Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li smo stvarno elita?

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li smo stvarno elita?
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 14778 | Odgovora: 76 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Da li smo stvarno elita?13.08.2005. u 22:31 - pre 226 meseci
Vec duze vreme pokusavam da shvatim psiholoski profil prosecnog posetioca ES-a, ocekujuci u pocetku da je prosek osoba koja je ne samo elita po pitanju znanja, vec i osoba koja je elita po pitanju kulture, koja ima neogranicenu kolicinu tolerancije za razlicita misljenja i koja je psihicki potpuno uravnotezena osoba. Medjutim, na zalost, vreme je pokazalo da mi nismo takvi kakvim sam nas ja zamisljao kad sam dosao ovde, vec upravo suprotni. Prosecan clan ES-a je prava neznalica za oblast o kojoj diskutuje (uz izuzetak od maksimalno 1% clanova), retko kad uspe da napise recenicu bez i jedne gramaticke greske, svoje misljenje drzi za jedino moguce ispravno a suprotna misljenja za gluposti, ukoliko mu se to dozvoli zeli da nametne svoje stavove po pitanju politike, religije i pisma kojim treba pisati a ukoliko mu se prethodno onemoguci onda po pitanju operativnog sistema ili vrste procesora. To nije samo kod obicnih clanova vec pocevsi od Gojka pa redom niz hijerarhijsku lestvicu, imam utisak da je prosecan moderator je u proseku osoba zeljna vlasti koja bi da se nekim cudom nadje na celu neke svetske sile iz momenta streljala sve svoje neistomisljenike po bilo kom pitanju. Bolje da i ne govorim o tome koliko nas ovde bezi od stvarnog zivota u neki virtuelni kompjuterski zivot, vise prijatelja ima u adress book-u svog e-mail programa nego ljudi sa kojima je za poslednjih godinu dana seo i uzivo razgovarao i koliko nas bi menjalo sve komsije, rodbinu i prijatelje za najnoviji model kompjutera sa 4GHz procesorom, 2 Gb memorije i 300 Gb Hard diskom.
Imajuci u vidu sve ovo, mislim da se clanovi ES-a tesko mogu nazvati elitom, u najboljem slucaju se mogu smatrati prosekom a u najgorem slucaju mogu se smatrati i najgorim slojem drustva, skupom neznalica, dzabalebarosa, netolerantnih zivcanih i razmazenih svadjalica naviknutih da uvek bude po njihovom i ljudi koji se ne uklapaju u okolinu pa su im kompjuteri bolji od ljudi.
Ostali, sta kazete, jesmo elita ili nismo? Mislim... u proseku.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

ilija1
Sežana

Član broj: 15186
Poruke: 182
*.will.never-be.afraid.org.

Sajt: www.abaco-gm.com


+1 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?13.08.2005. u 22:40 - pre 226 meseci
..............dobra procena jednog naroda. Svaka čast.
Igor I.
 
0

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Milan Andjelkovic
Član broj: 4476
Poruke: 3281
*.beogrid.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?13.08.2005. u 23:31 - pre 226 meseci
Ne mogu reći da se slažem sa svim što si napisao, niti da se u potpunosti slažem sa onim delovima sa kojima se uopšte slažem, ali svakako ima istine u tome.

To je , medjutim, neizbežno i samo je pitanje kako ćeš to prihvatiti, odnosno kako ćeš se odnositi prema toj činjenici.
Da li si se ti ispisao iz škole zato što ti je veći deo odeljenja bio džabalebaroški, a većina profesora iskompleksirani idioti? Da li si napustio fakultet zato što je većina studenata zadrta u svojim ubedjenjima? Da li si prestao da radiš zato što mnogi saradnici samo gledaju gde će 'da ti zakinu'?
Da li si napustio društveni život i otišao da živiš u skladu sa prirodom? Ne, nisi, već si pokušao da izvučeš ono najbolje iz onoga što ti je dato, i pokušavaš da sebi stvoriš ili nadješ bolje okruženje tako što koristiš i živiš u trenutnom.

