Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Krece kuknjava i analize

elitemadzone.org :: MadZone :: Krece kuknjava i analize

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 30616 | Odgovora: 170 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 09:24 - pre 74 meseci
Citat:
Java Beograd: Ko je trenutno Av-u dorasao, ko trenutno u Srbiji može da mu bude ravnopravan protivnik ? Niko.
Ko može da mu bude kakav-takav protivnik, makar i nedorastao ? Prema rezultatima izbora to može biti samo i jedino Đilas. Ponavljam: prema razultatima izbora.

Djido je po sklopu licnosti vrlo slican Vucicu, takodje i ozbiljan protivnik. Ono sto sam siguran da su uloge obrnute, tj. da Djido ima 100% vlasti, da bi se ponasao i radio isto sto i Vucko.
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.239.*



+627 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 09:33 - pre 74 meseci
Za brisanje, nisam dobro pročitao poruku...ali da iskoristim i napišem: VĆĆ PDR

ipak edit:




[Ovu poruku je menjao valerijan dana 06.03.2018. u 10:54 GMT+1]
_._/._./_ _ _/_.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 10:03 - pre 74 meseci
kako god okrenes nemozes ti u Srbiji imati stranku bez lidera. Koga briga za tim, program.

Dokaz: pogledajmo recimo slucaj Djindjica. Strasan lider. Inteligentan, neustrasiv, sa vizijom, a onda jednog dana ga ubiju, a zamenik mu Zivkovic. Kad je Djincjic ubijen ja sam dva puta povracao. prvo zuc od muke sto su ga ubili, a onda rucak kad sam video da ga menja Zivkovic.

Zivkovic lider = NULA. Rezultat za godin' dana su bili van vlade.

Ko ga menja, gle cuda Kostunica takodje aktiviran kao lider. Ne kao Djindjic ali posle Djindjica i sa SPS SRS u knock down svakako najbolji...

Slicno kad jednom puknes u Srbiji PUKAO SI.

Dokaz Tadic. Bio jednom jedan lav, taj je jeo sta je hteo, tramvaj ceo...

Sada ga vise niko nece i dovidjenja. Slusam recimo Milojka Pantica kako peni sto niko nije glasao za LDP a Ceda je okupio tako strasan tim. COVECE ! Pa problem je Ceda. ko bre za njega vise da glasa ??? On je trenutno Variola Vera i ko ga takne popusio je. Jeste presao je cenzus i usao u Skupsitnu jer ga Vuce Canak a Canak zbog Vojvodine uvek moze da nadje 3-4% za srpske izbore...

xxxxxx

slazem se sa svim sto je rekao java, ali ipak ne proricem Vucku dugu vladavinu. Jednostavno masa se zasiti, a on se obezobrazi. Predvidjam da ce se 2020 jos nekako provuci na republickim, ali vec na predsednickim 2022 ce mu biti gusto.

i jos samo nesto... mozda nije ni lose ova prsotina na BG izborima. Jeste, sve promene su uvek kretale u BG i znacilo bi da ga je uzela opozicija. Ali posto vec nije dobro je da ih je ovaj rasturio da se uzmu u pamet za 2020 koja je odmah tu.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
93.186.70.*



+10255 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 10:05 - pre 74 meseci
Citat:
dejanet:
Citat:
Java Beograd: Ko je trenutno Av-u dorasao, ko trenutno u Srbiji može da mu bude ravnopravan protivnik ? Niko.
Ko može da mu bude kakav-takav protivnik, makar i nedorastao ? Prema rezultatima izbora to može biti samo i jedino Đilas. Ponavljam: prema razultatima izbora.

Djido je po sklopu licnosti vrlo slican Vucicu, takodje i ozbiljan protivnik. Ono sto sam siguran da su uloge obrnute, tj. da Djido ima 100% vlasti, da bi se ponasao i radio isto sto i Vucko.
Naravno. Svako ko uspe da se da prigrabi vlast - taj je sigurno premazan sa 1.000 boja, lukavi je lisac, ume da se lakta i bez milosti gazi suparnike, dojučerašnje saradnike, protivnike - sve redom.



Pomisli samo kako teče karijera jednog političara u Srbiji.
Mladdećko, 'oće da se oproba u politici. Šta uradi ? Ode u opštinsku upravu. Učlani se.
I naravno, kao podmladak - dobije zaduženje: sprej u ruke "Đilas Tajkun", "Dveri Ustaše". Kofa lepka, predizborni plakati - od ponoći do 6 ujutro - lepi po naselju.
Ali, avaj, nije jedini. Ima ih desetine kao on.

Dakle - šta ? Obraz = đon, fazon = učepiti se, laktati se, gaziti po drugima.
Ko to ne ume, neće, ne može - dovidženja. Ko ume - eto njega u rukovodstvu opštinskog odbora.

A onda se ide među prave hijene - svi oni koji su uspeli u opštini idu u republički odbor. Ali tamo više nema onih koji ne umeju, ne žele i nisu spremni da se učepe, laktaju, gaze po drugima.
Svi su već dokazane hijene. Sledi borba sa iskusnima.

