Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!

elitemadzone.org :: MadZone :: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53965 | Odgovora: 151 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

InsurrectoR

Član broj: 29
Poruke: 270



Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 00:17 - pre 270 meseci
imam ja jednu ideju!
jeste da je ukradena od bus-a, al' ko ga j*be nek' me tuze! ;>

ako neko posecuje klub bus, sigurno je bio na "velikom letnjem/zimskom muvanju"

u cemu je stvar?
svaki lik koji dodje na ulaznici dobije neki broj, svaka devojka koja dodje takodje dobije neki proj koji postoji i na muskim ulaznicama.
i sada, recimo prva tri para koja se nadju sa identicnim brojevima dobijaju neku nagradu.
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

torbica
Član broj: 187
Poruke: 1780
*.yubc.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 00:37 - pre 270 meseci
Citat:
Toni:
Citat:
impaque:
hahahaha )
ne znam samo ko je toliko lud da dovede devojku/drugaricu u geek-epicentar ;>

#include <sanity.h> ;>



taj rad

hehe
zamisli kako bi se smorile kada okipa kene da pricha kako chuva logove i kako ih je neko dosovo pre neki dan pa im oni oborili mail server

ma idi ludilo



evo kako cemo, posto nas ima raznih generacija, od onih koji ce da se oblokavaju, pa onih koji nece da dovedu svoje zenske prijatelje, pa oni koji misle da ce biti pe*er bal, princip ce biti sledeci:
1. pozivnice cemo ili da saljemo na mail ili ce se dl-ovati (pa ce svako da odstampa sebi koliko hoce)
2. pozivnica vazi za dvoje potpuno besplatno m+f ili f+f(posto mislite da cemo biti u deficitu), ukoliko m dodje bez f (koji moze biti devojka, drugarica, keva, tetka, baba, traverstit i sl.) placa ulaznicu od recimo 100 din koja ide u fond za hardwere ES-a

ili

[Ovu poruku je menjao torbica dana 21.02.2002 u 01:45 AM GMT]
www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

MoHicAn

Član broj: 43
Poruke: 1893
*.yubc.net



Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 00:41 - pre 270 meseci
Ma pali. Na te gluposti idu samo oni periferalci sto su dosli da studiraju i ne znaju za bolje. Ako ti trebaju takve fore da bi prisao devojci ...... zaboravi. Ici u bus je i ovako dovoljno grozno a ne jos tako nesto da ti nabace da te smore. Zadnji put kad sam bio bila je neka zurka matematicke gimnazije i neke crnogorke koje su bile na exkurziji popele se u tangama na one prelaze i vrte nesto tamo .. ma ogavno.
 
Odgovor na temu

MoHicAn

Član broj: 43
Poruke: 1893
*.yubc.net



Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 00:48 - pre 270 meseci
Citat:
MoHicAn:
Ma pali. Na te gluposti idu samo oni periferalci sto su dosli da studiraju i ne znaju za bolje. Ako ti trebaju takve fore da bi prisao devojci ...... zaboravi. Ici u bus je i ovako dovoljno grozno a ne jos tako nesto da ti nabace da te smore. Zadnji put kad sam bio bila je neka zurka matematicke gimnazije i neke crnogorke koje su bile na exkurziji popele se u tangama na one prelaze i vrte nesto tamo .. ma ogavno.


Ovo se odnosilo na onog sto je rekao da probamo onu foru iz bus-a da svako dobije broj na ulazu i onda prva 3 para koji se nadju po istim brojevima dobijaju nagrade.
 
