Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 335497 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 09:35 - pre 90 meseci
Citat:
Braxi: EU je tebi magla i prica za naivne a potpuno nas okruzila, a fix ideja o Rusiji ti je realna ???

ajde bre ne jedi g. ili bar uzmi kasiciu. Rusija ne moze da privoli jednu Ukrajinu na savez.

Ili si pak mislio da pravimo od Srbije Siriju pa da tako dodju Rusi. E u tom slucaj pardon, ja se izvinjavam.

Opet vređaš usled nedostaka dokaza?
Sem što si trol još si i krajnje bezobrazan!
Ovde nije reč o tome ko nas okružuje nego o tome šta Srbi žele i ne žele i to nema veze sa Rusijom nego sa našim izborom.
Ne vidim kako dovodiš u vezu dešavanja u Ukrajini i Siriji sa nama?
Za tvoju informaciju, najveći broj izbeglica iz Ukrajine utočište je zatražio upravo u Rusiji a polovina Ukrajine želi da se pripoji Rusiji.
Ovo samo govori koliko si ti težak trol. Nemaš pojma šta se dešava ali voliš da komentarišeš?
Ni jednu tvoju tvrdnju nisi uspeo da potkrepiš dokazom, činjenicom nego pribegavaš uvredama.
Nadam se da ćeš uskoro ponovo biti banovan jer takvim članovima, kojima je jezik uvreda normalan, ovde nije mesto.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 09:43 - pre 90 meseci
@Braxi i perkom

Postoji opste neshvatanje, odnosno odsustvo zelje da se shvati, odnosa NATO pakta i Srbije. Opet bezimo od istine, trenutnog stanja u kom se nalazimo i lazemo sami sebe.

Mi smo sa NATO-om potpisali jednostran ugovor, u kom NATO ima pristup SVIM drzavnim i privatnim objektima, samo na osnovu njihovog zahteva, duzni smo da uskladjujemo nasu bezbednosnu politiku sa NATO-om, naravno za to NATO treba da zna nasu bezbednosnu politiku, NATO ne podleze nikakvim porezima na prostoru Srbije, imaju pravo prolaza kroz Srbiju itd itd itd.

http://www.politika.rs/sr/clan...unitet-i-oslobadanje-od-poreza

ALI na osnovu tog ugovora - MI NE MOZEMO da trazimo pristupanje NATO-u ili da dobijemo status drzave kandidata, ili bilo sta drugo :D

Kao sto je napisano u ovom tekstu iz politike: Sa ovim ugovorom NATO je usao u Srbiju, bez da Srbija udje u NATO

Shvatate li vi koje je to jahanje, NATO je dobio sve sto njima treba od Srbije, a Srbija ne moze da trazi nista za uzvrat, i sad mi ponosno kazemo - mi necemo u NATO (pri tom nas niko ni nece) a potpisali smo ugovor koji je 10x gori za nas nego da smo pristupili NATO paktu i nikom nista :D

NATO pakt ne bi dobio NISTA u odnosu na trenutne ugovore, sa nasim pristupom NATO paktu, ali bi mi dobili mnogo toga, recimo NATO garantuje teritorijalni integritet drzava clanica (zato je CG usla, a Makedonija se guzi da ih prime), pa recimo nikakvo otcepljenje Kosova ne bi bila opcija :D



 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 09:57 - pre 90 meseci
Citat:
perkom:
Citat:
Braxi: EU je tebi magla i prica za naivne a potpuno nas okruzila, a fix ideja o Rusiji ti je realna ???

ajde bre ne jedi g. ili bar uzmi kasiciu. Rusija ne moze da privoli jednu Ukrajinu na savez.

Ili si pak mislio da pravimo od Srbije Siriju pa da tako dodju Rusi. E u tom slucaj pardon, ja se izvinjavam.

Opet vređaš usled nedostaka dokaza?
Sem što si trol još si i krajnje bezobrazan!
Ovde nije reč o tome ko nas okružuje nego o tome šta Srbi žele i ne žele i to nema veze sa Rusijom nego sa našim izborom.
Ne vidim kako dovodiš u vezu dešavanja u Ukrajini i Siriji sa nama?
Za tvoju informaciju, najveći broj izbeglica iz Ukrajine utočište je zatražio upravo u Rusiji a polovina Ukrajine želi da se pripoji Rusiji.
Ovo samo govori koliko si ti težak trol. Nemaš pojma šta se dešava ali voliš da komentarišeš?
Ni jednu tvoju tvrdnju nisi uspeo da potkrepiš dokazom, činjenicom nego pribegavaš uvredama.
Nadam se da ćeš uskoro ponovo biti banovan jer takvim članovima, kojima je jezik uvreda normalan, ovde nije mesto.


