Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Eksplozije u Londonu ??

elitemadzone.org :: MadZone :: Eksplozije u Londonu ??

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 44621 | Odgovora: 220 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

legend
Beograd

Član broj: 4393
Poruke: 519
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.icb.rs


+1 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 21:27 - pre 228 meseci
moramo li mi uvek tudje nesrece vezivati i za nasu....zasto imam uvek osecaj da kada se dogodi ovako nesto masa nasih ljudi podsvesno voli sto se desava tim drugim nesrecnim ljudima...shvatam frustracije zbog zivota ovde i raznih ratova bombanja za koje krivimo sve sem nas samih...ali braco mislim da smo mi sami (uslovno mi, vise nasi roditelji) zasluzni za to sto imamo ovaku situaciju i dajte jednom da kada se desi nesto ovako zaboravimo na revansizam prema nevinim ljudima koji nemaju nikakve veze sa nasim nesrecama i da iskreno sa mislima budemo sa njima...

...da bi ponovo dosli, morate prvo da odete...
http://www.icb.rs
 
Odgovor na temu

p3j4
Lokacija: Mordor

Član broj: 52949
Poruke: 122
*.pat-pool.nsad.sbb.co.yu.



+78 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 21:30 - pre 228 meseci
Na zalost nevini ljudi su izginuli, sto je za svaku osudu. I sta sad? Mi treba da ronimo krokodilske suze ovde i da budemo veci Englezi od samih Engleza? Ljudi ginu svaki dan nasilnom smrcu na svakom delu planete pa nema live coverage, valjda zato sto su to sve ljudi iz nekih tamo "third world countries"?

Citat:
Vi ste ljudi bolesni!
Ponekad se stidim mog porekla.
Gledam Francuske, Španse, Nemacke, Norveške komentare pa onda pogledam ovu temu i sav se naježim.
Pa gde je ovde moral?


Oni nisu prosli ono kroz sta smo mi prosli, i nisam primetio da su se oni nesto potresli kad su npr. njihovi piloti bacili kasetnu bombu (pored koje se btw njihov ministar odbrane slikao) u centar Nisha....tako da, neko rece - dobro su i prosli.



[Ovu poruku je menjao p3j4 dana 07.07.2005. u 22:31 GMT+1]
Internet forumi su kao javni toalet... udje ko želi, ispiša se gde poželi, i ode...
 
Odgovor na temu

CONFIQ
♫♪♥♪♫

Član broj: 4218
Poruke: 1994
*.red.bezeqint.net.

ICQ: 82327428


+10 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 21:37 - pre 228 meseci
Citat:
Fuzz:****** brate, kad Norvezane razguze kao nas, onda cemo razgovarati o moralu. A ja ovde nisam video nikog ko je podrzao napade u Londonu. Samo su neki manje iznenadjeni od drugih.


Znači po tvome, treba "razguziti" Norvežane pa tek onda da pričamo o moralu?
Znači ceo svet treba razgutiti da bi ovaj svet stekao neki moral?
Bilo bi idealno ostati moralan po svaku cenu!

Vi kao da pokušate da kažete "ako smo mi prošli kroz to mogu i oni", tu nema nikakve ideologije. Zamislite ako bi ceo svet ovo govorio, dogle bi svi mi stigli...
Ja kao ljudsko bice imam obavezu da pokušam da ispravim ovaj svet i siguran sam ako bi svi mi pokušali da bi ovaj svet bio mnogo lepše mesto za življenje. To je moj posao da verujem u lepši i bolji svet :Đ

Arapski svet NIŠTA nije zaradio ovim... Samo je (opet) napravio nove neprijatelje, nove osvete i nove žrtve. Često se identifikujem sa Arapskim narodom i stvarno ne vidim rešenje. Voleo bih da mogu samo jedan narod da optužim šta se dešava ovde...


 
Odgovor na temu

BillyTheKid_79
IT SPV
CG

Član broj: 35312
Poruke: 465
*.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 21:39 - pre 228 meseci
Terrorist won`t win ! - Tony Blair said.

pa biće čupavo...


who cares..


