Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 556196 | Odgovora: 2890 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.09.2016. u 14:37 - pre 92 meseci
A tek ta fama oko Tesle, maltene kao da smo ga mi obucili da postane naucnik.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.09.2016. u 14:43 - pre 92 meseci
Ko je opsednut Djokovicem, oni koji su verni obozavaoci koji odusevljeno prate svaki njegov mec, intervju, potez, tik...
I koji histericno brane njega i sve sta god on da uradi od svakoga ko bi rekao nesto negativno pritom postavljajuci psihijatrijske dijagnoze svakome kome se ne dopada nesto u vezi njega.
Ili je njime opsednut neko ko o njemu napise nesto lose sto se razlikuje od ostatka hora?

A da se pokrene inicijativa za donosenje zakona koji bi omogucavao prisilno hospitalizovanje i lecenje nas obolelih? Posto mi se cini da situacija vec postaje alarmantna jer nas vec ima dosta koji bauljamo ulicama.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 730
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.09.2016. u 15:51 - pre 92 meseci
Ja lično nemam problem da neko zove svog psa kako god hoće pa ni po mom imenu.

Ipak ne znam kako se čoveku sa superirnom inteligencijom kakav je bio Tesla ukazuje poštvanje tako što se njegovim imenom nazove biće sa nižem stepenom svesti od ljudske.

Ok, samo se piatma na glas. Siguran sam da je iza toga stojala najbolja namera. Problem je što kad to uradi Novak čuje pola sveta pa neki kao Bradzi i ja pronadju i nešto loše u tome . Dok ako bi to uradio komšija Steva retko ko bi čuo.
 
Odgovor na temu

deviceplugin

Član broj: 333000
Poruke: 1



+25 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.09.2016. u 15:58 - pre 92 meseci
Kad nije problem neka nabavi pudlicu sa imenom Jelena
pa dok je sa suprugom pozove Nikolu da mu cepa Jelenu.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.09.2016. u 16:02 - pre 92 meseci
Citat:
dusanboss:Ipak ne znam kako se čoveku sa superirnom inteligencijom kakav je bio Tesla ukazuje poštvanje tako što se njegovim imenom nazove biće sa nižem stepenom svesti od ljudske.

Imam ja ujaka, dao psu ime Radovan. Da li je to uvreda za sve Radovane jer je u pitanju bice nize svesti od ljudske?
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.09.2016. u 16:06 - pre 92 meseci
Dobro - nije trebao kera da zove Tesla, jel ima brate jos nesto da mu se zameri. Daj googlajte koju je jos katastrofu uradio, svaki covek je nesto zahebo u zivotu, pa nije valjda da je ovo najgora stvar koju je do sad uradio ;))))

@Windows2 - nemam sta da ga branim ili obozavam, za vreme poplava u Srbiji, dobar deo ljudi (internacionalna zajednica) medju kojima se ja krecem u NL, su culi za taj haos zahvaljujuci Djokovicu (novine do tad nisu izvestavale), moja firma je posle toga organizovala interno skupljanje para, (koliko para skupe ljudi, firma pokloni jos toliko). Cisto da shvatis koliki je pozitivan uticaj za Srbiju, taj covek napravio samo u mom malom okruzenju.

 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.09.2016. u 18:39 - pre 92 meseci
Citat:
Windows2: Ko je opsednut Djokovicem, oni koji su verni obozavaoci koji odusevljeno prate svaki njegov mec, intervju, potez, tik...
I koji histericno brane njega i sve sta god on da uradi od svakoga ko bi rekao nesto negativno pritom postavljajuci psihijatrijske dijagnoze svakome kome se ne dopada nesto u vezi njega.
Ili je njime opsednut neko ko o njemu napise nesto lose sto se razlikuje od ostatka hora?

A da se pokrene inicijativa za donosenje zakona koji bi omogucavao prisilno hospitalizovanje i lecenje nas obolelih? Posto mi se cini da situacija vec postaje alarmantna jer nas vec ima dosta koji bauljamo ulicama.

Odlican post i treba ga pnoviti da bi se procitalo jos jednom. Ali...

