Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?

elitemadzone.org :: MadZone :: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 16822 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?24.12.2016. u 21:30 - pre 88 meseci
U cemu je finta, je li trazim nesto sto je tajna?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?24.12.2016. u 22:10 - pre 88 meseci

Bilo bi logicno da si nakon iskaza procitao zapisnik, potpisao...cime potvrdjujes da si saglasan sa cinjenicama koje su zapisane i koje potvrdjuju tvoj iskaz...Bilo bi logicno da si dobio i kopiju zapisnika...Nesto je tu sumljivo...
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?24.12.2016. u 22:22 - pre 88 meseci
Sasvim logicno, jos me 45 minuta ubedjuje da sam zaboravio da zakljucam vrata, a ignorise cinjenicu da je cilindar izbijen :-) Jel on misli da sam ja sasav? Znaci zvao sam ga na telefon, odbija da mi preda izvestaj o uvidjaju, uz reci da je to poslato javnom tuziocu?

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?24.12.2016. u 22:50 - pre 88 meseci
Citat:
DusanSukovic:.... jos me 45 minuta ubedjuje da sam zaboravio da zakljucam vrata, a ignorise cinjenicu da je cilindar izbijen :-)


Kakve to veze ima...Ti na tvojoj kuci mozes i da nemas vrata...Cinjenica je da si ti prijavio kradju, tj. obijanje...NJegovo je da ustanovi cinjenicno stanje, bez komentara,..i da postupi po propisima...Ovako, izgleda, kao da stiti provalnike i da pokusava da minimalizuje stetu...
 
0

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?24.12.2016. u 23:01 - pre 88 meseci
Jedan imejl u Ministarstvo čuda čini. Probao više puta.

 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?24.12.2016. u 23:03 - pre 88 meseci
Citat:
Predrag Supurovic: Jedan imejl u Ministarstvo čuda čini. Probao više puta.




Kad si sad zadnji put slao mail ? Znaci zvao sam MUP u petak, takva neprofesionalnost na delu da je to cudo, email sam mislio ni da ne odgovaraju..
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
+2

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?24.12.2016. u 23:03 - pre 88 meseci
Ja imam u telefonu kontakt unutrasnje kontrole.
Prosli put kad sam imao problema sa bahatošću inspektora, da vidiš posle mog maila, kako su bili manji od makovog zrna, od komandira do tog inspektora...

[email protected]
 
+2

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?24.12.2016. u 23:06 - pre 88 meseci
Citat:
CoyoteKG: Ja imam u telefonu kontakt unutrasnje kontrole.
Prosli put kad sam imao problema sa bahatošću inspektora, da vidiš posle mog maila, kako su bili manji od makovog zrna, od komandira do tog inspektora...

[email protected]



Thanks, pokusacu ovaj mail. Pa javljam sta je bilo. Iskreno nije mi jasno kakvo je to ponasanje, u ovoj situaciji imao sam vise utisak da imam posla sa tajnim drustvom nego servisu gradjana u nevolji za koji svi placamo porez..
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?24.12.2016. u 23:12 - pre 88 meseci
Meni pade na pamet nešto iz moje "prakse" ili iz iskustva.
Pre desetak godina, narkoman koji je poznat policiji i pravosuđu, oteo je tada mojoj maloletnoj ćerki mobilni telefon iz ruku dok je čekala autobus.
Pošto sam poznavao inspektora u policijskoj stanici na N.Bgd gde se sve desilo, otišao sam do njega i ispričao šta se desilo. On mi je odmah rekao da pretpostavlja ko je to uradio ali da ne može ništa da uradi!?
Na moje zaprepašćenje i pitanje, zašto, odgovorio je da niko sa narkomanima neće da se bakće?
Drugi slučaj. U Šumatovačkoj na Južnom bulevaru, uska ulica, ganci sa sklepanom napravom na četiri točka udara u auto moje kume i pri tome i prilično oštećuje auto.
Pošto je bilo leto, a mi sedeli u dvorištu i sve videli, izletimo na ulicu i "uhapsimo" gancija.
Uredno pozovemo policiju koja je brzo došla i odmah pustila gancija?!
Na naše zaprepašćenje odgovorili su nam da je privođenje istog gubljenje vremena jer ga sud neće procesuirati, štetu mu ne mogu naplatiti tako da je sve besmisleno.
Jedino su nam "diskretno" rekli da nismo trebali da zovemo njih nego da ga propustimo kroz ruke tako da više u tu ulicu ne zalazi.
Možda je i taj inspektor, u tvom slučaju, prepoznao ručni rad nekog njemu poznatog a protiv koga je pisanje prijave presipanje iz šupljeg u prazno?

[Ovu poruku je menjao perkom dana 25.12.2016. u 00:37 GMT+1]
 
0

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?24.12.2016. u 23:55 - pre 88 meseci
EBT, u kakvoj MI Tunguziji živimo ??!!! ....Strašno !!!
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
0

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 715
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?25.12.2016. u 00:46 - pre 88 meseci
Koliko mi je poznato ima razlike ukoliko je stan obijen i ako si ti sotavio otkljčano pa neko ušao. Ponašanje inspektora je čudno.
 
0

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?25.12.2016. u 01:23 - pre 88 meseci
Ponašanje inspektora je čudno, naročito, ako :

- "ako si ti sotavio otkljčano"

Ti da ides kod Mire Adanje-Polak,... Za Lako Popodne..
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
0

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 715
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?25.12.2016. u 01:24 - pre 88 meseci
Ebg :)
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?25.12.2016. u 01:48 - pre 88 meseci
Citat:
dusanboss:
Koliko mi je poznato ima razlike ukoliko je stan obijen i ako si ti sotavio otkljčano pa neko ušao. Ponašanje inspektora je čudno.