Odgovor na temu

NIXI
Nikola Gligorijević
Freelance Designer / Web Designer
NIŠ | SERBIA

NIXI
Član broj: 36
Poruke: 170
*.rcub.bg.ac.yu

ICQ: 40622247
Sajt: www.demonio-music.com


Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 03:49 - pre 270 meseci
Citat:
impaque:
hahahaha ;))
ne znam samo ko je toliko lud da dovede devojku/drugaricu u geek-epicentar ;>

#include <sanity.h> ;>


Hehe he has a point there :) hehehe :) ja predlazem..hmmmmm..svako da zavrshi za to vece 2g belog...i bice svakom super :) i to po izuzetno povoljnim cenama...exclusive from Nish
 
Odgovor na temu

NIXI
Nikola Gligorijević
Freelance Designer / Web Designer
NIŠ | SERBIA

NIXI
Član broj: 36
Poruke: 170
*.rcub.bg.ac.yu

ICQ: 40622247
Sajt: www.demonio-music.com


Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 03:51 - pre 270 meseci
PS: mojne da izostavite Red bull + VOTKA ;) ta kombinacija sa 'skijanjem' je najaca...
cheerz alkaholiks!
 
Odgovor na temu

B o j a n
eCTRL
EU

Član broj: 1178
Poruke: 2925
*.yubc.net

Jabber: bc@default.co.yu
Sajt: default.co.yu/~bc


+1 Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 06:19 - pre 270 meseci
E aj' begajte svi ... to ima da bude isprovaljivanje, samo tako ...


tu neko dovodjenje zenki, svi dobro znamo da ce 101% tamo dotji cistokrvni geek-si .... tako da ne ocekujte nista bolje kao od proslog ES meetinga ... malko price, blah blah, neko rece log fajlovi, E BASH# TO !


L;)








i tu neke tombole, sranjca, zagrevanja ...


QQ





pa dobro vam moi rece ....











torbice, ti ga deformisao ...


ja bih to zamislio party, kao i svaki drugi, otvorenog tipa, s'tim sto ljudi koji citaju ovaj thread i znaju ko ce doci ce se tamo naci i ispricati, i gotov kraj ! Samo sto necemo imati 2 stola ( kao prosli put ) nego ceo lokal ...














tripovi i munje ....






hail ES !

"It's okay, I'm just admiring to the shape of your skull!" -- Dr. Gonzo
 
Odgovor na temu

01011011

01011011
Član broj: 561
Poruke: 2341
*.proxy.aol.com



+2 Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 06:34 - pre 270 meseci
Zamisli zenska dodje na zuraj, a torbica joj pridje i pocme pricati o Expliot-ima, ili neko proba da joj uvali stari hard drive, a zenka trazi da joj se uvali nesto drugo...
heheheh
 
Odgovor na temu

NLO

Član broj: 411
Poruke: 876
*.tehnicom.net



Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 06:42 - pre 270 meseci
smeshni ste...
ili idite negde ponapijajte (naduvajte) se i uzivajte...
ili pravite normalnu zurku.. bez ikakih pozivnica preko neta.. i tih sranja...
 
Odgovor na temu

prosams
Novi Beograd

Član broj: 716
Poruke: 133
*.verat.net



Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 13:25 - pre 269 meseci
Pa normalno da neću sam da dođem.
Ulaznica je sa ribom ili ortakom.
A moglo bi recimo da se svakome na mail posalje kod i da na ulazu kaze kombinaciju i uleti unutra.
Zlo ne postoji, već samo je dobro prisutno u maloj količini.
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

torbica
Član broj: 187
Poruke: 1780
*.yubc.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 15:41 - pre 269 meseci
Citat:
B o j a n:
E aj' begajte svi ... to ima da bude isprovaljivanje, samo tako ...
tu neko dovodjenje zenki, svi dobro znamo da ce 101% tamo dotji cistokrvni geek-si .... tako da ne ocekujte nista bolje kao od proslog ES meetinga ... malko price, blah blah, neko rece log fajlovi, E BASH# TO !
L;)
i tu neke tombole, sranjca, zagrevanja ...
QQ
pa dobro vam moi rece ....
torbice, ti ga deformisao ...

ja bih to zamislio party, kao i svaki drugi, otvorenog tipa, s'tim sto ljudi koji citaju ovaj thread i znaju ko ce doci ce se tamo naci i ispricati, i gotov kraj ! Samo sto necemo imati 2 stola ( kao prosli put ) nego ceo lokal ...

tripovi i munje ....

hail ES !


Jok bice grandes party, sa buuuucnom muzikom, pa ako ti se prica, pricaj...

