Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Single igranje world of warcraft-a?

elitemadzone.org :: MadZone :: Single igranje world of warcraft-a?

[ Pregleda: 10476 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nes_nesone
Nishta Ako Ti Ne Kazem
tu negde..

Član broj: 40108
Poruke: 167
*.neobee.net.



Profil

icon Single igranje world of warcraft-a?14.03.2005. u 19:48 - pre 231 meseci
Kako i sta mi je sve potrebno da bih ovo izveo?
Unapred hvala!!!
writter
 
Odgovor na temu

drgrozozo
Doktor Grozozo

Član broj: 41870
Poruke: 264
*.83.beocity.net.

Jabber: drgrozozo@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?15.03.2005. u 19:44 - pre 231 meseci
Citat:
nes_nesone: Kako i sta mi je sve potrebno da bih ovo izveo?
Unapred hvala!!!


nikako.
 
Odgovor na temu

nes_nesone
Nishta Ako Ti Ne Kazem
tu negde..

Član broj: 40108
Poruke: 167
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?15.03.2005. u 22:00 - pre 231 meseci
E pa bro moj ja sam nasho foru kako ovo da izvedem
;))
I sad igram ,ali igrica i nije nesto toliko koliko su je hvalili
;))))
writter
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
213.244.208.*

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?15.03.2005. u 22:08 - pre 231 meseci
pa mogo bi da podelis i sa nama
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

nes_nesone
Nishta Ako Ti Ne Kazem
tu negde..

Član broj: 40108
Poruke: 167
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?15.03.2005. u 22:13 - pre 231 meseci
http://wowressources.free.fr/tutorial_wad_en.php
Ako je nekom nesto nejasno nek se javi
:))

writter
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?15.03.2005. u 23:09 - pre 231 meseci
Pazi ima tih nezvaničnih servera, ali ne znam koja je poenta toga, sakatite kompletan doživljaj bukvalno?

Evo nesone je prvi rekao da "i nije nešto" a ono najprodavanija igra svih vremena + oborila sve rekorde i nedeljama je već prva po prodavanosti i igranosti na top listama većine zapadnih zemalja. Razmisli da li je on video i 5% od te igre isprobavajući je na lokalnom serveru, i zašto se ona zove MMORPG tj. obrati pažnju posebno na onaj MMO deo (MASS, MULTIPLAYER, ONLINE).
 
Odgovor na temu

Lion heart
Vladimir

Član broj: 14940
Poruke: 15
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?17.03.2005. u 23:22 - pre 231 meseci
Sve imas na ovom sajtu i sta ti je potrebno da skines...

http://www.wddg-online.com

Malo je jebada snaci se na forumu kako ispravljati bagove posle ali nije nista strasno. Mozes da igras single player u LAN-u i na iternetu. Nije kao na pravim originalnim serverima pojavljuju se bagovi tu i tamo. Ali je zadovoljavajuce ljudi odradjuju stvar redovno izbacuju patcheve za svoju virtuelnu bazu. To je jedini nacin da igras besplatno WOW.

Ovaj forum moze pomoci:

http://www.blizzhackers.com

A ovaj sajt je pretezno dobar za downloadovanje bitnih stvari.

http://wowressources.free.fr
 
Odgovor na temu

mzmiric5

Član broj: 52592
Poruke: 1
*.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?22.03.2005. u 21:39 - pre 231 meseci
Da li postoji način igranja online ali bez plaćanja mjesečne pretplate (možda ne ki free server ako znate)?
mz5
 
Odgovor na temu

vertex
Beograd

Član broj: 32795
Poruke: 450
*.diners.co.yu.



+8 Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?26.03.2005. u 12:54 - pre 231 meseci
gde da skinem sve potrebne stvari?tj. patch, taj launcher i sta je vec potrebno
Son: Dad, what are clouds made of?
Dad: Linux servers, mostly.
 
Odgovor na temu

Lion heart
Vladimir

Član broj: 14940
Poruke: 15
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?27.03.2005. u 09:30 - pre 231 meseci
More ljudi sve sam vam napisao imate tri sajta lepo napisano.
Moze se igrati na besplatnim privatnim serverima malo motivacije i nacicete sve na ta tri sajta.
 
