo i pišem.
Hijene više srca imaju od uzornih i fer-plej civilizovanih, naslućujem.

Reci mi Ejmi, da li je 9/11 bio isceniran ili su to alahuakbarci iz pećine (opet, CIA ekipa), zaista zeznuli komplet radarski sistem east-coasta i umesto Đoke Grmlja obrisali svu bitnu hartiju i digitalije po onim onoilkim kancelarijama .. ?

Sve u svemu, ono što ja vidim, jeste upravo suprotno.
Polako odlazi i carstvo broj 5 - u zaborav.
Yet another failed attempt.

ps: kad hoćeš da pričamo o kamatama?
about:networking
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat02.01.2016. u 00:52 - pre 101 meseci
Ruska intervenicja u Siriji upravo je smesna. Putin je uzeo sovjetsku tehnologiju najmoderniji avion je iz 1987 i onda bobardovao pustinju i polunaoruzane ISILovce. Medjutim vec kad su mu Turci spicili avion on se usro ko grlica i umesto da im vrati isto on krenuo da kokodace neka saopstenja i proteste !

Heeeheehe, a u Ukrajinu ne sme ni da priviri, a to je kolevka Rusije ! ! Ja recimo ne mogu da zamislim da Amerima neko tako useta u Kanadu.
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat02.01.2016. u 01:00 - pre 101 meseci
Citat:
Emmy: Ruska intervenicja u Siriji upravo je smesna. Putin je uzeo sovjetsku tehnologiju najmoderniji avion je iz 1987 i onda bobardovao pustinju i polunaoruzane ISILovce.


Hoćeš li da mu sudiš za ratne zločine?
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat02.01.2016. u 01:00 - pre 101 meseci
@Emmy

Ti si nedorasla. A i prepametna vidim.
Inače ti je krivo što je tvoja nesuđena ljubav Putin, oženjen..
Nije kao vama bliski - tonibler.
A verovatno si ljubomorna na svaku drugu ruskinju.

Osim toga, s' obzirom na broj nacista koji se povampirio, te na broj okultista/bankara koji su gladniji nego ikada i eto, na njihovu sreću, imaju mogućnost da prave "istinu", toliko jasnu zamku kao što su qrci sa obaranjem aviona, a pre toga Ukrajinski otporaši, itd.. pa to i ćorav zaobilazi, devojčice, šta ti je?

Ko će da bude kriv za početak nečega što niko navodno ne želi? "Zli rusi" i putin diktator? Neće.

Ajde sad beži na spavanje.


about:networking
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat02.01.2016. u 01:06 - pre 101 meseci
Citat:
Heeeheehe, a u Ukrajinu ne sme ni da priviri, a to je kolevka Rusije ! ! Ja recimo ne mogu da zamislim da Amerima neko tako useta u Kanadu.


Zamisli onda ovo.. desilo se. Gle.. californian coast.. nenajavljeni.. ccc.

Why is Russia sending bombers close to U.S. airspace?

Ako treba još, reci. Mislim, kanada nije zanimljiva. Aljaska je zanimljivija. A već imaju i Sibir.
California je onako, baš simpa.
about:networking
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat02.01.2016. u 01:10 - pre 101 meseci
mislim da reci Rusu da je Putin diktator nije nikakva uvreda. Stavise, to je kompliment. Jednostavno, kao sto sam rekao, mentalitet mase tamo je takav da bas obozava da ima na vlasti nekog Putina, Staljina, Ivana Groznog, i ako pogledate malo ankete najuspesniji vladari su oni koji su ih mucili i ubijali vise ! Staljin recimo nema premca kad pitate obicnog Rusa. Prosecan Rus je sasvim uveren da je Obama obican bednik jer eto mora svako malo da trci do Kongresa i moli za veci budzet, neku vojnu intervenciju dok car Putin to resava jednim odarcem sake o sto. Ili recimo gle budala Engleza imaju parlament ! A zna se da je parlament steciste stranih spijuna i rodomrzaca koji nista drugo i ne rade osim sto bi da ruse cara bozijeg vladara ! A to Rusi nikada ne bi dozvolili. Zamilsi da im tamo neka ybena Duma propituje cara Putina o kojecemu - svasta !

Jedinos to u ruski mozak nikako ne ide je da je svet takav koncept drzave odavno napustio pogotovo u Evropi i sto ide dalje i napred, a za kretene koji ne zele da se menjaju ih bas zabole.
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat02.01.2016. u 01:17 - pre 101 meseci
Zahvaljujem moderaciji na uvođenju humorističkog programa, ali bih istovremeno da dam dve primedbe:

1. Poradite malo na kvalitetu.
2. Odvojite posebnu sekciju za tu namenu.

Još jednom hvala.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat02.01.2016. u 01:18 - pre 101 meseci
@Emmy

Nije cigo bednik, on je klovn/gejlord koji ima prava da dobije nagradu za mir dok mu država ratuje na tri fronta u isto vreme. A `žena` mu ima pišu.

Kako inače zovu vas takve, u Rusiji, Vas koji dobijate posao na kontu stranačke opredeljenosti? Mislim, kad toliko znaš o Rusima..

Malo mi fali i da te pitam koja vrsta sendviča je najukusnija, ali neću još..
about:networking
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat02.01.2016. u 01:29 - pre 101 meseci
Obama je pre svega normalan covek za razliku od Putina koji ima sve odlike psihopate !

Prvo Obama je skolovaniji od Putina, ima doktorat iz prava. Obami se na faci vidi da je inteligentan covek, dok je Putin pravi tupan, klasicni tinejdzer bilder koji se lozi an teretane i motocikle. Zatim, Obama vodi normalan porodicni zivot, ima zenu i dve kceri i o njima se sve zna kao sto i treba o javnim licnostima. Putin je zenu oterao, a kceri krije kao pacov naravno da se ne bi saznalo da su i one deo njegove tajkunske bande i multimilijarderke. Polako, ima vremena sve ce se otkriti. Danas se zna kako je Staljin disao 1928 pa ce se i 2016 saznti sta je Putin radio...

Obama je politicar sraf jednog velikog sistema koji je do sada dao najbolje rezultate od svih sistema. Pametni ljudi u AMerici znajuci ljudsku prirodu su i napravili sistem u kome: predsednik postavlja sudiju vrhovnog suda, kkongres kontrolise predsednika, a vrhovni sud sve zajedno. Zatim, cilj politicara u Americi je da pomiri interese vise grupa: biznismena, raznih industrija, gradjanstva srednjeg zapada, teksaskih magnata i dr.

Obama jos malo pa ide u penziju kao sto i treba, a dolazi sledeci. Amerika ide napred, a sta ce biti sa Rusijom niko ne zna.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Putin poslao robote u rat

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Pregleda: 46668 | Odgovora: 262 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.