Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Putin poslao robote u rat

elitemadzone.org :: MadZone :: Putin poslao robote u rat

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 46601 | Odgovora: 262 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 06:48 - pre 101 meseci
Zavrsilo se Kumanovskim sporazumom, eto kako se zavrsilo. Kad sam vec pitan.
 
Odgovor na temu

aleksamat

Član broj: 331673
Poruke: 30



+222 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 06:55 - pre 101 meseci
Citat:
2012: Zavrsilo se Kumanovskim sporazumom, eto kako se zavrsilo. Kad sam vec pitan.

Ljubi te majka pametnog!
Samo zaboravljaš da je na SRJ krenulo 19 NATO članica sve sa USA?!
Među njima si bio i ti kao proveren izdajnik, locirao si ciljeve kao bivši pripadnik JNA!
Pošto su te upotrebili kao kondom, po završetku su te odbacili. Kao deo Kumanovskog sporazuma te si tamo i ostao.
Nema veće bagre od prodane duše!
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 07:10 - pre 101 meseci
To je taj satro kapitalizam. Placeni su da odrade nesto i rade tek onako, neinventivno, kao za primitivno trziste.

Ne pada im na pamet da zamore mozak ni cent vise nego sto je placeno. Kakav crni entuzijazam, inventivnost, radi se sa "minimalnim troskovima" da bi profit bio veci, a ne da sprava bude upotrebljiva, ili nesto inventivna.
Zajunili da budu "nevidljivi", bez obzira sto to nicemu ne sluzi...

I kada im je razvaljen doticni budjanovacki ponos, smislili su pricu da su komadi deljeni unaokolo da bi "ostali" razvili sopstvenu "stelt" tehnologiju...a deljani su kao dokazi da je kanta srusena, deljeni su kao pokloncici...
Bave se vestinom pro*eravanja, zamene teza, i nastavkom propagiranja sopstvene "superiornosti"...

Borbeni naleti im nisu bili sa manje od 20 aviona, jedino su sigurni kada naprave stostruko vecu razliku u brojnosti...

I oni ce uvek imati problem sa protivnikom koji je ozbiljan i koji ima odredjeni broj sredstava, to je njima automatski nebezbedno, sve do nivoa 100:1..a i tada vole da gadjaju sa distance...

I znaju dobro, da sa ozbiljnim protivnikom, koji bi im smlatio satelite i avakse, za pocetak, ne bi imali sta da traze na terenu..zato su im i potrebni saveznici i baze..ne bi li odrzali komandu i komunikaciju neko vreme...

Sto je Rusija jasno pokazala, da je stavljena tacka na te izvikane "premoci", da je lako oslepiti doticne NATO sisteme, da mogu ocekivati kontraudar sa distance, da im rasuta tehnika po svetu ostaje sama, nezasticena, slepa i gluva, da ce im se na kapijama baza pojaviti robotici koji ciste teren, pa svoje bojne otrove, mini nuklearke i klaster bimbe mogu da spale na lomaci, da im ne zauzimaju prostor..

I da pocnu polaku tu tehniku da vracaju na remont i "upgrade"..
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 07:12 - pre 101 meseci
Citat:
2012:
Zavrsilo se Kumanovskim sporazumom, eto kako se zavrsilo. Kad sam vec pitan.



Naravno da se zavrsilo sa kumanovskim sporazumom, posto su skapirali da nema sanse da klasicno ratuju, jeftnije je varati za stolom, kada ne mogu da krenu na teren...

Sracunali su oni statistiku vojnih gubitaka, pa im "nesto" reklo da je bolje da varaju na politickom terenu, nego da dobijaju po nosu na vojnom...

P.S.
A i ne znaju da naprave robota za ratovanje...jos uvek...

BTW, koliko su se hvalisali da su mocni, ocekivao sam da ce sa robitima da lete iznad nas, kad ono prepadnuti pilotcici....
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 07:15 - pre 101 meseci
@vladd

Eee Vladimire, Vladimire, jos uvek ne mozes da razumes kako stvari funkcionisu u realnom svetu.

Obicnim ljudima, onima istima koji idu na izbore, koji izlaze na proteste i demonstracije, koji cine i ruse drzavu, njima ja Holivud mnogo drazi i blizi od Lomonosova.
Mozes se ti odusevljavati robotima i tehnoloskim napretkom, nije to problem, ali ljudi se "hvataju na foru" isto kao sto se love somovi " na bucku".
Kad bi ti imao volju da se uozbiljis rado bi ti objasnio gde gresis, medjutim ti iz inata ne zelis da razumes kako stoje stvari.
U smislu vojne tehnologije i naoruzanja Rusija nije zaostajala za NATO savezom ni 1989, ali je zaostajala u mnogo toga drugog i rezultate znas, nisu imali Koka-Kolu i mirisljave tecne sapune i sistem se raspao.