Odgovor na temu

cuore sportivo
Boki Bicanin
Novi Beograd

Član broj: 45236
Poruke: 16
*.158.eunet.yu.

Sajt: www.cuoresportivo.co.sr


Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?27.03.2005. u 09:45 - pre 231 meseci
Lista free piratskih servera
http://wowstatus.sub.cc/#
 
Odgovor na temu

Sunjalo

Član broj: 24330
Poruke: 298
*.metrohive.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?28.03.2005. u 08:48 - pre 231 meseci
Citat:
Gojko Vujovic: Pazi ima tih nezvaničnih servera, ali ne znam koja je poenta toga, sakatite kompletan doživljaj bukvalno?

Evo nesone je prvi rekao da "i nije nešto" a ono najprodavanija igra svih vremena + oborila sve rekorde i nedeljama je već prva po prodavanosti i igranosti na top listama većine zapadnih zemalja. Razmisli da li je on video i 5% od te igre isprobavajući je na lokalnom serveru, i zašto se ona zove MMORPG tj. obrati pažnju posebno na onaj MMO deo (MASS, MULTIPLAYER, ONLINE).



Samo sto je igru kod nas bukvalno NEMOGUCE nabaviti ( original naravno ) jedino prodajno mesto je plato i kod njih ce "kao" biti za mesec dana .... !!!

P.S. A meni bas trebaju 2 originala hitno :) :) :)
 
Odgovor na temu

Lion heart
Vladimir

Član broj: 14940
Poruke: 15
195.252.80.*



Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?29.03.2005. u 07:32 - pre 231 meseci
Jeste da nije bas kao na Blizzardovim serverima ali vecinom jeste. I nema bas mnogo ljudi na tim serverima ali ako vec neko nema dovoljno para da kupi original pa plus 15 eura mesecno da daje za to sto igra onda je ovo najbolja stvar za sada. A ti ako vec hoces da kupis original sto vidim da tebi nije uopste problem najbolje bi ti bilo da ne cekas nego pokusaj sa Raifessien-ovom Visa Virtuon karticom da narucis igru ne znam ali mislim trebalo bi da podrzavaju tu karticu. I to US verziju ako moze.
 
Odgovor na temu

Sunjalo

Član broj: 24330
Poruke: 298
*.metrohive.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?29.03.2005. u 08:43 - pre 231 meseci
Citat:
Lion heart: Jeste da nije bas kao na Blizzardovim serverima ali vecinom jeste. I nema bas mnogo ljudi na tim serverima ali ako vec neko nema dovoljno para da kupi original pa plus 15 eura mesecno da daje za to sto igra onda je ovo najbolja stvar za sada. A ti ako vec hoces da kupis original sto vidim da tebi nije uopste problem najbolje bi ti bilo da ne cekas nego pokusaj sa Raifessien-ovom Visa Virtuon karticom da narucis igru ne znam ali mislim trebalo bi da podrzavaju tu karticu. I to US verziju ako moze.


Fora je sto je Blizzard obustavio isporuku evropske verzije ( sta ce mi US ) iz ne znam ni ja kojih razloga tako da ni kartica nije resenje ... da moze ovog trenutka bih to uradio ... !!!
 
Odgovor na temu

Lion heart
Vladimir

Član broj: 14940
Poruke: 15
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?31.03.2005. u 01:59 - pre 231 meseci
zato sto sam cuo od prijatelja koji igra na tim original us realmovima i da je probao evropske i odustao jer su tamo svi paceri i nije zanimljivo...
 
Odgovor na temu

griva
Beograd, Vozdovac

Član broj: 28883
Poruke: 198
212.200.23.*

Sajt: www.movie-subtitles.com


+8 Profil

icon Re: Single igranje world of warcraft-a?04.04.2005. u 10:21 - pre 231 meseci
Igranje single playera je besmisleno i gubi se svaka poenta igre
Imas ovde detaljno objasnjenje kako da igras na piratskim serverima

http://www.elitesecurity.org/tema/81778/0#520609

U Evropi je obustavljena prodaja igrice i onaj ko ti je rekao da ce da se pojavi u "platou" taj gresi.
Nece prodavati igru u Evropi dok ne postave nove servere
Tako da ti za sada jedino ostaje da se zezas sa piratom :(
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Single igranje world of warcraft-a?

[ Pregleda: 10476 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.