Citat:
marko srzic:
Ko nema para digne kredit ali treba da zna sta je dobro.Visokolitrazni radijatori kotao sa vise vode spremnik 900 l.Ili smiglu.Ili manje vode u kotlu i u radijatorima nestavit at 900 l ugraditi kotao sa vbr sto modulira i odrzava nekako radnu temperaturu.Aj da cujem tvoje misljenje.Bio bi ti zahfalan.
"Napadaš" me danima za akumulator.Tvoje pravo.Poštujem.
Čudi me kako ti AT kod drugih ne bode oči.
Nije me mrzelo da malo prelistam forum pa me interesuje samo jedna stvar.
Sećaš se člana "lavbanjalučki"?
On ima AT od 3200 litara.
Ti si bio oduševljen.
Kaži mi razlog za to oduševljenje pa da ne davimo više ljude koji se bave pametnijim stvarima.
Ja bih tebi bio zahValan.
- 110m² (70 m² + 40 m²)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-PVC stolarija