Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?

elitemadzone.org :: MadZone :: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17014 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 15:39 - pre 89 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Da li ima neko adresu Barona Minhauzena ?


Nemanjina 11 ? Uocena sposobnost da raspale ruske muzejske primerke MIG29 usminka za iste pare po komadu koliko kosta novi Svedski JAS 39 ?

Tebi stvarno nije dobro?

NVO u Srbiji plaćaju NATO botove.
Poslednjih nedelja dobili su nalog da intenzivno prate sve vesti o Rusiji, Vladimiru Putinu i srpsko-ruskim odnosima i da odmah deluju. To je naročito došlo do izražaja posle kupovine borbenih aviona MIG 29. Prisutni su na gotovo svim info portalima, pa tako i na vašem, ali su najagresivniji na sajtu B92, a zatim na Blicu i Kuriru
http://srbin.info/2016/12/27/o...ikad-jaca-hajka-protiv-rusije/
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 15:50 - pre 89 meseci
Citat:
perkom: Tebi stvarno nije dobro?

NVO u Srbiji plaćaju NATO botove.
Poslednjih nedelja dobili su nalog da intenzivno prate sve vesti o Rusiji, Vladimiru Putinu i srpsko-ruskim odnosima i da odmah deluju. To je naročito došlo do izražaja posle kupovine borbenih aviona MIG 29. Prisutni su na gotovo svim info portalima, pa tako i na vašem, ali su najagresivniji na sajtu B92, a zatim na Blicu i Kuriru
http://srbin.info/2016/12/27/o...ikad-jaca-hajka-protiv-rusije/




A koji je tvoj interes u celoj ovoj prici? Pre nego sto se bacimo kome je dobro/ili nije?


Analogija je losa ali donekle moze: Kada bi kupovao auto, sta bi pre kupio za iste pare: usminkanu ragu, ili najnoviji model top proizvodjaca?
Treba da znas da Rusi (koliko ja znam) nikada ne isporucuju najnoviju opremu ni svojim veoma vernim vazalnim klijentima za koje vise mare i imaju mnogo vise interesa, pa zasto bi suprotno uradili Srbiji koja im je manje vise zadnja rupa na svirali ?
I za kraj, ne brini za Ruse, brinu oni dovoljno za sebe...






[Ovu poruku je menjao DusanSukovic dana 28.12.2016. u 17:09 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao DusanSukovic dana 28.12.2016. u 17:10 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao DusanSukovic dana 28.12.2016. u 17:11 GMT+1]
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:11 - pre 89 meseci
Interes je da ne zagađuješ temu koliko god bila tvoja!
Kakve veze imaju migovi sa "provalom" tvoje kuće?
Ako si tako nastupao i sa inspektorom, dobro te nije i šutnuo?!
Izvini što si "provaljen".
Ali, ako si palćen, kao što se navodi, ok, pošteno radi!
 
0

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:15 - pre 89 meseci
Pošto si dva puta menjao poruku, dok sam pisao odgovor na prvu verziju, da ti kažem da nemaš pojma!
Ne rusi nego niko ne isporučuje opremu koja je rezervisana isključivo za sopstvenu armiju!
Tako ni ameri nikome nisu prodali avione sa paketom opreme koju oni koriste!
Ostala oprema je po principu, koliko para toliko muzike (to znaš, jer si izgleda dobro plaćen kada i u ovoj temi pišeš o migovima).
Uzgred, te "stare kante" su i dan danas strah i trepet na nebu za NATO!
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:25 - pre 89 meseci
Citat:
perkom:
Interes je da ne zagađuješ temu koliko god bila tvoja!
Kakve veze imaju migovi sa "provalom" tvoje kuće?
Ako si tako nastupao i sa inspektorom, dobro te nije i šutnuo?!
Izvini što si "provaljen".
Ali, ako si palćen, kao što se navodi, ok, pošteno radi!


Provaljen sam druze desetaru, priznajem :-) Ubuduce da uzmes nadimak MilivojeVatrogasac jer od mnogo ucesnika ti si jedini uspeo da provalis da sam ja placeni spijun NATO, alal vera majstore...


Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:26 - pre 89 meseci
Citat:
perkom:
Uzgred, te "stare kante" su i dan danas strah i trepet na nebu za NATO!



