Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

YT kanal "Budući klasici"

elitemadzone.org :: AutoZone :: YT kanal "Budući klasici"

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7844 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nocni
Banicevic
Autocentar
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3756
31.204.234.*



+1241 Profil

icon Re: YT kanal "Budući klasici"24.11.2025. u 09:52 - pre 7 meseci
Na A8 W12 skidao je branik i far da bi provjerio nivo ulja za servo... Na pitanje "što nisi izvadio samo kućište filtera za vazduh" Borko odma obriše sve 😂 Vjerovatno je sujeta proradila 😂
Onaj dečko koji polira i radi dubinska kod njega je blago retardiran a prilično tvrdoglav i zadrt...
E da, one cijene djelova koje se pominju u klipovima su veće 30% od normalnih.
[URL=https://instagram.com/autocentarbmax?
igshid=19lyomje5do6p]
auto centar B-MAX[/URL]
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8733



+1870 Profil

icon Re: YT kanal "Budući klasici"24.11.2025. u 11:08 - pre 7 meseci
Ne volim ljude koji brisu poruke, a da nisu neprimerene !

Ja kod takvih vlasnika kanala odmah ukidam "pretplatu" ! Naravno to njima ne znaci nista ali su Losi ljudi !

Meni je davno izbrisao neku bezazlenu poruku samo nisam pisao o tome ! NIjedna poruka koja mu nije po volji , koja nije Hvalospev ne moze da stoji na kanalu !

To dosta govori o njemu !


Ovo sto je pokrenuo "licitacije " Cist promasaj i Fijasko !


Mada eto ni on nije najludji na YT !

Najludji je onaj debil Cile ST iz Panceva !

Ja napisem ocigledno stos , zez nisam znao ni da cita komentare !

On pobesneo poceo da se svadja sa mnom preko YT komentara ??

Cak napravio jos jedan klip kao odgovor "nama" jer nisam bio jedini kome se nije svideo klip , mada je moje bilo zezanje !

Da sam znao da ce da Besni ne bih nista ni pisao !


Zamisli Idiota koji se svadja sa svojim gledaocima ?
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8748
*.dynamic.sbb.rs.



+1456 Profil

icon Re: YT kanal "Budući klasici"24.11.2025. u 12:29 - pre 7 meseci
Citat:
ademare: Najludji je onaj debil Cile ST iz Panceva !

Ja napisem ocigledno stos , zez nisam znao ni da cita komentare !

On pobesneo poceo da se svadja sa mnom preko YT komentara ??
Nemam pojma za tog lika, sad sam otvorio kanal i vidim da ima preko 500k pratilaca?!?

Daj neke detalje o njemu šta radi, o čemu priča, itd.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8733



+1870 Profil

icon Re: YT kanal "Budući klasici"24.11.2025. u 17:25 - pre 7 meseci
Cile u sustini ne izgleda kao los covek, ali ima veliki Ego i Kratak fitilj.

Navodno je strucnjak za kompjutere ?

Ali su mu klipovi u sustini jadni iako snima 10-tak godina. Jos ima svasta posle tog incidenta prestao sam da ga gledam.

Ima klipove kako se seli iz jednog stana u drugi ?

Pa kad nema temu onda o svom autu ? Vozi A3 imao je 2. gen pa sad kuka na 3. kako je losija i to vozi na metan ?

Pa kako ima problema sa "drugom" koji se na ulici pravi da ga ne prepoznaje ??

Pa kako je bio bolestan od nekakve upale pluca i pobegao iz bolnice ?

Tipican sadrzaj za debile.

Mada bi trebao da je ozbiljan covek ima zenu i dete !


Nisam ga nikada redovno pratio ali kada YT algoritam ponudi pogledam, bilo je nekako zabavno kako se trudi a ne zna ni sta prica u sustini.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8733



+1870 Profil

icon Re: YT kanal "Budući klasici"24.11.2025. u 17:40 - pre 7 meseci
Evo ima klip sa "omiljenim" likom ove teme sa Auto Analizom ?

 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8748
*.dynamic.sbb.rs.



+1456 Profil

icon Re: YT kanal "Budući klasici"24.11.2025. u 18:36 - pre 7 meseci
Brate kakve su to gluposti 😂😂🤯
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Shift 4 Payments
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6626
*.cgates.lt.