razumem tvoju frustraciju. Bog visoko, Rusija daleko, a NATO svugde oko nas. Kosovo albansko...

umesto sto c/p ban trol uvreda probaj da sastavis neku smislenu recenicu. U medjuvremenu evo ti malo fakata koje obozavas:

http://www.vestinet.rs/tema-da...de-clanica-evroazijskog-saveza

 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 10:22 - pre 90 meseci
Citat:
bananaphone:NATO pakt ne bi dobio NISTA u odnosu na trenutne ugovore, sa nasim pristupom NATO paktu, ali bi mi dobili mnogo toga, recimo NATO garantuje teritorijalni integritet drzava clanica (zato je CG usla, a Makedonija se guzi da ih prime), pa recimo nikakvo otcepljenje Kosova ne bi bila opcija :D

NATO je potreban isključivo SAD-u i sem njihove potrebe za njim on nema apsolutno nikakvo opravdanje!
Koliko je on savez, smešno je govoriti. Radi se o gospdaru i poniznim slugama.
Pa upravo su SAD organizovali vojni puč svojoj staroj članici i drugoj po veličini armiji u NATO-u.
Crna Gora nije još ušla u NATO a i ako uđe, biće ravnopravna sa SAD-om?
Sem što su SAD gospodari NATO-a, oni ga zloupotrebljavaju do maksimuma.
Recimo, one pribaltičke zemlje lože samo tako na nekakvu opasnost od Rusije. Kroz to loženje. lako se sprovodi manipulacija nad tim zemljama.
Žalosno mi je kada čujem reči podrške jednom krajnje izvitopirenom, zločinačkom i neljudskom savezu, savezu koji je ogrezao u krvi.
Tek o Kosovu i Metohiji da ne govorimo.
Toliko ste vi mlađi zatrovani zapadnim sredstvima informisanja (manipulacijama) da je to strašno.
Počeli ste da rezonujete kao prosečan amerikanac kome je sva istina ono što čuje na TV-u ili pročita na internetu. Zdrav razum ne postoji!
Za tvoj sam se već debelo uverio ali jedino što ti ide u prilog to je količina zatucanosti braxija. Ima gorih od tebe?!
Citat:
Braxi: razumem tvoju frustraciju. Bog visoko, Rusija daleko, a NATO svugde oko nas. Kosovo albansko...

umesto sto c/p ban trol uvreda probaj da sastavis neku smislenu recenicu. U medjuvremenu evo ti malo fakata koje obozavas:

http://www.vestinet.rs/tema-da...de-clanica-evroazijskog-saveza

Za razliku od tvog izvora iz 2014.te, evo ti svežeg, od pre par dana:
http://www.politika.rs/scc/cla...ore-Srbije-i-Evroazijske-unije
Kopaj dublje, možda nađeš i neku kosku pa da se smiriš.


 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 10:31 - pre 90 meseci
@perkom - ponovo bezis od istine. Niko ne prica o ravnopranosti clanica ili bilo sta drugo... Jel mislis da ce u Euroazijskoj uniji Srbija biti ravnopravna sa Rusijom :)))???

Poenta je trenutno stanje odnosa Srbije i NATO-a. Faktualno stanje je da smo VEC POTPISALI ugovor sa NATO-om koji je nepovoljniji od samog ulaska Srbije u NATO. Jel mozes ti to da shvatis/svaris/prihvatis?

Ne pricamo sta bi bilo dobro ili da li treba, ili sta narod misli, govorimo o pregovorima koji su zavrseni, i ugovorima koji su potpisani i vec se primenjuju.

[Ovu poruku je menjao bananaphone dana 06.11.2016. u 11:42 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 10:32 - pre 90 meseci
aha znaci tompsone ti si za EAU ! Pa tako reci sokole da znamo. To samo potvrdjuje moje reci da je toboze cviljenje za neutralnost i ostanak van NATO imalo za cilj zapravo rusenje EU puta i ulazak u ODKB i dovlacenje Rusa u Srbiju.

Da mladi su za USA i EU. Steta za vas matorce sto niko ne shvata mocnu viziju. Sta predlazes da banujemo i decu, da ih deportujemo u Sibir na prevaspitavanje ili bar neki putinjugend kamp ?
 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 10:47 - pre 90 meseci
Citat:
bananaphone:
@perkom - ponovo bezis od istine. Niko ne prica o ravnopranosti clanica ili bilo sta drugo... Jel mislis da ce u Euroazijskoj uniji Srbija biti ravnopravna sa Rusijom :)))???

