Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

direktno povezivanje dva modema

[es] :: Fiksna telefonija :: direktno povezivanje dva modema

[ Pregleda: 1690 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cikaubica
Pancevo

Član broj: 48713
Poruke: 17
*.teleportgroup.net.



Profil

icon direktno povezivanje dva modema09.03.2005. u 17:33 - pre 233 meseci
e sada bi rekli ljudi "PA OVO JE VEC BILO!" ali malo sutra... svako se pravi pametan ali svaka ta otvorena tema ne daje dovoljno informacija.
network server na XPu ne radi kako treba... jel ima neke veze ako jedan poziva preko analogne centrale a jedan preko digitalne?
postoji li neki program koji zamenjuje ovaj XPov server? ili neka neko objasni tacno svaki protokol kako ide!..... AKO NEKO ZNA...... posto ima i onih koji misle da znaju...
Poz
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: direktno povezivanje dva modema09.03.2005. u 17:48 - pre 233 meseci
Smiri se.

Ako hoćeš da povežeš direktno modem-na-modem, to je nemoguće.
Ako to radiš normalno, preko telefonske linije i Dial-up Servera, reci koju grešku prijavljuje, šta se dešava i slično... Daj više informacija.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.vdial.verat.net.



+69 Profil

icon Re: direktno povezivanje dva modema09.03.2005. u 17:54 - pre 233 meseci
radio sve iz prve proradi ,ali ne moze nista a se radi osim neki fajlovi da se prebace preko hyper terminala ,ovo se ne racuna u LAN ,pa nemash nikakve koristi.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

cikaubica
Pancevo

Član broj: 48713
Poruke: 17
*.teleportgroup.net.



Profil

icon Re: direktno povezivanje dva modema09.03.2005. u 23:55 - pre 233 meseci
pa da... treba biti hladan :) e ovako...
pa napravim ja taj server preko network connections... ukljucim da modem odgovara na poziv i kada se primi poziv on "reaguje" i pokusa konekciju... ali kada se zavrsi pistanje nema nista... javio sam drugu i user name i sifru koju da koristi ali nista... ne svatam... omogucio sam sve protokole i ukljucio VPN ali opet nista... nista se cak i ne pokazuje na ekranu da se neko konektuje... pa jel postoji neki program koji je efikasniji za koriscenje... za pravljenje servera? ne treba mi hyper terminal... mada i on nece da radi bas najbolje..... treba mi za lan...inace na ovom forumu sam uvek bio samo "posmatrac" i mislim da je ekstra...... inace ovu konekciju nikad nisam pokusavao pa sam nov u tome..... otuda nervoza :) navikao sam da sve shvatam iz prve....
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: direktno povezivanje dva modema

[ Pregleda: 1690 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.