Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani

elitemadzone.org :: MadZone :: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 363378 | Odgovora: 3682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 16:56 - pre 26 meseci
Citat:
Aliexxpress:Ko god ima i malo mozga naravno da neće podržati fašiste.

Ko god ima i malo mozga ne moze podrzati jedne a osuditi druge za istu stvar.
Citat:
calexx: Razlika se lako stigne, mogu i Rusi da otimaju od ostalih mada ne verujem da bi to radili. Još su normalni, za razliku od bezmozgovnog zapada. Osim toga, samo dignu cenu gasa na 5, 10 kila dolara i eto ravnoteže. A to svakako mogu da rade prema potrebi.

A ovi moraju da plate po novoj ceni?
Citat:
Darko Nedeljković: Sigurno si do sad morao ukapirati da rusi smatraju da su u misiji spasavanja ukrajine od fasizma, a ne u misiji "ubij, zakolji, da ukrajinac ne postoji".

Koji Rusi, topovsko meso u Ukrajini i babuske koje gledaju neki njihov Dnevnik? Sigurno si do sad ukapirao da vecina Rusa i celokupan vojno-politicki vrh ne misli to
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 17:04 - pre 26 meseci
Pa ne moraju, neka spreme sveću za grejanje i neka privremeno zatvore pola industrije. Biće im bolje da se ne zamaraju previše jer ionako ni žito neće da dobiju.

Ko god ima imalo mozga, ne može da osudi nekoga za ono što njegovi ljubimci decenijama rade i to na mnogo gori način. Verovatno ovde svi osuđuju ovo što se dešava i svi bi prihvatili mir da se kojim slučajem ne ponove Irak, Libija, Avganistan ... mada sada oni koji su napali nisu isti kao oni drugi, ovi su normalni. Ali sada mir nije potreban mnogima, komičar ne sme da ga prihvati jer sa jedne strane ima nalogodavce koji mu plaćaju, sa druge naciste koji će bez razmišljanja da ga sklone ako ne radi po njihovom.

Da li misliš da bi bilo neispravno da Ukrajina prihvati mir pod uslovom da se nacistima sudi i da prihvate da budu neutralni? Pa mnoge države odlično žive a nisu natine. Možda komičar ne može da vrati ono što mu je naloženo? Možda neko neće da dozvoli da se otkriju neki drugi detalji? Ovde stradaju samo ukrajinska vojska, narod koji posluša komičara i ruski narod i vojska. Zapad nema žrtava i njima ne znači mnogo mir. Gube mnogo time.
 
0

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 17:12 - pre 26 meseci
Kakav bre mir?! Sta, osude saku 'nacista' (i kojih, da li ovih pravih ili svih onih koji su proglaseni 'nacistima' jer nece da se predaju), ovi prihvate da budu neutralni i Rusi odu kuci? Pa za 24h mogu da prekrse dogovor i puste NATO do Donbasa...
Citat:
Ovde stradaju samo ukrajinska vojska, narod koji posluša komičara i ruski narod i vojska. Zapad nema žrtava i njima ne znači mnogo mir. Gube mnogo time.

Dobro jutro. Rusima je cilj Ukrajina (deo ili cela, rusenje ili okupacija) a zapadu je to prvi korak do cilja - slabljenja/raspada Rusije. Zato i kazem da je Putin ispao debil
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 17:32 - pre 26 meseci
Ništa ti nisi shvatio. A i ne čudi me.
 
0

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 17:40 - pre 26 meseci
Bice da vi ne shvatate ozbiljnost situacije, mislite boje se nestasice gasa, svetskog rata, nuklearnog oruzja pa ce da puste Putina kao u Gruziji, jos mu se izvine sto ih je tukao, ukinu sankcije i ode covek kuci da pije caj i svira klavir.
A zapravo sto traje duze i jace, to se sprema vise naoruzanja, logistike, novca, teze sankcije, provokacije, itd.
 
0

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+21 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 17:48 - pre 26 meseci
Citat:
calexx:
Ništa ti nisi shvatio. A i ne čudi me.



Pa ipak kad se procita:

https://www.elitesecurity.org/p4023117

27.01.2022. u 08:37 - pre 38 dana i 10h

Citat:
calexx:
Citat:
TheSpiridon:Upravo sam blokiran na fejsu, ukinuli su mi nalog, twitter se još uvek vuče, kako tako, ali i tu sam zaglavio, ako počnem sa politikom. Ako mogu Trampu da ukinu nalog, ukinuće i meni.

