Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 557720 | Odgovora: 2891 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.09.2016. u 15:51 - pre 92 meseci
Prvo, neki pametni ljudi su davno rekli, vrlina je nagrada sama po sebi. Istinski human čovek nema potrebu da o svojoj humanosti trubi okolo, a obim humanosti se ne meri nominalnom sumom, već veličinom sopstvene žrtve i odricanja da bi nekom bilo bolje. Ovi lažni izlivi humanosti su najobičnija reklama. Da ne bude zabune, to ne rade samo sportisti, već mnoge javne ličnosti, naročito političari, ali su oni suviše laka meta. Sportisti su u tom smislu skoro pa nedodirljivi i pored toga, što vrlo često plivaju u istim vodama sa prethodno navedenim. Dalje, pokušajte da se malo odmaknete od persone u naslovu ove teme, on je potpuno nebitan lik, a u osvetljavanju ovog problema on može da posluži samo kao paradigma. Pokušajte da stvar sagledate iz šire perspektive, ako ste u stanju. Danas otvorim vesti, imam šta da vidim: samo u jednom danu, tri vesti koje mi savršeno mogu poslužiti kao zicer(sportskim rečnikom rečeno) u ovoj polemici.

@branko tod
Vidi, već je rečeno da profesionalni sport između ostalog služi porobljavanju i uspavljivanju širokih slojeva stanovništva, odvlačenju pažnje sa pravih i istinskih problema, njihovo maskiranje i pasiviziranje mnogih društvenih grupa. Rečju, masovno zaglupljivanje i narkotizacija. Ono što si ti uradio je zamena teza, koja bi otprilike izgledala ovako: "Ne valja vam kad švercuje drogu, ne valja vam kad diluje, ne valja vam kad šmrče. Pa kada vam valja? Koliko je samo novca poklonio u humanitarne svrhe! Zavidite na njegovom uspehu." Ako je ovo model zaključivanja kojim se rukovodite, onda se bojim da ste na pogrešnom putu.

Oko ove priče, da li je Srbin ili ne. Već sam pisao, ali da ponovim. Nacionalistički i šovinistički ispadi upravo dolaze sa stadiona, sa sportskih terena, oni su prirodno stanište u kojem nacionalizam raste i buja. To je upravo priča svih onih koji svoju ličnu neostvarenost kompenzuju najjeftinijim mogućim sadržajima. Ne sluša se na dočecima Betoven ili Metalika, nego Marš na Drinu ili Bože pravde(spasi srpski narod, kralja, rod). Sopstvenu nesposobnost da se ostvariš kao pojedinac i napraviš iskorak ka slobodnoj i nezavisnoj individui, najlakše je sakriti iza kolektivnog identiteta, po pravilu etničkog i/ili verskog.
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3935



+9457 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.09.2016. u 16:59 - pre 92 meseci
Citat:
Bradzorf012:
@branko tod
"Ne valja vam kad švercuje drogu, ne valja vam kad diluje, ne valja vam kad šmrče. Pa kada vam valja? Koliko je samo novca poklonio u humanitarne svrhe! Zavidite na njegovom uspehu." .


Serretas da je to strašno i sa tobom i takvima ne vredi polemisati. Ti sebi daješ za
pravo da svetski priznati rad tog sportiste kao i desetina hiljada drugih sportista
porediš sa kriminalnom bandom koja truje mladež.A to što toj istoj mladeži sportisti
pokazuju mogućnost za pravi put to nema veze. Najbolje da je Eskobar bio veliki
dobrotvor jer je delio krvavu lovu sirotinji oko sebe. Ali budi siguran da je to radio da
ga ne izdaju.

Ja dosada nisam nijednom čuo od ili pročitao da se Novak hvalio da pomaže. Samo
je posle onih poplava na sav glas tražio pomoć, ali ne za sebe, i dobio je, abogme i
svoju nagradu na nekom turniru dao.

A tvoj jadni mozak izgleda da ne može da shvati da se njegova fondacija mora da
promoviše da bi na toj donatorskoj večeri bilo što više lovana, jer ako ćute onda
nema parica. Mogao je da osnuje fondaciju koja se bavi ugroženim mačićima ili
pandama, ali on je odabrao da se bavi ugroženim malim Srbima. Ko zna možda bi
ga onda vi više cenili.
A da ispravno radi dokaz je i to što je 2015 fond Ujedinjenih nacija za decu i omladinu
(UNICEF) imenovao Novaka Đokovića za svog globalnog ambasadora dobre volje.