Ako ides na posao javnim prevozom, pokusaj da napravis jednu anketu, sta im vise znaci, da li su to ruski vojni roboti ili novi iPhone. Da li im je vazniji podatak o naprednoj vojnoj industriji Rusije ili recimo, to da mogu Windows 12 da dobiju za 20 dolara potpuno legalno.

Skaces kao da si osmogodisnjak. Dacu ti jedan primer da bi bolje razumeo.

Ti imas super brzi automobil ruske proizvodnje, ja imam sporiji automobil americke proizvodnje, ali imam sposobnost/vestinu ubedjivanja.
Organizujemo trku od Beograda do Bara za prvu narednu nedelju. Startujemo lepo i ti si brzi, nema problema, medjutim ja sam lepo nekoliko dana ranije prosao tom marsutom i ubedio ljude da ti na usputnim pumpama niko ne da gorivo. Ti sa kolicinom goriva sa kojom si posao ne mozes stici na cilj, a niko ti gorivo nece dati/prodati, sta misis ko ce pobediti u toj trci, ko ce prvi stici na cilj?


[Ovu poruku je menjao 2012 dana 29.12.2015. u 11:12 GMT+1]
 
Odgovor na temu

aleksamat

Član broj: 331673
Poruke: 30



+222 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 07:22 - pre 101 meseci
Citat:
2012:Obicnim ljudima, onima istima koji idu na izbore, koji izlaze na proteste i demonstracije, koji cine i ruse drzavu, njima ja Holivud mnogo drazi i blizi od Lomonosova.

AMERIČKI kongresmeni priznaju da je auditorijum ruske globalne televizije RT u SAD tokom poslednjih nekoliko godina znatno povećan, a da se ta televizija pretvorila „u punopravnog učesnika informativnog prostora Zapada”.

Ovo je objavio list Washington Times koji istovremeno naglašava da dobar deo američkih kongresmena nastavlja da poziva na borbu sa „ruskom propagandom”.

Isti list naglašava da čak i deo onih koji su za zaustavljanje „ruske propagande“ priznaje da američki mediji „nemaju šta da suprotstave ruskoj televiziji“.
 
Odgovor na temu

tar-xzvf

Član broj: 331718
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 07:24 - pre 101 meseci
Brate, ovaj 2012 malo zaj.bava amerikance! Posle ovoga ima da popije ban, ili kako se to ovde stručno kaže, fasuje.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 07:36 - pre 101 meseci
Citat:
aleksamat:
Citat:
2012:Obicnim ljudima, onima istima koji idu na izbore, koji izlaze na proteste i demonstracije, koji cine i ruse drzavu, njima ja Holivud mnogo drazi i blizi od Lomonosova.

AMERIČKI kongresmeni priznaju da je auditorijum ruske globalne televizije RT u SAD tokom poslednjih nekoliko godina znatno povećan, a da se ta televizija pretvorila „u punopravnog učesnika informativnog prostora Zapada”.

Ovo je objavio list Washington Times koji istovremeno naglašava da dobar deo američkih kongresmena nastavlja da poziva na borbu sa „ruskom propagandom”.

Isti list naglašava da čak i deo onih koji su za zaustavljanje „ruske propagande“ priznaje da američki mediji „nemaju šta da suprotstave ruskoj televiziji“.


To je demokratija. U isto vreme Putin zabranjuje rad nevladinih organizacija, hapsi ljude. Zbog toga ce narod da ga oduva sa vlasti.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 07:38 - pre 101 meseci
Citat:
tar-xzvf:
Brate, ovaj 2012 malo zaj.bava amerikance! Posle ovoga ima da popije ban, ili kako se to ovde stručno kaže, fasuje.


Na osnovu cega li si to zakljucio???
 
Odgovor na temu

aleksamat

Član broj: 331673
Poruke: 30



+222 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 07:45 - pre 101 meseci
Citat:
2012:
Citat:
aleksamat:
Citat:
2012:Obicnim ljudima, onima istima koji idu na izbore, koji izlaze na proteste i demonstracije, koji cine i ruse drzavu, njima ja Holivud mnogo drazi i blizi od Lomonosova.

