Citat:
gml:
Da ima dvije klime i polaz 32 c° onda bi trajalo i dva sata .A posto verovatno gura 50 danas na ovoj vejavici onda je normalno da se pufer hladi .
Lepo je dusanmijat pre par postova napisao.
Citiram:
"Nekima,ni slikom ni riječima,ne može se dočarati ni objasniti."
E sad DBobo...pogledaj zašto sam ti napisao ono za gornji deo bafera.
Pazi, naglašavam bafera pošto su puferi valjda neki hemijski rastvori,ali to nas ne treba da interesuje.
Meni su BAFERI bili zagrejani jutros u 7 h na 77 donji deo a gornji deo na 81.
Od 7 pa evo do sada (19:30) grejem se tom vodom i evo kakvo je stanje.

- 110m² (70 m² + 40 m²)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-PVC stolarija