Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vutra - Anketa za i protiv

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 277567 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
91.150.98.*



+3 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv12.10.2007. u 16:51 - pre 201 meseci
Strastveni odgovor
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv13.10.2007. u 15:35 - pre 201 meseci
Pročitao sam ovu temu, a i drugu i niko da kaže finalni odgovor.Kaže se neko loše dejstvo i dođe neko i kaže to je izmišljotina.Daj ljudi složite se oko nečega, ili ako niste upućeni ne pišite ništa jer nema zaključka još uvek.Mene ovo jako zanima i nikako da nađem nekoga sa realnim mišljenjem.
Zanimaju me dugoročni efekti, najviše uticaj na pluća i mozak naravno.
 
0

Be_HappY

Član broj: 82425
Poruke: 110
*.adsl-1.sezampro.yu.



+31 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv13.10.2007. u 16:44 - pre 201 meseci
Citat:
Corey: Pročitao sam ovu temu, a i drugu i niko da kaže finalni odgovor.Kaže se neko loše dejstvo i dođe neko i kaže to je izmišljotina.Daj ljudi složite se oko nečega, ili ako niste upućeni ne pišite ništa jer nema zaključka još uvek.Mene ovo jako zanima i nikako da nađem nekoga sa realnim mišljenjem.
Zanimaju me dugoročni efekti, najviše uticaj na pluća i mozak naravno.


Finalni odgovor? Hoces da znas i smisao zivota na zemlji?
Koji je finalni odgovor na previshe slatkog, slanog, masnog? Cigarete?

Zivi i pusti druge da zive to je finalni odgovor... ko nece ne mora ko hoce ne osudjuj ga.

LEGALIZE IT.
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
77.46.164.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv14.10.2007. u 01:53 - pre 201 meseci
Citat:
Zanimaju me dugoročni efekti, najviše uticaj na pluća i mozak naravno.


Počni sad da konzumiraš pa nam se javi ovde za 5-10 godina
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv16.10.2007. u 11:46 - pre 201 meseci
Citat:
Be_HappY: Finalni odgovor? Hoces da znas i smisao zivota na zemlji?
Koji je finalni odgovor na previshe slatkog, slanog, masnog? Cigarete?

Hmmm...ne.
Ne znam kako si to povezao al ajde.
 
0

Be_HappY

Član broj: 82425
Poruke: 110
*.adsl-4.sezampro.yu.



+31 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv16.10.2007. u 18:57 - pre 201 meseci
Hmmm... da si procitao ovu temu primetio bi da ovde ima onih koji misle da znaju nesto i onih koji to pricaju iz iskustva. Takodje bi video da se ovde iznose chinjenice o tome koliko je sta stetno e pa otud moje "povezivanje"...

Trazis realno mishljenje? Pa ne mozes imati realno mishljenje o jahanju ako nikad nisi ni video konja, a kamoli uzjahao!
 
0

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv16.10.2007. u 19:45 - pre 201 meseci
O čemu ti pričaš čoveče ? Ne mogu da tražim mišljenje o nečemu na forumu sa par hiljada korisnika ? Tačno je to što si rekao da ili ne znaju ili daju mišljenje na osnovu ličnog iskustva.To je problem, što danas nije važno čime se trujemo, samo da se lepo osećamo dok to radimo.
 
0

Be_HappY

Član broj: 82425
Poruke: 110
*.adsl-4.sezampro.yu.



+31 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv16.10.2007. u 20:00 - pre 201 meseci
Citat:
Corey: O čemu ti pričaš čoveče ? Ne mogu da tražim mišljenje o nečemu na forumu sa par hiljada korisnika ? Tačno je to što si rekao da ili ne znaju ili daju mišljenje na osnovu ličnog iskustva.To je problem, što danas nije važno čime se trujemo, samo da se lepo osećamo dok to radimo.


O komponentama za sastavljanje konfiguracije mozes da trazis mishljenje... ali "REALNO" mishljenje o Cannabisu??? Zapitaj se malo.

A juce je bilo vazno cime se trujemo? hehe danas se klinke ..... nije kao sto je nekad bilo.... ma daaaaaj diareja u najavi...



LEGALIZE IT!
 
0

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv17.10.2007. u 08:28 - pre 201 meseci
Nije kanabis juče krenuo da se konzumira, gaji i istražuje.
 
0

Be_HappY

Član broj: 82425
Poruke: 110
*.adsl-4.sezampro.yu.



+31 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv17.10.2007. u 19:06 - pre 201 meseci
Citat:
Corey: Nije kanabis juče krenuo da se konzumira, gaji i istražuje.


Ozbiljno?

Da li ovaj nista ne kapira ili sam ja lud? molim vas prosvetlite me :(

Marihuana je jedna od najstarijih biljaka koju su ljudi upotrebljavali u brojne svrhe. Ona pripada među najstarije kulturne i psihoaktivne biljke. Opojnu smolu spominju svete knjige starih Perzijanaca (Zend-Avesta) i Indijaca (Atharva-Veda), tako da su naucnici zaključili da je biljka poreklom iz Azije. Sigurno je da su biljku uzgajali u Kini, 4000. g. pr. Kr. i u Turkestanu 3000. g. pr. Kr. Kao lek se već dugo koristi i u Indiji, Kini, Srednjem istoku, jugoistočnoj Aziji, Južnoj Africi, Južnoj Americi. O prastaroj upotrebi Marihuane možemo zaključiti iz brojnih antičkih zapisa.