I tako, hijena nad hijenama, Vulin, dobije mesto ministra. Ili Šutanovac, svejedno.

Tako se postaje političar u Srbiji. Ni malo nemam sumnje da su svi isti.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
93.186.70.*



+10255 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 10:11 - pre 74 meseci
Citat:
Braxi:slazem se sa svim sto je rekao java, ali ipak ne proricem Vucku dugu vladavinu. Jednostavno masa se zasiti, a on se obezobrazi. Predvidjam da ce se 2020 jos nekako provuci na republickim, ali vec na predsednickim 2022 ce mu biti gusto.

Moguće, teoretski. Samo je pitanje da li je izvukao pouke svojih prethodnika.

Potrebne su tri stvari:
- pare
- mediji
- podrška svetskih centara moći

Dok ova tri drži - ostaće na vlasti.

Masa neće nikad da se zasiti - politički mazohizam u Srba je dokazan. Srbija je glasala za Slobu kad je plata bila 5 €.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 11:25 - pre 74 meseci
Citat:
Java Beograd: Moguće, teoretski. Samo je pitanje da li je izvukao pouke svojih prethodnika.

Potrebne su tri stvari:
- pare
- mediji
- podrška svetskih centara moći

Dok ova tri drži - ostaće na vlasti.

Masa neće nikad da se zasiti - politički mazohizam u Srba je dokazan. Srbija je glasala za Slobu kad je plata bila 5 €.


mozes imati pare medije i podrsku Bele Kuce, ali ako ne budes radio na terenu, bas kao sto rece Firer ako onaj listic ne dodje u kutiju - NECES USPETI !

Dokaz za to su krajnje ozloglaseni rezimi koji su veoma zilavi jer ih je na terenu tesko iskoreniti. Ili: zasto ljudi i dalje glasaju za SPS i SRS. Jbg to su partije koje su u stanju da odu do najvece zabiti gde i zive genijalci koji im se dive.

Sto se tice mazohizma u Srba... hm ne znam na sta ciljas ? Evo zamislimo da vodja rikne veceras i partija mu pukne i dodju Djilas Borko i ceda na vlast 2019. Sta bi oni to kao mogli bolje ili drugacije. Ljudi su skontali vec da im zaista od politicara ne zavisi puno.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
93.186.70.*



+10255 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 12:03 - pre 74 meseci
Ma kakav teren. To je bilo pre 100 godina. Držiš RTS i Pink i objasniš narodu da si baš ti onaj koji vodi Srbiju u progres, a ostali samo hoće pare i šire mržnju.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 12:11 - pre 74 meseci
Plus par dnevnih novina.

Sapic nije imao kampanju na terenu i postigao je solidan rezultat. DS je imao rad na terenu, efekat nikakav. Kao da stranke slusaju sta bilo ko kaze, kao da je svako strucnjak ili da svako prica u ime vecine. SNS je imao kampanju koji su svi pljuvali i napadali kao losu (od vrata do vrata, telefonski pozivi), rezultat dobar. To ne znaci da je rezultat posledica kampanje, vec da ocena ljudi o takvoj kampanji nije ispravna.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 12:28 - pre 74 meseci
Zivkanje telefonom i kampanja od vrata do vrata su osnove politckog aktivizma, tako se osvaja vlast. Dodao bi da je i ulica vrlo vazna - demonstracije, performansi i sl.
Rekao bi da Vucko ovo dobro zna, tako da sprecava bilo kakve akcije tog tipa i za tu priliku koristi pod-izvodjace: navijace, radikalne grupe i kriminalce.
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.239.*



+627 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 12:45 - pre 74 meseci
Montirano?


_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 12:46 - pre 74 meseci
@ dejanet

Kazu da je tu kampanju ovde uveo Zoran Djindjic. Ne ide mi u glavu kako ona moze imati efekta, nisam ni cuo za neki efekat (da je neko rekao, stranka X mi je tri puta zvonila na vrata, pa sam se odlucio da glasam za njih), a sto se tice ulice i demonstracija - to je bilo vazno, danas vise nije.

Ove godine je glasala generacija koja je rodjena kad je Milosevic pao, mora da se shvati da se vreme i okolnosti menjaju. Ono sto je bilo (ne)ispravno raditi tad, mozda se sad promenilo.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 12:48 - pre 74 meseci
DS je radio jako mnogo mozda u krugu dvojke, ali Beges je od Mladenovca do Batajnice...

Nekad je DS bio mnogo beskrupulozniji. Prvi su oni tamo 2010 ba u NS na Klisi gde zive dosta cigojneri i soc slucajevi izbeglice kupovali glasove za valda 2000 dindzi...

Posle je Vucko samo usavrsio...
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 12:55 - pre 74 meseci
@IUOP_1 & @Braxi:
Tako su dobijeni lokalni izbori 96-te.