Videli smo nazalost 1999 kako su bili strah i trepet...
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:31 - pre 89 meseci
Da, videli smo u odnosu 100:1 plus avaksi!
Ja tebe razumem, moraš da opravdaš pare koje si dobio ali bar ne lupaj gluposti!
To što pišeš uvreda je i za inteligenciju kišne gliste!

P.S. Ti nisi plaćenik, ti si paćenik! Pa više zemalja je učestvovalo u NATO agresiji nego što smo imali aviona!
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:44 - pre 89 meseci
Citat:
perkom:
Ne rusi nego niko ne isporučuje opremu koja je rezervisana isključivo za sopstvenu armiju!
Tako ni ameri nikome nisu prodali avione sa paketom opreme koju oni koriste!



Druze Botko za tvoju informaciju:


The USAF operates 1,245 F-16s with 701 with active forces, 490 with Air National Guard and 54 with Reserve. These are broken down to 1 F-16A Block 15, 197 F-16C/D Block 25, 350 F-16C/D Block 30, 51 F-16C/D Block 32, 222 F-16C/D Block 40, 174 F-16C/D Block 42, 198 F-16C/D Block 50, 52 F-16C/D Block 52.[1]


Citat:
Despite a strong challenge by the BAe/SAAB team, Poland purchased 48 F-16C/D-52+ aircraft.



https://en.wikipedia.org/wiki/...F-16_Fighting_Falcon_operators


http://www.codeonemagazine.com/article.html?item_id=23

Citat:

Building Blocks

Keeping up with all the varieties of the F-16 is no small task. The job is simplified, though, because most changes to the F-16 are made in groups, or blocks, to track items on the production line. Whenever a new-production configuration for the F-16 is established, the block number increases.




I na kraju imamo F-16E Block 60 koji je prodat Ujedinjenim Arapskim Emiratima:


Citat:

The most advanced F-16s in the world aren’t American. That distinction belongs to the UAE, whose F-16 E/F Block 60s are a half-generation ahead of the F-16 C/D Block 50/52+ aircraft that form the backbone of the US Air Force, and of many other fleets around the world.



http://www.defenseindustrydail...-60-desert-falcon-fleet-04538/













Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:45 - pre 89 meseci
Citat:
perkom:
Da, videli smo u odnosu 100:1 plus avaksi!
Ja tebe razumem, moraš da opravdaš pare koje si dobio ali bar ne lupaj gluposti!
To što pišeš uvreda je i za inteligenciju kišne gliste!

P.S. Ti nisi plaćenik, ti si paćenik! Pa više zemalja je učestvovalo u NATO agresiji nego što smo imali aviona!



Druze Botko :D



Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:49 - pre 89 meseci
Citat:
perkom:
Da, videli smo u odnosu 100:1 plus avaksi!
Ja tebe razumem, moraš da opravdaš pare koje si dobio ali bar ne lupaj gluposti!
To što pišeš uvreda je i za inteligenciju kišne gliste!

P.S. Ti nisi plaćenik, ti si paćenik! Pa više zemalja je učestvovalo u NATO agresiji nego što smo imali aviona!



Druze Botko, rasterali ste sve sto ste mogli takvi kao Vi radi Vasih sitnih prljavih interesa, nastavi sa radom, veceg saveznika neprijatelji Srbije ne mogu pozeleti od idiota tvog kalibra..





Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:51 - pre 89 meseci
Citat:
perkom:
Da, videli smo u odnosu 100:1 plus avaksi!
Ja tebe razumem, moraš da opravdaš pare koje si dobio ali bar ne lupaj gluposti!
To što pišeš uvreda je i za inteligenciju kišne gliste!

P.S. Ti nisi plaćenik, ti si paćenik! Pa više zemalja je učestvovalo u NATO agresiji nego što smo imali aviona!


Kakav je Mig-29 strah i trepet kad nije uspeo da obori ni jedan protivnicki avion sa Zapada?








Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:53 - pre 89 meseci
Hahahahaha...
Što šeniš i peniš što sam te provalio?
Jbt, pa ti si ovu temu postavio sa ciljem da opravdaš pare koje si primio?
Da nisam u pravu, ne bi se ovako ražestio do mere da gubiš kontrolu?
Ako Jelena Milić ovo prati, ostade ti bez kinte!
Precenio si svoje "kvalitete"!

