Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dolazili vanzemaljci !!!

elitemadzone.org :: MadZone :: Dolazili vanzemaljci !!!

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 44965 | Odgovora: 115 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nile
Staniša Krsmanović
Beograd

Član broj: 3352
Poruke: 188
*.tanjug.co.yu

Sajt: www.znanje.rs


Profil

icon Dolazili vanzemaljci !!!29.05.2002. u 20:40 - pre 265 meseci
Naučnici Baškirskog univerziteta na osnovu istraživanja došli su do zaključka da su teritoriju na kojoj se sada nalazi Republika Baškirija, istočno od Moskve, nekada posećivali vanzemaljci.

Opširnije na: www.znanje.co.yu
Najbolja roba za prodaju je ZNANJE. Što ga više prodaješ više ga imaš.
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!29.05.2002. u 22:04 - pre 265 meseci
Vrlo zanimljivo!
Bug report: Na strani pregled se ni jedna slika ne ucitava!
 
Odgovor na temu

Predrag Damnjanovic
Predrag Damnjanovic
Nis, Srbija

Član broj: 141
Poruke: 1305
*.bankerinter.net

Sajt: www.mycity.rs


+1 Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!29.05.2002. u 22:11 - pre 265 meseci
U Rumuniji su ih prosle nedelje par puta videli, jedna zena ih je i snimila... bilo na BK.
Samo mi jos nije jasno zasto svet jos ne prihvata cinjenicu da nas posecuju...
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!29.05.2002. u 22:15 - pre 265 meseci
Pa zato sto previse mojih ortaka mnogo cudniji od vanzemaljaca , pa i da ih na ulici sretnemo ne bi izvalili
 
Odgovor na temu

B o j a n
eCTRL
EU

Član broj: 1178
Poruke: 2925
*.yubc.net

Jabber: bc@default.co.yu
Sajt: default.co.yu/~bc


+1 Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!30.05.2002. u 00:26 - pre 265 meseci
Jedan mali retro iz mog detinjstva ...


Kada su mog komšiju Dejana odvodili u ludaru, on se drao kroz prozor bolničkih kola: ''DOĆI ĆE BRODOVI'', i tako dalje ... e ta slika mi je ostala urezana, i za mene je postala sinonim, da ako veruješ u tako nešto, da si lud. Verujem da je i kod ostalih ovaj sterotip urezan još od detinjstva.


"It's okay, I'm just admiring to the shape of your skull!" -- Dr. Gonzo
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!30.05.2002. u 11:18 - pre 265 meseci
Citat:
''DOĆI ĆE BRODOVI''

Nisam imao takvo iskustvo , ali smatram da ...
''Ima neka tajna veza,
za sve ljude zakon krut.
Njome covjek sebe veze,
kada bira sebi put. ''


Postoji nesto, sigurno , ali ne verujem iskreno da su to glavata zelena bica , sa ocima crnim od 2 kilometra kao sto je sada predstava.
 
Odgovor na temu

Nile
Staniša Krsmanović
Beograd

Član broj: 3352
Poruke: 188
*.absolutok.com

Sajt: www.znanje.rs


Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!30.05.2002. u 21:19 - pre 265 meseci
Većina verovatno ovo zna:

"Ako tamo gore nekoga ima, onda to je strašno. Ako nema, onda je to još strašnije" :o
Najbolja roba za prodaju je ZNANJE. Što ga više prodaješ više ga imaš.
 
Odgovor na temu

Predrag Damnjanovic
Predrag Damnjanovic
Nis, Srbija

Član broj: 141
Poruke: 1305
*.bankerinter.net

Sajt: www.mycity.rs


+1 Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!31.05.2002. u 11:45 - pre 265 meseci
Ma gde ih nema, gle' kol'ki je svemir.
Jos ako se dokaze da je on beskonacan - fffff, ne da ih ima, nego ih ima koliko volis :)
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!31.05.2002. u 11:57 - pre 265 meseci
Ne vidim kol'ki je , a i da vidim o ne garantuje da ih ima , to samo povecava mogucnost ...
 
Odgovor na temu

anon315

Član broj: 315
Poruke: 1657
*.ppp-bg.sezampro.yu



+13 Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!31.05.2002. u 21:21 - pre 265 meseci
Sigurno logicno pitanje je: "Pa zasto bi u tolikom prostoru postojali samo mi ? "

Mada, kada se pokrene pitanje elijena, mene vise nosi misao da li su nas oni mozda posejali, nego to da li postoje ...
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!31.05.2002. u 22:03 - pre 265 meseci
Vrlo moguca konstatacija..
U mojoj glavi lezi logika koja je matora koliko i ja , i samo se sa vremenom kristalise ...
Da smo mi ustvari samo razvijeni iz jene celije koja je slucajno doletela na meteoritu koji je roknuo u zemlju davno i da je nekim cudom prezivela i da se razvijala .... i prodje malo vremena i eto nas
 
