Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije

elitemadzone.org :: MadZone :: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije

Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 277673 | Odgovora: 1804 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+835 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 15:05 - pre 91 meseci
^ Dobro, da li treba omoguciti isto pravo, za monogamne(ili kako vec) porodice, npr. covek ima vise od jedne zene (npr. 3) ?


 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 16:02 - pre 91 meseci
Upravo tako, poligamija je daleko prirodnija stvar od homoseksualizma.

Muškarac konstantno proizvodi spermatozoide, nema cikluse, nema trudnoću, i može da pravi decu koliko god mu se dnevno digne merak. Priroda jeste predvidela muškaraca da može da ima više žena, a ženu da može da iznese jednu trudnoću godišnje maksimum.

E, sad, pošto smo utvrdili (mada će neki zakopavati glavu u pesak) da se društvenim normama i vaspitanjem i tzv. obrazovanjem može izmeniti sve u ljudskoj psihi i nagonima, ovo (zapadno) društvo će i dalje naturati fobiju od poligamije (i zakone protiv iste) i sve više udaljavajući se od prirodnog krupnim koracima grabiti ka totalnoj redefiniciji porodice tako da porodica praktično bude skup nakaza koje će biti u potpunosti zavisne od državne milostinje i dodeljene dece.

Moram da vam kažem jednu tužnu vest, za sve vas koji niste homići: Oni će u tome uspeti. Razlog je jednostavan: ljudi su u proseku glupi, nakon što čuju par srceparajućih razloga na TV-u popustiće malo, dati nekome prst, a zatim će u sledećem naletu popustiti još malo, i tako će ići sve dok taj neko koji je dobio ono što nikada nije ni trebao, ne počne da nameće svoje zakone i zabranjuje ponašanje različito od svog.

Uzmite primer muslimana koji su dobili sve slobode na zapadu, a sada insistiraju da čak i silom uvedu svoje šerijatske zakone. E, tako će isto biti i sa LGBT.

Sve što treba da znate o ljudskoj psihi se nalazi u načinu na koji je bananafon odbio da se suoči sa relnošću. Ubedio je sebe da sam ja pedofil i da sve što sam rekao proističe iz toga što ja lično hoću da trpam decu (proširivši i redefinišući pojam deteta u svojoj glavi na sve ispod 18 godina) samo da bi sebi dao lažni razlog da odbaci (za njega surovu) istinu koju sam mu izneo pred oči: Da su društvenim normama i vaspitanjem i "obrazovanjem" njegovi lični nagoni i stavovi promenjeni da budu u skladu sa nečjiim željama a ne sa prirodom. Pominje kako su ga u školi učili da su rizici trudnoće veći u adolescenciji (zanemarujući da su rizici takođe veći i kod kasnih trudnoća koje su sada sve češće, i u milion drugih slučajeva), i druge nebuloze koje su mu usađene u glavu.

Verovatno ste čuli šta se sada uči (ili planira u budućnosti) u osnovnoj školi? Da je seksualni nagon potpuno ravnopravno usmeren prema oba pola, i istom i suprotnom. Šta vam to govori, šta će da priča neki budući bananafon?

Bananafon (recimo tipičan primerak ljudske vrste prosečne inteligencije i samosvesti) u svojoj naivnosti i neshvatanju hoće pederima da da prst, da im dozvoli da i oni imaju "porodicu", nesposoban da shvati da će se mic-po-mic desiti upravo isto što se desilo sa muslimanima u evropi: na kraju će zahtevati da oni kroje pravila kako ti smeš da se ponašaš. O, da, tako će biti, nikako drugačije.

Onaj koji ne ume da uči na prošlosti, nije sposoban da vidi šta će biti u budućnosti.


Moram jedan "disclaimer": Pod nakazama ne podrazumevam pedere i lezbejke, protiv njih lično nemam ništa protiv (iskreno), ali skup pedera ili lezbejki koje gaje usvojeno/surogatirano dete, pa još ako su "transrodni" ili od deteta prave "transrodno" dete menjajući mu pol (čuli ste za budale u australiji) ili trpajući mu lekove za odlaganje puberteta, e to jeste skup nakaza.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 16:06 - pre 91 meseci
Citat:
dejanet:
^ Dobro, da li treba omoguciti isto pravo, za monogamne(ili kako vec) porodice, npr. covek ima vise od jedne zene (npr. 3) ?