...zahvalan elitesecurity forumu.....
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
*.pool8250.interbusiness.it.



+11 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 21:58 - pre 228 meseci
ova tema ide malo krivim tokom. Ako treba izvlaciti neke pouke iz svega ovoga onda treba razluciti koliko su Englezi krivi za to sto im se desilo.

Mi ovde uopste nismo bitni. Medjutim propaganda u Srbiji je strahovito vodjena i evo mi vidimo ovde kako je to urodilo plodom. Stalno se nekako Srbi pokusvaju udenuti u nesto s cim objektivno nemaju veze. Neki tamo gore je utripovao nesto o nekim babama, invalidima sta li ?

Britanija je krenula u RAT. Amerika i Britanija su objavile rat terorizmu. Rat, znaci to nije pohod tamo negde, koji treba da se zavrsi hepiendom 100% trijumfom bez zrtava. Ne to je pravi RAT ciji danak su recimo danas platili Britanci. Rat znaci zrtvu. Mozda ce jos ne 4 nego 54 bombe eksplodirati u Londonu dok oni ne dobiju rat protiv terorista. Mozda ga uopste nece ni dobiti. Mozda pored Bakingema bude dozidan minaret !

Jednostavno RAT nema apologetiku. Pogledajte ovu sliku danas: Bler, Bus sad oni kao objasnjavaju da nastavicemo... ovo je uzasno... Ja kazem: samo napred, sta se to nas tice. Vi vodite vas rat, a mi cemo nas mir. Ili retorika tipa terorizam je globalno zlo, on preti svakome. Iako se zna da on jel, ne preti svakome.

Oni traze da se sto vise zemalja uvuce u navodnu borbu protiv terorizma, a zapravo oni traze saucesce u po svemu prljavom RATu. Primer Spanije. Oni su se iz petnih zila trudili da budu saveznik A+B i... ? Kad se desio Madrid, ovi su ih potapsali po ramenima. Sad neko kaze Madrid se desio, to moze svakom da se desi... Ja to ne mogu da prihvatim.

...
 
Odgovor na temu

ghost2k3
Lat45.2508; Lon19.3919

Član broj: 25133
Poruke: 691
217.24.27.*

Jabber: ghost2k3
Sajt: www.zombo.com


+8 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 22:01 - pre 228 meseci
Daleko od toga da mi nije zao bilo kakvih zrtava, ili da zelim neke ratove, ali nekad se zapitam kakav bi svet bio da nije takvih stvari i ratova pre svega? Kad bi svi uvazavali jedni druge i voleli se medjusobno kao da smo braca. Da li bi nas bilo previse, ili bi mozda nastalo nesto "novo" sto bi odnosilo masovno zivote kao ratovi. Ili bi jednostavno bilo dosadno ;)
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 22:02 - pre 228 meseci
@ Confiq

Ne smatram da sve zemlje treba da prodju kao mi, ali moras razumeti zasto se stav ljudi u Srbiji razlikuje od onih u Norveskoj. Nadam se da to mozes da shvatis.
Arapski svet mozda i nije nista zaradio ovim napadima. Ali to je trenutno jedino oruzje koje taj svet ima. Mislis li da se izraelci ne bi dizali u vazduh u palestinskim autobusima da im ameri nisu obezbedili naoruzanje da rokaju elegantno...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

legend
Beograd

Član broj: 4393
Poruke: 519
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.icb.rs


+1 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 22:06 - pre 228 meseci
Citat:
p3j4: Na zalost nevini ljudi su izginuli, sto je za svaku osudu. I sta sad? Mi treba da ronimo krokodilske suze ovde i da budemo veci Englezi od samih Engleza? Ljudi ginu svaki dan nasilnom smrcu na svakom delu planete pa nema live coverage, valjda zato sto su to sve ljudi iz nekih tamo "third world countries"?