Josh dosta pametnih i "Realnih" stvari mozes procitati na Vutra.org ali polako nemoj da pregrejes mozak...
 
0

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv18.10.2007. u 07:51 - pre 201 meseci
Nešto nije u redu sa tobom, manje vutre za tebe.

Ne mogu da tražim od nekoga prave efekte te biljke, daj molim te.
 
0

Jelena Gajičić

Jelena Gajičić
Član broj: 158878
Poruke: 3
77.46.236.*



Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv18.10.2007. u 08:51 - pre 201 meseci
Iskreno, ja sam protiv toga. Mnogo meni dragih ljudi je umrlo od droge, manje vishe od prekomerne doze koliko od slabljenja srca i odlaska u smrt. Vutra nije mnogo shtetnija od cigara, chak shta vishe, neki je smatraju lekovitim biljem. Mozhda je lekovito za nekoga ko ne razmishlja o zavisnosti i posledicama istih, trenutak lepog osetjanja, ugodnosti, nasmejanosti nije razlog da je koristimo. Ipak, koliko sam protiv toga, toliko sam i protiv alkohola, kao shto vidim da su neki spominjali. Sve vishe je smrtnih sluchajeva mladih ljudi koji su zbog prevelike doze alkohola odvucheni u smrt... Trebalo bi malo vishe rachuna da se povede oko toga... Ali Bozhe moj, naravno da tje dete da potrchi za chashom piva ako i njegovo drushtvo to radi, kako ne bi ispalo smeshno. Tu bi trebala malo vlada da se umesha, pa kao shto su zabranili deci do ne znam ni ja koliko godina da kupuju cigare (shto su nekada neki radili) tako i za ostalo treba da se uvede red. Kod mene u Palanci izlaze deca koja su 93-94 godishte i ostaju duzhe od mene u gradu... To je vetj povezano sa loshom komunikacijom izmedju roditelja i dece, ali kada bi se kazne malo podelile, ljudi bi pocheli da razmishljaju, ovako "nemaju vremena" zbog svojih obaveza da vode rachuna gde su im deca... Strashno...
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
77.46.209.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv18.10.2007. u 09:13 - pre 201 meseci
Sve je to ok, osim što:

1.
Citat:
Mnogo meni dragih ljudi je umrlo od droge, manje vishe od prekomerne doze...


Realno, overdose od marihuane ne postoji. Teoretski postoji, ali treba biti debil pa popušiti toliku količinu (ima negde na ovoj temi zapisano kolika je to količina) koja je dovoljna za overdose.

2.
Citat:
Mozhda je lekovito za nekoga ko ne razmishlja o zavisnosti i posledicama istih...


Marihuana NE stvara fizičku zavisnost. Stvara vrlo blagu psihičku zavisnost (otprilike kao što je zavisnost od računara).
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

Be_HappY

Član broj: 82425
Poruke: 110
*.adsl-3.sezampro.yu.



+31 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv18.10.2007. u 13:55 - pre 201 meseci
Citat:
Jelena Gajičić: Iskreno, ja sam protiv toga. Mnogo meni dragih ljudi je umrlo od droge, manje vishe od prekomerne doze koliko od slabljenja srca i odlaska u smrt. Vutra nije mnogo shtetnija od cigara, chak shta vishe, neki je smatraju lekovitim biljem. Mozhda je lekovito za nekoga ko ne razmishlja o zavisnosti i posledicama istih, trenutak lepog osetjanja, ugodnosti, nasmejanosti nije razlog da je koristimo. Ipak, koliko sam protiv toga, toliko sam i protiv alkohola, kao shto vidim da su neki spominjali. Sve vishe je smrtnih sluchajeva mladih ljudi koji su zbog prevelike doze alkohola odvucheni u smrt... Trebalo bi malo vishe rachuna da se povede oko toga... Ali Bozhe moj, naravno da tje dete da potrchi za chashom piva ako i njegovo drushtvo to radi, kako ne bi ispalo smeshno. Tu bi trebala malo vlada da se umesha, pa kao shto su zabranili deci do ne znam ni ja koliko godina da kupuju cigare (shto su nekada neki radili) tako i za ostalo treba da se uvede red. Kod mene u Palanci izlaze deca koja su 93-94 godishte i ostaju duzhe od mene u gradu... To je vetj povezano sa loshom komunikacijom izmedju roditelja i dece, ali kada bi se kazne malo podelile, ljudi bi pocheli da razmishljaju, ovako "nemaju vremena" zbog svojih obaveza da vode rachuna gde su im deca... Strashno...


Mislim da ne treba komentarisati ovaj ochit primer "JA SVE ZNAM"... ali... jbg moram.