Jel mozemo da se slozimo oko pitanja i odgovora koje je postavio Sceka a dao student, pre nego sto nastavimo?


 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 16:12 - pre 91 meseci
Pisac - odhebi vise od banaphone-ove inteligencije i samosvesti...

Idi juri maloletnice i gledaj animal planet, kako bi opravdao svoje "prirodne" nagone.

Pitanje je postavio Sceka a odgovorio student to sam izkomentarisao. Jel ima jos netko kome pitanje i odgovor nisu jasni?

Da li uopste treba to da se popravlja i na koji nacin banaphone nije rekao ni u jednoj recenici, prema tome prebaci se na nekog drugog.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 16:30 - pre 91 meseci
Ne pričam uopšte sa tobom, ti si samo primer ljudske (ne)samosvesti i samozavaravanja. Sebi si utuvio u glavu da ja jurim maloletnice (a ja u stvari najviše jurim ženske od 30-35 godina) samo zato što ti je tako lakše da odbaciš ono što sam ti predočio o tebi samom.

Eto to je to. Ja ti tu ne mogu pomoći. Problem čovečanstva je u tome što je većina ljudi takva kao ti, tako da čovečanstvu nema spasa jer ga mala grupica sa puno novca/moći može vući za nos koliko god hoće i napraviti od čovečastva šta god hoće. Tvoji unuci će živeti u svetu koji bi se i tebi samom gadio, a za to si kriv upravo ti i tebi slični.

[Ovu poruku je menjao pisac dana 26.09.2016. u 17:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 16:34 - pre 91 meseci
Ni ja ne pricam sa tobom, nego ti savetujem da uzimas nekog drugog kao primer bilo cega a od mene odhebes u skokovima.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 16:40 - pre 91 meseci
To jedino ako postigneš sudski da mi zabraniš.
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 16:41 - pre 91 meseci
Citat:
pisac: To jedino ako postigneš sudski da mi zabraniš.

A ako ti natovari nekog iz LGBT-a na vrat?
Pazi se, oni što naume to i urade!
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 17:06 - pre 91 meseci
Citat:
batalale: A ako ti natovari nekog iz LGBT-a na vrat?
Pazi se, oni što naume to i urade!


Pa sta je sa tobom, mislim sad stvarno - ozbiljno, bez zezanja. Zasto pises na taj nacin, zar ne kontas da tovaris sebi zajebanciju za vrat?

Procitaj sta si napisao majke ti i razmisli sta bi bio prvi odgovor na takav tekst...


 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 17:17 - pre 91 meseci
Pa on voli kad mu ljudi govore da je gej. Na taj način može da bude ono što jeste, a da ne prekrši svoje kodekse ponašanja. :)
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 17:34 - pre 91 meseci
Citat:
bananaphone:
Citat:
batalale: A ako ti natovari nekog iz LGBT-a na vrat?
Pazi se, oni što naume to i urade!


Pa sta je sa tobom, mislim sad stvarno - ozbiljno, bez zezanja. Zasto pises na taj nacin, zar ne kontas da tovaris sebi zajebanciju za vrat?

Procitaj sta si napisao majke ti i razmisli sta bi bio prvi odgovor na takav tekst...



Post je upućen piscu! Al ozbiljno!
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 17:41 - pre 91 meseci
Evo obrisah - ne mogu vise - sto rece student - ja ti pamet ne mogu dati... Produzite dalje i ti i pisac ;)
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 17:47 - pre 91 meseci
Evo obrisah - ne mogu vise - sto rece student - ja ti pamet ne mogu dati... Produzite dalje i ti i pisac ;)
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 17:54 - pre 91 meseci
Niko ti i ne traži ono što nemaš!
Zato opušteno...
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 18:26 - pre 91 meseci
Citat:
pisac:
Upravo tako, poligamija je daleko prirodnija stvar od homoseksualizma.

Muškarac konstantno proizvodi spermatozoide, nema cikluse, nema trudnoću, i može da pravi decu koliko god mu se dnevno digne merak. Priroda jeste predvidela muškaraca da može da ima više žena, a ženu da može da iznese jednu trudnoću godišnje maksimum.



