Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile

elitemadzone.org :: MadZone :: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 26080 | Odgovora: 119 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 13:35 - pre 70 meseci
Tržište određuje cenu goriva samo par dinara gore-dole, a takse određuju cenu goriva 80 dinara gore-dole. Protiv tih 80 dinara za Vučića, protiv toga je pretpostavljam pokrenut protest.
Po mom skromnom mišljenju mnogo efikasniji protest bi bio da ljudi jednostavno prestanu da voze auto. Pa ovi što uzimaju te takse neka se češu odakle će sad da ih uzmu.
 
Odgovor na temu

dusans
Stojanov Dušan
Pančevo

Član broj: 9551
Poruke: 1343
*.dynamic.sbb.rs.



+311 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 13:40 - pre 70 meseci
@Bradzorf012

Na tržišnu cenu goriva se dodaju i akcize i ostali nameti.
Ovo dodatno može da bude 0 a može da bude i 1000 dinara po litru, zavisi od toga koliko si "glup" da to trpiš.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.gprswap.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 13:47 - pre 70 meseci
Citat:
Čuj ih molim te, jedni protestvuju zbog visoke cene benzina, a drugi zbog niske cene maline.

A gde se izgubio revolucionarni duh druze Bradzorf? Idemo sad rucice gore:
"Svud radnik i seljak se budi,
Visoko nose crven stijeg,
A širom zemlje radni ljudi
Silnika će nagnat' u bijeg.
Što nam krv su vjekovima pile
Tih crnih ptica skrš'mo let!
Kad s lica zemlje sve iščile,
Pod suncem nek zablista svijet!"

Kako mogu u Belorusiji benzin i dizel da budu 69 dinara, a plin 38, a trziste i platezna moc im se ne razlikuju mnogo od naseg?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 13:59 - pre 70 meseci
Deca i unuci tih revolucionara su se prodali za obećanja o još boljem životu ako prihvate da silnik nije silnik već dobrodušni plemeniti gazda koji će im davati više nego što mogu sami za sebe da stvore. Ljudski mozak je izuzetno ograničena stvar.
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 13:59 - pre 70 meseci
Citat:
Bradzorf012: Zaista mi nije jasno, da li su ovom narodu svrake zakmo popile? Čuj ih molim te, jedni protestvuju zbog visoke cene benzina, a drugi zbog niske cene maline. Šta će da se desi, ako potrošači krenu da blokiraju puteve zbog visoke cene maline? Da država podeli motke, pa da se prebrojimo, jedni druge i jedni drugima rebra? Gospodo, tržište određuje cenu roba i usluga, ono samo tj. konkurencija ih spušta na najnižu moguću. Kome ovo nije jasno, ne znam šta da mu kažem. Ako među tim vozačima ima profesora univerziteta, zubara, majstora, pitao bih da li su spremni da spuste cenu školarine na sto evra za godinu, da intervenciju popravke ili vađenja zuba rade za deset evra, a parket postavljaju za evro cent po kvadratu? Ako pristaju, onda može i cena benzina dole, nikakav problem.

Sve bi bio u pravu da vecinu cene ne cine akciza i pdv.
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 14:03 - pre 70 meseci
pisac

Pa neka prestanu da voze, koga briga? Ovo je u stilu, naljutio se pop na selo, pa odseko sebi onu stvar. Što se Vučića tiče, akcize, porezi, takse, iz toga se finansira održavanje puteva i putne infrastrukture, rad agencija, inspekcija i ostalo. Odlučite se šta želite. Ako Vučić plaća botove i svoje segamega stručnjake, da vas obavestim, izglasali smo ga, na šta se sada žalite?

Dušan

Onaj ko nije bio glup da trpi je zaokružio odgovarajuću opciju na listiću, a pametniji i sposobniji su uzeli pasoš u ruke i potražili zeleniju travu. Mi ostali imamo to što imamo, pamet ne pomaže mnogo.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.gprswap.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 14:07 - pre 70 meseci
Citat:
Pa neka prestanu da voze, koga briga?