Vidiš, on je postao UNICEF ambasador sa 27 godina, a nadam se da ćeš ti uspeti to da
budeš već 2227 godine.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.09.2016. u 18:14 - pre 92 meseci
Sta ce mu fondacija da bi privukao parice? Zar nije zaradio daleko vise nego sto se nakupi od tih lovana koji uplate nesto?
Inace interesantno, sve te svetske organizacije se dozivljavaju kao neka markentiska sarena laza iza koje stoje interesi politike, obicno uperene protiv interesa Srbije. Ali kad eto jedna od tih organizacija proglasi naseg sportistu za ambasadora dobre volje onda je odjednom to neka pozitivna ekipa.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.09.2016. u 18:40 - pre 92 meseci
@branko tod
Najpre, mogao bi malo da se smiriš, nema razloga za histeriju i prostakluk, mada me priznajem pomalo uveseljava tvoj stil. No dobro, šta je tu je.

Ni najmanje ne sumnjam da je njegov rad svetski priznat, kako si to slavodobitno izjavio, ali iz moje vizure(a ima nas još, samo nismo toliko glasni i vidljivi) to može značiti samo jedno: taj svet je onda u gadnom problemu. Dodatno, može 99,99% sveta smatrati da je neka stvar dobra, humana i lepa, moje je pravo da najpre dobro promislim, pa se tek onda sa tim složim ili kao sada, ne složim. Ako nisi znao, biorobot ili humanoid će prihvatiti zdravo za gotovo sve što mu daš, što mu ponudiš, ako si ga tako programirao. S druge strane čovek, ne samo da je u stanju, nego ima i potrebu da o sebi i svetu stalno promišlja i rasuđuje: šta je dobro, a šta ne. Kao što rekoh, ponavljam po ko zna koji put: građani Brazila su pre neku godinu protestvovali, tražeći da umesto u svetska prvenstva, novac ulože u bolji gradski prevoz. Imaš još jedan, mnogo bolji primer u svetskoj istoriji, od pre sedamdesetak godina. Većina nemačkog naroda, a zajedno sa njima i mnogi drugi narodi su stali iza jedne ideje, ideologije koja je svet zavila u crno. Naravno da je bilo i onih koji su mu se suprotstavili, ali su skrajnuti na marginu, ućutkani, proterani, pobijeni: jedna zemlja, jedan narod, jedan vođa. O povezanosti tzv. olimpizma i fašizma, informiši se sam, ne moram baš sve da ti serviram. Ako baš insistiraš, možemo da idemo još dalje, u srednji vek, tada su(ako nisi znao) spaljivali veštice. Kada se kod stanovništva pojavi recimo neka bolest, masa lepo spali nekoliko veštica koje su narušile idilu i stvar rešena. Ako ti se slučajno omakne da kažeš, čekaj, stani malo, rizikuješ da i sam završiš na lomači. Uostalom, spaljivali su i one koji bi se usudili da ustanu protiv dogme, tj. da kažu da se zemlje okreće oko sunca. Znaš li šta je dogma?

Što se tiče pomenutog Eskobara, verujem da i u tim i takvim krugovima postoje (nepisani)zakoni koji se moraju poštovati, ali neku suštinsku razliku ne vidim. To je skoro isti ili sličan društveni milje polusveta. Uostalom, imaš vest od pre neki dan, gde se čuveni košarkaš žali u svojoj gluposti i ograničenosti, kako je eto došlo vreme da njega napadaju, a da se dive kriminalcu tom i tom. Kriminalac taj i taj, ne bio glup, pošto jeste osuđen i u zatvoru, ali pomenutom gospodinu ne duguje ništa, lepo mu odgovori da se sve puši i zatvori mu usta. Kad govoriš o tome da sportisti omladini pokazuju "pravi put", da li možda misliš na tuče navijača? Da li je to pravi put? Otvori vesti, današnje vesti i pogledaj naslovnu stranu: dve vesti o tučama navijača. Zaista pravi put. Skrolaj malo, opet vest od danas ili juče, košarkaš uhapšen sa 2,4kg kokaina. Ne moram uopšte da budem opsednut, kako to reče jedan kolega sa foruma, ne moram uopšte da guglam, ne moram da pretražujem događaje od pre mesec dva, godinu dve. Dovoljno je samo da otvorim naslovnu stranu i da ne zatvaram oči.