Oni nisu prosli ono kroz sta smo mi prosli, i nisam primetio da su se oni nesto potresli kad su npr. njihovi piloti bacili kasetnu bombu (pored koje se btw njihov ministar odbrane slikao) u centar Nisha....tako da, neko rece - dobro su i prosli.


poenta je da ako si covek, imas saosecanja sa svima koji su u nesreci...kao sto si imao i kao sto sam ja imao sa svima nama kada se nama desavalo to sto se desavalo....

to sto se nama desavalo i taj bes koji postoji u nama zbog svega toga, treba da, 'lecimo' na drugi nacin a ne na nesrecama drugih ljudi koji su jednako manje vise pogodjeni kao i sto smo mi bili .... a isto tako su i 'krivi' za to sto im se desava kao sto smo i mi bili 'krivi'....

znaci imaj saosecanja bilo da se to desava nekome u africi ili nekome u uk, nekome u japanu....poenta je tvoje osecanje zala za tim ljudima...da se osecas lose sto se to desava objektivno ljudima kao sto si i ti sam....ne kazem da treba da se ubijas zbog toga i da tugujes 40 dana vec da ne treba licne frustracije zbog npravdi koje su nas pogodile da prevodimo u 'ako se nama desilo nesto ko njih j*be tako im i treba'.




...da bi ponovo dosli, morate prvo da odete...
http://www.icb.rs
 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 22:09 - pre 228 meseci
Ne znam da li je neko danas isao na neki engleski sajt i procitao njihove komentare. E, pa ja jesam, i naravno, mrze sve strance, a pogotovo muslimane. Svi su im sad krivi. Naravno, ima i kod njih glasova razuma, ali su u manjini. Nacija puna sebe. Misle da se ceo svet vrti oko njih.
 
Odgovor na temu

custominstall
Vracar glasa za Evropu

Član broj: 29473
Poruke: 251
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 22:10 - pre 228 meseci
Citat:
pa biće čupavo...

who cares..

Ima jedan deo u sećanjima Nadežde Mandeljštam (žene ruskog pesnika) u kome kaže otprilike:
Za vreme strahovlade Staljinove tajne policije dešavalo se sledeće: ljudi bi u pola noći začuli lupanje vratima i korake uz stepenice; uplašeni, sakupljeni u mraku predsoblja čekali bi da pozvone na vrata. Ti trenuci bi trajali celu večnost, sve dok na kraju ne čuju zvono na spratu niže - i odahnu - "nisu došli po nas", mislili bi. E baš to je, kaže ona, bilo najgore, gore i od straha.


"To možda i nije tako dobro... ali bi moglo da bude interesantno" (H.P.)

Adaptatio est mater superstitis.
 
Odgovor na temu

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 22:13 - pre 228 meseci
Arapski svet, pffff prvo veliki broj arapa ne zeli da ucestvuje u ovim teroristickim napadima ali sta, englezi ubijaju gomile i gomile civila tamo svakodnevno, rade sta im se hoce.
Kod nas su silovali, ubijali, krali i to niko ne osudjuje, jer to je njima dopusteno jelte?
Kada god pogine jedan englez odmah dizu ceo svet na noge, glavno da se ovde odmah istaknu ovi evropljani koji zive po tim zemljama da pricaju o tome kako to nije ispravno, to sto je gomila njihovih predaka od bas tih engleza stradalo to nema nikakve veze, ti ljudi su kao umrli? Mozda su umrli ljudi ali je politika ostala popuno ista, dokaz da jeste je to sto rade na Kosovu i u Bosni...
Jeste, pricajte samo gluposti, cinili su samo zlo vekovima, to zlo ce im se i vratiti.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 22:30 - pre 228 meseci
Slusam Blerov ratnicki govor i zakljucujem da bi, da je stvaljen u usta Sadamu ili cak i Milosevicu, uz neke sitne kozmeticke izmene (promene toponima, imena neprijatelja i sl.) savrseno legao.