OK, vremena su se promenila, ali ne mnogo, posto svi pice po fb-u i internetu, ovo(kuc kuc na vrata - kao jehovini svedoci) pravi razliku.
Obidjes celu parohiju sa kandidatom, a zatim se pojavis u izbornoj komisiji na glasackom mestu - garantovano +5 do +10%
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.239.*



+627 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 12:59 - pre 74 meseci
Internet tim SNS


_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
93.186.70.*



+10255 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 13:05 - pre 74 meseci
Obilazak, pozvoniti na vrata ... to je 10 min prisutnosti u životu glasača. Nije zanemarljivo. Možda povoljno za već opredeljene za tu stranku, da se "zacementiraju", ali ekstrmno nepovoljno za neopredeljene. "Teraj se bre u majčinu ..."

Ali:
Svake vesti, svaki dnevnik koji počinje sa "Dobro veče, predsednik AV je danas ovoono ... " to je sat vremena svaki dan u životu glasača.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 13:17 - pre 74 meseci
^ Pa da, ides od vrata do vrata zbog neopredeljenih. Tvoji opredeljeni te najcesce zovu na kafu uz serviranje price o nelegalnom potkrovlju i sl. :)
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 13:19 - pre 74 meseci
Citat:
valerijan: Internet tim SNS

Ovo sto kaze vlasnik te marketinske agencije, kako je digitalna moc sada i politicka moc, to cesto cujem, ali mislim da je pogresno. Od kako se internet rasirio, samo je jedna stranka (DJB) uspela da kapitalizuje pojavljivanje na drustvenim mrezama i to samo jednom (parlamentarni izbori 2014). Niko drugi, pa ni oni. vise nisu mogli to da ponove. Vuk Jeremic je prosle godine imao jak marketing na drustvenim mrezama, svi znamo rezultat.

Ne kazem da to nije bitno, ono treba da se koristi da bi se plasirale informacije i sprecavae spinovane, ali efekat na birace... mislim da je kod nas debelo precenjen. Mozda je u drugim drzavama drugacije, to ne znam.

EDIT: Ili botovi... Koga su kad botovi ubedili u nesto?? Oni koji su njihovi primitivni komentari upuceni, internet slabo i posecuju.
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.239.*



+627 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 13:38 - pre 74 meseci
^ za botove ne znamo. Meni je neverovatno da mogu da ubede, ali su mi i mnoge druge stvari neverovatne pa se opet događaju. Npr. glasanje za SNS, lažnog belog ili lažnog Radulovića. Verovatno plaćenici SNS. Meni je teško da poverujem da neko naruči Top Shop predmete, ali je očigledno da ima osoba-kupaca koje su ubedili.

Mislim da je sve bitno, pa i onlajn kampanja. Što više pristupa, internet, teren, TV bolji rezultat. Verovatno je trebalo malo da se nadogradi i osveži (Radulović-Jeremić) pa bi bilo bolje. Možda je bilo premalo Vremena.

U YT klipu je meni bila interesantnija informacija o ekipi koja je koristila usluge, verovatno preporučeno iz prve ruke...
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

CandyMan

Član broj: 3420
Poruke: 147



+49 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 16:15 - pre 74 meseci
Džaba svi mediji kad nema energije.
"... Mi nemamo te spotove, mi ovde radimo!" - ultra dobro targetirana poruka. Šapić i Đilas da to izgovore, poneko bi im poverovao. Ostatku opozicije nikako, zato će i nestati.
Nisam ni znao da znam dok nisam prob'o!
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Krece kuknjava i analize06.03.2018. u 17:29 - pre 74 meseci
Citat:
IUOP_1:
Citat:
Lavlja_Jazbina: :):):):),nisi iz Beograda?!

Nisam, i ja sam dodjos i mnogo mi ide na zivce ova varijanta they took our jobs. Jeste, svi drugi su krivi, to slusam godinama.

they took our jobs je de facto.Mene to ne dotice,vise me iritira ponasanje koje se dovlaci sa sobom,a posebno to nametanje i

davanje do znanja da poznaju grad bolje od onog koji je rodjen u njemu.Ono sto ce biti je isto sto je tito radio,dovuci sve u grad

a odakle se doslo neka izumre i propadne.Zida se ko blesavo,kazu potraznja za 30k stanova godisnje.Pa koliko sam citao,u Srbiji

nas je manje za 35k godisnje,pa majkumu ispod kog je lavora mače ? Tako da se u narednih 10 godina ocekuje da šipci osvoje

Lee_skovac i Nis opusteno,ostace samo neka zalutala ovca.Sve u svemu,mnogo se lakse komunicira(mulja) sa ovom danasnjom

cobanijom od ds lopova koji su dobili sto su dobili.

Djilas,ono sto dogovoris to i dobijes.Pa drugovi cobani,odresite kesu za Vracar I Stari Grad pa kupite stanove,kad vec hocete

da se qurcite.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Krece kuknjava i analize

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 30616 | Odgovora: 170 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.