Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Eksplozije u Londonu ??

elitemadzone.org :: MadZone :: Eksplozije u Londonu ??

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 44601 | Odgovora: 220 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.206.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 17:21 - pre 228 meseci
Evo jedna mapa....



p.s. Byte, jel ti poznata mapa? ;)

[Ovu poruku je menjao STELLANOVA dana 07.07.2005. u 18:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

NastyBoy
Bojan Nastic
UK

Član broj: 12041
Poruke: 895
*.in-addr.btopenworld.com.



+4 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 17:27 - pre 228 meseci
Da li je moguce da je bash na svakom srpskom forumu isto mlatjenje prazne slame, uz par glasova razuma?
Pa stvarno treba pojedine da bude sramota, da ih ne quotiram jer ionako nisam izdrzhao da chitam baljezgarije do kraja. Ko misli da je London to 'zasluzhio', ochigledno nikad nije ni prigvirio u taj grad.
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
*.biz.mindspring.com.



+6 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 17:28 - pre 228 meseci
Citat:
BytEfLUSh: @Dragi Tata
Ova tema ne bi trebala da zalazi u politiku, samo što se uvek nađe neko ko pametuje,


Naravno ti se ne daš isprovocirati i ne ulaziš u diskusije sa njima? Ili...
 
Odgovor na temu

JimRainor
Novi Sad

Član broj: 26018
Poruke: 264
*.panline.net.



+2 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 17:30 - pre 228 meseci
@NastyBoy

Izvini ali da li zivis u Londonu? Pitam zato sto bih zeleo da od nekog cujem informacije iz prve ruke. Koliko je lose?
We've arranged a global civilization in which the most crucial elements profoundly
depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no
one understands science and technology. This is a prescription for disaster.

Carl Sagan
 
Odgovor na temu

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 17:34 - pre 228 meseci
Glupo je sto engleski predstavnici govore o terorizmu kad ga oni i sprovode decenijama, oni su odgovorni za raspad Jugoslavije, oni su odgovorni sto su nam napakovali "bolje rat nego pakt", oni su odgovorni za pola klanica na svetu...

Kako seju tako ce i znjat, do sada su Englezi samo sejali smrt zajedno sa Amerikancima, ne opravdavam te zlocine ali to sto su oni pravili genocid svuda po svetu to ce im se vracati...

Ja samo ne mogu da verujem da ima ljudi kojima je zapad vazniji od sopstvene domovine, mnogo ljudi je izginulo da bi ste se vi rodili, vi za to nemate ni trunku zahvalnosti.
Setite se bombardovanja Beograda, Englezi su vise toga unistili nego Nemci za sve godine okupacije. Ti Englezi koje vi branite su najvise zlocina pocinili i ovom narodu i ovoj drzavi, ne kazem da mi delom nismo krivi za to ali su nam oni sve to napakovali.

[Ovu poruku je menjao weB_KiLeR dana 07.07.2005. u 18:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.co.yu.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 17:41 - pre 228 meseci
^^ ceo grad je kompletno blokiran. vlada velika panika. jos uvek se ne zna ko je gde, zato sto je tesko stize kuci, mobilne mreze slabo rade. jos uvek se broje mrtvi i povredjeni. prilicno lose stanje. haos.

npr, ako neko hoce da stigne kuci od King's Cross stanice (najveca train/subway stanica u Londonu, gde se desila jedna od explozija) do nekog dela istocnog ili juznog Londona, ne moze to da uradi javnim prevozom. a uz to je i vecina ulica blokirana od strane policije tako da je i pesacenje onemoguceno normalnim trasama. a peske to moze da potraje i po 4-5h, pri tom ne radi mobilni, a ukucani/porodica/prijatelji se tresu da li je taj neko ziv i zdrav, s obzirom da znaju kuda se krece svaki dan. kapiras? veeeelika panika.

tek je sada posle podne pocelo da se smiruje.


