Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fiat stilo, rucna slabo koci

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat stilo, rucna slabo koci

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6955 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

glackop
Le.

Član broj: 168452
Poruke: 1143
37.220.76.*



+26 Profil

icon Re: Fiat stilo, rucna slabo koci16.06.2019. u 17:46 - pre 58 meseci
Jos uvek nisam resio problem,a sada hocu i moram da menjam oba klesta posto sam malocas utvrdio da Golf 5 na slici se vidi da na betonu blokira pod rucnom,a nakon toga probamo i onu Djulijetu /video kao dokaz/koju sam pominjao gore jer brat promenio plocice u medjuvremenu,pa ovim zelim da zakljucim temu da se tockovi moraju povuci cak i na betonu kada je sve ok.


https://youtu.be/lYkM3H0LVVk


[Ovu poruku je menjao glackop dana 16.06.2019. u 19:00 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10242 Profil

icon Re: Fiat stilo, rucna slabo koci16.06.2019. u 18:12 - pre 58 meseci
1. Moje da zaključiš temu, jer kad se jednom otvori, tema nije više "tvoja", nego je desetine ljudi čita i čitaće je još desetine u budućnosti.
2. Menjanje klešta nije jeftina zanimacija. Nova klješta su skupa, polovna su skoro pa ista kao tvoja, nikad ne znaš šta ćeš da kupiš.

Pre nego što kreneš u taj biznis, otidi do nekog tehničkog pregleda, i zamoli (ili plati) samo da ti provere zadnje kočnice.

Ako koče dobro na nožnoj, to onda znači da su dobra i klješta i diskovi i pločice, i problem moraš da tražiš samo u delovima koji se tiču ručne.
Ako ne koče, onda možda problem može da bude u klještima.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

glackop
Le.

Član broj: 168452
Poruke: 1143
37.220.76.*



+26 Profil

icon Re: Fiat stilo, rucna slabo koci16.06.2019. u 18:45 - pre 58 meseci
Citat:
Java Beograd:

Pre nego što kreneš u taj biznis, otidi do nekog tehničkog pregleda, i zamoli (ili plati) samo da ti provere zadnje kočnice.

Bio sam par puta ali kao sto znate tehnicki nisu vise na izvolte kao nekada vec su uvek zauzeti sa nekim vozilom a plus kamere i ne smeju da ubacuju vozilo na pet minuta jer ce oni koji kontrolisu navodno njihov rad da pomisle na neko muljanje.A nisam mislio na zakljucavanje teme vec da zakljucak bude da dobosi nisu majka u sta sam do danas i poverovao vec da to mogu i diskovi kada je sve dobro.I plasim se samo vanrednog pregleda kog sigurno necu proci,zato moram u reskir sa polovnim klestima pa sta bude.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat stilo, rucna slabo koci

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6955 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.