Dok ne budu Englezi i Ameri prihvatili da je to sto im se desava odgovor na njihova zlodela, nece se mnogo toga promeniti. Ovde se ne radi o odobravanju, radi se o zdravorazumskoj logici, sve dok Ameri i Englezi budu ubijali neciju decu, ti ce odnekud dolaziti i ubijati Americku i Englesku decu. Da li je to ispravno ili ne, nebitno je, to ih ceka.

Stvar je vrlo jasna, kad uhvati da te maltretira badza koji je dvaput veci od tebe i po sirini i visini pa te scepa za vrat, ti nemas sta drugo da uradis nego da ga udaris tamo gde najvise boli - medju noge. Prljav trik jeste, ali sta drugo uraditi kad je glava u pitanju?


---

Da razjasnim nesto oko civila, posto je neko pitao. Pre svega, civil je osoba koja nije naoruzana i ne pruza aktivan otpor. Vojnik je naoruzano lice koje pruza otpor. To bi bila najbukvalnija definicija.

Svaka vojska u svojoj doktrini ima pravila kojima se zabranjuje unistavanje civila, medjutim postoje i pravila koja to dopustaju u specificnim situacijama, po pravilu kada vojska ratuje na neprijateljskoj teritoriji, jer se tada moze smatrati da i civili, iako nenaoruzani, podrzavaju neprijatelja ali i da neprijatelj moze biti prerusen u civile.

Tada se dozvoljava unistavanje civila, a to ide do te mere da je cak i nasa vojna doktrina (ali samo za specijalne jedinice) dozvoljavala opciju da se unistavaju neprijateljski civili ako se jedinica nalazi na nesigurnom terenu, a neprijateljski civili bi joj ostali u pozadini i time je mogli dovesti u opasnost, svojim iznenadnim napadima ili obavestavanjem neprijatelja o njenom kretanju. Naravno, pre unistavanja predvidjeno je privremeno izmestanje civila sa teritorije na kojoj se izvode operacije. Unistavanje je poslednja opcija koja se primenjuje kada ne postoji drugaciji nacin da se obezbedi teren.

To su situacije kada dolazi do kolateralne stete - unistavanja civila koje se ne moze ili ne sme izbeci. Sve ostalo spada pod stavku zlocin, bilo to postavljanje bombe u autobus, bilo bacanje kasetnih bombi na civilno stanovnistvo u gradovima.

---

Amerika i Engleska su objavili rat dobrom delu muslimanskog sveta i oni sada ratuju. London i Njujork su samo dva fronta u tom ratu. Ne mogu Bus i Bler da biraju gde ce se voditi rat. Oni su zapoceli stvar i sada moraju da igraju po nepisanim pravilima ratovanja a to izmedju ostalog znaci da ne mogu da ne priznaju nekoga za vojnika ili neko mesto za bojno polje, pa da se ratuje samo tamo gde oni to zele.

Zlo je veliko u svetu, ne tako davno, miris rata je zahvatio Njujork, danas je zahvatio i London i to nam daje dosta ruznu sliku kako u stvari izgleda treci svetski rat. nazalost, upravo oni koji su ga izazvali, ne zele da priznaju krivicu, i nastavice po starom, izazivajuci jos vise nesrece u celom svetu.


[Ovu poruku je menjao broker dana 08.07.2005. u 00:33 GMT+1]
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 22:32 - pre 228 meseci
Citam postove, i sem casnih izuzetaka, i sve mi je teze zbog izvjesnih stavova!

Postovana gospodo!
Zrtva je Zrtva! Kad ne nosi oruzje, to je nevina Zrtva! Zrtva nema naciju, politiku, predsjednike, zavjere. Nije Zrtva kriva za druge Zrtve... jer Zrtva nije kreirala politiku. Zrtva je imala samo svoj zivot a njega je neko, ni krivoj ni duznoj, oduzeo!
Ta Zrtva vjerovatno nije ni znala gdje je Grdelicka klisura, Batajnica, Nis, Pristina, Pec, Gnjilane, niti je ona kriva za Zlocine tamo. A neki od vas, u ime toga sto je neki Britanac ubio nekoga u Grdelickoj klisuri, smatrate da je ok sto je neki Britanac bio Zrtva!

