Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Krece kuknjava i analize

elitemadzone.org :: MadZone :: Krece kuknjava i analize

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 30297 | Odgovora: 170 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

CandyMan

Član broj: 3420
Poruke: 147



+49 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize05.03.2018. u 21:02 - pre 73 meseci
Nepotizam je snažno prisutan kod nas još od komunista, a verovatno i od ranije. Nije to ova vlast izmislila. Za one što imaju kratku pamet - DS je izmislio botovanje, partijsko zapošljavanje i kontrolu glasanja, kao nove vrednosti u post-Slobinoj eri, al' su od silnih para izgubili "tonus" i na kraju pukli. Vladajuća stranka je samo doradila koncept i mnogo bolje kontroliše rizik (slika lične karte i glasačkog listića). Vladajuća stranka je gladna (u svakom značenju) i motivisana i zato će opstati još dugo.

Iz rezultata ovih i prethodnih izbora se vidi da opozicija samo glumi. Ništa oni neće, njima je super.
Nisam ni znao da znam dok nisam prob'o!
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize05.03.2018. u 21:07 - pre 73 meseci
bas citam neke komentare i kaze jedna sto bi DS nestao eto kako se SPS transformisao.

Haha, strasno.

U sta se SPS transformisao ? Vodi ga mali debeli gedzovancic bez ikakve ideologije i obraza spreman da se pretvori u bilo sta zarad mrvice vlasti. Za njega glasaju senilni penzioneri i postoktobarski crveno-zuto-beli lopovi.

I to je ideal nekom DS-ovcu nekad Pekicevoj partiji ?
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize05.03.2018. u 21:11 - pre 73 meseci
Citat:
CandyMan:
Nepotizam je snažno prisutan kod nas još od komunista, a verovatno i od ranije. Nije to ova vlast izmislila. Za one što imaju kratku pamet - DS je izmislio botovanje, partijsko zapošljavanje i kontrolu glasanja, kao nove vrednosti u post-Slobinoj eri, al' su od silnih para izgubili "tonus" i na kraju pukli. Vladajuća stranka je samo doradila koncept i mnogo bolje kontroliše rizik (slika lične karte i glasačkog listića). Vladajuća stranka je gladna (u svakom značenju) i motivisana i zato će opstati još dugo.

Iz rezultata ovih i prethodnih izbora se vidi da opozicija samo glumi. Ništa oni neće, njima je super.


analiza je OK samo dzabe im motivacija kad slabo vise sta moze da se pokrade.


 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.239.*



+627 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize05.03.2018. u 21:44 - pre 73 meseci
Citat:
dejanet:
Citat:
IUOP_1: I jos jedna stvar, to kontam. Gledam reakcije ljudi koje licno znam i primecujem sledece. Ko bolje zivi, vise kuka zbog pobede Vucica! Narocito ako je u drzavnoj sluzbi (a nije zaposlen preko stranke), tad je kukanje poprilicno. Ono, mladji bracni par, oba roditelja zaposlena, kola, letuje se, zimuje se i... pljuje se Vucic. Ne razumem, ali bas nimalo??

Potpuno tacno.

Bilo kakva promena krece od srednje klase a ne od sirotinje, posto je ona, sirotinja, zaokupljena prezivljavanjem. Vucko ovo savrseno zna i koristi.
Ovi drugi u drzavnoj sluzbi koji nisu SNS su egzistencijalno ugrozeni.


Da se pridružim i okvirno podržim/zaokružim ovaj odgovor dok ne stigne ključ (promena?)...
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize05.03.2018. u 22:13 - pre 73 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina: :):):):),nisi iz Beograda?!

Nisam, i ja sam dodjos i mnogo mi ide na zivce ova varijanta they took our jobs. Jeste, svi drugi su krivi, to slusam godinama.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize05.03.2018. u 22:14 - pre 73 meseci
evo sad sam pogledao na Happy-ju Marica i prosto ne mogu verovati sta prica ovaj Krle.

Znaci cela emisija je posvecena seciranju omalovazavanju i pljuvanju Djilasa i Sapica. Ja nisam za njih, cak i ne znam ko su oni jer niti zivim u Srbiji niti sam iz BG, ali prosto neverovatno koliko rezim u Srbiji ne trpi ni najmanju ni nikakvu opoziciju.

prosto za Riplija...
 
Odgovor na temu

srbaja
nekada kblo 45

Član broj: 4671
Poruke: 275



+28 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 03:58 - pre 73 meseci
Evo jedne po meni realne analize ovih (i mnogih narednih) izbora, i opsteg stanja u ovoj sumornoj drzavi:

http://www.znastizasto.com/jona-moj-bi-slogan-bio-umiracete-sami/

Citat:
Mi smo na padini, idemo dole i pitanje je samo kojom brzinom, da li ovi na vlasti mogu jače da pritisnu kočnicu, da baš ne jurcamo u propast. Svi da rešimo da hoćemo sutra da nam bude bolje, toliko smo korumpirani, toliko smo sveta oterali od sebe, da nema s kim da nam bude bolje.
 
