Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban bojler za kupatilo

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Potreban bojler za kupatilo

[ Pregleda: 1901 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Metalpirat
Bojan Petrovic
Graficki dizajner
DIZAJN FOTO PETROVIC
Beograd Srbija

Član broj: 336237
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.dizajnfotopetrovic.rs


Profil

icon Potreban bojler za kupatilo09.02.2017. u 18:39 - pre 87 meseci
posto mi je crko bojler koji je postavio investitor. Poceo je da curi, poceo sam da pretrazujem po interentu i raspitivao se koj je kakav i koji se vise isplati.

Imam dva model

Gorenje TGR80X Bojler

Metal – čelik, inox kazan

ili

Metalac bojler MB 80 E2I

takodje inox kazan.

samo me zanima sta predlazete od ova dva modela i koja im je mana a koja prednost?


Drugo gledam nemacke modele BOSH oni jedini nude neki sistem staklo keramika. Ovo vise pitam iz informacije posto vidim da su im cene skoro duplo vece od ovih nashi domacih. Da li oni stvarno vrede te pare i ta tehnika nesto poboljsava ili su samo resli da naplate i svoj LOGO.

HVALA!
 
Odgovor na temu

tvrdoglavi
mdv elektronik Novi Sad

Član broj: 326421
Poruke: 2026
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.mdv-elektronik.com


+160 Profil

icon Re: Potreban bojler za kupatilo09.02.2017. u 21:12 - pre 87 meseci
mada ce ti svi uglavnom reci da uzmes inox kazan, ja cu ti reci suprotno. a evo i zasto. bojler sa emajliranim kazanom ce trajati krace, ali moje iskustvo je takvo da posle tih, 6, 7 godina koliko mu treba da procuri, vec i sama oplata bude onako, ruzna vec, pozuti, vidi se da je stara, kazan bude pun kamenca, svakako se mora ili cistiti, ovako lepo kupis nov bojler i imas lep nov uredjaj da osvezis kupatilo.
ja sam licno uzeo bosch tronic, sa displejom, eto cisto znatizelje radi, par hiljada razlike mi nije bilo mnogo presudno u odabiru, da vidim kako ce se pokazati u eksploataciji taj kazan koji reklamiraju i kakav ce biti efekat magnezijumske diode koju najjaci modeli imaju. ali rano je za procene koliko ce biti trajni i kako ce se pokazati
FUJITSU WATERSTAGE 14KW
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Potreban bojler za kupatilo

[ Pregleda: 1901 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.