AMERIČKI kongresmeni priznaju da je auditorijum ruske globalne televizije RT u SAD tokom poslednjih nekoliko godina znatno povećan, a da se ta televizija pretvorila „u punopravnog učesnika informativnog prostora Zapada”.

Ovo je objavio list Washington Times koji istovremeno naglašava da dobar deo američkih kongresmena nastavlja da poziva na borbu sa „ruskom propagandom”.

Isti list naglašava da čak i deo onih koji su za zaustavljanje „ruske propagande“ priznaje da američki mediji „nemaju šta da suprotstave ruskoj televiziji“.


To je demokratija. U isto vreme Putin zabranjuje rad nevladinih organizacija, hapsi ljude. Zbog toga ce narod da ga oduva sa vlasti.

Opet, po običaju lupaš?!
Kakve veze imaju NVO sa satelitskim programom?
Inače, evo sve se rusi bune zbog Soroševe bagre. Znaš, glupi su do te mere da im ta džukela sve sa tim satrapima treba koliko i ekser u cipeli.
Odakle li crpiš toliku količinu gluposti?


 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 07:50 - pre 101 meseci
Naravno da imaju veze, samo se ti pravis da ih ne vidis i da ne razumes o cemu se govori. Medjutim, dosadice narodu da mu neko uskracuje elementarna prava i slobode i da mu zabranjuje da misli drugacije. Ne vodi to nicemu.

Kad pogledamo bolje Putin pokusava da sistem i slobode u Rusiji priblizi slobodama u Severnoj Koreji.
 
Odgovor na temu

aleksamat

Član broj: 331673
Poruke: 30



+222 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 08:15 - pre 101 meseci
Ne, ne vidim pa te molim kao stručnjaka za sve da to objasniš i zbog mene a i ostalih učesnika u temi a kojima možda to isto neće biti jasno.
Hm, NVO i satelitski program?
Inače, bilo bi pozitivno da ruskom narodu Soroš kaže šta da misle kao što je to saopštio Ukrajincima. Eno od sreće još se slavi i puca?!
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 10:29 - pre 101 meseci
Citat:
aleksamat:  Eno od sreće još se slavi i puca?!


To sto se slavi i puca je zasluga Rusa.

Rusi su digli pobunu u Ukrajini, ne mogu Ukrajinci da digni pobunu u vlastitoj drzavi. Ukrajina zeli u EU, Rusija to ne dozvoljava i zbog toga je izazvala rat.
Nema niceg nejasnog, svedoci smo desavanja.

Zasto ne bi dozvolili postojanje Sorosa u Rusiji ili Ukrajini? Rusi mogu bez ikakvih ogranicenja da naprave slicnu organizaciju u USA ili UK i onda neka pokusaju da tamosnjo stanovnistvo ubede u svoje vrednosti, niko im to ne zabranjuje.
To je demokratija, svi trebaju postovati zakon i toliko. Po zakonu u UK ili USA mozes registrovati udruzenje kakvo zelis, ne smaes pozivati na mrznju i netrpeljivost i mozes slobodno iznositi svoje stavove. Neka Putin pronadje zainteresovane koji ce otvarati predstavnistva i neka probaju da ubede Amerikance da americka demokratija nije dobra, vec da je ruska demokratija ono pravo. Ja sam siguran da nece uspeti u tome, verovatno i oni znaju pa zbog toga i ne pokusavaju.

Za pocetak bi Putinovi saradnici imali jedan veliki problem, a to je da objasne kako je vecina njih ceo radni vek bila u drzavnoj sluzbi, sa drzavnom platom, bez privatnog biznisa, bez uplacenog poreza, a sa tako velikim bogatstvom. Od plate nije moguce, da vidimo od cega je dosao taj novac.
 
Odgovor na temu

aleksamat

Član broj: 331673
Poruke: 30



+222 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 10:54 - pre 101 meseci
Citat:
2012: To sto se slavi i puca je zasluga Rusa.

Rusi su digli pobunu u Ukrajini, ne mogu Ukrajinci da digni pobunu u vlastitoj drzavi. Ukrajina zeli u EU, Rusija to ne dozvoljava i zbog toga je izazvala rat.
Nema niceg nejasnog, svedoci smo desavanja.

