Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Putin poslao robote u rat

elitemadzone.org :: MadZone :: Putin poslao robote u rat

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 46675 | Odgovora: 262 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat30.12.2015. u 23:42 - pre 101 meseci
Citat:
2012:
Citat:
biciklista: Ok onda, po tvojoj proceni, koliko ćemo čekati do propasti Rusije i njenog rasparčavanja? Mesec - dva ili godinu - dve?


Niko nema nameru da rasparca Rusiju, samo da skloni Putina ili da mu malo objasni kako stoje stvari. Nikome ne treba rasparcana Rusije, osnova je sacuvati potencijal, ali promeniti pravila igre. To je poenta price. Rusija ima potencijal, samo treba uspostaviti drugaciju kontrolu tokova novca i malo promeniti vlasnicku strukturu.


Pa dobro bre majku, kad će da ga sklone, izgoreh od nestrpljenja? Da li će biti direktnog prenosa na tv-u?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat30.12.2015. u 23:48 - pre 101 meseci
Citat:
biciklista: Pa dobro bre majku, kad će da ga sklone, izgoreh od nestrpljenja? Da li će biti direktnog prenosa na tv-u?


E jesi namcor i to bas veliki, pa gde si zapeo. Cekaj, treba prvo zaraditi novac na sklanjanju Putina, nije stvar skloniti ga odah. Na sta to lici?
I Milosevica su sklanjali 10 godina, a bio je slabije pozocioniran od Putina.

Nije stvar u brzini sklanjanja vec u zaradi od tog posla.
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat30.12.2015. u 23:55 - pre 101 meseci
Faktički si me razočarao. Prvo, kad sam čuo da se Rusija neće raspasti pao sam u depresiju, a evo sad ne želiš da mi kažeš kada će skloniti Putina. Ceo dan guglam, tražim vesti, tražim način da saznam kada će to da se desi i ništa. Ti da si neki čovek, bar malo bi imao razumevanja za moju tihu patnju, a ne da mi ovako bezdušno saopštavaš da čekam. Neću bre da čekam, oću da vidim kako ga sklanjaju, najvećeg zlikovca današnjice, a ako ne to hoću bar rok da znam.

Moram da ponovim, razočarao si me.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat31.12.2015. u 00:33 - pre 101 meseci
Znas li koliko godina je proslo na sklanjanju Kastra? Znas li koliko je ljudu docekalo penziju radeci na projektu "Kuba", milijarde su potrosene na odbranu Amerike od Kube i ti bi sad da uklonis Putina za mesec-dva. Ja bi bio jako nesrecan da se to zavrsi sad i u kratkom roku. Najvaznije je da se sad "izboksuje" sklanjanje Asada. Tamo je novac, znas li sta sve treba izgraditi tamo, to ce Arapi finansirati, a Amerikanci i Englezi naplatiti usluge. Slabo ti razumes kako funcionise realan svet.
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat31.12.2015. u 00:42 - pre 101 meseci
JAKOV KEDMI BIVŠI ŠEF IZRAELSKE SLUŽBE: Turska je za sve mnogo opasnija od Islamske države

Samo nemoj da plačeš, molim te.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat31.12.2015. u 07:40 - pre 101 meseci
Istorijski dokazani osvajaci i zlikovci su nasli da optuzuju Rusiju za "opasnost" od "agresija"...Turska iAmerika..:)

Pa ta Rusija je onu europsku zgadiju porobila, tek kada su dokazano stali uz fasizam i pokazali zelju da budu sitni zlikovci i saradnici Rajha...

I posle nekoliko decenija ih pustila niz vodu, da se ponovo pokazu u pravom svetlu..
Neki su shvatili poruku i ne luduju vise, a neki su srecno ponovo zabrazdili u fasizam...kao Ukrajina i one severne "etonije"
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat31.12.2015. u 09:31 - pre 101 meseci
@biciklista

Ne vidim razlog da bih ja plakao.

U toku 2016 NATO ulazi u Siriju i Ameri se vracaju u Irak. To je meni vazno, ovo drugo nema znacaja za mene.

