Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

WoW=Droga u elektronskom obliku

elitemadzone.org :: MadZone :: WoW=Droga u elektronskom obliku

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8900 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon WoW=Droga u elektronskom obliku20.06.2005. u 23:37 - pre 229 meseci
Ovo je neshto nesvakidashnje ,2M+ "narkomana" shirom zemaljske kugle!!!!!
Zasto mislim da je WoW droga:
1.Kada kupite/dobijete igru ,dobijate josh jedan poklonchic,trial verziju koju cesh naravno dati svom ortaku/rodjaku da malo proba!->Prva doza je FREE,ima je taman onoliko,koliko treba da postanesh zavisnik!!!
2.Svojem dealer-u Blizzard-u sem same igre placash mesechnu chlanarinu!!!
Polako pochinjesh da prodajesh sve stvari iz kuce.
3.Gubish kontakt sa spoljashnjim svetom(naravno to predstavlja i odumiranje drustvenog zivota).Chist primer mog druga koji mi se nije javio 300h,kapiram da je umr'o za comp-om.Psiholoshke smetnje tipa-izadjesh napolje i 3p-ujesh se da ti baja mashe sa griffon-a("...You are expiriencing certain hallucinations,sir..."-beetle from Spoilsbury Toast Boy -1).
4.Fizichki raspad
Losha ishrana(ako chips,kafu i cigare nazivate hranom),moguca pojava osteoskleroze zbog losheg sintetisanja vitamina D,gubljenje vida(zbog sharene grafike i detalja),impotencija :),gojaznost(ako preferirate tone brze hrane),itd.
5.Mogucnost prelazenja na druge droge
1.speed-da bi ste duze i sa vecom koncentracijom krstarili WoW-om
2.marihuana-da bi vam bilo do jaja :)
3.lsd-ako imate loshiju grafichku ,da vam malo ulepsha atmosferu
4.kofein-zna se
5.nikotin-ne sluzi nichemu,ali eto
6.heroin-da bi se skinuli sa WoW-a
7.cocaine-pogledaj pod 6.
8.crack-pogledaj pod 7. :)

Zeleo bih da chujem vashe komentare i mishljenja! pozz 2 all
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
Odgovor na temu

Trajkovic
Igor Trajkovic
Leskovac

Član broj: 15340
Poruke: 325
*.206.EUnet.yu.

ICQ: 227892579


Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku21.06.2005. u 01:23 - pre 229 meseci
Čak i da je ovo šala, u svakoj šali ima pola istine!
Be insired - SIEMENS
 
Odgovor na temu

bkaradzic
Branimir Karadžić
ArenaNet
Seattle, WA

Član broj: 14953
Poruke: 1630
67.151.201.*

Sajt: https://github.com/bkarad..


+11 Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku21.06.2005. u 02:58 - pre 229 meseci
Definitivno WOW je crack-cocaine u elektronskom obliku... :)

Ima i ovakvih slučajeva:
http://english.chosun.com/w21d.../news/200506/200506140037.html

 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
212.200.97.*

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku21.06.2005. u 06:09 - pre 229 meseci
onda niste probali Guild Wars ! Kosta samo 2k dinara original a nema mesecne pretplate :) Radili su je najbolji ljudi koji su napustili Blizard .

A kad me je naterala da kupim original onda.... ( prvi cd original koji sam kupio u zivotu )


http://www.guildwars.com/

Ukratko evo o cemu se radi :

ArenaNet

Sve je počelo sada već davne 2000.godine kada su iz Blizzarda istupila 3 ključna člana razvojnog tima i odlučila osnovati vlastitu tvrtku pod imenom Triforge. Bili su to Mike O'Brien, Patrick Wyatt i Jeff Strain.
Mike O'Brien je do tada u Blizzardu bio direktor tvrtke, jedan od vodećih programera Warcrafta 3 (čiji je grafički engine osobno napravio), arhitekt i jedan od vodećih programera Battle.net-a, a sudjelovao je i u programiranju igra Starcraft, Diablo i Warcraft 2.
Patrick Wyatt je bio Blizzardov podpredsjednik odjela za istraživanje i razvoj, jedan od vodećih programera Battle.net-a, također je sudjelovao u izradi igra Starcraft, Diablo i Warcraft 1 i 2.
Jeff Strain je bio vodeći programer trenutno vrlo popularnog Blizzardovog mmorpg-a World of Warcraft, a sudjelovao je u programiranju igra Warcraft 3, Starcraft i Diablo. Triforge se u međuvremenu preimenovao u ArenaNet, a projekt na kojem su radili od 2000.godine do danas je igra Guild Wars.

e sad malo o samoj igri :