Da li je ovo mesto sigurno? Ja jedino što znam, to je da ne širim govor mržnje, ali imam neke stavove. I ne očekujem da se baš svakome svide.
Ako i ovde kreneš sa politikom, nećeš daleko da doguraš, mada ovde ponekad prođu određena politička mišljenja. Sama politika je takoreći u startu govor mržnje. Imaš za to neke druge forume ili šta je već danas popularno.



Moglo bi se reci da ova tema nema "govor mržnje" vise nerazumevanje.

Mada kako ste krenuli, da vidimo.
 
0

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 18:03 - pre 26 meseci
Tako je, bre. Hapsi i streljaj sve koji ne podrzavaju debila na vlasti
 
0

Matroz

Član broj: 336711
Poruke: 20



+229 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 18:06 - pre 26 meseci
Citat:
Pussy Riot se ovog momenta uključila na CNN i satanizuje Rusiju.


jbga :(

andr0id + Pussy Riot = Rusi ostavljaju tehniku i beže iz Ukrilenda...
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 18:09 - pre 26 meseci
Nema potrebe ići toliko unazad, pa pre nekoliko poruka je pisano o ruskom automobilisti koji nije hteo da se izjasni o ovim dešavanjima ali su mu podmetnuli papir da potpiše da ih osuđuje. Odbio i izbačen je. Valjda su i ruske mačke odbile da potpišu pa su ih izbacili.

Kakav govor mržnje prema zapadu i ostalim nacistima, pa ja ih stvarno žalim.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.kpn-gprs.nl.



+2283 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 18:48 - pre 26 meseci
Citat:
dr0id:
Bice da vi ne shvatate ozbiljnost situacije, mislite boje se nestasice gasa, svetskog rata, nuklearnog oruzja pa ce da puste Putina kao u Gruziji, jos mu se izvine sto ih je tukao, ukinu sankcije i ode covek kuci da pije caj i svira klavir.
A zapravo sto traje duze i jace, to se sprema vise naoruzanja, logistike, novca, teze sankcije, provokacije, itd.

Ja apsolutno shvatam. Pre nego sto je vojna akcija pocela pricao sam da ni Rusija i Ukrajina ne mogu imati koristi od rata, bez obzira na ishod. To mislim i danas. Jednostavno, figure su tako postavljene da je rusija ako ratuje na steti, a ako pusti da im nacisti kolju sunarodnike takodje na steti. To je bio izbor manje od dve stete. Mislim da su Rusi dovoljno jasno rekli - ne treba im svet bez rusije. Ako prizeljkujes unistenje rusije, ta opcija je vrlo moguca, uz istovremenu pogibiju barem trecine stanovnistva planete. Nasuprot tome, amerikancima odgovara gotovo svaki razvoj situacije - osim unistenja rusije.

1) Ako rusi osvoje ukrajinu i zarade decenije sankcija, izolacije lose reputacije, marginalizovanja, slabljenja ekonomije plus trose resurse na drzanje teritorije i neposlusnog rukovodstva pod kontrolom, to je super za USA
2) Ako bi npr. Poljska htela da se prikljuci, pa dodje do neke ravnoteze snaga na terenu tako da rat traje 100 godina, to je super za USA
3) Ako bi rusija bila porazena ili jednostavno konstatovala "hebes ukrajinu, previse ovo kosta, idemo mi nazad, nek kolju ruse po donbasu, pokusali smo, ne mozemo im pomoci", to bi isto bilo super za USA
4) Ako bi rusija streljala naciste i postigla neki lep obostrano prihvatljiv sporazum sa ukrajinom, cak i to je super za usa jer - oslabili su ruse vojno, ekonomski, izginule im neke hiljade ljudi, ostace im neke sankcije, reputacija losija nego pre...

Tako da ti ako si ljuditelj USA i njihovih interesa mozes da uzivas, kakav god ishod da bude. Izuzev onog da Rusija bude skroz unistena, taj ti nikako ne bi odgovarao. Zato se u fioci drzi onaj narativ kako "ukrajina nije bas kolevka demokratije, ne zasluzuje podrsku demokratskih drzava... " koji ce se ako zatreba vremenom pojacavati dodavanjem novih nedemokratskih pikanterija.
 