Kolika je opsednutost nekoga ko ne voli, ne podrzava i nije obozavalac Novaka djokovica da prati svaki njegov mec, intervju, potez, tik...?! I onda ne pise nista u vezi uspeha ili igre ili bilo cega vezano za ono sto Novaka Djokovica odvaja od ostalih u njegovoj profesiji i ostalih na svetu - nego se koncentrise na bljuvotine koje sam pravi kombinujuci za sport, igru i profesionalni uspeh nevaznim detaljima, detaljima iz licnog zivota, privatnog pa i tu nemajuci nikakav skandal ili senzaciju oper zlurado kombinuje trivijalnosti. Kolika je to opsednutost kada ide bukvalno ad hominem ne samo u vezi Novaka Djokovica nego i svakog ko ga ne mrzi kako ga on mrzi a zna da i to izvrne i da pripise to drugome a on to radi, iskljucivo to radi.

A i ti si isti, malo nevestiji ali potpuno isto opsednut i iskaljujes svoj neuspeh na pogresan nacin.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.09.2016. u 19:35 - pre 92 meseci
Svetog Novaka nisam ni jednom pomenuo sve do prethodnog posta. Tako da sto se toga tice to raspravi sa onim ko ga je prozivao. Izneo sam neka svoja vidjenja u vezi sporta vezano za politicku situaciju generalno. I za to mi je postavljena dijagnoza. A dijagnozu si i ti postavio Duciju Simonovicu i onda ti pricas kako neko koristi bljuvotine i detalje iz licnog zivota?! Svasta...
Cuj ja opsednut Djokovicem i pratim sve sto on radi?! Jos vece svasta...

Ne znam o kakvom to mom neuspehu pricas? Nisam poznat, nisam broj jedan u necemu? Nemam puno para? Ajde nemoj vise da me psiho analiziras i profilises kao nekakav nesupesan "slucaj" ovde, ni ti ni ostali.

Duci Simonovic je bio veoma uspesan u sportu kojim se bavio, uz to je i veoma obrazovan covek i napisao je vise knjiga i bez straha i ustrucavanja govori o svemu onome sto se desava ne samo u sportu nego i u sferi politike, o stvarima koje su od presudnog znacaja za svakodnevni zivot ovog naroda i svih drugih ljudi. Ali je eto od tebe i tebi slicnih dobio status nekog iskompleksiranog ludaka kome eto nije poslo za rukom da se namlati para kao Djokovic i da bude toliko "uspesan" kao on da ga svi vole i obozavaju, pa zato pljuje po njemu jer je valjda ljubomoran sta li? Koliko je to ograniceno?

Pritom ne znam dal si ti ili iko od vas koji mu navlace ludacku kosulju odslusali neki njegov intervju ili predavanje duze od 5 minuta? Dovoljno vam je samo da cujete kako kritikuje Djokovica i Divca i to je izgleda dovoljno da se covek proglasi ludim. I ne zanima vas vise nista sto ima da kaze.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.09.2016. u 20:00 - pre 92 meseci
Pa ceo moj prethodni post je upucen nekom drugom (@Bradzorf012-u, i priznajem da je moja greska sto to nisam explicitno naznacio) a ne tebi. Samo u jednoj recenici sam se tebi obratio ali uopsteno jer si slican ako ne i isti, ja licno bih rekao isti jer primenjujes iste stvari za ono sto pises.

Ducija ja nisam prvi pomenuo nego sam samo kratko prokomentarisao, vrlo kratno i ne ulazeci u detalje, a pri tom istom pominjanju i rekao da je bio veoma uspesan u sportu kojim se bavio. I na konto toga sam bio ispljuvan samo tako, od nekolicine. Nemam problem sa tim, samo konstatujem. Nisam i ne negiram ni obrazovanje Ducija Simonovica ni hrabrost da bez obzira na licne posledice govori, odnosno iskazuje svoje misljenje. Sve to inace jako cenim kod bilo koga ko je takav. Sporim ono sto kaze i/ili napise jer je to vrlo patolosko pisanje i 'govorenje'.

Odslusao sam mnogo njegovih intervju i prilican broj predavanja (citao ili slusao), bio nekoliko puta u restoranu u drustvu gde je bio i on (za istim stolom a ne u istom objektu), a znam/poznajem licno neke njegove bliske prijatelje i dve osobe koje su njegova bliza rodbina.