Odgovor na temu

CandyMan

Član broj: 3420
Poruke: 147



+49 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 05:51 - pre 73 meseci
Citat:
Da SNS reši da stavi članove DS u zatvor, to bi značilo da pola te stranke, koji dolaze iz DS, sami sebe stave u zatvor. Isto će se desiti kada se ova vlast smeni, svi će preleteti u novu ekipu. DS je imala 600.000 članova, SNS ima 600.000 članova, a nema 1.200.000 politički aktivnih građana Srbije, to je istih 600.000 ljudi koji tako rešavaju egzistencijalne probleme. Sutra da SPS dođe na vlast imao bi 600.000 članova. Nije sistem pao zato što su došli jedni i oterali druge, nego zato što su jedni preleteli kod drugih.

Nisam ni znao da znam dok nisam prob'o!
 
Odgovor na temu

belbeg

Član broj: 337753
Poruke: 177



+205 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 06:26 - pre 73 meseci
Saznao sam, i ako nisam u Srbiji, da sam glasao?
Ostaje mi samo da pogodim kome je otišao moj glas?
Hm....najverovatnije LDP-u?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
93.186.70.*



+10246 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 06:45 - pre 73 meseci
Evo jedna AV analiza, bez kuknjave.

- Već po uspehu na studijama, jasno je da je to vredan, uporan i sposoban mladić.
- Rano je skapirao da je para u politici, a ne u privredi.
- Kreće da uči zanat, kod ludog, ali inteligentnog Crvenog Vojvode.
- Kapira hijerarhiju, uči posao od osnova. Kao kad američki vlasnik fabrike, sina - budućeg direktora pošalje da radi u magacinu i u proizvodnji.
- Vredan i uporan, za par godina isplivava na vrh.
- Prerasta partiju Ludog Vojvode, ali ne može sam. Zato vodi sa sobom Glupog Grobara
- Osniva nosvu stranku. Kapira da globalno ne vredi ići kontra USA / NATO / EU (ono šta je Milo odavno skapirao) - i odmah stranku opredeljuje kao "proevropsku"
- Glupi Grobar posle par godina biva nepotreban i odstranjen iz partije.
- Ostaje sam, ustoličen kao car u partiji. Njegova se ne poriče, svi ga slušaju sa strahopoštovanjem.
- Odavno je skapirao kako se masa ovaca obmanjuje. Zna sve trikove svih varijanti izbora.
- Imao je vremena da vidi i nauči kako je vladao / pao Zloba, kako je vladao / pao Đinđić, kako je vladao / pao Koštunica, kako je vladao / pao Tadić.
- Ide niz dlaku USA / NATO / EU pa ga ovi ne diraju i ne sapleću.
- Skapirao je medije kao najvažnije poluge vlasti - svi su mediji njegovi, s tim što namerno ostavlja da N1 kukuriče od zore do mraka, da bi dokazao "slobodu medija"
- Vlasnike iole krupnijeg kapitala pretnjama je udaljio iz politike, jer od njih postoji realna opasnost da novcem pokrenu nešto ozbiljno protiv njega. Kako se koji sklonio iz politike, tako ga više ne dira.
- Ima dobre agencije za analizu javnog mnjenja, i raspisuje izbore onda i onako kako će njemu doneti najviše glasova.
- Redovno driluje visoke partijske službenike (a i sve ostale), niko od njih nikad nije 100% siguran za svoju poziciju, radno mesto, fotelju, finansije. Drži mačke polugladnim da bi ove jurile i jele miševe.

Do kad će biti na vlasti ? Dok je živ. Kao Milo, kao Sloba, kao Putin. Sve demokratski.






OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
93.186.70.*



+10246 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 06:57 - pre 73 meseci
Ko je trenutno Av-u dorasao, ko trenutno u Srbiji može da mu bude ravnopravan protivnik ? Niko.
Ko može da mu bude kakav-takav protivnik, makar i nedorastao ? Prema rezultatima izbora to može biti samo i jedino Đilas. Ponavljam: prema razultatima izbora.

Đilas je skapirao š'a se desilo i kako mu je AV preuzeo vlast. Nešto je naučio, malo je stariji i mudriji. Ima finansijskog kapitala za početnu političku borbu.
Đilas je iskusan političar koji zna kako se pliva i lovi u mutnom. Učestvovao je u rušenju Zlobe. Ulestvovao je u vlasti.