Slobodno se opusti i reci sve što ti je na duši, biće ti lakše. Jedan pesnik je rekao, da zadržavanje neizgovorenog stvara neurozu. Drugačije rečeno, čovek je ono što govori. Čitaš li poeziju, prozu možda ili filozofiju?
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.09.2016. u 18:44 - pre 92 meseci
@Bradzorf012

Izgubio si nit i pricas budalastine, i tu i tamo vredjas sagovornike. Daljnja konverzacija sa tobom na ovu temu nema smisla... Aj odmori malo, oladi tastaturu, odslusaj Beethoven-a https://youtu.be/RSbSl6guVGs bice ti lepsa nedelja...

Posle otvori temu sa nekim pozitivnim primerom tog neceg sto ti promovises, stavi relevantne ljude i njihove doprinose, pomoci ces da ljudi shvate ono sto hoces da kazes. Sa prosipanjem zuci, sta je cilj? Ljudi su sve vise iziritirani sa tvojim stavovima, a i tvoja frustracija je sve veca iz posta u post, prosto mi te dodje zao...

Da citiram Sceku ;)

Pozdrav
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3935



+9457 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.09.2016. u 19:19 - pre 92 meseci
"Serretas da je to strašno i sa tobom i takvima ne vredi polemisati."


"Najviše u tenisu volim forhend, bekhend i voleje, sa time pobjeđujem protivnike. Ne ljute se kada ih pobijedim, ni ja se na njih ne ljutim kad me pobijede, rekao je prije punih 17 godina tada sedmogodišnja teniska nada Novak Đoković.
Bio je to prvi Novakov televizijski intervju, no današnji najbolji tenisač svijeta već tada je pokazivao izrazitu smirenost i razboritost pa je za djecu tih godina nevjerojatno smireno i inteligentno* odgovarao na pitanja mladog voditelja.
- Što ti je cilj u tenisu? - pitao ga je podjednako mladi voditelj.
- Cilj mi je da postanem prvak - kao iz topa odgovorio je Nole. "

*To tebi jako nedostaje

Pozdrav

Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.09.2016. u 19:25 - pre 92 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Pokušao sam da iskoristim temu i da dam viđenje jednog društvenog fenomena.

He, he, he... kakvo nevesto vadjenje... Providno do ]aja.

Pa sto ne iskoristi neku drugu temu, sto to nisi napisao na temi "Dr. Sladjana Velkov..." ili na "ugovor o poklonu" ili na "Do Avale kako (ozdo)" ili na "Koji elektricni aparat za brijanje???" ili na... (?!)


Citat:
On nije karakterističan samo za Srbiju, već za ceo svet, s tim da ovde poprima čudne razmere. To nije iznenađujuće, imajući u vidu kroz šta su ovo društvo i građani prošli u poslednjih 2, 3 decenije. Persona, čije ime je u naslovu je ovde samo kolateralna šteta, pa je tu slobodno moglo stajati i Divac, ali i ime bilo kog drugog svetski poznatog sportiste, poput Ronalda ili Felpsa. Taj fenomen se između ostalog najviše očituje u potrebi, da se sopstveni lični neuspesi i promašaji ili opšte društveno sivilo ako govorimo o krupnijem planu kompenzuju uspesima sportista, koji nas predstavljaju. Na žalost, to je prevara i manipulacija i onaj koji je ne vidi ima veliki problem. U ovoj zemlji to dodatno dolazi do izražaja, jer nigde drugde u svetu(ako me sećanje ne vara) nismo videli tu vrstu oduševljenja, masovne hipnoze i delirijuma posle osvajanja medalja, bar ne u toj meri kao kod nas. Jedan Nemac, Francuz ili Englez, ipak nisu na tako niskom nivou (plemenske) svesti, da bi tragali za tako jeftinim kompenzacijama, kao što se to radi u ovoj zemlji. Svaki pokušaj da ukažem na ove stvari i probleme bio je sabotiran, prizemno i vulgarno. Ako bih poopštio stvar i posmatrao iz globalne perspektive, bivao sam optuživan za populizam, a ako bih konkretno progovorio o pojedinim ličnostima, za zavist, opsednutost ili lični neuspeh. Nikada nisam zastupao neku ideju ili stav, samo zato što većina tako misli, zato što je to danas tako, pa kud svi tu i mali muja. Uvek i svuda se trudim da stvar sagledam iz šire perspektive i nije mi teško da na internetu ili u RL, jasno i glasno kažem šta mislim, bez obzira na posledice. Pošto ima onih koji validnost svojih stavova mere obimom njihove zastupljenosti, reći ću da i pored toga što nas je malo, nas koji zastupamo suprotno mišljenje ipak ima. Nedavno sam pročitao misao, koja mi je ostala u sećanju: "kada bih u Srbiji u punom kafiću, glasno rekao šta mislim o Novaku Đokoviću, bio bih linčovan". Nešto slično ili potpuno isto važi i za moju malenkost.