Ne kritikuje on samo Djokovica i Divca nego sve, svakoga i svasta - potpuno istim recnikom, frazirungom, idejom, nacinom... pa samo to je dovoljno da se covek zapita "sta ovaj prica". Isti "aršin" za sve i svakoga (i ljude pojedinacno i dogadjaje, pojave...) sa istom kombinatorikom izraza i misli... treba li to komentarisati? Samo to je dovoljno da se vidi devijacija, o dugome ne treba pricati ni pominjati.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.09.2016. u 21:46 - pre 92 meseci
Citat:
Sceka:... bio nekoliko puta u restoranu u drustvu gde je bio i on (za istim stolom a ne u istom objektu),...

Pozdrav!





Procitah 10x... jel to opet Škoda style, ovaj put, neko novo Place-Shift sokoćalo na delu ?
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 730
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.09.2016. u 22:06 - pre 92 meseci
Hahah. Ljudi, nekad me stvarno smori te, ali ponekad, kao sada stvarno vas volim!
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.09.2016. u 22:13 - pre 92 meseci
Ma ti nas bas smorei.

A ovo poredjenje je za bisere.

Citat:
Ipak ne znam kako se čoveku sa superirnom inteligencijom kakav je bio Tesla ukazuje poštvanje tako što se njegovim imenom nazove biće sa nižem stepenom svesti od ljudske.

Moras smanjiti zavijenja svog omiljenog lilihipa u obliku trave.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 730
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.09.2016. u 22:17 - pre 92 meseci
Šta lupaš Lave? Gde sam ja napisao "smorei"


A i grešiš sa tim stalno. Ja ne motam nista vec godinama.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred16.09.2016. u 00:43 - pre 92 meseci
Citat:
Sceka:Kolika je opsednutost nekoga ko ne voli, ne podrzava i nije obozavalac Novaka djokovica da prati svaki njegov mec, intervju, potez, tik...?!

Pravila, pravila, da bi me udavila ili kičmu savila... neka glupa pravila...
Da li je ovo citiranje po pravilima?
Vidi, predlažem ti da se malo opustiš, iskuliraš, dobro je za zdravlje, jedan psihijatar bi to trebalo da zna. Pre nego što te razočaram, boldiraću jedan deo citata, ako dozvoljavaš, mislim da ni to nije po pravilima, ali šta da se radi:
Citat:
Sceka:Kolika je opsednutost nekoga ko ne voli, ne podrzava i nije obozavalac Novaka djokovica da prati svaki njegov mec, intervju, potez, tik...?!

U poslednjih desetak godina skoro da nisam uključio tv. Da budem precizan, sveukupno je to možda bilo desetak sati, od toga, tri filma sa Al Paćinom, pa na kraju ostaje možda neka 4 sata za ostalo. Šta je to bilo, ne mogu da se setim, ali sport nije bio sigurno. U proseku, jedan sat godišnje. Da li su ti sada malo jasnije neke stvari? Ne pada mi na pamet da ti se pravdam, još manje da nastavljam besmislenu komunikaciju, ali bih da ti ukažem na grešku u koracima, još gore, na zablude. Radiš upravo ono za šta optužuješ druge, sudiš o meni, a ne poznaješ me. Napravio si moj psihološki profil, sliku, foto-robot, ali je on pun stereotipa, pretpostavki, procena... Po pravilu pogrešnih. Iz takve jedne pogrešne vizure, iz jednog prilično udobnog položaja nastavljaš rad na toj slici. Da li ti to pričinjava zadovoljstvo? Ko je tu opsednut? Što se tiče kulture, vaspitanja, drskosti, bezobrazluka... opet ću te razočarati, mora da si me pomešao sa nekim. Nemam kristalnu kuglu, pa mi sledstveno tome nisu jasni uzroci stanja u kojem se nalaziš, ali je ono prilično jadno. Na žalost, ne mogu ti pomoći.

