Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 258974 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 10:48 - pre 41 meseci
Mali je problem što su britanci uljezi na indijskom potkontinentu i nepozvani gosti.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 10:52 - pre 41 meseci
Da, to je problem, a ne spaljivanje živih osoba. Da li se sada spaljuju, kada su britanci otišli?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 11:04 - pre 41 meseci
Citat:
djoka_l:
Dakle, tvoja želja je da ti žena rodi desetoro dece, od kojih će petoro da umre do drugog rođendana? To je tvoja ideja prosperiteta?

Da li ti je lakše kada karikiraš u ekstrem? Osećaš se bolje?

Ako ćemo iskreno, da se bavimo ektremima, više mi se sviđa ta varijanta nego da imam samo pola maksimalno vakcinisanog deteta.
Znaš zašto? Zato što će tih 5 mojih preživelih deteta svako zasebno biti zdravije nego tvoja navakcinisana bolešljiva polovina deteta.

Imaš neki problem sa time?

Citat:
Tvoja ideja je da tvoja žena i tvoja deca budu tvoje roblje. Pa onda onaj ko prvi dođe sa 30 šekela,m kupi tvoju ćerku, da bi sedela kod kuće i rađala decu, koja će da umiru. A da tvoje roblje možeš da biješ štapom koji nije deblji od palca, ali samo toliko da od batina ne umru 3 dana. Četvrti dan je u redu...


Mislim da si sada otišao u čist debilizam, odnosno ovo samo pobesneli iznervirani manijak može u svojoj glavi da poveže sa onime šta sam ja rekao.

Ja mislim da si ti taj koji maltretira svoju decu, kljukaš ih hemikalijama da bi neko drugi zaradio pare i da bi im narušio zdravlje i osakatio prirodni imunitet kako bi celog svog života bili zasvisni od tuđih hemikalija. Pa hoćeš da ja i ti budemo ravnopravni, odnosno da se ne osećaš inferiorno u odnou na mene kada mojih 5 zdravih deteta stane pored tvoj jednog bolešljivog navakcinisanog.

jel te to brine?

Citat:
Jedna anegdota - britanska kolonijalna vlast je zabranila da se u Indiji supruga ritualno spali (živa) posle smrti muža. Kada mu je došla delegacija da se buni što britanci pokušavaju da se mešaju u njihove običaje, a obećali su da nisu, britanci su im odgovorili: mi ćemo poštovati vaše običaje, dokle god vi poštujete naše, a naš običaj je da se obese ljudi koji spaljuju žive ljude...


Ja mislim da je mnogo veći zločin namerno smanjivati čitavu populaciju zemalja u razvoju (to bi se moglo podvesti i pod genocid) vakcinisanjem njihove dece eksperimentalnim vakcinama tako da neka imaju doživotne posledice a poneka i umru, nego spaliti jednu ženu.

Ti misliš drugačije?

E pa onda se nećemo složiti.

[Ovu poruku je menjao pisac dana 20.11.2020. u 12:28 GMT+1]
 
Odgovor na temu

plague
Software Developer
Auckland, NZ

Član broj: 46734
Poruke: 623
*.vocus.co.nz. via ipv6



+373 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 11:13 - pre 41 meseci
Citat:
pisac: Ja mislim da si ti taj koji maltretira svoju decu, kljukaš ih hemikalijama da bi neko drugi zaradio pare i da bi im narušio zdravlje i osakatio prirodni imunitet kako bi celog svog života bili zasvisni od tuđih hemikalija. Pa hoćeš da ja i ti budemo ravnopravni, odnosno da se ne osećaš inferiorno u odnou na mene kada mojih 5 zdravih deteta stane pored tvoj jednog bolešljivog navakcinisanog.

U tvojoj verziji proslosti ljudi su izgleda bili neunistivi dok ih zli napredak nije osakatio. Realnost u kojoj je zivotni vek kroz istoriju porastao 3x, a kroz koju deceniju ce biti 4x, jednostavno ne postoji?
 
Odgovor na temu

here again

Član broj: 345685
Poruke: 73



+14 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 11:21 - pre 41 meseci
Citat:
plague: U tvojoj verziji proslosti ljudi su izgleda bili neunistivi dok ih zli napredak nije osakatio. Realnost u kojoj je zivotni vek kroz istoriju porastao 3x, a kroz koju deceniju ce biti 4x, jednostavno ne postoji?

S obzirom na preduzete mere u NZ, tebi se smeši duboka starost?
Što se tiče moje loze, životni vek se smanjuje. Prababa je umrla u 112 godini a pradeda u 98. Deda i baba su živeli kraće dok mi je otac umro u 79 a majka u 69 godini života. Šta ja da očekujem, s obzirom da prababa i pradeda nisu u životu videli lekara ni bilo koji galenski lek?!
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 11:40 - pre 41 meseci
Citat:
plague:
Citat:
pisac: Ja mislim da si ti taj koji maltretira svoju decu, kljukaš ih hemikalijama da bi neko drugi zaradio pare i da bi im narušio zdravlje i osakatio prirodni imunitet kako bi celog svog života bili zasvisni od tuđih hemikalija. Pa hoćeš da ja i ti budemo ravnopravni, odnosno da se ne osećaš inferiorno u odnou na mene kada mojih 5 zdravih deteta stane pored tvoj jednog bolešljivog navakcinisanog.