Zasto ne bi dozvolili postojanje Sorosa u Rusiji ili Ukrajini? Rusi mogu bez ikakvih ogranicenja da naprave slicnu organizaciju u USA ili UK i onda neka pokusaju da tamosnjo stanovnistvo ubede u svoje vrednosti, niko im to ne zabranjuje.
To je demokratija, svi trebaju postovati zakon i toliko. Po zakonu u UK ili USA mozes registrovati udruzenje kakvo zelis, ne smaes pozivati na mrznju i netrpeljivost i mozes slobodno iznositi svoje stavove. Neka Putin pronadje zainteresovane koji ce otvarati predstavnistva i neka probaju da ubede Amerikance da americka demokratija nije dobra, vec da je ruska demokratija ono pravo. Ja sam siguran da nece uspeti u tome, verovatno i oni znaju pa zbog toga i ne pokusavaju.

Za pocetak bi Putinovi saradnici imali jedan veliki problem, a to je da objasne kako je vecina njih ceo radni vek bila u drzavnoj sluzbi, sa drzavnom platom, bez privatnog biznisa, bez uplacenog poreza, a sa tako velikim bogatstvom. Od plate nije moguce, da vidimo od cega je dosao taj novac.

Majko mila kako ti umeš da izvrneš istinu i da onda počneš da tvrdiš da je laž?
Citat:
Nekadašnji, legalno i legitimno izabrani, predsednik Ukrajine Viktor Janukovič upravljao je zemljom koja i pored izvanrednih prirodnih potencijala ima očajne ekonomske performanse. U situaciji kada su isplate penzija i plata u javnom sektoru postale sve teži zadatak, Ukrajina je morala da bira između priključenja trgovinskom prostoru EU, što znači i punog otvaranja svog tržišta, i bliže saradnje s Rusijom, odnosno sa nastajućom evroazijskom unijom gde ide više od 60 odsto njenog izvoza. U vreme kada se odlučivalo, Janukovič je dobio jasan odgovor da od Brisela neće biti preko potrebnih kredita, pa je ponuda Rusije od 15 milijardi dolara logično odnela prevagu. Legalni predsednik Ukrajine doneo je odluku da odustane od evropskog sporazuma i okrenuo se Rusiji.

U tom trenutku Amerikanci aktiviraju opciju B. Po modelu koji smo videli u desetinama zemalja, uključujući i Srbiju, podržavaju se razni oblici građanskih protesta, koji su na kraju prerasli u pravi puč u kome su ogromnu ulogu odigrale neonacističke paravojne organizacije, očigledno unapred za to pripremljene. Na evromajdanu su najagresivniji bili desni radikali, koji su posljednjih godina pripremani po celoj Ukrajini, ne samo zapadnoj. Radikali su vojnički organizovani u stotine. To su jurišni odredi stvoreni po obrascu fašističkih, poznatih iz Italije i Nemačke dvadesetih i tridesetih godina. Na majdanu su imali dnevnicu od sto dolara (Amerikanci su donosili pare vrećama) tako da su za nešto više od tri meseca «zaradili» približno po sto hiljada dolara. Nasuprot njih bili su «berkutovci», specijalna policija čija je mesečna plata 4.200 grivni, odnosno oko petsto dolara. Jedni su rušili zakonitu vlast za pare, a drugi branili svoju zemlju i poredak. Formiran je pučistički parlament i pučistička vlada koji su među prvim merama doneli zakone o zabrani emitovanja ruskih televizija na teritoriji Ukrajine i o restrikciji upotrebe ruskog jezika. U ovoj novonastaloj revolucionarnoj situaciji istočni delovi počeli su da po sličnom modelu zbacuju postojeće vlasti, putem samoorganizacije, uz očiglednu pomoć Rusije. Krim se otcepio i pripojio Moskvi, a Donjecka i Luganska republika formirane su po modelu nekadašnje Republike Srpske Krajine i Republike Srpske. Otpočeo je krvav rat u kome ima već desetine hiljada mrtvih.

Zbog svega navedenog, a iza čega stoje NVO finansirane iz USA od soroša i još mnogih, Rusija kao ozbiljna zemlja zabranjuje rad takvih jer se direktno mešaju u suverenitet zemlje!
Rusija nije banana država po kojoj će da se kočopere razne sonje i njoj slični!
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 10:59 - pre 101 meseci
Citiras neku neistinitu pricu koju si kopirao ko zna odakle. Navedi izvor materijala koji si citirao da vidimo verodostojnost napisanog.

Lepo sam ti napisao, neka Rusija napravi svoje NVO na zapadu, niko im ne zabranjuje.