Znas sta je tvoj problem? To sto ti sam nabedjujes druge da su idolopoklonci, zaludjenici, da se poistovecuju, da kompenziraju... na vrlo beskrupulozan, drzak, nekulturan, bezobrazan, neuvidjavan, besraman... nacin atakujuci direktno na licnost - kako na licnost Novaka Djokovica tako i na licnosti koje se javljaju kao clanovi foruma. Znaci, varas i manipulises za medalju jer spinujes ivrtanjem cinjenica i napisanog.

Pisati da jedan Nemac, Francuz ili Englez nije na tako niskom nivou je potpuno tacno jer su ti nabrojani primer daleko nizeg nivoa nego sto je to kod nas. Pa, bre, Englezi su morali da budu Zakonom obuzdani da bi se sprecilo divljanje poistovecivanja sa svojim sportskim idolima zato sto je rezultiralo masovnim povredama i rastucem broju izgubljenih zivota. Kao ne gledas TV pa ti je promaklo nekadasnje (ne tako davno!) u vestima "na utakmici dvocifren broj tesko povredjenih u tuci izmedju dva tabora navijaca", "nakon utakmice policija nije mogla da spreci zrtve koje su nastale u premlacivanju gostujucih navijaca od strane lokalnih", "nezapamcena grupna tuca sa krvavim ishodom izmedju navijaca XYZ i navijaca XYZ", "zakazana tuca izmedju navijaca se zavrsila sa XXX povredjenih od kojih su XX tesko povredjeni i u kriticnom stanju a X nije preziveo posledice premlacivanja" ... i tako dalje. Sad toga nema, mirni su kao bubice na utakmicama ali zato je i dalje pun YT snimaka ulicnih tuca navijaca. Znaci, pusti te nebulozne price vredjanja naseg naroda primerom nekih kao superiornih i na "visem nivou" stranaca kad je to "prica za malu decu" i nista drugo.

Citat:
Na kraju, želeo bih da odgovorim na nekoliko ličnih prozivki, što direktnih, što indirektnih. Prvo, što se tiče skretanja sa teme, ono o čemu sam pisao nije ništa više off topic, nego što se može naći u skoro svakom topiku na ovom ili nekom drugom forumu. Po tom kriterijumu gledano, 90% postova na celom forumu bi moglo biti obrisano. Drugo, trudim se da nikada ne komentarišem tuđe vaspitanje, a naročito ne volim da diskusiju svodim na lični nivo. Ako neko to više puta uradi i pored toga što nikakvim gestom sa moje strane nije izazvan, pa dobije povratnu informaciju, koja mu obično ne odgovara, to nije moj problem. U vezi nika, multipliciranja korisničkih naloga i sličnog, pošto su mi neki slali i privatne poruke, reći ću sledeće, što sam već jednom rekao na forumu: moj nik je bio biciklista. Posle nekoliko kraćih zabrana pisanja na forumu, banovan sam trajno. Registrovao sam novi nik i odmah, možda čak u prvom postu se pohvalio da sam tako u mogućnosti. Novi je takođe, ekspresno banovan. Napravio sam novi, tako što sam dodao 012. Nema laži, nema prevare. Ako mi neko veruje super, ako mi ne veruje, opet super. A ako će moderni opet da me banuje, još bolje, petnaestak minuta dnevno ostaće mi više za neke pametnije stvari, jer nemam nameru da se igram mačke i miša.