Poenta je trenutno stanje odnosa Srbije i NATO-a. Faktualno stanje je da smo VEC POTPISALI ugovor sa NATO-om koji je nepovoljniji od samog ulaska Srbije u NATO. Jel mozes ti to da shvatis/svaris/prihvatis?

Ne pricamo sta bi bilo dobro ili da li treba narod misli, govorimo o pregovorima koji su zavrseni, i ugovorima koji su potpisani i vec se primenjuju.

Ne bežim ja od bilo čega.
Da je Srbija puna izdajnika, poznato je odavno. Ovaj forum je pun takvih. Ti nisi iz Srbije ali se zalažeš za momentalno skidanje gaća.
Vidiš, u Srbiji ima još uvek dosta nas koji sve što su izdajnici potpisali ne prihvatamo!
Sve se menja pa će se promeniti i ova situacija, ako ne danas, promeniće se uskoro.
Pre dve-tri godine beše na ovom forumu tema o Siriji. Apsolutna većina forumaša se smejala na par komentara o mogućnosti da se Rusija umeša. Šta bi na kraju? Ne da su se umešali nego karaju!
Vi, koji ste zadojeni zapadnom propagandom, morate shvatiri da od dana kada se Rusija umešala više ništa nije isto.
Pitanje dana je kada će to učiniti i Kina. SAD-u ostaje samo da se povuče ili da atomskim ratom povuče sve za sobom.
Nadam se da toliko ludi nisu jer im je Rusija otvoreno stavila do znanja šta će se desiti.
Ruski rulet igrati sa Rusima, ne znam koliko je to pametno?!
Citat:
Braxi: aha znaci tompsone ti si za EAU ! Pa tako reci sokole da znamo. To samo potvrdjuje moje reci da je toboze cviljenje za neutralnost i ostanak van NATO imalo za cilj zapravo rusenje EU puta i ulazak u ODKB i dovlacenje Rusa u Srbiju.

Da mladi su za USA i EU. Steta za vas matorce sto niko ne shvata mocnu viziju. Sta predlazes da banujemo i decu, da ih deportujemo u Sibir na prevaspitavanje ili bar neki putinjugend kamp ?

hahahahaha....

 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 10:51 - pre 90 meseci
Citat:
bananaphone:
recimo NATO garantuje teritorijalni integritet drzava clanica ... pa recimo nikakvo otcepljenje Kosova ne bi bila opcija :D

Imajuci ovo u vidu, clanstvo u NATO nije moguce pod ovim okolnostima - prethodno bi trebalo ili da Srbija prizna Kosovo, ili da ostale clanice NATO povuku priznanje.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 10:52 - pre 90 meseci
tompsone,

Srbija je puna izdajnika ako msilis na ogromno vecinu koja vec 16 godina daje podrusku partijama koje su za EU i saradnju sa NATO.

Citat:
perkomDa je Srbija puna izdajnika, poznato je odavno. Ovaj forum je pun takvih. Ti nisi iz Srbije ali se zalažeš za momentalno skidanje gaća.
Vidiš, u Srbiji ima još uvek dosta nas koji sve što su izdajnici potpisali ne prihvatamo!
Sve se menja pa će se promeniti i ova situacija, ako ne danas, promeniće se uskoro.
Pre dve-tri godine beše na ovom forumu tema o Siriji. Apsolutna većina forumaša se smejala na par komentara o mogućnosti da se Rusija umeša. Šta bi na kraju? Ne da su se umešali nego karaju!
Vi, koji ste zadojeni zapadnom propagandom, morate shvatiri da od dana kada se Rusija umešala više ništa nije isto.
Pitanje dana je kada će to učiniti i Kina. SAD-u ostaje samo da se povuče ili da atomskim ratom povuče sve za sobom.
Nadam se da toliko ludi nisu jer im je Rusija otvoreno stavila do znanja šta će se desiti.
Ruski rulet igrati sa Rusima, ne znam koliko je to pametno?!


da bas tog mesanja se i bojim. Ili hoces da kazes da je Sirija mozda procvetala ?
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 10:59 - pre 90 meseci
Nema veze civilizovanost drustva sa pripadnoscu ili neutralnoscu. To je teoretska dilema, nametnuta zarad nekih interesa.

Pride je glavni argument poredjenje sa standardom sila koe su glavne clanice NATO(nikome ne pada na pamet Rumunija, Hrvatska, Bugarska, Montenegro..) ali je to fals poredjenje.

