Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gandi vs Majka Tereza

elitemadzone.org :: MadZone :: Gandi vs Majka Tereza

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 15578 | Odgovora: 93 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Everick

Član broj: 337519
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+15 Profil

icon Re: Gandi vs Majka Tereza05.12.2017. u 20:34 - pre 77 meseci
Misliš da su u Hirošimi i Nagasakiju živele samo kamikaze? Na ovaj način možeš da opravdaš bilo šta. Na primer, napad 11. septembra su izveli muslimani, muslimani su teroristi, u Bosni žive muslimani, bilo koji zločin nad bosanskim muslimanima je opravdan, Ratko je heroj.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Gandi vs Majka Tereza05.12.2017. u 20:40 - pre 77 meseci
ajde bre Srbadijo placete za Hirosimom ko da vam ih je tata pravio, a ovamo hvalite Ruse koji su postavili Groza da vlada pa pobili 70,000 ljudi samo u Srbiji !
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Gandi vs Majka Tereza06.12.2017. u 02:00 - pre 77 meseci
Citat:
mb57:
@Braxi:

Ili si teški provokator ili teški psihopata? Trećeg nema!

Ma zabagovao jos tamo 90 i neke i nikako da se apdejtuje, operativni sustav mu jos uvek radi na zastarelim definicijama iz tog doba pa stalno izbacuje neke nerazumljive tekstice o zlom Slobici koji ugnjetava jadne Kosovare pa ga Ameri zbog toga kaznjavaju bombama. I o nekim Vojvodjanima koji su na isti nacin ugnjetavani pa samo sto nisu krenuli u rat za otcepljenje do slobode...
Mozda mu treba jedan dobar Kaspersky da mu ocisti bazu podataka. :D
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Gandi vs Majka Tereza06.12.2017. u 06:44 - pre 77 meseci
Citat:
Windows2:
Citat:
mb57:
@Braxi:

Ili si teški provokator ili teški psihopata? Trećeg nema!

Ma zabagovao jos tamo 90 i neke i nikako da se apdejtuje, operativni sustav mu jos uvek radi na zastarelim definicijama iz tog doba pa stalno izbacuje neke nerazumljive tekstice o zlom Slobici koji ugnjetava jadne Kosovare pa ga Ameri zbog toga kaznjavaju bombama. I o nekim Vojvodjanima koji su na isti nacin ugnjetavani pa samo sto nisu krenuli u rat za otcepljenje do slobode...
Mozda mu treba jedan dobar Kaspersky da mu ocisti bazu podataka. :D


LOL, ja zaglavio u 90tim, a vama na vlasti Vucic i Dacic !
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Gandi vs Majka Tereza06.12.2017. u 11:22 - pre 77 meseci
Citat:
Braxi: LOL, ja zaglavio u 90tim, a vama na vlasti Vucic i Dacic !


Pa glasali su za njih.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Gandi vs Majka Tereza06.12.2017. u 11:29 - pre 77 meseci
Citat:
Braxi:

LOL, ja zaglavio u 90tim, a vama na vlasti Vucic i Dacic !

Nisam iznosio ocenu stanja nas nego samo za tebe. A sto se tice NAS tu bi donekle i mogao da se slozim sa tvojom konstatacijom. Samo bi rekao da smo se mi zaglavili u nekom jos ranijem periodu od 90tih jer i dalje iskazujemo potrebu za nekim velikim "Vodjom" koji ce da se brine o nama i to je vec nesto sto je u domenu psihopatologije, jer vidim da se tu radi o nekoj veoma cudnoj ljubavi narodnih masa koja se uzdize do nivoa obozavanja faraona pa tako bilo kakvo racionalno rasudjivanje tu nije od znacaja u smislu da vidis da je vodja lazov i prevarant, posto se tu kao sto rekoh radi o ljubavi i on je voljen. I vidim da su oni koji su skloni takvom obozavanju uglavnom iz starije penzionerske populacije, pa zakljucujem da taj poremecaj vuce svoje korene jos iz onog vremena pre 90tih i da je samo jedna od posledica svih operacija na mozgu narodnih masa obavljanih u tom periodu.
Pa neka se drugovi i penzioneri sa foruma slobodno ljute. Mislim da je danasnji totalitarizam samo unapredjena verzija, "nadogradnja" onog iz tog perioda ako vec pricam kompjuterskim recnikom. Unapredjena samo u smislu tehnika ovcoizacije.

I samo bi dodao da ta dva lika iz 90tih koje si pomenuo nemaju skoro nikakvih dodirnih tacaka sa onim sto su bili u tom periodu, nemaju cak ni sa onim sto su bili do pre pet godina. I da je svo vreme kontinuitet 5tog oktobra ono sto je politika, a retorika nesto sto samo ponekad zalici na onu 90tih. Sto mislim da opet ide u prilog svemu onom sto sam gore napisao.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Gandi vs Majka Tereza

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 15578 | Odgovora: 93 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.