Kako ne skreces sa teme kad u ovom citiranom (s' pocetka posta) upravo to sam navodis. "Pokušao sam da iskoristim temu i da dam viđenje jednog društvenog fenomena." - pa sta ces vise od skretanja sa teme o sportskim uspesima Novaka Djokovica?! Alo?! Nema tu poredjenja sa drugim temama i drugim clanovima i njihovim postovima. Nema vadjenja na druge jer "kud svi Turci tu i mali Mujo" nije primereno nicemu nego sprdanju u odnosu na Muju. Jel mozes ti to da skapiras. Ti svesno ides u off topic i to je sve sto je bitno, pusti druge da rade sta god hoce.

Toliko banovanja je samo cinjenica da nisi u pravu. Nema se sta tu dodati ni oduzeti ni pricati, sam si opisao sve sto se treba napisati.

Citat:
Ako neko želi pristojnu diskusiju, pa makar i malo oštriju, tu sam.

[Ovu poruku je menjao Bradzorf012 dana 17.09.2016. u 00:07 GMT+1]

Svi to zele, pristojnu diskusiju - samo ti to ne radis. Zato si i banovan, vise puta...


Citat:
Bradzorf012:
Da si pismen koliko si glup, shvatio bi da nigde nisam rekao kako ne pratim medije, već da ne gledam tv. Pride, da imaš makar približno analitičkih sposobnosti koliko potrebe da podhebavaš i pritom sebe pogrešno smatraš duhovitim, shvatio bi da ne moram da odslušam ceo opus Mileta Kitića da bih došao do zaključka kakve posledice pomenuti ostavlja na mentalno zdravlje.

P.S. Baš na ovoj temi sam čašćavan raznim epitetima i dijagnozama, pa se moderni nije udostojio svoje reakcije. Ako je to politika foruma, teško da se nešto može promeniti, ali se onda bar može biti dosledan. Zato se nadam, da ćeš pročitati odgovor.

Eto - nekoga castis sa "koliko si glup" a na kraju se zalis kako tebe cascavaju. (samo najsveziji primer...)

Zar treba ista vise...?


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.09.2016. u 20:14 - pre 92 meseci
@bananaphone
Ako sam izgubio nit i pričam budalaštine, lepo ignorišeš moje postove i problem rešen, a što se uvreda tiče, šta da ti kažem, sve je na forumu, pa ko želi može da vidi. Moguće da konverzacija sa mnom više nema smisla za tebe, jer si ispucao sve ćorke, a pravu municiju nemaš, ali to je tvoj problem. Takođe, želeo bih da ti se zahvalim na savetu, ali nema potrebe da brineš: dok ovo pišem, slušam mesečevu sonatu i petu simfoniju. A vi, kako te?

Oho. O-HO! Pazi ga molim te, pre konstatacije da su ljudi iziritirani mojim stavovima, stoji molba, onako diskretna, uvijena da napustim forum. Pa znaš kako, napusti ga sam, a ako ti ne odgovara da čitaš ovo što pišem, rešenje je vrlo jednostavno, nemoj da čitaš. Da li sam dobro razumeo, ti zamišljaš da su slobode govora i mišljenja zadovoljene jedino kada se ostali slažu sa tobom? Pa toga nema ni u obdaništu, ako nisi znao. Frustracija kažeš, oh pa zar se ne vidi izvor zračenja?

@branko tod
Joj, kako je to divno i nežno, šmrc, šmrc, evo potroših celo pakovanje maramica.
Nego, pošto vidim da si opterećen mojim mozgom i intelektom, evo počinjem da cvilim: nemoj čiko više molim te, biću dobar, nemoj, moj "jadni mozak" ne može to da podnese.

