Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koji tv da se kupi?

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: koji tv da se kupi?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8060 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoran
tv service
021

Član broj: 426
Poruke: 2706
*.112.eunet.yu.

Sajt: www.fanzo.org


+13 Profil

icon Šlola Španskog jezika19.05.2005. u 03:29 - pre 231 meseci
En caso de que el resultado de la búsqueda no obtenga ningún pruebe introduciendo menos carácteres hasta poner solo la letra inicial para asegurarse de que no exista ningún error al introducir los carácteres

[Ovu poruku je menjao zoran dana 20.05.2005. u 01:28 GMT+1]
fanzo.org
 
Odgovor na temu

Proko
Martin Hric
St.Pazova

Član broj: 29355
Poruke: 1562
80.93.231.*

Sajt: proko.rs


+28 Profil

icon Re: koji tv da se kupi?19.05.2005. u 09:57 - pre 231 meseci
A da se vi malo nosite u...mislim da odete negde da se na miru ispričate, da vam mi ne smetamo...
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: koji tv da se kupi?19.05.2005. u 10:29 - pre 231 meseci
Citat:
zoran: En caso de que el resultado de la búsqueda no obtenga ningún pruebe introduciendo menos carácteres hasta poner solo la letra inicial para asegurarse de que no exista ningún error al introducir los carácteres 8)


"In case you do not obtain any HR equivalent from your search, try to introduce less characters up to only the initial character to ensure there is not any mistake in entering the reference"

U slučaju da neko nije razumeo ;) Doduše ne vidim kakve ovo veze ima sa temom?!

Citat:
zoran: Pa ne mislite valjda da će i majstori pod garancijom da popravljaju za tepsiju ribe !!!!!!!!!!! Te jeftine televizore !!!!!!! Eeee , pa neće.........


Ako garancija pokriva kvar do koga je došlo u garantnom roku, neće valjda naplatiti?! Pa kakva mi je to onda garancija?
 
Odgovor na temu

zoran
tv service
021

Član broj: 426
Poruke: 2706
*.233.eunet.yu.

Sajt: www.fanzo.org


+13 Profil

icon Šlola Španskog jezika19.05.2005. u 23:59 - pre 231 meseci
Citat:
Bryan Fury: Ako garancija pokriva kvar do koga je došlo u garantnom roku, neće valjda naplatiti?! Pa kakva mi je to onda garancija?


Neće biti prvi put

Izvin'te mi ovde malko repujemo

Bravo Brajane za prevod !
fanzo.org
 
Odgovor na temu

Lalemajstormoler

Član broj: 24430
Poruke: 1327
80.93.231.*



+6 Profil

icon Re: koji tv da se kupi?20.05.2005. u 07:00 - pre 231 meseci
Citat:
Proko: A da se vi malo nosite u...mislim da odete negde da se na miru ispričate, da vam mi ne smetamo...

Proko,Proko,Proko.
To nije lepo,mi tebe volimo,a ti nama tako.
 
Odgovor na temu

elko1
Miskovic Zoran
Srbija

Član broj: 48655
Poruke: 7
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: koji tv da se kupi?21.05.2005. u 00:25 - pre 231 meseci
Proka je sve lepo rekao,svaka cast.Nisam verovao da ce nas visoko strucni posao
doci do ove slave.Obican trgovac na lepoj lokaciji moze sada da zaradi vise od dobrog majstora koji drzi u glavi hiljade podataka i u dosta slucajeva mora da nadmudri inzenjera koji je projektovao tv da sluzi strogo odredjen broj godina.Setimo
se samo Philipsa G110 koji je izrazit primer.Koliko je trebalo vremena da ga ,,provalimo,, a i sada se malo majstora sme opkladiti da ce ga pouzdano i sigurno
popraviti.A tek nova generacija 100hz Philipsa....
Elem,ja savetujem ovako:
Japanci imaju odlicnu sliku ali cesto komplikovan meny a moze da bude kriticno kada se pokvari zbog cesto specificnih delova.Bio sam u Jokohami i verujte to je
jako skupa zemlja.Ovo sto se kod nas prodaje za osrednje pare nije tamo napravljeno a samim tim kvalitet nije vise onaj od ranije.Ne savetujem ih.
Koreja je jeftinija [bio sam u Pusanu] i moze da napravi solidan a jeftin tv.Ali,ovde
kod nas uglavnom vidjamo srednju i nizu klasu.Samsung je izrastao u ogromnu
kompaniju. Od njih se kupuje gotova sasija,pa se ubacuje litvanski ekran,kineski daljinac,do skoro su ih uvozili kao monitore bez poreza [neko iz vlade je zaradio
milione preko noci].Oni sa niskom cenom bas toliko i vrede.Ne popravljaju se kad se
pokvare.
Tipujem na evropske modele.Philips [ako nije Poljski ili sl]ima fantasticne karakteristike.Ovi novi nazalost zbog obilja smd i strogo proracunatih elemenata
nisu za danonocni rad a narocito u losijim uslovima -gde se kuva,gde nije konstantna temperatura.Popravka je skoro redovno komplikovana i ogranicena na
jace servise.Ne svidja mi se ni to sto ga proizvode skoro sve evropske zemlje.Video
sam Poljski Philips i jednom recju-beda.
Mislim da Grundig i Telefunken tj Saba Tomson i Normende zadovoljavaju u svakom
pogledu.Majstor moze uzeti i polovan jer stizu i bas dobri aparati.Ko nije majstor
neka kupi od majstora kome veruje ili po njegovoj preporuci.Po meni to je mnogo
bolja solucija od novog jeftinog tv-a.Ja volim Grundiga i ne menjam ga.Jednostavan
kanalni meni,jednostavna resenja,dostupni delovi,nije tezak za popravku.Jedino
onaj od 100hz malo se vise greje a treba izbegavati ekran 72cm[A68EAK] jer su
te ekrane pravili Francuzi i nisu uradili kvalitetno.Ostale dimenzije su ok.One 51cm
prave Britanci [BLACK MATRIX] i imaju izuzetnu rezoluciju.Spreda su crni i sigurmo
su dugovecni.Stiglo mi je nekoliko od preko i lagano sam ih prodao,zaista su top liga.
Mom bratu sam nabavio TFK i ne gase ga cak ni nocu,a slika ubija na 2/3 contrasta.
Bio sam opsiran u zelji da pomognem.Ne zamerite.
 
Odgovor na temu

Lalemajstormoler

Član broj: 24430
Poruke: 1327
80.93.231.*



+6 Profil

icon Re: koji tv da se kupi?21.05.2005. u 00:40 - pre 231 meseci
[quote]elko1:Obican trgovac na lepoj lokaciji moze sada da zaradi vise od dobrog majstora koji drzi u glavi hiljade podataka i u dosta slucajeva mora da nadmudri inzenjera.


Trgovac isto mora da budr profi.
Ajde ti,sad nekog ubedi,da kupi polovan tv kad ti kazu,pa za sto eura imam nov.
poz....lale Profi trgovac
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: koji tv da se kupi?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8060 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.