E moja muškarčino, to što muškarac može ne znači i da treba. Ako već uzimaš ponašanja drugih sisara i judi u davnim vremenima kada bi se vratio dovoljno daleko verovatno bi došao da vremana gde jedan alfa mužjak oplodjuje sve ženke iz čopora, a ti, ja i ostali ne bi smeli da prismrdimo već bi ga konstantno šiljili.
Pogotovo bi bio agresivan ako mu nasrćeš na mlade prvorotkinje.:) Tako da tada kao ni sada ne bi se dobro proveo.

Kad osnuješ kult verujem da će u njemu sve žene morati da budu konstantno trudne, naravno ti kao vodje moćićeš da iskoristiš sve svoje proizvedene spermatozoide. :)

Najveća čast će biti da se vodji piscu pokloni tek polno sazrela ženska osba kako bi joj on svojim svetim spermatozoidima oterao zle duhove. :)

Baš me zanima kako žene reguju kad pročitaju ove tvoje ideje.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 18:52 - pre 91 meseci
Citat:
bananaphone:
Nemoj biti tvrdoglav, siguran sam da mozes da razumes, ali iz nekog razloga ne zelis, recimo ne daj boze - ja da kojim slucajem zavrsim ispod tramvaja, moja zena bi zajedno sa decom nasledila imovinu, imala bi pravo na pare od osiguranja, i moja penzija bi bila isplacivana zeni i deci, deca bi ostala sa majkom itd, u slucaju razvoda, izdrzavanje bla bla itd.. mislim da i laici poput mene i tebe mogu to da razumeju i sve to je regulisano sa zakonom o porodici.

Dva (ili dve) homoseksualca/ke nemaju nista od toga, zato sto nisu definisani kao porodica, i kad bi hteli svoju zajednicu da definisu pred zakonom kao bracnu zajednicu, da bi ih stitio zakon - oni to ne mogu.

Nema potrebe da se to objasnjava jer je to i meni i pticama na grani jasno bez icijeg objasnjavanja. Ono sto ja hocu da kazem a tvrdoglavo se negira je da po vazecem zakonu ne postoji nista sto je njima uskraceno. U zakonu ne postoji mogucnost istopolnih brakova tako da ne postoji ni ono nakon sklapanja braka - ono sto ti napisa/ponovi sto je neko vec napisao bez potrebe - u citiranom.

Problem je sto se odmah prelazi na "podelu imovine" a jos ni brak ne postoji. Problem je sto se pominje bracna zajednica pedera a to ne postoji u Zakonu. Prakticno se 'apeluje' na svest gradjana na patetican nacin opisivanjem dogadjaja koji bi se desili KBBSBB. Koristi se kao na filmu kad u kadru nije scena ubistva nego lice deteta koje se tog trenutka uzasava (elipsa, filmski) >>> ne treba ni slika ni reci, dovoljno je uzasnuto lice deteta da se dobija mnogostruko veci efekat.

Ja sam zato bio skroz precizan i kratak i trazio precizan i kratak odgovor a dobijao sam (kao i u citiranom) opis dogadjanja. Meni ne treba takav odgovor niti bilo kome korisno bilo sta donosi.


Citat:
Prema tome - jos jednom nije bitno da li je osteceno 3% ili 97%, bitno je da zakon nije isti za sve odnosno - zakon o porodici ne stiti njihova prava.

Predefinisati pojam porodice ili napraviti novi zakon koji stiti homoseksualnu zajednicu ili sta ja znam - bi bilo resenje. Ne znam sta valja stvarno, ali mislim da si jasno i glasno dobio odgovor na tvoje pitanje, samo ne zelis da ga cujes...

Pa kako sad nije bitno koliki je procenat? Znaci, bilo koliko nekih zeli nesto i zelja mora da bude validna i resenje vazece za sve ostale? Pa alo?! Nije rec o izborima gde je tesna pobeda od par desetina glasova gde su snage izjednacene - a svi to danas, pa i ti, tako postavljate. Pa pobogu, i sam si naveo podatke i sam si rekao da u sveukunom stanju na svetu pederi uzimaju neznatan procenat i samim tim nema bojazni... pa kako sad "procenat nije bitan"?

Koliki je broj/procenat potreban za kriticnu masu promene bilo cega? 1.000 ljudi, 100.000 ljudi, 1.000.000 ... milijarda, par milijardi ... koliko? Sta sa onih 97% ostalih, pitaju li se oni nesto ili jok? 97% judi mora da napravi i prihvati ili predefinise i prihvati nesto protiv cega je?! Auuu ... malo tu neko nije bas potpuno skoncentrisan.