Pa kud baš danas, na "praznik fudbala" da diskusija dospe u ovu fazu, majku mu? Danas, na ovaj sveti dan, kada jedni drugima lomimo kosti, nanosimo teške telesne povrede, skidamo skalp, danas kada jedni druge kasapimo i ubijamo. O bože, ima li te?
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.09.2016. u 21:31 - pre 92 meseci
Totikaem.


Pozdrav!

[Ovu poruku je menjao Sceka dana 18.09.2016. u 00:07 GMT+1]
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.09.2016. u 22:30 - pre 92 meseci
Ajde ajde disi duboko - sutra je novi dan, forum nije moj tako da niti teram ikog niti ti branim da radis sa sobom sta hoces... Metke niti imam niti bih ih koristio, taman kad se radi o tako ozbiljnim temama poput koje ime je Novak dao svom keru, ili koje nacionalnosti mu je majka ;))))

Ali posto volis slobodu govora, onda i ja da kazem sta mislim, mislim da sada pricas nepovezane gluposti i zracis frustracijom, ako nastavis tako oteraces sam sebe sa foruma i pameti... Ujutro kad se probudis - sine popij jednu rakiju i procitaj sta si napisao razmisli malo, otvori novi nalog pa da diskutujemo ko ljudi ili nastavi da se brukas, meni svejedno ;))))


Laku noc.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.09.2016. u 23:51 - pre 92 meseci
Zračim frustracijom? Zračim? Ništa drugo nisi mogao da smisliš, nego da prepisuješ od mene, od glupsona koji ništa pametno nema da kaže. Počinješ da me zabrinjavaš. Da li teraš nekog ili ne, pa pogledaj dobro šta si napisao, a za moje zdravlje ne brigaj mlogo, sekiracija škodi (tvom) zdravlju. Metkovi kažeš, bože, pa zar si ti bukvalista, da li si nekad čuo za stilske figure(ono što sam upotrebio je čini mi se metafora), to se uči još u osnovnoj školi. Nemoj mi reći da nikad nisi išao u školu.

Njegova majka kažeš, pa nek mu je živa i zdrava, majka je majka, ko ne poštuje tuđu neće ni svoju. A pseto, to sam već rekao, da se ne ponavljam.

Hm, kako da ti kažem, ne konzumiram radžu nikako, a od ranog jutra još manje, više sam za čašu vina. Vidiš ironije, imam dva bureta rakije u podrumu, letos kupio šljive, ovih dana peko, a ne pijem je. Nego, da li me ti to opet savetuješ, ovoga puta da postanem alkoholičar?

Slažem se, da diskutujemo ko ljudi, to sve vreme pokušavam, ali kad mi neko uleti klizeći ili laktom u rebra, moram i sam malo na kvarno.

Nego, vidim da si radoznao, pa mi još(po ko zna koji put) daješ savete, da otvorim novi nalog. Što, treba li nečega da se stidim, pa da zavaram trag? Evo, da završimo sa tim za svagda: jedan moderni je uleteo u polemiku sa mnom, opustio se i krenuo kao neki da ispaljuje ćorke od municije. Kad je shvatio da je u živom blatu, brže bolje je pobrisao celu stranu i svojih i mojih postova, u kojima uzgred nije bilo ni spama, ni uvreda, ni skretanja sa teme, nikakvog kršenja forumskih pravila. Pa naravno da sam onda razvezao jezik, šta je trebalo, da ćutim? Eto, nadam se da je znatiželja zadovoljena.

Laku noć tebi i svima ostalima.
 
Odgovor na temu

bonifacic

Član broj: 334187
Poruke: 15



+40 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred18.09.2016. u 03:04 - pre 92 meseci
Sa kakvim zarom neki umisljaju da treba braniti Djokovica, kao da im je brat od ujaka, Isuse ! I kao da mu je neko oko izvadio ako je uputio koju kritiku.

A teko ono, mrze ga jer je "Srbin" ha ha ! Da, ceo svet po vasceli dan razmislja samo kako Srbima da napakosti.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred18.09.2016. u 07:11 - pre 92 meseci
Jaooo - pa ti mene (satro) nista ne razumes ;).

Citat:
Bradzorf012:
Zračim frustracijom? Zračim? Ništa drugo nisi mogao da smisliš, nego da prepisuješ od mene, od glupsona koji ništa pametno nema da kaže. Počinješ da me zabrinjavaš. Da li teraš nekog ili ne, pa pogledaj dobro šta si napisao, a za moje zdravlje ne brigaj mlogo, sekiracija škodi (tvom) zdravlju.