@ broker

bolje veruj da je velika vecina engleza bila protiv rata u iraku. to sto ti pricas "ma daj, da su bili protiv, onda..." je zasnovano na tvojim predrasudama i pretpostavkama i furthermore je vrlo nezrelo.
to ko je pobedio na izborima ove godine, ne znaci opet da je taj neko los po same engleze i njihov zivot? tj. evo ja sam intenzivno pratio predizbornu kampanju u aprilu u londonu, i mogu da ti kazem da je TB mnooooogo bolji od svog najblizeg kandidata konzervativca. jedina, naravno, bolja opcija bi bili libdem, ali oni su u momentu imali podrsku 6-7%. uostalom kao i svi liberal/socijal demokrati u vecini sveta.
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 17:52 - pre 228 meseci
Dogadjaj je u svakom slucaju tragican i za svaku osudu, ali predstavlja rezultat politike koju je izmedju ostalog podrzao i narod Londona.
Mislim da je zalosno da se teme kao sto je Irak, gde se isti broj civila ubija svakodnevno, zakljucavaju i oni koji pricaju o tome smatraju paranoicnim zastupnicima teorije zavere, dok se izgleda samo mrtav Britanac ili Amer smatraju dovoljno vaznim da se njihovo ubistvo osudi.
Ponavljam, potpuno osudjujem ovaj uzasni akt, ali voleo bih ovde da vidim i osudu drugih, jednako odvratnih, pa i gorih postupaka. Ovo me podseca na sukob Izrael-Palestina gde je terorizam ako udjes u bus i dignes se u vazduh, ali nije ako rokas civile iz tenkova i aviona i srusis im zgradu buldozerima.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
*.pool81115.interbusiness.it.



+11 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 17:57 - pre 228 meseci
Terrorist won`t win ! - Tony Blair said.

slazem se...
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 18:32 - pre 228 meseci
@STELLANOVA
Odmah sam prepoznao tu mapu kad su je prikazali na TV-u. :)

Citat:
Dragi Tata: Naravno ti se ne daš isprovocirati i ne ulaziš u diskusije sa njima? Ili...

Apsolutno netačno. :)
Jednostavno ne mogu da zamislim šta se dešava u glavama ljudi koji tako misle.

Citat:
weB_KiLeR: Ti Englezi koje vi branite su najvise zlocina pocinili i ovom narodu i ovoj drzavi, ne kazem da mi delom nismo krivi za to ali su nam oni sve to napakovali.

Ne. Ti Englezi što su bombardovali Beograd u toku WW2 su verovatno mrtvi. Englezi koji su bombardovali Jugoslaviju '99. verovatno nisu bile žrtve terorističkog napada. Opet offtopic.

Citat:
Fuzz: Mislim da je zalosno da se teme kao sto je Irak, gde se isti broj civila ubija svakodnevno, zakljucavaju i oni koji pricaju o tome smatraju paranoicnim zastupnicima teorije zavere

Jel može primer? Ja nisam video takvu temu, a pogotovo je nisam zaključao.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.panline.net.



+9 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 19:01 - pre 228 meseci
Pa davno je bio poslednji pokusaj otvaranja takve teme, a ako mislis da sada cepam po pretrazi, stvarno me mrzi...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

CONFIQ
♫♪♥♪♫

Član broj: 4218
Poruke: 1994
*.red.bezeqint.net.

ICQ: 82327428


+10 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 19:19 - pre 228 meseci
Vi ste ljudi bolesni!
Ponekad se stidim mog porekla.
Gledam Francuske, Španse, Nemacke, Norveške komentare pa onda pogledam ovu temu i sav se naježim.
Pa gde je ovde moral?


[Ovu poruku je menjao CONFIQ dana 07.07.2005. u 20:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.smin.sezampro.yu.



+638 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 19:29 - pre 228 meseci
ma cekajte bre, zar stvarno mislite da su se englezi pretgrli od sekiranja kad su nas bombardovali, ma jok bre, sta ih briga, cak su i oni slali avione, tako da sad, briga me, naravno, ali ne nesto preterano
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.206.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 19:32 - pre 228 meseci
Citat:
Vi ste ljudi bolesni!
Ponekad se stidim mog porekla.