Od sad bi bilo najbolje da se pridruzim i podrzavam. Dajte im, bre, sve sto hoce i ono sto mislite da bi trebalo da imaju a jos ni ne znaju da mogu da dobiju. Nema da nece, dobice k'o bela lala i bice zadovoljni... dok nesto drugo ne smisle oni i neka druga "mala grupa pedera" koja ce opet svoje potrebe da nametne vecini ... ako bude vecine ... ako bude normalnih ...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 19:51 - pre 91 meseci
Mislim da sam bio jasan oko procenta - procenat ljudi koji su diskriminisani nije bitan. Broj Jevreja pred WW2 u Nemackoj je bio ispod 1%, dalje valjda ne moram da objasnjavam.

Postavio si pitanje gde je problem u zakonu - dobio si odgovor - porodicni zakon (nema porodica - nema zakon), posle toga si dobio i objasnjenje - zasto, ne znam cemu dalja filozofija, resenje problema nije niko ni ponudio.

To sto sad ti ili ja ne vidimo resenje koje bi zadovoljilo sve, ne znaci da problem ni ne postoji.

Necu vise da se raspravljam po ovom pitanju, stvar je uzasno prosta, ja sam ubedjen da su svi ukljucujuci tebe - intelektualno sposobni da shvate postavku stvari.
 
Odgovor na temu

Memla

Član broj: 299610
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 20:37 - pre 91 meseci
@Sceka, sve sto si sad rekao u vezi istopolnog braka vazi(lo) je i za medjurasni brak. A s obzirom da to nije dobar argument protiv legalizacije medjurasnog braka, onda nije ni dobar argument protiv legalizacije istopolnog braka.

Jel to dovoljno kratko?
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije26.09.2016. u 20:48 - pre 91 meseci
Citat:
Sceka: Nema potrebe da se to objasnjava jer je to i meni i pticama na grani jasno bez icijeg objasnjavanja. Ono sto ja hocu da kazem a tvrdoglavo se negira je da po vazecem zakonu ne postoji nista sto je njima uskraceno. U zakonu ne postoji mogucnost istopolnih brakova tako da ne postoji ni ono nakon sklapanja braka - ono sto ti napisa/ponovi sto je neko vec napisao bez potrebe - u citiranom.

Problem je sto se odmah prelazi na "podelu imovine" a jos ni brak ne postoji. Problem je sto se pominje bracna zajednica pedera a to ne postoji u Zakonu. Prakticno se 'apeluje' na svest gradjana na patetican nacin opisivanjem dogadjaja koji bi se desili KBBSBB. Koristi se kao na filmu kad u kadru nije scena ubistva nego lice deteta koje se tog trenutka uzasava (elipsa, filmski) >>> ne treba ni slika ni reci, dovoljno je uzasnuto lice deteta da se dobija mnogostruko veci efekat.

Ja sam zato bio skroz precizan i kratak i trazio precizan i kratak odgovor a dobijao sam (kao i u citiranom) opis dogadjanja. Meni ne treba takav odgovor niti bilo kome korisno bilo sta donosi.


Reci ti meni razumiješ li ti razliku između znaćenja rijeći obaveza i pravo?

Pravo uvoza polovnih automobilla iz inostranstva ne znaći obavezu da svi građani moraju kupiti polovan automobil u inostranstvu, već se DOZVOLAVA, svakome ko ima takvu potrebu ili želju, da to legalno, po zakonu i učini.

Dati pravo nekome da sklopi istospolni brak ne znaći da je to obavezujuće za ostale koji to ne žele.

Nema više obaveznog služenja vojske, no je ostalo pravo za one koji to žele da iskoriste pravo i udovolje svojoj želji da vojsku služe kao njihovi đedovi.

Dalje, ne prelazi se odmah na podjelu nekretnine, preskačući brak, no je brak prijeduslov za deobu nekretnine na osnovu Zakona o nesljeđivanju.

Kad ti ovo što sam napisao postane jasno, daćeš sam sebi odgovor koliko prije toga nisi razumijeo, a svirao si kkurccu svo vrijeme.
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije28.09.2016. u 16:55 - pre 91 meseci
Što bi sa debatom o civilizacijskom razvoju. Đe nestadoše silni diskutanti?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije

Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 277673 | Odgovora: 1804 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.