Nisi objasnio ni odakle im bogatstvo, mislim na Putina i njegove saradnike. Cisto da vidimo kakav je profil licnosti u pitanju.
 
Odgovor na temu

aleksamat

Član broj: 331673
Poruke: 30



+222 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 11:12 - pre 101 meseci
Citat:
2012: Citiras neku neistinitu pricu koju si kopirao ko zna odakle. Navedi izvor materijala koji si citirao da vidimo verodostojnost napisanog.

Lepo sam ti napisao, neka Rusija napravi svoje NVO na zapadu, niko im ne zabranjuje.

Nisi objasnio ni odakle im bogatstvo, mislim na Putina i njegove saradnike. Cisto da vidimo kakav je profil licnosti u pitanju.

Rekao sam ti već par puta da si sa svojim kupusanjem istine providan.
Pre nego zatražiš dokaze od mene, a ima ih stotine na internetu, daj ti dokaz za bilo koju tvoju tvrdnju!
Daj dokaze da je Rusija izazvala nemire u Ukrajini, daj za bogatstvo Putina,daj za svaku tvoju tvrdnju a svaki tvoj post je neka tvoja tvrdnja koja je zasnovana na tome da si to rekao ti i to je amin?!
Nije ni čudo što se u svakoj temi u kojoj učestvuješ sprdaju sa tobom.
Kada ti jedan čovek kaže da si...., to možeš smatrati njegovim ličnim stavom ali kada ti to kaže veliki broj ljudi onda je to istina!
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 11:30 - pre 101 meseci
Evo ti za Putina i njegove saradnika:

http://www.vijesti.me/svijet/u...-tokom-njegove-vladavine-63156
http://www.naslovi.net/2015-03...lan-za-rusenje-putina/13766331

To sto veliko broj ljudi misli ili kaze to je po pravilu zabluda ili je apsolutno netacno. Nije vazan kvantitet, vec kvalitet, kako robe, tako i sagovornika.

Vise se Zastavinih vozila proda godisnje u Srbiji, ali to ne znaci da je Punto bolji od Pasat-a.

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 29.12.2015. u 12:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

aleksamat

Član broj: 331673
Poruke: 30



+222 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 11:56 - pre 101 meseci
Nisi odgovorio za Ukrajinu!
Što se tiče Putinovog bogatstva, nemam uvid a kada su u pitanju američki izvori a dešavanja u Rusiji, naravno, objektivni su?!
Recimo, isti neće objaviti koliko učešće ima Bajdenov sin u Ukrajina gasu, porodica Buš u Iraku.
Takođe, neće objaviti šta sve na KiM poseduje Olbrajtova i Klark?
Još kada se setim istih medija kako su penili o Sadamovom oružju za masovno uništavanje, nema druge, kredibilni izvori!
Da, neka objave gde je novac zaradio tvoj pulen (K)Hvodorkovski, koji je teži od mnogih država?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 12:04 - pre 101 meseci
Citat:
Recimo, isti neće objaviti koliko učešće ima Bajdenov sin u Ukrajina gasu, porodica Buš u Iraku.


Bajdenov sin nije politicar, ne obavlja ni jednu drzavnu funkciju i ne tvrdi da su mu prihodi samo od drzavne plate.

Citat:
Takođe, neće objaviti šta sve na KiM poseduje Olbrajtova i Klark?


Ne poseduje nista. Nema nista upisano na njihovo ime, inace bi vec bilo objavljeno.

Citat:
Da, neka objave gde je novac zaradio tvoj pulen (K)Hvodorkovski, koji je teži od mnogih država?


khodorkovsky nije bio drzavni cinovnik vec poslovan covek. Nije ziveo od drzavne plate.
 
Odgovor na temu

aleksamat

Član broj: 331673
Poruke: 30



+222 Profil

icon Re: Putin poslao robote u rat29.12.2015. u 12:13 - pre 101 meseci
Citat:
2012:


To sto veliko broj ljudi misli ili kaze to je po pravilu zabluda ili je apsolutno netacno. Nije vazan kvantitet, vec kvalitet, kako robe, tako i sagovornika.

Vise se Zastavinih vozila proda godisnje u Srbiji, ali to ne znaci da je Punto bolji od Pasat-a.

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 29.12.2015. u 12:56 GMT+1]

Prepotentan, uobražen, umišljen, sebičan i bezobrazan!
Kraći odgovor nisam mogao da ti napišem!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Putin poslao robote u rat

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 46601 | Odgovora: 262 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.