P.S. Pa tvoje pisanje ne bi podržao ni Zoran, 2012, student.... Posle tvog lupetanja, postao bi rusofil!
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:56 - pre 89 meseci
Citat:
perkom: Hahahahaha...
Što šeniš i peniš što sam te provalio?
Jbt, pa ti si ovu temu postavio sa ciljem da opravdaš pare koje si primio?
Da nisam u pravu, ne bi se ovako ražestio do mere da gubiš kontrolu?
Ako Jelena Milić ovo prati, ostade ti bez kinte!
Precenio si svoje "kvalitete"!



Citat:

Balkanski Spijun najbolji delovi




https://www.youtube.com/watch?v=tHuMJ4GNJEg

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

nato_bot

Član broj: 335224
Poruke: 6



+12 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:56 - pre 89 meseci
Citat:
perkom:

NVO u Srbiji plaćaju NATO botove.
Poslednjih nedelja dobili su nalog da intenzivno prate sve vesti o Rusiji, Vladimiru Putinu i srpsko-ruskim odnosima i da odmah deluju. To je naročito došlo do izražaja posle kupovine borbenih aviona MIG 29.

Dobro da ste me aktivirali, već sam totalno zadremao.

Dakle, Bing hoće da vam uvali zardjale konzerve. Ništa novo.
I za to će vam uzeti svega 200 miliona evra?
Ako i treba, ovce su za šišanje a koze za mužu.

A kako će se podeliti tih 200 miliona?

Paaaaa, deo ide organizatoru "za troškove",
deo ide za nameštanje predsedničkih izbora
a ostatak nama NATO botovima putem NVO organizacija.

 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:59 - pre 89 meseci
Citat:
nato_bot: Dobro da ste me aktivirali, već sam totalno zadremao.
Dakle, Bing hoće da vam uvali zardjale konzerve. Ništa novo.
I za to će vam uzeti svega 200 miliona evra?



Nemoj da si na kraj srca, dobicemo jos gomilu T-72 tenkova :D


Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 16:59 - pre 89 meseci
Au brate, šta ja uradi?
Otvorio sam septičku jamu?!
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 17:04 - pre 89 meseci
Citat:
perkom: Au brate, šta ja uradi?
Otvorio sam septičku jamu?!



Pa ako su ti obecali da budes komunalni policajac, na vreme da se vezbas..

EDIT:

Slabo se nesto razumes u avione, septicke jame mozda budu isle bolje?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 17:11 - pre 89 meseci
Ni komunalna policija ne može ništa da uradi posle bačenih stotina tona osiromašenog urana na Srbiju!
http://www.telegraf.rs/vesti/2...-lokacije-udara-iz-1999-godine
I da, stvarno, oni su nam sve to besplatno "dali" i ruski tenkovi kao poklon, po ceni ne mogu ni prići NATO poklonu. Em što su poklanjali em nisu ni štedeli i svima su na teritoriji Srbije isporučivali taj poklon.
Evo, stvarno me je sramota što nisam uporedio vrednost tih poklona.
NATO poklon će sigurno pamtiti još mnoge generacije u Srbiji, ako ih bude bilo!

P.S. Što se tiče aviona, neću da se spuštam na nivo bota! Već sam ti odgovorio, nemaš pojma! Moraćeš više da se potrudiš i Jeleni Milić da opravdaš uložen novac!
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 17:23 - pre 89 meseci
Druze Botko, nije Kosovo problem od juce, zna se ko je federalizovao Srbiju i ko ga je instalisao na vlast u Beogradu 1944, je li tako?


Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?28.12.2016. u 17:26 - pre 89 meseci
Kakve veze ima federalizacija i bačeni uranijum?
Ajdem stavrno si....?
Pa ti bi i rođenu majku prodao za sendvič!
Beži bre, bruko jedna. Nemaš savesti ni u tragovima. Koliko treba biti ....pa sebi dozvoliti da pišeš to što ti pišeš?
Moralna propalice, nisi vredan više ni slova, čak ni X!
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17014 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.