Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ako je on protiv to mora da je dobro

elitemadzone.org :: MadZone :: Ako je on protiv to mora da je dobro

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6938 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.dynamic.sbb.rs.



+471 Profil

icon Re: Ako je on protiv to mora da je dobro16.12.2016. u 06:53 - pre 88 meseci
@ vladd

Koliko znam UEFA je zabranjivala osnivanje regionalnih liga. Sada je šatro dala zeleno svetlo pa je zato ovo pitanje i aktuelno.
A u bivšoj SFRJ su se borili da nam bogati zapadni klubovi ne uzmu igrače tako što su uveli zabranu odlaska, do valjda 28-me godine, pa su vremenom tu granicu smanjivali.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
89.216.32.*



+10242 Profil

icon Re: Ako je on protiv to mora da je dobro16.12.2016. u 07:43 - pre 88 meseci
Citat:
vladd: Fudbal je drugacija vrsta biznisa.
Jeste, karakterističan je biznis.
Citat:
vladd: I postoji neko svetsko, evropsko, ili kontinentalno privenstvo na kojem ucestvuju nacije a ne biznismeni
... koje je nekad služilo svrsi da se nacije odmere ko je bolji u "pikanju lopte", a sad služi za svetsku promociju robe koja se prodaje: igrača. Zato menadžeri širom sveta iz sve snage vrše pritisak na selektore ne bi li baš njegovu robu stavili u izlog - u reprezentaciju.
Citat:
vladd: ... I zive od navijaca.
Navijači jesu jedan oblik prihoda, ali ne jedini.
Citat:
vladd: Necu da me nacionalno predstavlja kolicina novca nekog biznisa, vec vestina pikanja lopte..:)
Jbg, kapiram ja tebe, ali toga više nema. Svako bi voleo da se vrate šezdesete i sedamdesete u fudbalu kad su milioni ljudi uživali u driblinzima, pasovima. U igri ! Ali, igra je sada i drugom planu. I sami konzumenti fudbala (da ne kažem gledaoci i navijači) više znaju o transferima nego o igri. Fudbalska roba - igrači su postali manekeni, zvezde, selebritiji. Moja žena zna i za Mesija i za Ronalda, a nikad ni jednu utakmicu nije gledala. Niti zna u kom klubu igraju. Zna ih kao ličnosti, kao "muške stralete", jer su vesti o njima u svim novinama.



I uostalom, čemu ova regionalna liga, nego promocija "robe koja se prodaje" široj publici i većem broju potencijalnih kupaca. Očekivani veći prihodi od prodaje TV prava, skuplji reklamni minuti, skuplji reklamni prostor na stadionima. Igra, tj. pikanje lopte ? WTF ? Onog koji ovo organizuje igra najmanje zanima.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

meldonijum

Član broj: 335087
Poruke: 12



+42 Profil

icon Re: Ako je on protiv to mora da je dobro16.12.2016. u 15:14 - pre 88 meseci
Iz "keca u dvojku"

Citat:
Sumnjivo i u Novom Pazaru

Za sada je pod sumnjom utakmica između Novog Pazara i Spartak Ždrepčeve krvi (2:4) iz 19. kola, a već su preduzete i određene istražne radnje.

Povodom ovog slučaja ispitani su igrači Novog Pazara (neki su se hvalili tiketima na društvenim mrežama) i članovi stručnog štaba, a ukoliko bude dokazano da je pomenuta utakmica zaista i nameštena, nema sumnje da će se u čitav slučaj umešati i Disciplinska komisija FSS i novoformirani Etički komitet.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Ako je on protiv to mora da je dobro16.12.2016. u 17:00 - pre 88 meseci
Iskreno receno ne znam odgovor zasto su sada okrenuli curak naopako i dozvolili regionalnu ligu.
Sumnjam da je zbog manje dosadnosti, sumnjam da je kladionicarima bitnija neizvesnost, nego siguran gubitak kada igra barsa sa nekim sirotima...
A siguran sam da se 60-70-e nece vratiti, ni u jednoj formi..planetarno..
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Ako je on protiv to mora da je dobro16.12.2016. u 17:04 - pre 88 meseci
Kako to da se naš ekspert ne uključi u priču o kladonicama?
 
Odgovor na temu

meldonijum

Član broj: 335087
Poruke: 12



+42 Profil

icon Re: Ako je on protiv to mora da je dobro12.01.2017. u 17:14 - pre 87 meseci
Da li UEFA treba da zavodi red po Srbiji?
Citat:
Partizan ne može u Evropu!

UEFA je zabranila Partizanu da igra u Ligi šamiona i Ligi Evrope u prvoj od naredne tri sezone u kojoj se kvalifikuje za neko takmičenje


Kako se navodi u dokumentaciji UEFA, Partizan je imao oko 2,5 miliona evra neplaćenih dugova zaključno sa septembrom 2016. godine.

Najveći deo tog novca je na ime poreza i doprinosa, koji su crno-beli obavezni da plate državnim organima u Srbiji.

Gde je na sva usta deklamovana nezavisnost, sloboda, bla, bla...


I odmah počinje izvrdavanje
Citat:
Samo smo upozoreni da platimo

"Samo je saopšteno da do kraja januara moramo da platimo 360.000 evra", rekao je za B92 predsednik Partizana Milorad Vučelić.


Kako će gradjani Srbije sakupiti tih 2,5 miliona evra i spasiti Vučelića da ostane na čelu Partizana?

 
Odgovor na temu

meldonijum

Član broj: 335087
Poruke: 12



+42 Profil

icon Re: Ako je on protiv to mora da je dobro12.01.2017. u 17:35 - pre 87 meseci
-
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Ako je on protiv to mora da je dobro12.01.2017. u 19:47 - pre 87 meseci
Sto bi ti Java rekao BIZMIS, ali balkanski.

Sa da se daju pare klosarima, kada treba tolike sojke o pevaljke platiti, kupovati merdze, viskije i tompuse, a sada i otkup dedinjskih vila...jel' ta FIFA normalna?
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Ako je on protiv to mora da je dobro12.01.2017. u 22:19 - pre 87 meseci
Citat:
žutokljunac:
- 1999. ubijen Petar Milošević, predsednik FK Bežanija
- 2000. ubijen Radoslav Trlajić ( Bata Trlaja ), predsednik FK Bežanija
- 2006. ubijen Goran Mijatović ( Mita ), predsednik FK Bežanija

- 1995. ubijen Miodrag Nikšić ( Miša ), predsednik FK Zvezdara
- 2000. ubijen Branislav Trojanović ( Trojke ), predsednik FK Zvezdara

- 1998. ubijen Jusuf Bulić ( Jusa ), predsednik FK Železnik

- 2000. ubijen Željko Ražnatović ( Arkan ), vlasnik FK Obilić

- 2000. ubijen Branislav Lainović ( Dugi ), predsednik FK Slavija

- 2004. ubijen Branko Bulatović, generalni sekretar FSSCG

- 2005. ubio se Goran Gubić, predsednik FK Proleter

- 2006. ubio se Miko Brašnjević, predsednik UO OFK Beograd

Sve sam pošten narod :D
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Ako je on protiv to mora da je dobro12.01.2017. u 22:54 - pre 87 meseci
Mislio sam da je sport dobar za zdravlje, kako sad ovo?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ako je on protiv to mora da je dobro

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6938 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.