Guild Wars je u biti akcijski online RPG fantasy tematike koji uzima najbolje elemente današnjih MMO-igra (massively multiplayer online) i kombinira ih sa novim dizajnom baziranim na misijama koji uklanja neke od zamornih stvari koje se moraju raditi u online igrama. Tako, za razliku od većine MMORPG-ova, Guild Wars neće imati ogromni stalni svijet po kojemu igrač onda mora putovati "stoljećima" kako bi došao do određene lokacije ili quest-a nego će imati svijet koji kombinira stalne i ne-stalne dijelove. Tako će naprimjer kao stalni dijelovi postojati gradovi, outpostovi i sl. okupljališta u kojima će se igrači moći okupljati, pronalaziti nove prijatelje/suigrače i formirati party koji će zatim ići na određeni quest...a ne-stalni dijelovi su primjerice upravo questovi, tj misije. Svaki quest se odvija u "pocket" dimenzijama koje su odvojene od ostatka igre pa tako svaki party ima jedinstvenu quest mapu. Ovakav pristup znači da više nema čekanje u redovima kako bi završili neki quest, isto tako ne može se dogoditi da dođete u neku špilju/tamnicu i otkrijete da je netko tu bio prije par minute i sve pobio/pokupio. Igra ima dinamični sistem questova pa tako igrači imaju ogromnu slobodu i mogućnost manipulacije samog svijeta oko sebe, i sve što pojedini igrač napravi će utjecati na njegovu budućnost i buduće questove. Isto tako, zahvaljujući ArenaNet-ovoj tehnologiji streaminga, igrač nikada neće morati čekati izlazak i downloadati patcheve koji donose zakrpe ili novi sadržaj jer će to sve igra raditi sama u pozadini dok igrač igra...što u biti znači da će svaka promjena i dodatak u Guild Wars svijetu biti automatski dostupna svim igračima.

Skillovi
Jedno od glavnih obilježja igre koje ju odvaja od konkurencije je jedinstveni skill sistem koji će natjerati igrače da razmišljaju strateški prije i tijekom borbe. Pojedini skillovi imaju utjecaja na prijateljske jedinice što znači da dobro osmišljena taktika i suradnja svih članova tima uvelike pridonosi uspjehu. No osim na prijateljske jedinice skill-ovi također mogu utjecati i na neprijateljske jedinice, npr. ako igrač baci heal on će liječiti sve jedinice koje se nađu u krugu djelovanje čarolije, bile on prijateljske ili neprijateljske, pa treba paziti kada i gdje će se što napraviti. Skillova će u samoj igri biti preko 150 za pojedinog heroja, s time da će se broj s vremenom povećavati, no svaki igrač na početku pojedinog questa može odabrati samo 8 skillova pa treba dobro procjeniti što će mu koristiti, a što ne i dogovoriti se sa suigračima iz party-a.

Guildovi
Osim mogućnosti razvijanja likova rješavanjem raznih misija i questova igrač se također može odlučiti fokusirati na borbu protiv drugih igrača u "head-to-head PvP" natjecanjima ili pak ratovanje između guildova. Igra je dizajnirana tako da se nagrađuje igračeva vještina i timski rad, a ne vrijeme koje pojedini igrač provede igrajući, što znači da netreba trošiti beskrajne sate na levelanje svojeg lika kako bi ostvarili neku prednost ili bili jednaki sa ostalima već samo treba koristiti glavu. U igru je ugrađena podrška za guildove što znači da, među ostalom, igrači mogu osnivati vlastite guildove sa mogućnošću stvaranja vlastitih (jedinstvenih) grbova, posjedovanja "guild hall"-ova i dopisivanja sa drugim članovima guilda preko poruka unutar igre. Pojedini guild-ovi mogu izazvati druge guild-ove na borbu, natjecati se za kontrolu nad ključnim dijelovima svijeta...a svi guild-ovi će biti rangirani na svjetskoj ljestvici koja će se objavljivati na igrinoj stranici.

Heroji
Igrači će unutar igre moći kreirati svoje heroje po želji i to tako da im odaberu spol, muški ili ženski, veličinu heroja i njegov profession, odnosno zanimanje. Ukupno postoji 6 zanimanja između kojih se igrač mora odlučiti za 2, a to su: Warrior, Ranger, Monk, Elementalist, Mesmer i Necromancer. Kao što je već spomenuto, svaki heroj će imati na raspolaganju 150 skillova, po 75 od svakog zanimanja, koje će koristiti u svojim pustolovinama, a unutar pojedinog Guild Wars account-a igrač može kreirati maksimalno 4 heroja. Heroji se mogu izbrisati i ponovno kreirati kada god to igrač želi pa tako može isprobavati razne kombinacije dok ne nađe heroja koji mu najviše odgovara.

izvor info.hr




Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku21.06.2005. u 13:36 - pre 229 meseci
Ja pikam Guild Wars i extra je :)
 
Odgovor na temu

range
Beograd

Član broj: 1006
Poruke: 248
212.200.120.*



+1 Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku21.06.2005. u 14:12 - pre 229 meseci
a, pa cekaj, cekaj.....

1. Diablo, pola zivota sam izgubio igrajuci ga, secam se samo da nisam mogao da prodjem pored coska zgrade a da predhodno ne stanem i pogledam da nema nekog skeletona iza.

2. Championship Manager, 2, 97/98 i CM3, zamalo godinu da padnem u srednjoj skoli zbog istog. Poceo sam i da se kladim zbog njega, a kocka je droga zar ne?