0

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 20:00 - pre 26 meseci
Niti ista prizeljkujem niti sam neciji ljubitelj, vec nepristrasno posmatram situaciju i konstatujem da je Putin debil koji je matirao sam sebe (nema nazad, ne moze da stane a ne sme dalje). Za razliku od vas navijacki raspolozenih (podrska Rusiji sta god da radi), naivnih ('nacisti', 'oslobodjenje' i sl. budalastine) i prilicno ogranicenih (cim vam pada na pamet samo 2 opcije - ili Rusija sedi i gleda kako im kolju sunarodnike ili ulece i gazi redom)
 
0

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 20:34 - pre 26 meseci
Mislim da je Putko bio u takvoj poziciji ili da za pola godine bude napadnut(mislim na Donbas) ili da on napadne prvi.

Sta ce od svega toga biti za sada je nejasno, ali mozda ce narednih sedam dana nagovestiti kojim smerom ce se rat kretati.

Ima dosta slicnosti sa ratovima u Hrvatskoj i Bosni. Glavni problem Putina jeste sto on verovatno donosi vecinu odluka, verovatno ne delegira odgovoronost i resurse na druge, sto je mnogo lose i govori o nepoznavanju kako se upravlja organizacijom. Ako je tako, tu ima puno slicnosti sa Slobom(Vucicem takodje ali je on sesta liga).

Eh, kada krenu da zivkaju Makron, Erdogan, Brat Xi itd. pa sa svakim cavrlja po sat i po, eto problema, red cekanja na odluke se povecava. Veliki bonus za protivnika jesu obecanja, jednom pa drugom sagovorniku koja su u suprotnosti, pa se posle izdaju kontradiktorna naredjenja na terenu, pa kreni, pa stani.

Dobar primer toga su ovi koridori za evakuaciju. Mislim da je to vec vidjenja stvar kod nas.
Ukriima ni na kraj pameti ne pada da puste civile da se evakuisu, sta god da urade, da li ce da gadjaju svoje civile, da iskoriste prekid vatre da se pregrupisu ili najcesce sve mogucnosti, uvek ce na kraju biti njihova rec protiv ruske, a sudija je zapadna javnost.
 
0

popusicko

Član broj: 12568
Poruke: 679



+729 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 20:35 - pre 26 meseci
Kako stoje stvari,za Rusiju nema nazad i Ukr je gotova stvar.
Blizu je momenat kad ce i kolateralna steta biti nevazna.
Onog trena kad sviraca ku..u pojede crna zemlja,Kijev ce kapitulirati.
Da li ce se Nato tada smiriti,niko ne zna.

Razotkrivanje laznih snimaka i fotografija sa ratista.

https://waronfakes.com/
 
+2

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 20:59 - pre 26 meseci
Citat:
dejanet:Mislim da je Putko bio u takvoj poziciji ili da za pola godine bude napadnut(mislim na Donbas) ili da on napadne prvi.

Dobar primer toga su ovi koridori za evakuaciju. Mislim da je to vec vidjenja stvar kod nas.
Ukriima ni na kraj pameti ne pada da puste civile da se evakuisu, sta god da urade, da li ce da gadjaju svoje civile, da iskoriste prekid vatre da se pregrupisu ili najcesce sve mogucnosti, uvek ce na kraju biti njihova rec protiv ruske, a sudija je zapadna javnost.
Ne za pola godine nego krajem februara, mislim da se čekalo još koji dan, nata bi imala bataljone u Ukrajini a Krim i Donbas napadnuti svom snagom.
Azovci u Mariopolju (ili kako se već zove grad) nemaju svoje civile, oni su tu došli i drže ih godinama pod okupacijom. Sada proveravaju civile, ulaze im u stanove i ko nema ukrajinski pasoš, nestaje, odvode ih u nepoznatom pravcu. Ako bi ih pustili da odu, ruska vojska bi ih počistila za pet minuta ali ih civili usporavaju.

Komedijaš je verovatno odavno u Poljskoj.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.kpn-gprs.nl.



+2283 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 21:23 - pre 26 meseci
Citat:
dr0id:
Za razliku od vas navijacki raspolozenih...