 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat31.12.2015. u 09:57 - pre 101 meseci
Ma pusti ti to, ovde šest strana, na onoj drugoj temi šezdeset i šest i sve nešto obilaziš ko kiša oko Kragujevca. Putin ovo, Rusija ono, sad će da im pokažu, gotovi su, inflacija, trte mrte, a kad te lepo pitam, kad će da rasparčaju Rusiju ti mi onako mlako kažeš da niko nema nema nameru da rasparča Rusiju. Meni onda ne ostaje ništa drugo nego da padnem u depresiju i počnem da pijem. Pošto nada umire poslednja, a rekao si da će da sklone Putina, opet lepo pitam, kada? Opet dobijam mlak odgovor, bolje reći pitanje, koliko je trebalo za Kastra, odnosno da je on"slabije pozicioniran od Putina". Pa da li je moguće da ima nešto na ovom svetu što je slabije od Putina? Mislio sam da ste ti i ekipa(ssisoje i ostali smarači) jači od Putina. Svuda i u svemu vidite Putina, malo malo pokrenete temu u kojoj je glavni lik Putin ili Rusija. Na svih šezdeset strana diskusije samo nešto najavljujete, pala rublja, tek ćeš da vidiš, nemaju sira i vina, ostaće gladni,.... Šta imamo na kraju, skloniće Putina. Kad? Ne zna se. Kakav si ti to stručnjak za statistiku, zašto stalno nešto predviđaš, a na kraju kažeš kako si se samo malo šalio. Razočarao si me potpuno, a već sam kupio kokice i ostale grickalice i spremio se da na CNN gledam direktan prenos sklanjanja Putina i rasparčavanja Rusije. Zato stavljaj te emisije u program, hitno je.

[Ovu poruku je menjao biciklista dana 31.12.2015. u 11:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat31.12.2015. u 14:43 - pre 101 meseci
Ako ce Ameri da skidaju Putina kao Kastra...eee to je akcija mocne velesile...na kraju ce da se povuce iz politike u teskoj starosti, senilan i poluslep.


Pa nije Rusija radio sabac, zelje i cestitke, pa tamo neki smrlja iz establismenta pozeli, ubace koju kintu insajderima, da propagiraju "demokratiju" koja malo vise lici na slugeranje, i eto ispunjenja zelja...

Mogu samo da stampaju dolare i da se nadaju da ce im opstati medjunarodni platni promet bar medju saveznicima...
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat31.12.2015. u 17:21 - pre 101 meseci
Putin je samo jedan projekat na kojem treba zaraditi novac, losa ti percepcija.

Nije Putin opsesija zapada, zapad je opsesija Putinu.

Sustina je naci nacina da se novac okrece, polako ce se Putin dinstati, njegovo skidanje ne kosta mnogo, ne iziskuje velika ulaganja i veliku mobilizaciju snaga.
Dolar je skocio, cena nafte je pala, sankcije su produzene, biznis ide dalje. Nema tu niceg licnog, sve to cisto poslovno.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat31.12.2015. u 18:52 - pre 101 meseci
Nije samo novac u pitanju, ne treba zapadu novac, zarade oni stampanjem para i pljackom.

Problem je u ponizavanju, perverziji izivljavanja nad slabijima, utisku "vise rase". Kao sto mozes da vidis iz onog dijarama nezaposlenih u USA..

A to ce ici primenjeno na Putinu....nikako, mislio sam da kazem malo teze, ali nikako je pravi izraz.
Stavljena je tacka na ponizavanje Rusije, a polako se smanjuje zona ponizenih...


Putin zna sta ce sa zapadom, da uvede korektan privredni sistem, pa ako ga zapad prihvati, nikakav problem. Medjutim, to gusarima ne odgovara, kako da grade privredu bez pljacke i zabave..

Zato je zapad opsednut Putinom, mnogo vise nego sto prikazuju...bice veoma bolno za njihove ususkane navike, da otimaju sirovine, zaradjuju na zelenasenju, otimanju prirodnih resursa...
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat31.12.2015. u 18:55 - pre 101 meseci
Citat:
Putin zna sta ce sa zapadom


EMP. Smem da se kladim. Tzar više nije u modi.
about:networking
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat31.12.2015. u 19:08 - pre 101 meseci
To se ne moze prebukvalno shvatiti.

Putin ima cilj, ako je tako lakse za uznemirenu vijugu, da ukine lopovski medjunarodni privredni sistem, i uvede korektniji.

Za to treba imati i privredne i ljudske resurse, sto ce reci i tehnoloske, sto je naslovom ove teme i dokazano, i pride VOJNE, da se zastiti takav sistem od gusara..

Pride, postoji i neki medjunarodni pravni sistem, koji su doticni u izmisljenom strahu od terorizma, pogazili nebrojeno puta, siledzijskom politikom...i tu se postavlja lagano TACKA..

Ili ce se postovati, ili ce se malo jace orgijati suprotno interesima zapada...
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
*.176.59.69.12.tele2.ru.



+531 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 14:38 - pre 101 meseci
Citat:
2012:
U toku 2016 NATO ulazi u Siriju i Ameri se vracaju u Irak. To je meni vazno, ovo drugo nema znacaja za mene.


Kako Turska komplikuje stvari u Iraku svojom "obukom Kurda" i uprkos zahtevima iracke vlade i Amerike, izglednija mi je opcija da se Rusija prikljuci odbrani Iraka.