Pa i prestanu... na sat vremena, nego tebe to ocigledno nervira

Nego, uskoro ce gej parada... jedva cekam tvoj komentar tipa "nek prestanu da se heftaju u zadnjicu ili pasos u ruke i potraze zeleniju travu"
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 14:16 - pre 70 meseci
To je premalo, treba da prestanu trajno da voze dok god im se ne sviđa cena goriva. Ja tako radim i imam 100€ u džepu više mesečno, što je 60€ mesečno manje od mene ovoj državi. 1200€ godišnje više u mom džepu, 720€ godišnje manje od mene ovoj državi. A nuspojava toga je da se i auto manje kvari pa ređe kupujem delove i time i manje dajem za poreze, što me čini još zadovoljnijim

Ostaje mi mnogo više para da trošim sa decom u inostranstvu hehe

Još samo kada bih mogao da nađem varijantu da izmestim registraciju u neko jeftino inostranstvo, pa da se rešim i ovog godišnjeg poreza na upotrebu vozila koje u stvari i ne upotrebljavam u ovoj zemlji. Kako je krenulo, uskoro ću poželeti i da se iselim.

[Ovu poruku je menjao pisac dana 10.06.2018. u 15:53 GMT+1]
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.229.*



+627 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 17:37 - pre 70 meseci
I onda kad uštedi počne da to "mnogo više" maestralno rasipa po inostranstvu:

Citat:
pisac:
20 dana

50 osiguranje
174 gorivo (55e po halkidikiju)
7 putarina makedonija
15 putarina srbija
350 smeštaj
100 hrana srbija
40 hrana grcka
150 provod (sokovi,sladoledi,fliperi,girosi...)

I jedan od omiljenih komentara
Citat:
vladd: Mnogo brate za "provod".

Ceo pišačev projekat je ovde Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija


_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 19:15 - pre 70 meseci
Snimak sa Tvitera gde se Savo Milosevic buni zbog blokade:

https://twitter.com/MacaVozac/status/1005551722780155904

Komentari:

Odakle skupa kola; Trebali ste da ga nalupate; Govna se ne solidarisu; Sto ne ide biciklom...

Znaci, ako ce ovi retardi da menjaju Vucica i njegove ljude, ode drzava u tri lepe.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 19:57 - pre 70 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
Pa neka prestanu da voze, koga briga?

Pa i prestanu... na sat vremena, nego tebe to ocigledno nervira :D

Djoka sat vremena...
Ja danas se zahebao, skrenuo sa puta poprilično da svratim do Inđije onog outlet centra. Totalno zaboravio na blokadu. Isključio se sa autoputa oko 17:20h, a protest već krenuo, totalno zaboravih . I ja kao ajd, strpljiv ću da budem, solidaran, i sačekam do recimo 18:50, odem i pitam je l' planiraju da se sklone, kad... do 21h blokada. I ništa, posle 100km izgubljenih okrenem se i krenem za KG nadajući se da u BG neće da me zadesi neka blokada na Gazeli. Sva sreća pa nije :)

Nego ono... mene ne nerviraju protesti ni malo. Ono što me nervira je da živimo u diktatorskoj državi u kojoj ni jedan medij ne sme da obavesti ostale građane o protestima.
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.229.*



+627 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 20:22 - pre 70 meseci
Kako ne sme? Dovoljno je što je Pičiđ rekao da je to organizovala opozicija... To je to, sve je jasno. Rejting otišao na 80%.
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 21:30 - pre 70 meseci
Citat:
valerijan:I onda kad uštedi počne da to "mnogo više" maestralno rasipa po inostranstvu:

Citat:
pisac:
20 dana

50 osiguranje
174 gorivo (55e po halkidikiju)
7 putarina makedonija
15 putarina srbija
350 smeštaj
100 hrana srbija
40 hrana grcka
150 provod (sokovi,sladoledi,fliperi,girosi...)

I jedan od omiljenih komentara
Citat:
vladd: Mnogo brate za "provod".

Ceo pišačev projekat je ovde Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija



To je bilo nekada, sada celo letovanje strpam u 200 evra jer sam se usavršio i izbacio nepotrebne troškove. Nisi pažljivo pratio moje poruke zadnih godina, mislim da sam i to opisao detaljno.

A sve to nije u nikakvoj koliziji sa mojom prethodnom porukom, jer 1200€ više jeste 1200€ više bez obzira na to koliko potrošim na jedno letovanje. Imaš neki lični problem ili neku frustraciju povodom nekih mojih postupaka? Da li nekako mogu da ti pomognem, a da to ne zahteva promenu mojih principa da bi tebi sve daske i letve i grede bile na broju i u skladu?
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 23:08 - pre 70 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Pa i prestanu... na sat vremena, nego tebe to ocigledno nervira :D


Pogrešno si procenio, mene to ne nervira, mene uveseljava da gledam ovce kako traže da ih šišaju, a onda kada se začuje zvuk makaza počnu da se čudu čude.