Cemu gordost, izdvajati se od nas i posmatrai druge sa visine?
Svi ljudi navijaju za isto - da se rat zavrsi. Postoji samo mala razlika u nijansama te zelje - neki zele da se rat zavrsi cim ukrajina bude unistena, a ti zelis da se rat zavrsi kad rusija bude unistena... A kad bi hteli iskreno, priznali bi da i ti i mi malo karikiramo situaciju i kao ne vidimo stradanje jadnog naroda druge strane. Mogli bi i drugacije da pricamo, ali tad bi tema bila skroz sumorna i nezanimljiva. Evo, na primer, ono sto sam precutao svih ovih dana - ja sam ponudio da svoju kucu i hranu delim sa jednom porodicom iz ukrajine tokom sledecih godinu dana,ako treba i duze. Potpuno nebitno da li se izjasnjavaju kao ukrajinci, rusi, jevreji ili mozda poljci, nebitno i da li su pravoslavci, katolici ili ateisti... Ako slucajno znate nekog ko nema gde da ode ni sta da jede, posaljite ih kod mene, ako im vec ne mozete sami pomoci... To sto ja veoma saosecam sa ukrajincima i spreman sam da se zrtvujem kako bi im pomogao je jedno, a moje licno misljenje da je i za ukrajinu i za bezbednost evrope mnogo bolje da azov i slicne nacisticke jedinice budu eliminisane i da ukrajina bude neutralna nego da takvi pobede i jos NATO stane iza njih, to je nesto sasvim drugo. Mozda ce godine pred nama pokazati i da sam odabrao suprotnu stranu, ali za sad je tako, logicnije je da su rusi pozitivci a azov negativci, nego obrnuto.
 
+1

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 21:47 - pre 26 meseci
Ovaj rat je odavno izgubljen za Ukrajinu !

Sta reci o armiji kojoj 50 + aviona uniste na zemlji ??

Avijacije vise nema , PVO je samo stinger kojim ce da obore nesto zamalo .

Cela mornarica je unistena !!

Tenkovi , na spisku su imali 2.800 Tenkova i 8.000 oklopnih transportera i drugih oklopnih vozila !!

Od toga je bilo operatinvo oko 20 % !!

To je vecinom polupano . Grad i drugi sistemi takodje . Sada ispucavaju zalihe Tocka -U , bez nekog efekta .


Armija koja se spremala za rat samo u Dombasu , bezi iz tog istog Dombasa gde god moze !

Ako ne ubrzaju povlacenje oko 40.000 UKR vojnika bice opkoljeno u narednim danima !


Pisao sam pre pocetka rata da DNR i LNR drze 30 % Luganska , i oko 40-50 % Donjecka !

Niko ne javlja zato ona karta sa Wikipedije stoji zamrznuta danima ! Lugansk je oslobodjen 90 % jos pre 2 dana ! iz 50 % su UKR pobegli bez borbe !!


I na kraju ce uslediti Kapitulacija ! Samo za taj trenutak treba da ukapiraju da su sami i da otpor ne vodi nicemu , osim smrti i razaranju sopstvene drzave !

Imaju li toliko pameti ? Videcemo ?


Nasem diktatoru je trebalo 77 dana da to ukapira !

 
0

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 21:57 - pre 26 meseci
Zbog vetoa na glasanje o EU napravili haos, Krimu odsekli vodu zbog proglasenja nezavisnosti, skoro 10 godina drndaju Donbas a oprostice Rusima sto su im razbucali zemlju...'oce to tako
Citat:
Darko Nedeljković:Svi ljudi navijaju za isto - da se rat zavrsi. Postoji samo mala razlika u nijansama te zelje - neki zele da se rat zavrsi cim ukrajina bude unistena, a ti zelis da se rat zavrsi kad rusija bude unistena...

Ne mora unistena, samo koliko i Ukrajina.
Citat:
moje licno misljenje da je i za ukrajinu i za bezbednost evrope mnogo bolje da azov i slicne nacisticke jedinice budu eliminisane i da ukrajina bude neutralna nego da takvi pobede i jos NATO stane iza njih, to je nesto sasvim drugo. Mozda ce godine pred nama pokazati i da sam odabrao suprotnu stranu, ali za sad je tako, logicnije je da su rusi pozitivci a azov negativci, nego obrnuto.

Moje misljenje je da je za bezbednost sveta mnogo bolje da agresori (pa bili Nemci, NATO, Rusi) dobiju po picci (ekonomski, vojno, drustveno) nego da pobede. Azovci i njima slicni su potpuno nebitni, marginalni a niko ih i ne dira, oni su samo izgovor/pokrice.

