Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Oce li biti zabranjen razgovor vozaca i suvozaca???!!!

elitemadzone.org :: MadZone :: Oce li biti zabranjen razgovor vozaca i suvozaca???!!!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8571 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BettyBoop
Beograd

Član broj: 46079
Poruke: 23
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Oce li biti zabranjen razgovor vozaca i suvozaca???!!!27.01.2005. u 14:46 - pre 234 meseci
HMM..Pa mene to uopste ne bi zacudilo..i da je predlog, i da se usvoji, s obzirom da je na pr. u Smederevu (ali samo u Smederevu:)) ) komunalna inspekcija donela odredbu po kojoj se zabranjuje pljuvanje na ulici, javnom mestu... Kaznjavace one koje "uhvate" na licu mesta, a kom. inspektori ce nositi foto aparat i slikati (kao dokaz valjda??:)) )
Mame mi..bilo u "Ipak se okrece" :))
 
Odgovor na temu

H@usto®
Filip Rajic
Human mind

Član broj: 41323
Poruke: 728
*.197.eunet.yu.

Sajt: www.filipinac.co.sr


Profil

icon Re: Oce li biti zabranjen razgovor vozaca i suvozaca???!!!27.01.2005. u 23:42 - pre 234 meseci
A pa znas sta? Smederevo ti je grad elite, odnosno tek je poceo da biva. Hoce ljudi da se uzdignu. Sad ako su malo sredili ispred crkve, malo tvrdjavu, malo ovo, malo ono, hoce da postanu "turisticki" grad. Ma ko ih faka...

Jeste da je van teme malo, al'...

Moja 500-ta poruka

Ma gde ti ja znam da se potpisujem preko tastature!! D'OH!!
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.117.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: Oce li biti zabranjen razgovor vozaca i suvozaca???!!!28.01.2005. u 01:42 - pre 234 meseci
Debilnih zakona nikad dosta u ovoj zemlji , slobodnim tumacenjem ovog u pripremi zakona bi trebalo maknuti iz kola sledece : retrovizor , mirislavu jelikicu , muziku , razne tastere za svetla itd. , soverku :) mozda se zamagli pa ometa vozaca -eeeeeeehhhhh
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Oce li biti zabranjen razgovor vozaca i suvozaca???!!!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8571 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.