3. Panzer General 1, isto srednja skola, secam se samo da me je zimi zvuk koji me je upozoravao da prestanem bio zvuk punjenja radijatora oko 4-5

4. I naravno, the last but not the least, Heroes of MM, 2 & 3, jedina stvar zbog koje sam zahvalan NATO-u kad je nestala struja za vreme rata jer verujem da sada ne bih imao vid

 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku21.06.2005. u 14:14 - pre 229 meseci
Citat:

3.lsd-ako imate loshiju grafichku ,da vam malo ulepsha atmosferu


Hahahha, hvala na upozorenju, necu ni probati WoW. :)
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku21.06.2005. u 15:28 - pre 229 meseci
Citat:
e sad malo o samoj igri :

Pirchamo o WoW-u,za GW me zabole patka!
TI TO POKUSHAVASH DA NAS NAVUCHESH I NA GW!!!!
ccc...

[Ovu poruku je menjao berserk dana 21.06.2005. u 16:32 GMT+1]
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
Odgovor na temu

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku21.06.2005. u 15:30 - pre 229 meseci
@ range
Ti si uspeo da se skinesh sa pomenutih igrara,sa ove cesh bogme teshko!!! :)
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku21.06.2005. u 17:52 - pre 229 meseci
@range, dok sam citao tvoj post krenuse mi suze na oci, kao ja da sam ga pisao :)

vdl/nlns
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku21.06.2005. u 21:21 - pre 229 meseci
Zbog toga ne igram MMORPG-ove zato što te skroz zalude.
 
Odgovor na temu

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku21.06.2005. u 22:31 - pre 229 meseci
Jao slushajte ovo:
Isti onaj ortak koji mi se ne javlja 300h,napokon otishao kod devojke!
Medjutim zove ga drugi ortak na mobilni i kaze da ga je napala hrpa protivnika.
Ovaj u stilu "ma ko je*e devojku",seda u kola, dolazi gajbi i pali WoW(da spase ortaka)!
Na nekom site-u sam video jednu anketu:
Koliko dnevno igrate MMORPG-ove:
1.never 3%
2.2h/day 22%
3.6h/day 34%
4.10h/day 20%
5.16h+/day 21%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ARGHHHHH zashto bre postoje ovi MMORPG-ovi!!!!!!!!!!!
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku22.06.2005. u 20:56 - pre 229 meseci
Jebote koji zaluđenik.
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku23.06.2005. u 07:07 - pre 229 meseci
Citat:
berserkMedjutim zove ga drugi ortak na mobilni i kaze da ga je napala hrpa protivnika.
Ovaj u stilu "ma ko je*e devojku",seda u kola, dolazi gajbi i pali WoW(da spase ortaka)!

HAHAHAHA, Pozrtvovanost! Odusevljen sam
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku23.06.2005. u 08:31 - pre 229 meseci
Ma nije to nista, dobro svi znate za one kineze sto je ortak ubio ortaka zasto sto mu je ovaj prodao neki mac.
Inace ovde kod nas, dolazim u neki kafic i samo cujem: " eee brate da vish koji armor mi neki lik 60lvl napravio brate ono +4 na ovo +6 na ono, znas sta je ono", dok ga njegova devojka gleda i ne veruje .... :)
 
Odgovor na temu

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku23.06.2005. u 11:11 - pre 229 meseci
Citat:
weB_KiLeR:
Inace ovde kod nas, dolazim u neki kafic i samo cujem: " eee brate da vish koji armor mi neki lik 60lvl napravio brate ono +4 na ovo +6 na ono, znas sta je ono", dok ga njegova devojka gleda i ne veruje ....


ROFLLLLLLLL
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku23.06.2005. u 20:48 - pre 229 meseci
Citat:
weB_KiLeR: Ma nije to nista, dobro svi znate za one kineze sto je ortak ubio ortaka zasto sto mu je ovaj prodao neki mac.
Inace ovde kod nas, dolazim u neki kafic i samo cujem: " eee brate da vish koji armor mi neki lik 60lvl napravio brate ono +4 na ovo +6 na ono, znas sta je ono", dok ga njegova devojka gleda i ne veruje .... :)

 
Odgovor na temu

katarina87

Član broj: 32475
Poruke: 48
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku24.06.2005. u 14:03 - pre 229 meseci
Ljudi, je l` imate vi stvaran zivot??? (ne racuna se SIMS) Ovi post-ovi su me nasmejali do suza... Nije normalno...
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku24.06.2005. u 14:26 - pre 229 meseci
Da si dobro pročitala postove videla bi da se ne radi o nikome sa foruma.
P.S.Idi igraj simse.

[Ovu poruku je menjao BytEfLUSh dana 24.06.2005. u 15:59 GMT+1]
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: WoW=Droga u elektronskom obliku24.06.2005. u 14:58 - pre 229 meseci
@katarina87
Pa, ja smatram svoj život prilično stvarnim. :)
...
Osim ako ovo sve nije iluzija, da smo mi zapravo negde drugde nego što mislimo i ovo ništa nije stvarno, iz čega proizilazi da niko nema stvaran život što tvoje pitanje čini irelevantnim zato što niko od nas nije spoznao stvarnost.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: WoW=Droga u elektronskom obliku

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8900 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.