p.s. Mozda babuske sa molotovljevim i pobede, ovi se stite drvima


[Ovu poruku je menjao dr0id dana 06.03.2022. u 23:08 GMT+1]
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.03.2022. u 22:28 - pre 26 meseci
Citat:
ademare:Ako ne ubrzaju povlacenje oko 40.000 UKR vojnika bice opkoljeno u narednim danima !
Oni su odavno opkoljeni i još ih "čuvaju" civili koje drže kao taoce. Kada ostanu bez toga, sve će da bude brzo gotovo. Nadam se samo da neće da povuku sve civile sa sobom. :(
Citat:
ademare:Pisao sam pre pocetka rata da DNR i LNR drze 30 % Luganska , i oko 40-50 % Donjecka !
Kao što sam pisao, pre operacije je verovatno bila opcija denacifikacija i Krim i Donbas u granicama koje su čuvali. Danas Krim ostaje ali će Donjeck i Lugansk da dobiju realne granice i to više nije u Ukrajini. Vrlo je moguće da im za Crno more ostave neki Neum, koliko da ne bude da nemaju izlaz na more.
Citat:
ademare:Nasem diktatoru je trebalo 77 dana da to ukapira !
Ima tu nekoliko razlika. U to vreme je još bilo neke vere u međunarodno pravo, očekivanje da će neka demokratija kao i UN da kažu NE kaubojštini a i od Rusa se očekivala neka pomoć, mada od onog alkosa nije moglo mnogo da se očekuje. Sa druge strane, naši su se borili protiv balista i protiv lakog ulaska nate, za šta je i bilo neke pripreme. Bilo je i pokušaja ulaza koji se nije završio slavno po kauboje i na kraju je ostalo ono samo da krenu u masovno uništavanje gradova i civila. Tog trenutka su naši prihvatili bilo kakav ugovor i sprečili pokolj. Da su kauboji ušli u Srbiju, vrlo je verovatno da bi i u tom slučaju bio prihvaćen neki ugovor. Ovde to ne dozvoljavaju Ukrajini i taj zapad će da se bori protiv Rusije do poslednjeg Ukrajinca. Tačnije, kauboji će da se bore do poslednjeg Ukrajinca pa makar i EU totalno osiromašila. Ima li šta bolje za njih??

Ukrajina se nije uopšte spremala, vojska je bila na granicama Donbasa, mislim i Krima i Rusi su samo tako ušli gde su hteli. Nikakva odbrana i priprema. Umesto da razmišljaju o narodu, ukrajinke vlasti ih još i pozivaju da se bacaju pod gusenice, samo da bi sačuvali vlast. Mislili su da i dalje nose psa i da će lako da izdrže. Umesto da vide da je gotovo i počnu pregovore, oni i dalje očekuju da im se pas vrati pa makar poginulo pola naroda Ukrajine.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.kpn-gprs.nl.



+2283 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani07.03.2022. u 04:10 - pre 26 meseci
Citat:
dr0id:
Zbog vetoa na glasanje o EU napravili haos, Krimu odsekli vodu zbog proglasenja nezavisnosti, skoro 10 godina drndaju Donbas a oprostice Rusima sto su im razbucali zemlju...'oce to tako

Ako napravis slicno pitanje o Srbiji 90-ih, iznenadices se odgovorom?

Citat:

Ne mora unistena, samo koliko i Ukrajina.

U procentima to mu dodje nesto kao 50%?
Pa nije problem, ekonomska izolacija, pad rublje, trosenje resursa na odrzavanje ukrajine, problemi ovi-oni, uz malo srece zapad ce unistiti rusiju 50% ekonomski a samim tim vojno tokom narednih 10 godina bez ispaljenog metka.

Citat:
Moje misljenje je da je za bezbednost sveta mnogo bolje da agresori (pa bili Nemci, NATO, Rusi) dobiju po picci (ekonomski, vojno, drustveno) nego da pobede.

Aha. A agresori, jelte, nisu vidjeni jos od hitlera, nismo doziveli da vidimo kako neko napadne drugu zemlju, jedino sad rusi kvare tu sliku sveopsteg mira i ljubavi tokom poslednjih 77 godina, takvo nesto bese ovih dana izjavio onaj tvoj dedica koji nije debil?

 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.kpn-gprs.nl.



+2283 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani07.03.2022. u 04:24 - pre 26 meseci
Citat:
Umesto da vide da je gotovo i počnu pregovore, oni i dalje očekuju da im se pas vrati pa makar poginulo pola naroda Ukrajine.

Juce bio protest ispred americke ambasade u Kijevu, nosili ogroman transparent na kom pise "usa idite kuci i ne vracajte se nikad vise".
Zar je moguce da im niko nije rekao da su vec otisli i trenutno ne razmatraju povratak?!

Kako se situacija odvija, ne bi me zacudilo da se za koji dan pomire sa rusima iz cistog inata amerima...
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 363378 | Odgovora: 3682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.