Doticne interesne sile su vekovima bile, i u dobroj meri ostale, kolonijalne sile, koje zive na racun neke sirotinje i tamo muzu profit, resurse i bogatstva i plasiraju skart za velike pare. I plasiraju razne zamene za bubrege tipa "slobodnih trzista" jednakosti i ravnopravnosti, otvorene borbe za kupca, ali sa malo debljim motkama iza ledja...

Ulice, kafane i fasade su maleni deo civilizacijskih dostignuca, mogucnost zivota i napretka podrazumeva taj ambijent kao bitan ali manje znacajan od mogucnosti ucenja, rada, kreiranja i napredovanja licnosti. Ne samo u potrosackom smislu, vec da je siri spektar ljudskih aktivnosti dostupan gradjaninu.

I balet i rok i dzem sesn, i biblioteka i bezicni internet, i dobre skole i posao posle skole, i mogucnost da se od tog posla obezbedi i odmor i razonoda i kreativnost. Primerno 21-om a ne 17-om veku..

Ne razumem kako to sve moze da priusti NATO ili BRIKS...to bre nema nikakve veze sa zivotom. Kakve crne "razmene" robe sa njima..to je stvar unutrasnje volje i sposobnosti!!!
 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 11:01 - pre 90 meseci
Citat:
Braxi: tompsone,

Srbija je puna izdajnika ako msilis na ogromno vecinu koja vec 16 godina daje podrusku partijama koje su za EU i saradnju sa NATO.



da bas tog mesanja se i bojim. Ili hoces da kazes da je Sirija mozda procvetala ?

Čekaj, da li i ja tebi treba da se obraćam drugačije od tvog nika?
Ako se ti meni obraćaš sa tompsone, mislim da bi za tebe adekvatno ime bilo topuze?
Razmišljanje ti je upravo na nivou topuza.
Sirije nije procvetala, prvo treba da se oslobodi šljama koje je tamo nakotio tvoj ljubljeni zapad. Do njihovog mešanja, to je bila sekularna zemlja sa beznačajnim spoljnjim dugom i prilično visokim standardom. Kako su se umešali tvoji, da se sve videti. Ako ne prihvataš Siriju, eno ti Iraka i Libije za primer.
Samo, bojim se da IQ topuza to ne može svariti.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 11:01 - pre 90 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
bananaphone:
recimo NATO garantuje teritorijalni integritet drzava clanica ... pa recimo nikakvo otcepljenje Kosova ne bi bila opcija :D

Imajuci ovo u vidu, clanstvo u NATO nije moguce pod ovim okolnostima - prethodno bi trebalo ili da Srbija prizna Kosovo, ili da ostale clanice NATO povuku priznanje.


kako cenis da li srpsko namigivanje Rusima moze izazvati gnev zapada pa da nam okuvaju Vojvodinu, Rasku, jug Srbije i istok u vezi Bugarske, zatim da ukinu RS ?
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 11:02 - pre 90 meseci
Citat:
perkom:
Citat:
Braxi: tompsone,

Srbija je puna izdajnika ako msilis na ogromno vecinu koja vec 16 godina daje podrusku partijama koje su za EU i saradnju sa NATO.



da bas tog mesanja se i bojim. Ili hoces da kazes da je Sirija mozda procvetala ?

Čekaj, da li i ja tebi treba da se obraćam drugačije od tvog nika?
Ako se ti meni obraćaš sa tompsone, mislim da bi za tebe adekvatno ime bilo topuze?
Razmišljanje ti je upravo na nivou topuza.
Sirije nije procvetala, prvo treba da se oslobodi šljama koje je tamo nakotio tvoj ljubljeni zapad. Do njihovog mešanja, to je bila sekularna zemlja sa beznačajnim spoljnjim dugom i prilično visokim standardom. Kako su se umešali tvoji, da se sve videti. Ako ne prihvataš Siriju, eno ti Iraka i Libije za primer.
Samo, bojim se da IQ topuza to ne može svariti.


Asad je bio diktator i na silu zeli da ostane na vlasti. Da je dozvolio slobodne izbore rata uopste ne bi ni bilo, a on bi mozda i pobedio !

pa reko perko m to bi bilo marko perkovic - tompson, zar ne ?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 11:04 - pre 90 meseci
Braxi, da pitam laicki i neutralno - li je ta EAU uopste vojni, ili samo ekonomski savez drzava? Da li je uopste suprotno politici neutralnosti ako se istovremeno ispunjavaju poglavlja sa oba ekonomska saveza? I da li ti propagiras da se drugacije glasa na sledecim izborima pa da Srbija od 2020. ukine politiku neutralnosti, ili smatras da demokratija nije tako bitna, pa politiku neutralnosti treba ukinuti koliko sutra? Znaci, pitam bez neke namere da polemisem, vec samo da bi svi mi bolje razumeli sta ti tacno propagiras.