Jebiga CONFIQ, ovde neki nikada nisu videli teroristicki napad live, da zive u Izraelu mislim da bi bilo drugacije.....
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 19:53 - pre 228 meseci
Citat:
CONFIQ: Vi ste ljudi bolesni!
Ponekad se stidim mog porekla.
Gledam Francuske, Španse, Nemacke, Norveške komentare pa onda pogledam ovu temu i sav se naježim.
Pa gde je ovde moral?


Jebiga brate, kad Norvezane razguze kao nas, onda cemo razgovarati o moralu. A ja ovde nisam video nikog ko je podrzao napade u Londonu. Samo su neki manje iznenadjeni od drugih.

Citat:
STELLANOVA: Jebiga CONFIQ, ovde neki nikada nisu videli teroristicki napad live, da zive u Izraelu mislim da bi bilo drugacije.....


Pa dobro Stella, nisam siguran ni da si ga ti video. A pitaj ekipu sa Kosova i iz Hrvatske jesu li videli sta je terorizam...Sto se Izraela tice, potpuno si u pravu. Sigurno bi razmisljali drugacije. Pitam se samo sta bi bilo da zive u Palestini...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 19:57 - pre 228 meseci
@STELLANOVA Sta lupas? Jel ti to poredis teroristicke napade u Izraelu, sa recimo razaranjem po Srbiji od Nato bombi? Jel treba da se nabroji koliko civila, i u kojim gradovima, na mostovima, u vozovima?
 
Odgovor na temu

NastyBoy
Bojan Nastic
UK

Član broj: 12041
Poruke: 895
*.plus.com.



+4 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 20:27 - pre 228 meseci
Uopshte nije tachno da je "veeeeelika" panika u Londonu, i uopshte u Engleskoj. Naprotiv!

Btw, ochekivano je da se potegne pitanje bomardovanja Srbije, ali opet, kako mozhete to porediti : mi (Srbija) smo bili u ratu! Znalo se da cesh biti napadnut, mogao si da se predash, ili da se branish. Ovo je bre ljudi terorizam, kako mozhete porediti te dve stvari?


[Ovu poruku je menjao NastyBoy dana 07.07.2005. u 21:28 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 20:31 - pre 228 meseci
pa znali su i oni...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.56.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 20:43 - pre 228 meseci
Citat:
Pa dobro Stella, nisam siguran ni da si ga ti video. A pitaj ekipu sa Kosova i iz Hrvatske jesu li videli sta je terorizam...Sto se Izraela tice, potpuno si u pravu. Sigurno bi razmisljali drugacije. Pitam se samo sta bi bilo da zive u Palestini...


Nisam video tako da ni ne komentarisem. Sto se tice Izraela, on je spomenut sa razlogom jer je CONFIQ tamo, a i ceo post je bio upucen njemu. Takodje Izrael je pomenut kao teritorije gde se odigravaju teroristicki napadi a ne kao stran u sukobu.

@vlada01us

Lupati je glagol koji je nemoguce koristiti u cyber prostoru. Bar nam sadasnja tehnologija to nedozvoljava.

Za ostalo procitaj gore.
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 21:00 - pre 228 meseci
ok, ja sam to shvatio kao tvoje slaganje sa njegovim stavom...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

rajco

rajco
Član broj: 19348
Poruke: 1020

Sajt: rajco.me/blog


+45 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 21:10 - pre 228 meseci
Citat:
NastyBoy:
: mi (Srbija) smo bili u ratu! Znalo se da cesh biti napadnut, mogao si da se predash, ili da se branish. Ovo je bre ljudi terorizam, kako mozhete porediti te dve stvari?

Mozes li samo da mi kazes kako smo JA i moja porodica mogli da se predamo i da izbegnemo padanje par bombi na desetak metara od kuce?

[Ovu poruku je menjao rajco dana 07.07.2005. u 22:11 GMT+1]
rajco.me/blog

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Eksplozije u Londonu ??

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 44601 | Odgovora: 220 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.