Iskreno ti si devojko slika i prilika prosechnog uma u zemlji Srbiji. Droga je droga i od nje se umire hehe... nazalost to misli velika vecina populacije. Ova recenica ti je posebno nepromishljena :"Mozhda je lekovito za nekoga ko ne razmishlja o zavisnosti i posledicama istih, trenutak lepog osetjanja, ugodnosti, nasmejanosti nije razlog da je koristimo" WTF???
Svaka droga se koristi zbog tih trenutaka lepog osecanja... razlika je sto Cannabis NE IZAZIVA zavisnost i NE POSTOJI overdose! (da Avrame ni teoretski... osim ako se zatvorish u sobu 2 sa 2 i udavish se od dima... ali to opet nije overdose nego gushenje ) Overdose od Cannabisa se ispoljava tako sto prosto ne mozete da ustanete i samo zaspite (znaci niste ni u stanju da se jos overdozirate) ujutru se probudite ko novi (moguc je mamurluk ali daleko slabiji od alkoholskog)
Ja ne znam dal si ti totalno neobaveshtena ili si prosto slabije pameti. Zabranjena je prodaja cigareta mladjima od 18 kao i alkohola... eto ti vlada se umeshala (hahahahahahahaha), da li treba da snimim kamerom kako svako moze da kupi pljuge i popije brda alkohola da bi mi poverovala da vlada ne ume ni guzu da obrishe?

Bolje nastavi da sa drugaricama u nekom fensi kafitju uz kaficu komentarises Zvezde Granda ili sta god... nego da ovde pricas o stvarima sa kojima nisi upoznata najbolje.

P.S Jel te zabole mishici oko usana kad se slikash?
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
77.46.209.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv18.10.2007. u 17:54 - pre 201 meseci
Ja ti kažem da je (teoretski) moguće:

Citat:
Animal tests have revealed that extremely high doses of cannabinoids are needed to have lethal effect. This has led scientists to conclude that the ratio of the amount of cannabinoids necessary to get a person intoxicated (i.e., stoned) relative to the amount necessary to kill them is 1 to 40,000. In other words, to overdose, you would have to consume 40,000 times as much marijuana as you needed to get stoned. In contrast, the ratio for alcohol varies between 1 to 4 and 1 to 10. It is easy to see how upwards of 5000 people die from alcohol overdoses every year and no one EVER dies of marijuana overdoses.


Sad, to što ti treba 40 000 puta više marihuane da uzmeš (nego što obično uzimaš) da bi overio, to samo govori da u praksi nije moguće, ali teoretski jeste
Mislim da sam negde pročitao da treba oko 8 kg gandže da popušiš da bi overio E da mi je...

P.S. Ovaj gore citirani tekst je sa prvog rezultata koji je izbacio Google kad sam tražio "how much marijuana for overdose"
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.adsl.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv18.10.2007. u 18:07 - pre 201 meseci
pa pusenjem nije moguce :)
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
77.46.209.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv18.10.2007. u 18:23 - pre 201 meseci
Opet kažem, u teoriji jeste moguće, ako neko ima tih recimo 8 kg gandže i dovoljno je mentalno poremećen da to od jednom popuši

A ne verujem ni da se kod drugih načina konzumacije brojka mnogo razlikuje. Pritom mislim na brownies A ako hed uguraš u špric pa kreneš da se bodeš... onda je svašta moguće
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

Be_HappY

Član broj: 82425
Poruke: 110
*.adsl-1.sezampro.yu.



+31 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv18.10.2007. u 18:41 - pre 201 meseci
Citat:
Nemanja Avramović: Opet kažem, u teoriji jeste moguće, ako neko ima tih recimo 8 kg gandže i dovoljno je mentalno poremećen da to od jednom popuši

A ne verujem ni da se kod drugih načina konzumacije brojka mnogo razlikuje. Pritom mislim na brownies A ako hed uguraš u špric pa kreneš da se bodeš... onda je svašta moguće


mmmm 8kg ganje... trudio bi se da se overdoziram... i trudio i trudio i trudio... al džaba ... baš bi bio tužan sto ne može
 
0

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.adsl.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv18.10.2007. u 19:49 - pre 201 meseci
pa znas sta je 8kg
To ti je da nonstop pusis nedelju dana :P
i onda dok pusis osmu kilu prva te vec odavno prosla... tako da: ne moze
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
91.150.98.*



+3 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv18.10.2007. u 20:38 - pre 201 meseci
Ljudi, skontao sam!
Gandza treba da se jede! Znaci, uopste se ne zajebavam. Bas sam bio pojeo kolachic od gandze i fascinirao sam se. Rad je mnogo sporiji i blazi (ali duzi) tako da verujem da to ni kod koga ne bi izazvalo loshe psihicke reakcije (sto se priznacete kod nekih desava prilikom pushenja), plus nema cimanja oko shtete na plucima.
Sto se overa tiche...evo javno i otvoreno izjavljujem, ako se neko overdozira od trave i umre, ja cu finansijski da mu obezbedim celu porodicu dok su zivi.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 277567 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.