A Zlocinac je Zlocinac... nema opravdanja za Zlocinca. On nema naciju, boju koze, rasu, politiku, vjeru!
On je Zlocinac jer nista od toga nema, a ubija u ime nacije, vjere, politickog ubedjenja ili sto mu se tako hoce.
A iz blize istorije je poznato da se dva Zlocinca nikad direktno ne sukobe i ne rasprave taj svoj sukob... vec nadju Zrtve, preko kojih se "bore" za svoja politicka ubjedjenja, vjeru, naciju... dok god ima ko da gine za Zlocince!

Odvratno mi je ono sto sam ovdje procitao, u sistemu "Neka Britanci vide sta su bombe", "Kako su sijali, tako zanju"!
Ove bombe u Londonu, i one bacene na SRJ `99 imaju iste aktere!
Zlocince koji se sluze bombama sa jedne strane i zrtve koje ginu od tih bombi sa druge strane! Svima nama, ako smo jos ljudi, mora da bude zao nevino postradalih, i Iracana, i Kurda, i Jevreja, i Palestinaca, i Srba, i Hrvata, i Muslimana, i Britanaca, i Indijaca, i Amerikanaca.... Sve su to zrtve rata koji se vodi izmedju ZLOCINACA svih mogucih boja i oblika a preko ledja nevinih.

I ovo niko ne treba da opovrgava, jer nas osjecaj samilosti i zaljenja nevino postradalih cini Ljudskim bicima! Mrznja nas cini zivotinjama. Odaberite sami, gdje se vise uklapate!

Hvala na strpljenju!
Yolja
 
Odgovor na temu

legend
Beograd

Član broj: 4393
Poruke: 519
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.icb.rs


+1 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 22:46 - pre 228 meseci
ovu temu treba zakljucati, jer prosto nema ni malo smisla...otvoricemo novu temu 'Ko bi sve trebao umreti za ono sto se nama desava/lo' pa da se razigramo...
...da bi ponovo dosli, morate prvo da odete...
http://www.icb.rs
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 23:01 - pre 228 meseci
Ne mislim da temu treba zakljuchati, mislim da je treba strozhije moderisati i izbaciti sve politichke fragmente koji miniraju tok diskusije.

Elem, od svega prochitanog, najvishe se slazhem sa brokerom. Posledica ovakvih teroristichkih akcija jeste rezultat petnaestogodishnje politike koje vode pojedine (uglavnom najmocnije drzhave) protiv ostatka sveta, i koje sada placaju to na ovakav nachin. Moderni ratovi (mislim na sve poslednje ratove u zadnjih 10ak godina) se vode iskljuchivo ekonomskim razlozima, bilo da je nafta, bilo da je isprobavanje novog naoruzhanja, bilo da je jachanje sopstvene ekonomije, a sve pod parolom borbe protiv tiranije (chega smo se naslushali iha-haj...).

Meni je zhao svakog ljudskog bica (mislim na civile) koji ni krivi ni duzhni ispashtaju. S druge strane, i dobar deo vojnika, iako su zvanichno obucheni i legitimno ovlashceni da upotrebljavaju silu, ne dozhivljavaju sebe kao takve. To prvenstveno mislim na vojne strukture nerazvijenijih zemalja, poput nashe.

Nazhalost, ja sam u proshlom ratu izgubio brata na vojnom aerodromu u Nishu. Da, bio je vojnik koji je po duzhnosti bio u obezbedjenju aerodroma. Ja ga dozhivljavam kao civila na pogreshnom mestu. To nije neshto shto je on hteo, vec mu je to bilo nametnuto.