P.S. Nisam bio siguran da se citirano odnosi na mene, ali si to jasno naznačio u sledećem postu.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred16.09.2016. u 11:10 - pre 92 meseci
Pa jos gore ako ne gledas TV. Ako je tako, ne kazem da sumnjam da je tako, onda nemas bas puno argumenata da pricas bilo sta u vezi igre Novaka Djokovica, odnosno nemas uopste argumenata za tako nesto. Ako je tako, a ne kazem da sumnjam da je tako, onda koristis sve sto nije konkretno vezano za igru i konkretan uspeh (jer, logicno, o tome nemas blage veze jer ne gledas, kako sam tvrdis) nego sporedno i privatno a na bazi tracerajskih textova i klipova i podataka prikupljenih "navrat - nanos" sa Internet-a.

Pa sta onda da se kaze osim onoga sto je vec napisano a sada jos da se doda da se potvrdjuje sve do sada napisano i sad sa sigurnoscu moze da se vidi tvoja opsednutost Novakom Djokovicem. Ako ga ne gledas, ne pratis... zasto uopste bilo sta pricas o njemu?

Ne treba da se bude psiholog/psihijatar da bi se uocila devijacija u napisanom. A znajuci ovo sto si sada naveo, ne kazem da sumnjam da je tako, onda je jasno kao dan, sve.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

deviceplugin

Član broj: 333000
Poruke: 1



+25 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred16.09.2016. u 13:34 - pre 92 meseci
Citat:
Pa jos gore ako ne gledas TV. Ako je tako, ne kazem da sumnjam da je tako, onda nemas bas puno argumenata da pricas bilo sta u vezi igre Novaka Djokovica, odnosno nemas uopste argumenata za tako nesto.

Kakve veze ima kritika idolopoklonstva na socijalnoj mreži i gledanje TV?
Zar je obavezno gledanje TV da bi se učestvovalo na ovom forumu?
Koliko se može pročitati argumenti su ono što se piše na ovom formu a ne praćenje "TV zvezda".
Jer kritikuje se idolopoklonstvo kojim odiše ovaj forum.
Dakle nema razloga da se gleda TV.
 
Odgovor na temu

bonifacic

Član broj: 334187
Poruke: 15



+40 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred16.09.2016. u 14:10 - pre 92 meseci
Djokovic je nas i ziv nam bio i hvala mu na svemu i nadam se da ce osvojiti 20GS.

Ipak, kao i svaki veliki AS, prirodno je nadmen. A ono sto mene najvise fascinira i kod njega i kod njegovog psihoblizanca Federera je sto se neopisivo razmecu pobedom,a kad izgube u stanju su da ti se zgade ljigavstinom. Da povratis utrobu. Novak npr izmislja neke zuljeve kao nije mogao da pobedi Vavrinku. Sta je to sad kao sramota da 1. izgubi od 3. igraca ? I kao da ga je Vavrinka slucajno pobedio, a sta cemo sa RG ?

Meni je Nadal primer korektnog ponasanja, pa i Murray. Govorim o velikim asovima.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 730
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred16.09.2016. u 14:26 - pre 92 meseci
Slažem se sa bonifacic. Novak kao da ima potrbu da se pravda kad izgubi. Kao da ovako nije dovoljno dobar. Pa ne može stalno ni da se pobedjue. Ne znam ponkad se ponaša kao razmaženi tinejdžer. Nikome nije prijatno kad izgubi. Sigurno ne najboljem teniseru sveta, ali budi dostojan i podnesi taj porez kao čovek makar dok si pred kamerama. Posle kući bacaj srebrni tanjir ko frizbi po kući i iztresi negativnu energiju.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9495
89.216.32.*



+10253 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred16.09.2016. u 14:33 - pre 92 meseci
Sva sreća da ste vas dvojica bili na licu mesta, rame uz rame sa lekarima. Tik pored Novaka na Artur Ash stadionu. Odlično je kad na forumu imamo informaciju iz prve ruke da su žuljevi potpuno izmišljeni.

Samo tako i ubuduće ! Unapred se radujemo da ćemo uvek znati šta je izmišljeno a šta nije, koji je lekarski time out izmišljen, a koji nije.

https://www.google.rs/search?q...AQIGw&biw=1920&bih=980
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

bonifacic

Član broj: 334187
Poruke: 15



+40 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred16.09.2016. u 14:35 - pre 92 meseci
nisi bio ni ti na licu mesta !
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 556196 | Odgovora: 2890 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.