- Ako Đilas pokrene novu partiju, bez kompromitovanih imena kao što su Tadić, Šutanovac, Pajtić, Jeremić, Čeda, Velja, Živković, Radule i ostalih kojima je mesto na đubrištu političke istorije
- Ako Đilas uspe da pridobije podršku USA / Nato / EU
- Ako Đilas obezbedi trajne izvore kapitala za dugu političku borbu.
- Ako Đilas uspe da nađe dovoljan broj ljudi za partijski borbeni štab.
- Ako Đilas uspe da izbegne sve zamke i spletke koje ga čekaju

- eto njemu veliki broj glasova na sledećim izborima.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.dynamic.vipmobile.rs.



+2282 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 07:13 - pre 73 meseci
Citat:
Braxi:
analiza je OK samo dzabe im motivacija kad slabo vise sta moze da se pokrade.

Zasto tako mislis? Nema industrije, ali tu su putevi, eps, milijarde radova na kojima moye da se uzme %?
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.opera-mini.net.



+1622 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 07:23 - pre 73 meseci
Među začetnicima te sposobne stranke bio je i general Delić, 3-4 godine tražio od sposobnog vođe program stranke na srpskom jeziku, jer je izvorno bio na engleskom.

Od utorka, do utorka... Prođe vreme.

Ti da uživo vidiš tog sposobnog Đilasa, što hoda kao bogomoljka i grimase koje pravi, pa refleksno bi ga pljunuo u sred čela.

Nema ovde "zdrave" ponude ni vlasti ni ničega. Preduzetne komunjare postoje samo u Marićevim happy snovima.

Ovo su sve prototipi dezertera, nema čak ni pijačara pa da se nadaš nečemu.

Opšti pacifizam ili picifizam.
Za sve uzraste.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 07:46 - pre 73 meseci
Boris Tadić je prvi izbor!
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 07:48 - pre 73 meseci
Citat:
Java Beograd: Evo jedna AV analiza, bez kuknjave.

Zaboravio si i:

- pogasio (skoro sve) srpske institucije na severu Kosova, bez bilo kakvog otpora, a verovatno se i nastavlja u tom pravcu.

Citat:
Java Beograd:
- Ako Đilas pokrene novu partiju, bez kompromitovanih imena kao što su Tadić, Šutanovac, Pajtić, Jeremić, Čeda, Velja, Živković, Radule i ostalih kojima je mesto na đubrištu političke istorije
- Ako Đilas uspe da pridobije podršku USA / Nato / EU
- Ako Đilas obezbedi trajne izvore kapitala za dugu političku borbu.
- Ako Đilas uspe da nađe dovoljan broj ljudi za partijski borbeni štab.
- Ako Đilas uspe da izbegne sve zamke i spletke koje ga čekaju

- eto njemu veliki broj glasova na sledećim izborima.

Sa prvom stavkom se ne slazem, jer je to gradjanima nebitno (Vucic i Dacic u ocigledni primeri), sto se ostalog tice, sve tacno.
 
Odgovor na temu

CandyMan

Član broj: 3420
Poruke: 147



+49 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 07:52 - pre 73 meseci
Nekoliko puta na temi su spomenuti programi stranaka. Valjda je jasno da je to prevaziđen koncept i da samo možemo da čekamo i vidimo kako će se ko ponašati i šta će raditi kad postane vlast.
Nisam ni znao da znam dok nisam prob'o!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
93.186.70.*



+10246 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 07:57 - pre 73 meseci
Program stranke ?!?

U programima svih stranaka je: očuvanje i razvoj demokratije, razvijena tržišna ekonomija, smanjenje korupcije i kriminala, dobrosusedski odnosi, poštovanje ljudskih prava .... ovoono ....
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.opera-mini.net.



+1622 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 08:57 - pre 73 meseci
Da, ali english only?
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.opera-mini.net.



+1622 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 09:11 - pre 73 meseci
Tadić jaše ženu ambasadora Crne Gore dok ovoga obezbeđenje drži na kapiji.
To je pravi stav prema Kosovu i secesiji i lažnim manjinama.

Metohija je crnogorska!
Dobro jutro!

Sve te silne face možeš videti po gradu, što na Kaleniću, što po aerodromima.
Marić se vozi 16-icom i trpaju ga ljudi kao vola, a on se pali još više. Sledeći reality će se zvati GSP. Gledaj i ne veruj svojim očima.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 09:20 - pre 73 meseci
Najgora posledica ovih izbora jeste ta da ce se nastaviti sa urusavanjem institucija. Naime, nezavisne institucije (pojedinci i oragnizacije) koje se usudjuju da kritikuju bahatost, nesposobnost i kradju, rezultate izbora ce shvatiti kao poruku da nemaju podrsku za to sto rade, pa ce dosta njih zacutati.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Krece kuknjava i analize

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 30297 | Odgovora: 170 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.