Politika je prljava kurva, ko se sa njom spandja, samo mozhe da zakachi neku bolest.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Ana J.
Ana Jovcic
Beograd

Ana J.
Član broj: 59347
Poruke: 75
213.137.127.*

Jabber: ana6888@elitesecurity.org
Sajt: www.farmaceuti.com


Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 23:04 - pre 228 meseci
ej a zasto se svi cimate oko toga toliko
ceo dan na TV bruje o tome,
neverovatno kako ste se svi primili,
ne znam da li kad je bilo bombardovanje kod nas
ceo svet ovako brujao
ali ajde OK
pozdrav
ignoscas semper alteri,
nunquam tibi!!!
 
Odgovor na temu

CONFIQ
♫♪♥♪♫

Član broj: 4218
Poruke: 1994
*.red.bezeqint.net.

ICQ: 82327428


+10 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 23:08 - pre 228 meseci
e Fuzz, mislio sam da si jako pametniji...
U metafori sam ti pokušao reći da se ne petljaš u izraelsko-palestinski konflikt zato što očigledno nemaš pojma šta se dešava i nikako nije relevantno ovom topiku a ti non-stop se vraćaš na tu temu. Ako hoćeš da pričaš o tome možemo da otvorimo novu temu i spreman sam da ti objasnjavam kolko hoćeš!
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 23:16 - pre 228 meseci
Divota....



[Ovu poruku je menjao STELLANOVA dana 08.07.2005. u 00:18 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 23:23 - pre 228 meseci
Pozdrav,

mnogo misljenja ali i mnogo poredjenja, paralela i gorkih secanja. Tesko da sve to ide bas zajedno ali je ocito da su teroristi oznacili Englesku kao vinovnika nekih svojih nevolja radi kojih su odlucili da poubijaju neke njihove civile. Razlika izmedju ubijanja civila na ovaj nacin i ubijanja civila vidjenih u Iraku, Afganistanu, u SRJ i na mnogim drugim mestima gde je civilizacija civilizovano ureivala svoje tekovine bombama ili recimo u Izraelu jeste u tome da u pomenutim drzavama u vreme njihovog bombardovanja a donekle na taj nacin i Izraela, postoji realna mogucnost za tako necim sto omogucuje pravovremen mere i postupke da se zrtve umanje dok u slucaju koji se desio u Londonu nemamo takve mogucnosti, sve je bez najave. Nijedan terorizam ne valja a mene takodje najvise pogadja tragedija iz Beslana. Ipak, terorizam kao fenomen uvek tretira uzrocno-posledicnu komponentu u svojoj primeni sto ga uopste ne opravdava ali ukazuje na mogucnosti za suprotstavljanje istom.

Zanimljiva je druga vrsta rasprave koja je prisutna a to su paralele sa dogadjanjima u SRJ svojevremeno i u kojima mnogi vide kako je "dosao djavo po svoje". I meni su licno smesni komentari o skoro citavoj Engleskoj koja ustaje protiv bombardovanja Iraka ili SRJ, valjda ispada da protiv toga nisu ustali samo oni piloti koji su bili na zadatku bombardovanja iste dok su se izgleda i oni piloti koji su bili tada slobodni u anketama izjasnjavali protiv posla koji rade...al' ono dodje posle toga ponedeljak, mora da se radi, pa udri po SRJ...

