Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Srbija - raspada li se ili ne?

elitemadzone.org :: MadZone :: Srbija - raspada li se ili ne?
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 211254 | Odgovora: 1330 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 402



+141 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?27.10.2025. u 20:47 - pre 8 meseci
Istina je uvek bila problem u Srbiji.
I saw a USO last night.
 
0

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8748
*.dynamic.sbb.rs.



+1456 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?28.10.2025. u 00:32 - pre 8 meseci
Citat:
ademare:P.S. Citaj redovnije komentare na N1 gde Fadilj, Suljo i Hrvoje pod nadimcima Srba, Zika, Pera, pisu komentare : "Mi Srbi smo Genocidan narod" itd.

Odlično primećeno, nije mi to palo na pamet!
 
0

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 816
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+482 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?07.11.2025. u 20:09 - pre 7 meseci
J'bš , generalštab , odose Rusi !
Ne bi Zaharova koristila onako oštru retoriku da Vučić to nije zaslužio .
Buraz , ajmo u kafanu
Čekaj Buraz da pitam ženu
Posle 5 min . . .
Ma ko joj jebe mater IDI TI !
 
0

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 2079
*.mbb.yettel.rs.



+418 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?07.11.2025. u 20:24 - pre 7 meseci
Šta smo prodali?
Sića.

Oko 10.000 šlepera artiljerijske i raketne municije.
Svaki šleper 20 tona.
Uglavnom kalibar 122 do 155 milimetara.
Možda je ranilo nekog Rusa.

Previše drami ta Zaharova.
 
0

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8748
*.dynamic.sbb.rs.



+1456 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?07.11.2025. u 22:47 - pre 7 meseci


Nezgodna situacija sa Rusima, računajući i NIS i gas i ovo.
 
0

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 537
95.180.107.*



+306 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?08.11.2025. u 22:36 - pre 7 meseci
Citat:
miki069:
Turcizam. Original je halav. Kod nas skinemo h i turcizam postaje srpska reč alav


Original je "halapljiv" - a žargonski je "alav".. Halav nisam čuo nikoga da kaže, a pričao sam i sa Bosancima i sa Bošnjacima i sa Turcima..

No dobro to nije bitno, razumeli smo konteks, a srpski narod i jeste u globalu alav.

Nego ima li neko da kaže nešto o ovom sunovratu V***** po pitanju spoljne politike. Da li je igrokaz ili ima tu nečega? Od "oštre rezolucije" u EPu, do packe Zaharove.

U dobre namere EU i EPa ne verujem uopšte, dok ne krenu da zamrzavaju imovine i udaraju zabranu ulaska u svoje zemlje vodećim političarima. Do tada je sve parada i farsa.
 
0

Luchino Visconti
Institut za vađenje ruda

Član broj: 349863
Poruke: 4



+4 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?09.11.2025. u 14:18 - pre 7 meseci
Ja imam platu deset hiljada evra mesečno(neto) i baš me briga da li će EU nekom da zamrzava imovinu ili ne, a isto važi i za zabranu ulaska.
 
0

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 402



+141 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?17.11.2025. u 11:45 - pre 7 meseci
Amerikanci su podvukli da ne bude zabune - nula posto moze biti rusko vlasnistvo u NISU, direktno ili preko povezanih lica.

Amerika je prizila sansu i to 100% Srbiji da vrati NIS u svoje ruke.

Prosto je neverovatno da nasi oklevaju i prenemazu se.
I saw a USO last night.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12905



+4865 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?17.11.2025. u 12:33 - pre 7 meseci
Verovatno ce na kraju otkupiti po 3x vecoj ceni nego sto su originalno dobili.
 
0

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8748
*.dynamic.sbb.rs.



+1456 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?17.11.2025. u 23:17 - pre 7 meseci
Citat:
Whitewater:Amerika je prizila sansu i to 100% Srbiji da vrati NIS u svoje ruke.
Prosto je neverovatno da nasi oklevaju i prenemazu se.
Koliko nenormalnosti u samo jednoj kratkoj izjavi 🤯🤯🤯

Dva pitanja iz toga izviru:

1. KO JE AMERIKA da "pruža" ili "ne pruža" šansu Srbiji ili bilo kome u vezi bilo kakve LIČNE kupoprodaje? 🤯🤯

2. OTKUD TI IDEJA da se Srbije "prenemaže" i da neće da kupi NIS??? 🤯🤯🤯

Garantujem da si i jedno i drugo čuo na nekom nacističkom mediju i što je još gore - odmah si prihvatio zdravo za gotovo 🤯🤯🤮
 
0

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4980
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+374 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?18.11.2025. u 00:02 - pre 7 meseci
Srbija ako preuzme NIS razvalićemo ga i pokrasti tako da za godinu dana neće ličiti ninašta. Biće gori nego 2008 g. A i tada je bio u raspadu.
 
0

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 2079
*.mbb.yettel.rs.



+418 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?18.11.2025. u 00:05 - pre 7 meseci
AvAv je na francuske avione nepotrebno potrošio 2.8 milijardi evra.
Bolje da smo kupili NIS.
 
0

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8748
*.dynamic.sbb.rs.



+1456 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?18.11.2025. u 00:55 - pre 7 meseci
Rusija ne želi da podleže pritisku nacista i ne želi da proda NIS.

A ako bude morala da ga proda, ne želi da ga proda tek tako za neke pare nego, pošto je NIS jedina veza Rusije sa ovim delom sveta, želi da ga trampi i za neku geopolitičku protivuslugu.

Pošto Srbija nije u stanju da ponudi bilo kakvu protivuslugu mi smo kao kupac diskvalifikovani, osim kao poslednja varijanta.
 