Odgovor na temu

anon315

Član broj: 315
Poruke: 1657
*.041net.co.yu



+13 Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!01.06.2002. u 19:00 - pre 265 meseci
Ne boj se, nije to, jer NISTA nije slucajno, heheheeh
 
Odgovor na temu

Flasica
Homer Simpson
Yugoslavija, CG, HN

Član broj: 3658
Poruke: 32
*.proxy.cg.yu



Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!01.06.2002. u 19:44 - pre 265 meseci
Pa momci, upravo se ukljucih, ismejah i td... Iskreno ja verujem da postoje, ali kao sto je neko ranije rekao - nisu to glavata bica sa ocima od 2km. Mora nesto postojati, ali takode verujem da ima mnogo namestaljki (znakovi u zitu), a i tajni od mnoogih svetskih vlada i organizacija - nemojte reci da mnogo gledam TV :))
U svakom slucaju ste shvatili sta hocu da kazem.
Flasica

Of all the things I've lost,
I miss my mind the most.
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!01.06.2002. u 21:43 - pre 265 meseci
FLASICA ima dva ista posta ... cisti moderator ...

E sad odgovor ...
Pazi , naravno , da 99% ovih stvari koje se prikazuju kao prividjenja i sl. , i naravno da nisu zelena bica sa ocima kao fudbalski teren i to je svima jasno ... mozda su obicne bakterije , a mozda su i super inteligentna bica i sl. Mozda oba , na razlicim ili istom mestu i sl ...
TO ne znamo ... Poenta ovog pricanja je da postoje ... I da su tu negde ... tako blizu a tako daleko.
 
Odgovor na temu

BIG FOOT

Član broj: 2964
Poruke: 449
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!11.08.2002. u 11:15 - pre 263 meseci
Kontrola leta na aerodromu kod Barnaula,u juznom Sibiru,bila je prinudjena da obustavi sletanja i poletanja aviona,jer se iznad aerodromske piste pojavio neindentifikovani leteci objekat,javila je agencija Interfaks.Vazdusni saobracaj je prekinut nakon sto je posada teretnog aviona "Iljusin76" odbila da poleti,jer je primetila cudan svetleci objekat iznad piste,dok je pilot drugog teretnog aviona iz istog razloga odlucio da sleti na neki drugi aerodrom.NLO se,prema izjavi direktora lokalne aviokompanije Komarova,iznad piste zadrzao 1 1/2 h,a onda nestao.

LICNI UTISAK:Smanjiti porcije Votke za kontrolore
 
Odgovor na temu

BIG FOOT

Član broj: 2964
Poruke: 449
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!01.09.2002. u 15:26 - pre 262 meseci
Ako su vanzemaljci ovde onda smo mi glupi sto nesto najvaznije u istoriji covecanstva skrivamo,a ako nisu onda smo opet glupi sto postoji toliko njih koji su u to uvereni i onih koji im veruju.SVE U SVEMU GLUPI SMO
Citao sam,ne secam se gde,da NLO(ako smo ih nasli onda su ILO) lete zahvaljujuci neverovatnoj tehnici koja omogucava neku vrstu anti gravitacije (odbijanja) prema svim predmetima
Cinimi se da bi to onda znacilo da se umanjenjem i pojacavanjem te antigravitacione slie moze postici vertikalno kretanje,ali horizontalno mi nije verovatno,ipak su to velike razdaljine (pogledajte raspravu ES oko OTR).I tabu naseg nastanka i otkud mi ovde: ko zna mozda smo mi sa neke planete gde ima i visecelijskih organizama,a da smo mi nastali od jedne male bakterije koja je sam nekim od 2 458 796 587 453 210 254 meteora pala na Plavu planetu i to pravo u vodu koja je mozda slicnog sastava kao i negde tamo...(Price preuzete od Skali uz specijalnu zahvalnost "ljudima" iz MiB )Mnogi koji su videli N/ILO smatraju da se o tome moze lakse pricati u zemljama tipa Rusije nego u SAD(koje cemo mi da razbijemo u Indijanopolisu ),jer svetska sila #2 (#1 smo mi) ima mozda i 3 razloga da to zataska:
1.Kako to da je neko mocniji od njih
2.Prvi otkriti kakvom tehnologijom raspolazu pa to iskoristiti
3.Eventualni pakt oko vladavine svetom(u svetu od 6.5 milijardi shto ljudi shto ######(zakonom zabranjeno otkrivanje entiteta) amere mrzi 6.2 milijarde)
A meni kazete da sam "paranoik" a sta se sve radi!!!
 
