Citat:
zeljezara:
Zoki ce da poludi kad procita da vam je potrosnja ista.
Kvadrature su nam otprilike iste,izolacije su slične,ja imam urađen AT,držim veću dnevnu temperaturu preko celog dana i noći i verujem da
je i komfornost kod mene veća nego kod ZVONCICE,bar dok ne uradi izolaciju koju planira.
Mene,kao i većinu članova ovog Foruma,zanima kakva je potrošnja kod tebe i kako su odrađene regulacije.
Ne bi bilo loše i da se okači neka slika ili bar sličica,da vidimo kako izgleda kotlarnica.Možda nekom pomogne (čisto sumLJam) kao ideja.
Što se tiče Ecopell gorionika,iskreno ga preporučujem svima pošto je i više nego dobar.A mogu tek da zamislim kakav će biti kada se odradi modulacija.
Tako da Zoki neće da poludi na nečiji bolji sistem grejanja, uspeh i manju potrošnju-to je sigurno.
A i kada bih poludeo,znači da bar do sada nisam bio lud,što dalje implicira..........
- 110m² (70 m² + 40 m²)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-PVC stolarija