I za svo to vreme ovaj nebeski narod nije mogao da izdvaja unapred neka znatnija sredstva za eventualni cunami, samo su sedeli u sklonistima, mogli su bar tada da stede pa da nam ne brukaju elitni deo stanovnistva sa sve svojim surogatima koji se pored sektaske pripadnosti apriori odmah slazu da nam elitu Srbija bruka svojom skrtoscu. I ne samo to vec i nekulturom prema hendikepiranim osobama, ako tako nastave sa neotvaranjem vrata uskoro bi mogli da dostignu najvece svetske standarde na tom polju kao sto su recimo silovanja nasred ulice ili bombardovanja bolnica u sklopu kolateralnih kampanja milosrdnih misija. Eto u sta ce se pretvoriti necivilizovani Srbi, postace na taj nacin civilizovani svet i moci ce da iz ljubavi poubijaju svoje devojke i da ih pojedu opet iz ljubavi sto u civilizaciji nije kaznjivo, moci ce da snimaju spotove u kojima ce Milos Obilic biti kuckin sin dok se odmaraju od nepristrasne misije ravnopravne zastite svih etnickih grupa, ponajvise Obilicevih potomaka jelte, a moci ce i da jednog dana vode najvece sportske i politicke svetske organizacije ali samo pod uslovom da su pripadali SS jedinicama ili nekoj drugoj istaknutoj drustvenoj grupi, onda im ne gine vodjenje UN ili MOK-a, samo treba raditi na tome i biti nevaspitan. Civilizacija uopste nije tako nedostizna....

I onaj bezobrazluk sa cunamijem, sram ih bilo da tako malo izdvoje za cunami a pretrgnu se sa rasipanjem u vezi poplava u vlastitoj zemlji, pa onaj Jasa Tomic jos malo pa k'o Njujork, tako ga dobro odmah izgradise, ma samo dok se radi o njima samima. Bruka ziva, ne znam samo kako ih nije sramota da brukaju dezurno srpsku savest sa sve prilepcima i privescima, strasno......

Darko, sto devalvira onako Nemce iz IISR, ni manje ni vise nego za 50%??!! To ja zovem devalvacijom, sa 100 Srba za jednog Nemca devalviramo ih na 50 "komada" a to je ranije bilo za jednog ranjenog...c,c,c...

I da jos jednom apsolviramo: nijedan terorizam ne valja i uvek je pogresno kanalisan i zrtve su gotovo redovno najneviniji deo drustva koji je objekat teroristickih akcija ali slicno tome i zrtve kolateralne stete su zrtve terorizma te sve treba nazvati pravim imenom i osuditi ali i ujediniti front protiv svih vrsta terorizma.
 
Odgovor na temu

BillyTheKid_79
IT SPV
CG

Član broj: 35312
Poruke: 465
*.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Eksplozije u Londonu ??07.07.2005. u 23:34 - pre 228 meseci
Citat:
custominstall: Ima jedan deo u sećanjima Nadežde Mandeljštam (žene ruskog pesnika) u kome kaže otprilike:
Za vreme strahovlade Staljinove tajne policije dešavalo se sledeće: ljudi bi u pola noći začuli lupanje vratima i korake uz stepenice; uplašeni, sakupljeni u mraku predsoblja čekali bi da pozvone na vrata. Ti trenuci bi trajali celu večnost, sve dok na kraju ne čuju zvono na spratu niže - i odahnu - "nisu došli po nas", mislili bi. E baš to je, kaže ona, bilo najgore, gore i od straha.


Pricas gluposti kao prvo to se ne desava u nasem dvoristu a imamo mi vecih problema nego da se brinem o tamo nekim Englezima(Nadam se da nema Srba )

To je njihova stvar tamane ih koliko vec dugo(od hladnog rata) i sta ovi im malo vratili i sada treba da mi je nesto extra zao!
Uvek mi je zao zrtve kao osobe npr:Sad je bila opet neka poplava u Indiji i umrlo je 150 ljudi i njih mi je jos vise zao, ali da zalim nesto extra za 40-50 Engleza jer njihovi glasovi su odlucili da taj i taj vodi njihovu politiku e pa ovo su posledice njihovih odluka....
Isti je slucaj bio sa nama za vreme onog nesrecnika,i sta mislis dok su nas cepali da je nekom bilo zao(sem braca Rusa) svi su rekli,Srbi su sami krivi(kao sto smo i bili) i mi smo sami snosili posledice nasih odluka!


E PA I ONI SU SAMI KRIVI!!

i da ponovim

WHO CARES

...zahvalan elitesecurity forumu.....
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Eksplozije u Londonu ??

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 44621 | Odgovora: 220 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.