 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 11:14 - pre 90 meseci
Citat:
Braxi: Asad je bio diktator i na silu zeli da ostane na vlasti. Da je dozvolio slobodne izbore rata uopste ne bi ni bilo, a on bi mozda i pobedio !

A to je konstatovala Amerika kada je odbio američki plan za gasovod preko teritorije Sirije a taj gasovod je bio uperen upravo protiv interesa Rusije.
Čime je odbio da igra po njihovoj muzici, odmah je proglašen za diktatorom i uvališe mu šljam i rat.
Za čega su optuženi Sadam Husein i Gadafi i šta su im to tvoji miljenici doneli svragavanjem i ubijanjem vođa koji su im omogućavali više nego lagodan život?
Mislim da su ovo preteška pitanja za IQ topuza, tako da me slobodno poštedi tvog pisanja.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 11:23 - pre 90 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Braxi, da pitam laicki i neutralno - li je ta EAU uopste vojni, ili samo ekonomski savez drzava? Da li je uopste suprotno politici neutralnosti ako se istovremeno ispunjavaju poglavlja sa oba ekonomska saveza? I da li ti propagiras da se drugacije glasa na sledecim izborima pa da Srbija od 2020. ukine politiku neutralnosti, ili smatras da demokratija nije tako bitna, pa politiku neutralnosti treba ukinuti koliko sutra? Znaci, pitam bez neke namere da polemisem, vec samo da bi svi mi bolje razumeli sta ti tacno propagiras.



odgovori prvo na moje pitanje pa cu ja onda na tvoje. Takava je valda neki red.

uzgrd, da: podrzavam clanstvo Srbije u EU i NATO paktu.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 11:23 - pre 90 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
bananaphone:
recimo NATO garantuje teritorijalni integritet drzava clanica ... pa recimo nikakvo otcepljenje Kosova ne bi bila opcija :D

Imajuci ovo u vidu, clanstvo u NATO nije moguce pod ovim okolnostima - prethodno bi trebalo ili da Srbija prizna Kosovo, ili da ostale clanice NATO povuku priznanje.


BRAVO Darko - tri bambija - sad shvatas koliko je prica o ulasku u NATO mazanje ociju javnosti :D


EDIT: Nego ajde vidim da ti jedini pokusavas da pratis fabulu radnje... Reci ti meni sta znace ovi pregovori sa Kosovom, energetski i telekomunikacioni ugovori, polozaj srpskih opstina i njihov odnos sa CENTRALNOM KOSOVSKOM VLASTI, koji su deo nasih pregovora o pristupanju EU :D ?



[Ovu poruku je menjao bananaphone dana 06.11.2016. u 12:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 11:25 - pre 90 meseci
Citat:
perkom:
Citat:
Braxi: Asad je bio diktator i na silu zeli da ostane na vlasti. Da je dozvolio slobodne izbore rata uopste ne bi ni bilo, a on bi mozda i pobedio !

A to je konstatovala Amerika kada je odbio američki plan za gasovod preko teritorije Sirije a taj gasovod je bio uperen upravo protiv interesa Rusije.
Čime je odbio da igra po njihovoj muzici, odmah je proglašen za diktatorom i uvališe mu šljam i rat.
Za čega su optuženi Sadam Husein i Gadafi i šta su im to tvoji miljenici doneli svragavanjem i ubijanjem vođa koji su im omogućavali više nego lagodan život?
Mislim da su ovo preteška pitanja za IQ topuza, tako da me slobodno poštedi tvog pisanja.


ma da. Dosli Ameri i skinuli diktarore. Haha, sto ih narod nije branio kad su tako bajni. Ali ajd sad da ne sirimo temu. Asad je bas pametan, branio ruske interese pa uvalio zemlju u g. I btw, sto mu ti tvoji Rusi nisu pomogli dok je ustanak bio u zacetku, vec tek kad je izgubio kontrolu nad pola zemlje.

vreme - sad !
 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 11:30 - pre 90 meseci
@topuz,

nemam nameru više da pišem nekome ko je klasičan trol!
U prevodu, ne hraniti trola.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju06.11.2016. u 11:37 - pre 90 meseci
o falim te boze skino mi se s k konacno....

klap klap klap
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 335497 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.