U tvojoj verziji proslosti ljudi su izgleda bili neunistivi dok ih zli napredak nije osakatio. Realnost u kojoj je zivotni vek kroz istoriju porastao 3x, a kroz koju deceniju ce biti 4x, jednostavno ne postoji?


Vidi ovako, ljudi su svakako bili daleko zdraviji u prošlosti, oni koji prežive detinjstvo. Sada ljudi duže žive ali su mnogo bolešljiviji tokom celog svog života, od rođenja do smrti. U budućnosti će biti još gore, biće zavisni od svakodnevne terapije kao što sam rekao u temi o terminalima, a razlog zašto će biti totalno zavisni leži u samoj prirodi evolucije i razmnožavanja.

U porodici mog oca bilo je 5 detata od kojih je samo jedno umrlo, znači ostala su 4 zdrava deteta. Bez ikakve vakcine i ikakvog lečenja, rođeni na slami, nikada bili alergični na bilo šta, tetka živela skoro 90 godina. Ta deca su bila daleko zdravija od bilo čega danas kljukanog vakcinama, uključujući i moju decu koja su se neobjašnjivo razboljevala posle vakcina i stalno vukla neke gluposti sve dok nisam prestao i sa vakcinama i sa lečenjem kod lekara. Jedina vakcina koju je drugo dete primilo je DTP i tu se priča sa vakcinama završila.

To što je Đoletu neki ujak preko dede ili šta god već, izgubio 7 deteta, samo govori da je on (ili njegova žena) imao genetski problem zbog koga nije mogao da ostavi zdravo potomstvo. Ja ne branim ljudima da se vakcinišu da bi imali pola deteta, ali moju decu više niko neće vakcinisati i sakatiti hemikalijama.
 
Odgovor na temu

plague
Software Developer
Auckland, NZ

Član broj: 46734
Poruke: 623
*.vocus.co.nz. via ipv6



+373 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 11:41 - pre 41 meseci
Citat:
Što se tiče moje loze, životni vek se smanjuje. Prababa je umrla u 112 godini a pradeda u 98. Deda i baba su živeli kraće dok mi je otac umro u 79 a majka u 69 godini života. Šta ja da očekujem, s obzirom da prababa i pradeda nisu u životu videli lekara ni bilo koji galenski lek?!

Lepte...
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
p2-115.p59.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 11:53 - pre 41 meseci
Moj pradeda je umro od sepse u srednjim godinama, a prababa nije dozivela 80...
Moj otac ima preko 80 a majka preko 70.
Svi oni su vec ziveli u vremenima kad je medicina napredovala,
no gleda se prosek, ne kolko ko zivi u konkretnom slucaju.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 15:16 - pre 41 meseci
@bradzorf

To za plaćanje je bilo rečeno na više mesta. U Italiji su plaćali, u Americi plaćaju, u Nemačkoj.
Nisam pratio pažljivo, mislim da je svetska zdravstvena u pitanju.

Ima čak jedan govor Trampa u kome objašnjava da se valjda za svakog umrlog od korone dobija 2000 dolara, i da se zato uvećava broj umrlih od korone. Koga zanima može naći na Internetu, ja ne uspevam sve da stignem, treba od nečeg i da se živi jbg.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
89.200.5.*



+2282 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 17:19 - pre 41 meseci
Citat:
Hm, koliko god bio svestan toga da se ovde nešto muti, još uvek nisam siguran u ovo, pa bih zato da pitam. Da li imaš neposredna saznanja?

Koliko sam ja pratio, u neposrednom okrusenju drzava Bosna daje pare ako se kao uzrok smrti upise covid-19, dok je u srbiji odluka o tome na nivou grada, znam da novi sad daje, za druge ne znam.

Ima jedan film gde Miki Manojlovic da bi dobio novac prijavljuje jednog po jednog clana porodice da je umro, pa izmedju ostalih i sebe. Ne mogu da se setim naziva, ali mozda je ta filmska fikcija nekom ove godine postala stvarnost.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 17:31 - pre 41 meseci
Iz napisanog na ovoj strani kao i na stranama na nekim srodnim temama vidim da isijava predlog resenja za sve nase probleme. Pozvati Britance ili neke druge iz porodice najnaprednijih civilizacija u pomoc, da kolonizuju ovaj prostor i istrebe domace stanovnistvo po slicnom receptu iz skorije istorije. Jednu trecinu...drugu trecinu...znate vec...
Onome sto preostane zatrti svako seme i pleme, unistiti najmanje ostatke lokalne kulture i obicaja, iz korena usaditi novi mentalitet, usaditi disciplinovanost i radne navike.
Bio bi spreman da se kladim u bilo sta da sam ovde napisao jedan delic sa spiska zelja ovde prisutne ekipice. Znaju koji su nema potrebe da ih citiram.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 17:45 - pre 41 meseci
"Bar bi se znao neki red i discplina".
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 18:20 - pre 41 meseci
Nabrojati sve zločine civilizovanih anglosaksonaca bi bio ozbiljan poduhvat. Međutim, zanimljiva je činjenica da sam baš sada čitajući vesti i ne razmišljajući o ovoj temi naišao na zanimljivu vest.