Nemam pojma, izgleda inspektor prihvata navode ostecenog gradjana jedino ako je delovano na ulazna vrata protivoklopnim sredstvom BUMBAR ili slicno, drugog objasnjenja nemam za to, da zaboravio sam, snimke sa sigurnosne kamere koja nadgleda ulazna vrata zgrade nisu ni pogledali..


Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 715
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?25.12.2016. u 01:54 - pre 88 meseci
Kolika je šteta? Mislim da li su ti odneli nešto vredno? Ukoliko nisu vrlo je moguće da policija ne želi da se bakće sa tim. Zvuči bez veze, ali to je naša realnost,
 
0

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?25.12.2016. u 02:05 - pre 88 meseci
Citat:
DusanSukovic: snimke sa sigurnosne kamere koja nadgleda ulazna vrata zgrade nisu ni pogledali..

Srbija ON-LINE !
...na zalost !
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?25.12.2016. u 03:34 - pre 88 meseci
Citat:
dusanboss:
Kolika je šteta? Mislim da li su ti odneli nešto vredno? Ukoliko nisu vrlo je moguće da policija ne želi da se bakće sa tim. Zvuči bez veze, ali to je naša realnost,



Steta je oko 500 EUR, nije mi jasno zasto nece da se bakcu sa time, a u drugim prilikama iskacu sa svojim kineskim uniformama i kacketima iz sacekusa na putu vec od 1 km prekoracenja brzine? Zar ne vidis nebalans situacije? Ili im je glupo prekidati tok novca - jer narkomani treba da kupuju dope, a za to treba novac, a ako uzmes da je velika (Hint, niska cena opijata) kolicina droge u opticaju treba li ti da saberes dva i dva ? Novac ne smrdi sto kaze nemacka poslovica?



Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?25.12.2016. u 08:25 - pre 88 meseci
Citat:
perkom:
ganci sa sklepanom napravom na četiri točka udara u auto moje kume i pri tome i prilično oštećuje auto.


E ovoga se uzasavam, i nikako mi nije jasno, (zapravo, jasna mi je pozadina), kako je moguce, da tu nema nikakve pravne regulative...Ja razumem da ta vozila ne mogu da se registruju, ali sta sprecava da se ta lica koja njima upravljaju, osiguraju, pa da osiguranje regulise stetu...A ovamo, ako za jedan dan prekoracis rok registracije...nadrljao si...Bolje je biti ganci...Jednom sam jednom rodjaku, koji je u nekom gadnom socijalnom bedaku, u sali rekao, da mu je bolje da se u sledecem popisu izjasni kao Egipcanin...
 
0

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1537
87.116.181.*



+266 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?25.12.2016. u 10:35 - pre 88 meseci
Taj auto , a verovatno i taj stan su osigurani! Steta se moze naplatiti samo sa tim papirom iz MUPa i oni ga moraju izdati. Trazi napismeno na salteru. To dali ce oni nekoga juriti, mozes li ti nesto naplatiti, sta tuzilastvo misli o tome ... sve skupa nema veze sa njihovom obavezom da ti izdaju taj zapisnik.
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
0

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 715
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?25.12.2016. u 14:39 - pre 88 meseci
Citat:
DusanSukovic:

Steta je oko 500 EUR, nije mi jasno zasto nece da se bakcu sa time, a u drugim prilikama iskacu sa svojim kineskim uniformama i kacketima iz sacekusa na putu vec od 1 km prekoracenja brzine? Zar ne vidis nebalans situacije? Ili im je glupo prekidati tok novca - jer narkomani treba da kupuju dope, a za to treba novac, a ako uzmes da je velika (Hint, niska cena opijata) kolicina droge u opticaju treba li ti da saberes dva i dva ? Novac ne smrdi sto kaze nemacka poslovica?



Verovatno ima svega toga po malo. Deo tog novca odlazi i u džepove nekih policajaca mada ne verujem da je to razlog što ne žele da se aktiviraju više. Koliko sam primetio kod njih se radi kampanjski tj. kad ih neko pritisne od gore onda hapse po svaku cenu možda i ljude koji nisu odgovorni za to delo samo da bi se oprvdali kako eto, oni rade svoj posao.

Isto, uticaja na to što ne žele da se "bakću" ima i u tome što je poprilično "nezahvalno" delo da bi se radilo na njemu. Nije baš jednostavno da se uhvati počinilac, a inspektoru koji to reši na sleduje neka velika nagarda i zahvalnost kao što bi da je rešio neko drugo delo. Tako da imamo slučaje da policija kada uhvati nekog provalnika nakači mu još desetak provala bez ikakvih dokaza samo na osnovu "priznanja okrivljenog :)".

Problem je dublje prirode i policiju je potrebno reformisati iz korena. U medijima se stalno gura priča kako gradjani imaju mnogo poverenja u policiju, a malo u sudstvo i kako policija radi svoj posao, a sud ne. Što nije istina. Sudstvo ne radi ili policija radi još manje i lošije.

Ipak to što ti nisu dali zapasnik nije uobičajno. Toliko se i oni reskiraju da urade. U glavnom se završi na tome, ali se to barem odradi.

Dusane da li si video da je pravljen zapisnik?



 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Provala u stan, inspektor nece da mi dade zapisnik sa uvidjaja?
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 16822 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.