Nije bitno da li je tekst (od dve reci) prepisan od bilo koga, nego da li je tacan ili ne. Nisam tebe nazvao glupsonom, nego sam rekao da pises gluposti, moze svakom da se desi da pise gluposti - ukljucujuci i mene, sto ne implicira odmah da je covek glupson, osim naravno ako su gluposti sve sto ima da kaze, sto ne mislim da je u tvom slucaju.
Sa druge strane u pravu si - nemam sta pametno da kazem na tvoje tekstove, posto ne postoji ni jedna suvisla ideja/teorija/misao o kojoj bi mogli da diskutujemo, prica se svela na prepucavanje.

Napisao sam:

Citat:
bananaphone:
Posle otvori temu sa nekim pozitivnim primerom tog neceg sto ti promovises, stavi relevantne ljude i njihove doprinose, pomoci ces da ljudi shvate ono sto hoces da kazes.


Ako si to protumacio kao teranje sa foruma, evo da pojasnim, nisam te terao, nego pokusao da skrenem diskusiju u konstruktivnom smeru.


Citat:
Bradzorf012:
Metkovi kažeš, bože, pa zar si ti bukvalista, da li si nekad čuo za stilske figure(ono što sam upotrebio je čini mi se metafora), to se uči još u osnovnoj školi. Nemoj mi reći da nikad nisi išao u školu.


Pravis se da ne razumes, pa vredjas ;), svakako sam u forumskoj diskusiji mislio na prave metke ;))))

Citat:
Bradzorf012:
Hm, kako da ti kažem, ne konzumiram radžu nikako, a od ranog jutra još manje, više sam za čašu vina. Vidiš ironije, imam dva bureta rakije u podrumu, letos kupio šljive, ovih dana peko, a ne pijem je. Nego, da li me ti to opet savetuješ, ovoga puta da postanem alkoholičar?


Boldovacu ti kljucne delove mog teksta:

Citat:
bananaphone:
...sine popij jednu rakiju i procitaj sta si napisao razmisli malo...


Opet se pravis da ne razumes poentu, izbor pica je opcion, radi se o jednoj casi a teziste je na dalu da razmislis malo iz drugog ugla o tom sta pises...

Citat:
Bradzorf012:
Nego, vidim da si radoznao...


Za takve stvari - pogresno si me razumeo, nisam radoznao.


Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred18.09.2016. u 17:17 - pre 92 meseci
Dakle, da ne otvaram novi nalog. Evo, neću.
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred18.09.2016. u 18:40 - pre 92 meseci
Da ti uzmeš jedno 3 bensedina , možda se malo smiriš ?
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

bonifacic

Član broj: 334187
Poruke: 15



+40 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred18.09.2016. u 19:18 - pre 92 meseci
pisac+zutokljunac+jova+branko

nemojte sad da bezite dodjite da pojedete jos malo gg-vna !
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred18.09.2016. u 19:27 - pre 92 meseci
Ne mešam ti se u jelovnik samo ti navali punih usta i pune duše !
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred18.09.2016. u 21:46 - pre 92 meseci
Je l' opet Administracija foruma češe jajca i smeje sa kako nam par uvek istih budala svaku zagadi svaku temu? Je li to misija foruma - poseta po svaku cenu, pa i po cenu jedenja govana, kako nas ovde čašćavaju pojedinci?
 
Odgovor na temu

bonifacic

Član broj: 334187
Poruke: 15



+40 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred18.09.2016. u 21:58 - pre 92 meseci
vidis kako ti sam znas da sam te nepravedno izostavio sa spiska.
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred22.09.2016. u 13:32 - pre 92 meseci
Ode vam Đoković na farmu, samo vas je kao pravi Srbin izj**** do kraja te vam uskratio gledanje "Đoković farme".

http://www.kurir.rs/sport/teni...ti-i-van-terena-clanak-2436929

Postaće Novak Kardashian






[Ovu poruku je menjao student_apsolvent dana 22.09.2016. u 15:00 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 557720 | Odgovora: 2891 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.