+538 Profil

icon Re: YT kanal "Budući klasici"01.12.2025. u 09:09 - pre 6 meseci
Ja sam Borku proletos poslao email (onaj sa kontakt strane na YT kanalu) sa pitanjem da li bi njihov taj servis bio voljan da popravi curenje ulja na mom V10 motoru. Nikad odgovor nisam dobio. Toliko o tome.


Problem sam rešio ovde, 6 nedelja je mučenik bio na dizalici. Koštalo je poprilično ali je vredelo.


 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8733



+1870 Profil

icon Re: YT kanal "Budući klasici"01.12.2025. u 10:47 - pre 6 meseci
Dobra reklama ocigledno ima dosta posla i previse.

Ali naravno red bi bio da neko to procita i da sa copy -paste ima odgovor.


Ej kad moj prijatelj mehanicar zakazuje ljudima za 7 dana ? Ima posla ko nikada ! Jos on je primitivan majstor nece ni da ulaze u opremu otislo mu zdravlje.
 
Odgovor na temu

goat
srbija

Član broj: 189682
Poruke: 976
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+54 Profil

icon Re: YT kanal "Budući klasici"23.06.2026. u 05:22 - pre 19h 21min
Citat:
Nocni:
Uvijek je nezgodno da se govori loše za rad kolege ali imaju dosta propusta u radu i dosta "samohvale" u onim klipovima... stiče se utisak da sve znaju i pored opuštene atmosvere ipak će majstori primijetiti da nije baš tako...
Evo jedan od primjera... Ni na jednom automatskom menjaču nisu zamijenili ulje po propisu... Uopšte nisu mijenjali staro ulje iz konvertora, hidrobloka, hladnjaka i cijevi...
Znači samo su zamijenili 50 do 60% ulja a to novo je istog trenutka bilo kontaminirano onim starim čim je krenula vožnja.
Moglo bi se nabrajati na desetine loših stvari i to samo iz nama dostupnih klipova koji su oni pustili na internet... Na primjer uopšte ne koriste radapcigere nego griju brenerom i lupaju čekićem kad nešto treba otkačiti... to se jednostavno tako ne radi... Njemci bi bi odma rekli "Hammermeister"...
U većini slučajeva rade običan servis na autima a o kvarovima ne znaju mnogo pa im to rješavaju drugi majstori, jedni za elektroniku, drugi za trapove i reglažu, treći električari itd
Najbolji su za zamjenu pločica, mali servis i za ona glupa ispiranja i bolesna trljanja podvozja i nepotrebna poliranja auspuh cijevi, nanošenje keramike i slično.
Pedantnost je dobra osobina ali treba rješavati komplikovanje kvarove na vozilima a ne samo biti monter djelova...
O dijagnostici vrlo malo znaju pa čak ni banalne stvari ne znaju na kojim autima se može raditi test nečega a na kojima ne može sa tom dijagnostikom o "čitanju parametara" rada motora baš ništa ne znaju a da ne pominjemo parametre menjača za koje ni ne znaju da postoje nego gledaju na koliko će obrtaja da im prešaltuje u veću brzinu...
Da se ne bavimo sada kupovinom nekakvih promašenih starih seata VR6 po Švajcarskoj i voženje istih do Srbije bez ispravnog ventilatora ili pogrešnim faziranjem jedne strane motora kod poršea gdje se samo igrom slučaja nije dogodila havarija itd
Mogao bi sigurno još 15 stvari da kažem ali će ispasti kao da oni meni nešto smetaju što nikako nije slučaj...

E da, svakako je za pohvalu ovo što ste napisali što ovaj dečko iz Kraljeva nije htio da snima sa onim kretenom "autoanaliza" koji ne zna ama baš ništa o autima već se bavi jajarenjem i grebe kod majstora za besplatne popravke... promoviše krađu kao što je takozvana dekarbonizacija itd... Onoga je baš teško gledati... ono je prototip ljigavog preprodavca automobila...




[Ovu poruku je menjao Nocni dana 23.05.2025. u 21:17 GMT+1]


.. ne mogu reći da se slažem skoro u potpunosti, mogu reći da se slažem sa svakim slovom ispisanim...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: YT kanal "Budući klasici"

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7844 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.