Citat:
Darko Nedeljković:
Nego, uskoro ce gej parada... jedva cekam tvoj komentar tipa "nek prestanu da se heftaju u zadnjicu ili pasos u ruke i potraze zeleniju travu"


Vidiš, ovo je tvoj hendikep i problem: mešanje baba i žaba. Ne možeš da porediš gej paradu i protest malinara. Možeš da porediš sa festivalom maline na kom se izlažu džemovi, kompoti i ostali proizvodi od maline. Ne znam da li tako nešto postoji, ali to bi bio ekvivalent. U mom mestu nedavno je bio vašar, festival, izložba, nazovi je kako hoćeš. Ljudi prijavili skup uredno(verujem da je tako), došli iz cele Srbije ovi što gaje cveće, a bilo je i pčelara. Ko je hteo, prošetao je, kupio neku saksiju ili pelcer ili šta već, ja uzeo teglu meda. Eto.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 23:20 - pre 70 meseci
Dobro. Ali to ne menja cinjenicu da ti redovno siljis djoku na nemocne seljake i radnicku klasu, a kad se pojavi neko mocan i uticajan (naprimer gejevi) tada se sakrijes u mi misju rupu i ne oglasavas dok oni ne prodju.
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.229.*



+627 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile10.06.2018. u 23:43 - pre 70 meseci
Citat:
pišač: @valerijan:... Da li nekako mogu da ti pomognem, a da to ne zahteva promenu mojih principa...


Citat:
pišač:...ove bele rase ......... Oni pomenuti, cigančići, arapi, afrikanci...


_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile11.06.2018. u 00:48 - pre 70 meseci
@balegijan, dosadan si, idi nađi sebi neku zanimaciju, recimo ebi nešto ili šta god ti već fali. Valjda ti možeš da ukapiraš koji žestok problem u svom životu imaš kada te nerviraju tuđi postupci koji sa tobom nemaju nikakve veze. Ili ne možeš?

A da napravite poslanički klub ovde na forumu ti i tebi slični (da ih ne imenujem sad, možda se jave sami) pa da okačite moju sliku i gađate je pikadom, a? Onako recimo, pogodiš u sred nosa i svršavaš od zadovoljstva: "ovo ti je za letovanje od 20 dana za manje od 900 evra, đubre jedno paradajzoturističko", a onda u sred čela pa kažeš "a ovo ti je što ne voziš auto po gradu, đubre jedno cicijaško", pa ... tako dalje. Šta misliš, da li bi to rešilo tvoje interne probleme, ili ćeš ipak morati da posetiš nekog šrinka da ti presloži te daske i grede kako treba?
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile11.06.2018. u 00:56 - pre 70 meseci
Citat:
Bradzorf012: a pametniji i sposobniji su uzeli pasoš u ruke i potražili zeleniju travu.

Bravo! Upravo tako se to radi.

Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.229.*



+627 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile11.06.2018. u 09:30 - pre 70 meseci
Citat:
pišač: @balegijan...Valjda ti možeš da ukapiraš koji žestok problem u svom životu imaš kada te nerviraju tuđi postupci koji sa tobom nemaju nikakve veze...napravite poslanički klub ovde na forumu ti i tebi slični...pa da okačite moju sliku i gađate je pikadom, a?...pogodiš u sred nosa..."ovo ti je za letovanje...", a onda u sred čela pa kažeš "a ovo ti je što ne voziš auto po gradu..."...



_._/._./_ _ _/_.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
93.186.70.*



+10242 Profil

icon Re: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile11.06.2018. u 12:17 - pre 70 meseci
Jutros, neposredno ispred mena, u 08:10 dvojica, trojica go vneta staše (i ustaše) na sred Gazele, neposredno pre odvajanja prema Sajmu. Na svu sreću, uspeo sam da se izvučem desno, tako što sam se popeo desnim točkom na trotoar. I zapalio dole desno, pa levo.

Inače bih uzeo onaj pajser iz prtljažnika, I U IME PODRŠKE PROTESTU, slupao bih im i glave i automobile.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Protest zbog cene goriva: Vozači zaustavili automobile

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 26080 | Odgovora: 119 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.