NATO u Siriji - veoma duhovito.
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 16:51 - pre 101 meseci
Citat:
Sarastro: izglednija mi je opcija da se Rusija prikljuci odbrani Iraka.



Izgledi su ravni nuli.


Citat:
Sarastro: NATO u Siriji - veoma duhovito.


Nisi ti kriv, nisi informisan.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 17:37 - pre 101 meseci
Naravno da nije informisan, operativno krilo NATO, nazvano ISIL, vec zauzima dobar deo teritorije Sirije.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 17:46 - pre 101 meseci
@vladd

Opet se bavis teorijom zavere.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 17:58 - pre 101 meseci
Nije nikakva teorija, vec praksa na terenu.

Nato saveznica je u aktivnoj trgovini sa doticnima, NATO ih je obucio pa su se kao "otrgli" kontroli, zaveli ih neki fanatici, a nastavljeno je doturanje oruzja i opremeod NATO saveznica..od Toyota, do dzebane..

To se zove "praksa zavere"
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 18:23 - pre 101 meseci
Citat:
a nastavljeno je doturanje oruzja i opremeod NATO saveznica..od Toyota, do dzebane..


Ne dotura oruzje svima, samo jednom delu. Ako ovaj "jedan deo" to preproda "drugom delu", to se zove slucajnost. Ali to je van kontrole, desava se to u svakom ratu. Bilo je toga i u BiH i u Hrvatskoj.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat01.01.2016. u 18:31 - pre 101 meseci
samo slusam kako ljudi lupetaju oko ruske intervencije o Siriji. Ne mislim ni nakoga konkretno ovde, ali neki ce se svakako prepoznati.

Putin je cudan neki tip. Lepo je radio sa zapadom i trgovao, a onda je u jednom momenutu poceo da pravi nevidjene gluposti. Sve je pocelo na Minhenskoj konferenciji i onog njegovog "cuvenog" govora, gde on optuzuje Amerikance za hegemoniju u svetu. Po meni on i njegova kompanija u Kremlju pogresno su procenili da mogu da idu na izbacivanje Amerikanaca iz Evrope. Racunali su da posto imaju ST sa Nemackom da je to dovoljno da Nemacku privole k sebi. FATALNA GRESKA. Nemacka je sve samo ne nezavisna drzava, a Amerikanci u Nemackoj imaju vise instalacija vojnih i spijunskih nego u Kanzasu ! Nemci sve to znaju, ali sta mogu da urade ?! Popili su 1945, a Amerikanci su ih opet digli, ali da im ovi sluze. Pored toga ma koliko bili kivni na Amerikance, Nemci su ipak zapadni narod i naravno da im je USA bliza od Rusije. Pored toga Amerikanci su i Rusima 1991 pruzili ruku pomirenja i uveli ih u G8, otvorili im trgovacke puteve, sta mislite otkud Putinu onoliki rast od izvoza nafte. Putin je na to sve pljunuo. Optuzxuje Ameriku za hegemoniju, daje azil americkom izdajniku Snowdenu i jos neke stvari...

Sto se tice Sirije Putin je tu resio malo da istrese ovu Sovjetsku municiju i tehnologiju koja posle 30-40 godina svakako ide u staro gvozdje. Medjutimm polticki gledano on je u Siriji pogresio kao i u Ukrajini. Dok je Asad jos bio jak i dok mu je trebalo samo malo pomoci Putin je oklevao da mu pomogne, a sad je zagazio u haos iz koga ce tesko izaci i on i Asad. Prvo Asad vise ne moze ostati navlasti jer je palo isuvise mnogo krvi. To bi bilo isto kao i ocekivati da ce Alija ili KAradzic 1995 vladati celom Bosnom. A Amerikanci samo i cekaju izbore, na kojima sigurno pobedjuje njihov pulen, jer u demokratskim igrama niko ne pobedjuje Amerikance.

Da Rusi mogu da ih pobede na te fore, pobedili bi ih u Ukrajini. Tako se isto desilo i jos gore. Janukovich je ne samo bio proruski nego je bio demokratski izabran, a on i Azarov su molili Putina za samo malo pomoci ne cak ni vojne vec samo da aminuje gusenje MAjdana. On ni to nije hteo. Kad je Majdan pukao, Putin otima Krim kao lisica kokosku, a zatim bespotrebno dize Donbas gde ljudi umriu evo vec druga godina....

Sve u svemo po mom misljenju Putin je jedan cinican i uobrazen covek, veoma skromnih intelektualnih mogucnosti. On nema nikakvu strategiju, dogadjaji ga prosto preticu i onda reaguje instinktivno, gazeci iz zamke u zamku...

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Putin poslao robote u rat

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 46675 | Odgovora: 262 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.