[Ovu poruku je menjao torbica dana 21.02.2002 u 04:45 PM GMT]
www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

torbica
Član broj: 187
Poruke: 1780
*.yubc.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 15:41 - pre 269 meseci
Citat:
01011011:
Zamisli zenska dodje na zuraj, a torbica joj pridje i pocme pricati o Expliot-ima, ili neko proba da joj uvali stari hard drive, a zenka trazi da joj se uvali nesto drugo...
heheheh

ocigledno me ne znas ;) slabo ja stojim sa exploitima

www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

torbica
Član broj: 187
Poruke: 1780
*.yubc.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 15:43 - pre 269 meseci
Citat:
NIXI:
Citat:
impaque:
hahahaha ;))
ne znam samo ko je toliko lud da dovede devojku/drugaricu u geek-epicentar ;>

#include <sanity.h> ;>


Hehe he has a point there :) hehehe :) ja predlazem..hmmmmm..svako da zavrshi za to vece 2g belog...i bice svakom super :) i to po izuzetno povoljnim cenama...exclusive from Nish

bez droga, molicu... ako nekog provalim......kukala mu majka. mrzim drogu i narkomane... ;)
www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

01011011

01011011
Član broj: 561
Poruke: 2341
*.ipt.aol.com



+2 Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 15:49 - pre 269 meseci
Citat:
torbica:
bez droga, molicu... ako nekog provalim......kukala mu majka. mrzim drogu i narkomane... ;)



Koji ce ti k***** veci trip od gomile geekova, pa tu da si normalan poludio bi...hehehe
 
Odgovor na temu

impaque
Ivan Savčić
YUnet International
Beograd, Zvezdara

impaque
Član broj: 717
Poruke: 939
*.beotel.net

ICQ: 27215173
Sajt: www.imped.net


Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 20:21 - pre 269 meseci
Citat:
torbica:
Citat:
Toni:
Citat:
impaque:
hahahaha ;))
ne znam samo ko je toliko lud da dovede devojku/drugaricu u geek-epicentar ;>

#include <sanity.h> ;>



taj rad
:)
hehe
zamisli kako bi se smorile kada okipa kene da pricha kako chuva logove i kako ih je neko dosovo pre neki dan pa im oni oborili mail server

ma idi ludilo



evo kako cemo, posto nas ima raznih generacija, od onih koji ce da se oblokavaju, pa onih koji nece da dovedu svoje zenske prijatelje, pa oni koji misle da ce biti pe*er bal, princip ce biti sledeci:
1. pozivnice cemo ili da saljemo na mail ili ce se dl-ovati (pa ce svako da odstampa sebi koliko hoce)
2. pozivnica vazi za dvoje potpuno besplatno m+f ili f+f(posto mislite da cemo biti u deficitu), ukoliko m dodje bez f (koji moze biti devojka, drugarica, keva, tetka, baba, traverstit i sl.) placa ulaznicu od recimo 100 din koja ide u fond za hardwere ES-a :)

ili

[Ovu poruku je menjao torbica dana 21.02.2002 u 01:45 AM GMT]


e ovo se zove UCENJIVANJE!
bash NECJU da dajem za ES hardver, i ovako radi just fine..%$#!

sad cju da cimam neku devojku da dolazi samnom.. jesi li ti blesav?!
okej, ima par izuzetaka, par devojaka koje su geekovi i to je super, ali brate mili, shvati: kompujteri nisu za sve!

inache rech GEEK smatram za LEPU rech. to ti je isto kao kad ti neko kazhe da si prepametan :) (ovo kazhem zato shto je neko rekao da pricham u svoje ime povodom geekova..)

komplikujete stvari nenormalno. zhurka je 9. okej, to je to.
niko sem nas ovde na ovom forumu necje znati za to, chemu onda ulaznice i sva ostala cimakanja?!

shto se muzike tiche, verujem u vas djeve ;) i svi vi koji cjete da se MRSHTITE ako djevi NE BUDU PUSHTALI vashe omiljene pesme/grupe/shtagod -- nemojte ni da DOLAZITE, bezveze cjete kvariti atmosferu.. (vecj zamishljam 'miks pult' i torbicu kojeg deset likova salecju sa prichom 'e, brate, ajd mi pusti ovo i ono..'..%$#!)
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 21:51 - pre 269 meseci
impaque:

Moram da reagujem povodom ovoga sto si napisao za ES hardware. Masina na kojoj se elitesecurity trenutno vrti nikako nije dovoljna, i to sto sve kako-tako funkcionise je zahvaljujuci svakodnevnim mahinacijama i spasavanjima u udarnim terminima, a cesto se desava da zbog preopterecenosti server prestane da odgovara, verujem da su vec mnogi iskusili takve neprijatne trenutke sa ES-om.

Inace, posecenost es-a raste iz dana u dan, trenutno se dnevno prenese preko poga gigabajta teksta, na hiljade razlicitih ljudi nas obilazi i svakodnevno se uclani 10-20 novih clanova. Uz ovaj impresivan rast ide i sve veca opterecenost servera, load je retko ispod 0.5 trenutno, bilo je naleta (kada je po 50 ljudi istovremeno online i svi otvore po par prozora) kada je opterecenje prelazilo 10.0, uz popunjenost svih 196MB rama i delimicno swapovanje zbog MySQL servera.

Zbog svega gore navedenog je glupo i neodgovorno pricati da ES radi 'just fine', daleko je ovo od 'fine', naslovna se generise po 8 sekundi uz maksimalnu optimizovanost scripte, i ceo 'performance' je jednostavno klasu nize nego sto bi trebao da bude. Do sledece donacije moracemo da izguramo ovako, sa sporim quantum-ima od 3.2GB i 1.2GB.

Eto toliko.
 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

BobMarley
Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.hinet.hr

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!21.02.2002. u 23:56 - pre 269 meseci
Citat:
01011011:
Zamisli zenska dodje na zuraj, a torbica joj pridje i pocme pricati o Expliot-ima, ili neko proba da joj uvali stari hard drive, a zenka trazi da joj se uvali nesto drugo...
heheheh


ko sto je neko reko jos davno
kako picetina privlaci torbicinu pozornost ?
"ej si cuo da je izasao novi predlog zakona o internet komunikacijama .. usput ja sam Maja"
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

MasterOfUndead
Novi Sad

Član broj: 2389
Poruke: 280
*.nspoint.net



Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!22.02.2002. u 01:18 - pre 269 meseci
zurka likova s foruma :))))

ajde ako nadjem prevoz posto sam u NS mozda i ja navratim

sto se tice cupija ovako : zovite ove sa IRC servera one se pale tako te hack fore ovo ono . Ja ako dodjem povescu ribu tako da eto jedan gari manje :)
"...and the earth becomes my throne
I adapt to the unknown
under wandering stars I've grown
but myself but not alone
I ask no one!"
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

torbica
Član broj: 187
Poruke: 1780
*.yubc.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!22.02.2002. u 01:44 - pre 269 meseci
Citat:
BobMarley:
Citat:
01011011:
Zamisli zenska dodje na zuraj, a torbica joj pridje i pocme pricati o Expliot-ima, ili neko proba da joj uvali stari hard drive, a zenka trazi da joj se uvali nesto drugo...
heheheh


ko sto je neko reko jos davno
kako picetina privlaci torbicinu pozornost ?
"ej si cuo da je izasao novi predlog zakona o internet komunikacijama .. usput ja sam Maja"

Slabo me poznajes, covek
www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

impaque
Ivan Savčić
YUnet International
Beograd, Zvezdara

impaque
Član broj: 717
Poruke: 939
*.beotel.net

ICQ: 27215173
Sajt: www.imped.net


Profil

icon Re: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!22.02.2002. u 02:14 - pre 269 meseci
okej, gojko, povlachim rech.
secjam se da si skoro menjao mashinu, pa sam mislio da je situacija okej sad. dobro je shto si me ispravio.

...onda sam apsolutno za da se uvede placjanje ulaza. peachy.
:))
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: KONACNO ZURKA 9. MARTA !!!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53965 | Odgovora: 151 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.