0

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 537
46.240.134.*



+306 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?18.11.2025. u 10:47 - pre 7 meseci
Citat:
Nebojsa Milanovic: Rusija ne želi da podleže pritisku nacista i ne želi da proda NIS.

A ako bude morala da ga proda, ne želi da ga proda tek tako za neke pare nego, pošto je NIS jedina veza Rusije sa ovim delom sveta, želi da ga trampi i za neku geopolitičku protivuslugu.

Pošto Srbija nije u stanju da ponudi bilo kakvu protivuslugu mi smo kao kupac diskvalifikovani, osim kao poslednja varijanta.


Ovo je zapravo tačno, mi niti imamo love da kupimo NIS, niti smo korisni Rusima na bilo koji način (geopolitičke protivusluge). Onda u priču ulaze bolje pozicionirani igrači, kao što su Mađarska, Hrvatska, neka druga zemlja.. Ne treba imati medije za to, dovoljno je uključiti mozak.

Citat:
Luchino Visconti: Ja imam platu deset hiljada evra mesečno(neto) i baš me briga da li će EU nekom da zamrzava imovinu ili ne, a isto važi i za zabranu ulaska.


Cool ti si naš idol
 
0

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 2079
77.46.139.*



+418 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?18.11.2025. u 10:59 - pre 7 meseci
Imamo 2.8 milijardi evra za nepotrebne avione, a za nešta što je potrebno nemamo.
 
0

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 537
46.240.134.*



+306 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?18.11.2025. u 11:04 - pre 7 meseci
Nije fora u nepotrebnim avionima, fora je u tome šta se dogovara "ispod stola".

Svi koji maltene prate geopolitiku znaju da se iza tih aviona krije još neka ucena, još neki dogovor, možda lobiranje tipa "kupi avione od mene, ja ću da lobiram ulazak u EU ili da ti namestim još neke poslove kombinaciju".

Tako bi bar radio malo iskusniji i namazani političar, ovaj koji je nažalost naš nije postigao baš neke zavidne rezultate.

Mada postigli su za sebe, obezbedili su svoje investicije, bogatstvo, egzistenciju.
 
0

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 402



+141 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?18.11.2025. u 17:09 - pre 7 meseci
Sad sam pogledao i vidim da si ti jedan od najcrnjih naci-NATO trolova, zato tako jadno kafanski vređaš, kao i svi nacisti i naci-simpatizeri.

Pitao sam te dva pitanja, ne bilo kakav, nego ona KOJA PROIZILAZE IZ TVOG STAVA koga si pokupio na nacističkim medijima i servirao ovde.

Objasni taj "svoj stav" koji je direktno nacistički i antisrpski i reci kako te nije sramota da pišeš to što nema dodirnih tačaka sa prostim činjenicama koje možeš čuti svaki dan na najmanje 20 medija.

ALI TO NE MOŽEŠ ČUTI NA NACISTIČKIM MEDIJIMA i ti si uprkos svim činjenicama i svemu očiglednom - odabrao da slušaš, usvajaš i promovišeš baš naciste.

ZAŠTO?



[Ovu poruku je menjao Nebojsa Milanovic dana 19.11.2025. u 02:59 GMT+1]
I saw a USO last night.
 
0

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8748
*.dynamic.sbb.rs.



+1456 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?18.11.2025. u 17:13 - pre 7 meseci
Citat:
Turmen: Nije fora u nepotrebnim avionima, fora je u tome šta se dogovara "ispod stola".

Svi koji maltene prate geopolitiku znaju da se iza tih aviona krije još neka ucena, još neki dogovor, možda lobiranje tipa "kupi avione od mene, ja ću da lobiram ulazak u EU ili da ti namestim još neke poslove kombinaciju".

Tako bi bar radio malo iskusniji i namazani političar, ovaj koji je nažalost naš nije postigao baš neke zavidne rezultate.

Mada postigli su za sebe, obezbedili su svoje investicije, bogatstvo, egzistenciju.
Pošto se stalno prožima ta veoma problematična kupovina francuskih aviona koji mogu da ratuju samo protiv Rusije, činjenica da su juče Zelenski i Makron potpisali kupovinu 100 tih istih aviona za Ukrajinu, naša kupovina te iste robe postaje toliko problematična da boli: https://www.euronews.rs/evropa...istorijski-vojni-sporazum/vest

Da sam ja opozicija, zahtevao bi objašnjenje već samo za to, i pošto vlast nema načina da to objasni, urušila bi se samo od toga.
 
0

Luchino Visconti
Institut za vađenje ruda

Član broj: 349863
Poruke: 4



+4 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?18.11.2025. u 18:52 - pre 7 meseci
Citat:
Turmen:
Cool ti si naš idol :)


Mislim da grešiš, ti si moj idol.

Ako bi bio ljubazan, da li bi mogao da mi odgovoriš na neka pitanja.

Zašto bi EU i EP uvodili zabranu ulaska ili zamrzavali imovinu vodećih političara? Kojih vodećih političara? Ako misliš na ruske, to već odavno rade. Ako misliš na srpske, nikako mi ne ulazi u ovu moju praznu glavu zašto bi to radili.

Jedva čekam odgovor.
 
0

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 402



+141 Profil

icon Re: Srbija - raspada li se ili ne?19.11.2025. u 08:59 - pre 7 meseci
I nacisti moraju da obrazlože pamflete koje emituju, pa to moraš i ti. Pogledaj, evo ti primera tvog idola, stvorenja koje je toliko glupo da ne ume čak ni malo da sakrije i prepakuje to što joj je naloženo da govori:


[Ovu poruku je menjao Nebojsa Milanovic dana 19.11.2025. u 19:19 GMT+1]
I saw a USO last night.
Prikačeni fajlovi
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Srbija - raspada li se ili ne?
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 211254 | Odgovora: 1330 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.