http://www.politika.rs/scc/cla...ustanja-krvi-pripreme-za-borbu

A svedočenja o ovim zločinima su šokantna. Jedan civil ubijen je samo zato – jer za njega nije bilo mesto u helikopteru. Dvojica tinejdžera, koji su imali svega po 14 godina, zaklani su jer je autralijski specijalac smatrao da imaju veze sa talibanima. Tela ovih dečaka su raskomadana i bačena u reku.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 18:53 - pre 41 meseci
Evo samo da vidite kakvi ce genijalci odlucivati o vasem i zdravlju vase dece. Tema vakcinacija, sta kaze ovaj po svemu sudeci vrlo uman covek koji sa budnom svescu kriticki promislja o svetu u kom zivi. Ova vakcina koju su najavili, to nije neki nebezbedan netestiran na brzinu smuckan buckuris koji zele silom da ubrizgaju svetskoj populaciji.
Ne to je, sad paznja molim: svetski rekord u brzini pronalazenja vakcine koji pokazuje koliko je "nauka" napredovala u 21-om veku kad za tako kratko vreme moze da se napravi vakcina".

Za one sa jos uvek dovoljno prisutne mozdane mase koji ce da pomisle da je ovo sa "njuz neta", ne ovo nije komedija, satira ili bilo sta slicno. Evo sami poslusajte:

https://youtu.be/h1hntVNC9IM?t=67

Sto se mene tice ja bi ovaj deo stavio na "loop" u rubrici verovali ili ne.

Nisam odgledao ostatak ali se moze pretpostaviti da bi se u nastavku moglo cuti jos vrednih mudrosti.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 19:42 - pre 41 meseci
@Windows2 - pa hajte molim vas - sta si se odmah uzjogunio, vakcina ce imati odlicnu boju, ukus i miris, "pitanje je SAMO njene bezbednosti" . Aleksandar Seselj glas razuma u ovoj emisiji
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1332
87.116.182.*



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 19:44 - pre 41 meseci
Smeta ti što danas vakcina može da se razvije za kraće vreme nego pre 40 godina?

Gde su ona lepa vremena kad je Slađana iz Italije dovavljivala da je virus veliki, i da pada na dole, te da ne diramo gelendere i rukohvate bez rukavica.
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

here again

Član broj: 345685
Poruke: 73



+14 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 19:47 - pre 41 meseci
Citat:
Bradzorf012:
"Bar bi se znao neki red i discplina".

Pa zar ti sve ovo sa koronom ne ide u tom pravcu. Poslušni se obeleže nošenjem zobnice a neposlušni silom vakcinišu i takvom selekcijom uvedu red i disciplinu?
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 19:55 - pre 41 meseci
@Major - iskreno smeta mi kad neko lupeta bez ikakve veze sa zivotom - covek kaze "pitanje je SAMO njene bezbednosti"??? Pa sta drugo da bude pitanje, pored pitanja, da li je vakcina potentna, cela stvar oko razvoja vaokcina i dugogodisnjeg testiranja se vrti oko toga da li je vakcina bezbedna ili ne

Opet - ceovek sa cijom politikom se apsolutno ne slazem - Aleksandar Seselj - je glas razuma u ovoj emisiji na ovoj temi. U ovako suludoj situaciji gde niko nista ne zna ni o virusu ni o vakcini, cela stvar je izpolitizovana do besvesti, niko nikom ne veruje, ti doneses zakon o prisilnoj vakcinaciji.

Pa zar to nije blesavo?
 
Odgovor na temu

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 20:12 - pre 41 meseci
Ko nista ne zna o virusu? I o kojoj vakcini pricate, Gejtsovoj ili nekoj od ovih https://www.covid-19vaccinetracker.org/
Citat:
Windows2:Pozvati Britance ili neke druge iz porodice najnaprednijih civilizacija u pomoc, da kolonizuju ovaj prostor i istrebe domace stanovnistvo po slicnom receptu iz skorije istorije.

Domace stanovnistvo se efikasno istrebljuje bez icije pomoci (ok, mozda drustvene mreze malo pomazu), bilo kakva intervencija sa strane bi to samo usporila
 
Odgovor na temu

Steve Lonmo

Član broj: 331472
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+518 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.11.2020. u 20:14 - pre 41 meseci
Ovaj Irinej je imao više od 90 godina. Pa koliko je, po mišljenju vas naučnika, trebao da živi da ne bi umro od "korone"?!

A opalaaa, kockice se sklapaju. Evo ga i Kon na platnom spisku "Fajzer"-a. Zvanična biografija iz knjige "Znameniti Jevreji Srbije" u izdanju Jevrejske zajednice Srbije.

                    
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 258974 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.