Odgovor na temu

Jorda Melior 3
Nebojsa Bogdanovic
BiH

Član broj: 6653
Poruke: 4
*.blic.net



Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!07.12.2002. u 23:35 - pre 259 meseci
Da, ja mislim da postoje vanzemaljci. Nisam siguran da li su dolazili na zemlju, ali sam ubjeđen da postoje. Glupo je verovati da jedino na zemlji postoji život. Toliki svemir (beskonačan), pa mi jedini u njemu.
Verujem da ih ima svakakvih, neki su napredniji od nas, neki su kao mi, a ima verovatno i onih koji gluplji od nas (eto utehe za neke:)).
Dakle postoje, a da li su dolazili... teško. Zamislite samo kako bi morali da budu inteligentni pa da smisle nacin da dodju do nas. Mi smo jedino uspeli da se spustimo na Mesec (mada neki i u to sumljaju), a da ne govorim o putovanjima među zvezdama. Morali bi ici brzinom koja je približna brzini svetlosti, a to znaci minimalna zapremina a maksimalna masa. Teško izvodjivo!
Ipak, nista nije dokazano, pitanje je otvoreno... Hajde da filozofiramo!
NIGHTWISH- Wishmaster
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

-zombie-
Član broj: 4128
Poruke: 3448
62.108.114.*

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!08.12.2002. u 00:36 - pre 259 meseci
ja recimo sumnjam i u to da su ameri bili na mesecu...

ili bar da su otisli na mesec te 69.

da li ste skoro videli snimak sa prvog spustanja na mesec? i nista vam nije cudno? napomenucu samo da se na mesecevom nebu (koje su se ionako trudili da ne prikazuju mnogo) ne vidi ni jedna jedina zvezdica.

a po svoj logici bi se sa meseca trebalo videti 3 do 4 puta vise zvezda nego sa zemlje (zbog nedostatka atmosfere).

a ako su sve simulirali, zasto nisu simulirali i zvezdice. pa zato sto bi to bilo najteze, i tek bi se tako lako otkrilo da je sve prevara...

dobro, moguce je da su ameri otisli na mesec recimo tokom 80ih, ali onda nisu smeli da prikazuju nove slike, jer bi se videla razlika..

a mozda i nisu. jer nisu imali neke velike potrebe. vec su tada bili sila #1 u svetu, a rusija je vec bila pred raspadom, pa, nisu ni morali vise da se dokazuju..

dobro, nazovite me paranoikom, ali ja samo smatram da imam zdrav razum i da mogu da sumnjam...
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.net.yu



+6455 Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!08.12.2002. u 01:55 - pre 259 meseci
Citat:
zombie / DDG:

a po svoj logici bi se sa meseca trebalo videti 3 do 4 puta vise zvezda nego sa zemlje (zbog nedostatka atmosfere).

a ako su sve simulirali, zasto nisu simulirali i zvezdice. pa zato sto bi to bilo najteze, i tek bi se tako lako otkrilo da je sve prevara...


Pa po laickoj 'logici' da... Ali realno ne...


Evo recimo jedan prost primer koji ce da ti pokaze zasto se ne vide zvezde.

Uvece izadji na terasu i fotografisi panoramu grada... I na slici ces dobiti grad kako lepo svetli...

Sada na udaljenosti od neka 1 metra od fotoaparata stavi sijalicu, i ponovo uslikaj... oko sijalice se nece videti svetla grada...

Zasto?

Zato sto samo ako si se bavio fotografijom, bilo profesionalno, bilo amaterski, onda bi znao da je veoma tesko uslikati da se vidi dobro mnogo svetao objekat u kadru, i da se lepo vise manje svetliji objekti daleko u pozadini... To se radi expozicijom, filterima sranjima... uglavnom, astronauti em nisu tada ni imali tu naprednu foto tehnologiju, a i nisu profesionalni fotografi, niti ih briga da slika ispadne lepa, vec samo funkcionalna: u prevodu, ono sto treba da se vidi, vidi se...
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

-zombie-
Član broj: 4128
Poruke: 3448
62.108.114.*

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Dolazili vanzemaljci !!!08.12.2002. u 03:05 - pre 259 meseci
pa naravno da sam laik u svemirskim istrazivanjima. a ti si vidim (i) tu profesionalac, i imash goodine iskustva.. leteo si ti josh sa Nilom, i drugima

sto se tvog "prostog primera" tice, naravno da znam da se od sunca ne vide zvezde. ali na tim slikama nije bilo sunca. ako ga nije bilo, znaci da je ili bila noc na mesecu (razlog vise da se zvezde vide) ili je sunce bilo negde (recimo iza ledja fotografa).

evo sad jedan prosto kontra-primer koji ce tebi da dokaze da (bi trebalo da) se vide zvezde.

vrati se na tu tvoju terasu, stavi tu sijalicu tebi iza ledja, i opet slikaj grad. da li se vidi. pa naravno da se vidi.


sada, ako si malo visperniji, primeticesh da po danu sa zemlje ne morash da gledash u sunce da ne bi video zvezde (mada se nekad vide i po danu. da li je neko cuo za zvezdu danicu?)

danju se zvezde ne vide bash zbog nase atmosfere, koju sam ja pomenuo. sunceva svetlost se "rasipa" kroz nasu atmosferu (mislim da je zbog azota) i zato je ona plava. a da je kojim slucajem providna, ili da je uopste nemamo (gle slucajnosti, kao mesec) onda bi se i danju videle zvezde po celom nebu (naravno, sem oko sunca)...


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Dolazili vanzemaljci !!!

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 44965 | Odgovora: 115 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.