Ja nisam video da se neko hvali kako je njegov sistem najbolji.To što pojedinci umišljaju to je njihov problem.
Što se tiče gasa,jeste najkomforniji ali nije ni toliko jeftin zato što nije kvalitetan.
Za korišćenje gasa potrebno je sigurno 3000 evra ako hoćeš da uradiš kako treba.
Kada bi bio kvalitetniji,kada ne bi upumpavali vazduh da brojčanik otkucava i kada je kuća hladna,onda bi bila druga pesma.
Zet koristi gas,greje prizemlje 100 kvadrata,potkrovlje nije urađeno i ne koristi se,potrošio je u novcu 30 % više od mene a imao je nižu sobnu temperaturu.
Izolaciju ima 5 sm staklene vune i fasadnu ciglu (znači,nešto bolja od moje).
Eno ga,pravi kombinaciju da ubaci kotao na čvrsto gorivo (za sada) a kada bude u finansijskim mogućnostima,preći će na pelet.
Ko nema izolaciju (za Srbiju mislim) a hoće da koristi gas,ja mu predviđam "lepu" potrošnju.
Evo,Koborjanos (komšija) i Mladen mogu ili da potvrde ili da me demantuju.
[Ovu poruku je menjao ZoranObradovic dana 27.05.2017. u 21:05 GMT+1]
- 110m² (70 m² + 40 m²)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-PVC stolarija