Da je ES stvarno elite u tom smislu, ni ti, ni ja, ni mnogi drugi, verovatno ne bismo bili članovi istog. Tada mi ne bismo vodili ovu diskusiju jer ES ne bi bio to što jeste, već bi praktično predstavljao interni chat nekolicine ljudi istih interesovanja.

U bilo kojoj većoj skupini ljudi, većina ti neće biti po volji, a ni ti nećeš biti njima po volji. To je jednostavno tako.
Ali ako su od mojih 500 pitanja, na njih 50 odgovorili 'normalni' korisnici, sa korisnim informacijama, ja sam više nego zadovoljan. I ako je od mojih 500 odgovora, njih 50 bilo korisno i pročitali su ih 'normalni' ljudi, koji to znaju da cene, ja znam da nisam nezahvalan i da sam se na neki način odužio za ono što sam dobio.

Ako sam i pored svega toga, upoznao nekolicinu zanimljivih ljudi i mnogo puta se iskreno nasmejao, smatram svoje vreme više nego dobro utrošenim.

Da, ja volim da kažem da je čaša polu-puna, a ne polu-prazna.
ex.mangel
 
0

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?13.08.2005. u 23:42 - pre 226 meseci
Prosek jednog srpskog foruma je valjda i prosek srpskog drustva samim tim sto je otvoren da na njemu svi diskutuju... bez obzira kako se forum zvao...
vdl/nlns
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?13.08.2005. u 23:57 - pre 226 meseci
Paaa.. nije bas tako...

Prosecni forum nije presek prosecnog srpskog drustva, jer 30% srpskog drustva zivi ispod $1 dnevno, a takodje bar 30% drustva spada u polupismene - kompjuter sa internet linkom verovatno ima 10-tak % stanovnistva (ako i toliko).

Dakle, o ES-u kao preciznoj slici proseka celog drustva nema ni govora ;-)

Dalje, mislim da ES nije ni prosecan srpski internet forum (ES uopste i nije ekskluzivno srpski forum), jer se ne bavi stvarima koje upadaju u prosecna interesovanja - sport, shopping, muzika, filmovi, lifestyle, stvari licne prirode, sex, hrana i sl...

Dakle, ES-u ipak pristupa krug ljudi specificnih interesovanja vezanih za strucnu oblast - IT i srodne industrije. Mislim da su dobar deo tih ljudi ipak jedna vrsta strucne elite u zemlji Srbiji... to sto Pctelu to nije dovoljno dobro je sasvim OK i za postovanje, covek ima neka svoja ocekivanja - ali problem nije u takvoj eliti koja se Pctelu recimo ne cini elitom, vec u zemlji u kojoj je neko ko zna kako da podesi mrezu za 10 racunara i opremi tu mrezu za pristup internetu, ipak tehnicka elita, uzevsi u obzir prosek i ostatak stanovnistva.

Takodje, na ES-u boravi dosta strucnjaka koji jesu elita i u daleko strozijem smislu te reci, sa ostvarenjima u industriji i/ili akademskim kvalifikacijama - da ne nabrajam ljude sad, mislim da ih ipak ima zadovoljavajuce puno, i postuju sa svih strana sveta... takodje, ko je duze sa nama, sigurno se seca i direktne komunikacije clanova ES-a sa bitnim ljudima u IT i drzavnom establismentu (Brane Andjelic, Branko Stamenkovic...) - to je nesto sto malo koji drugi forum na ovim teritorijama omogucava.

Sve u svemu... naravno da uvek moze bolje - siguran sam da moze i mnogo bolje, ali daleko od toga da je ovo sto trenutno imamo lose.


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 14.08.2005. u 01:06 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

JimRainor
Novi Sad

Član broj: 26018
Poruke: 264
*.panline.net.



+2 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 00:25 - pre 226 meseci
pctel jesi li skoro bio na forumima Krstarice, osobito forum politika? Kraći boravak tamo ima tendenciju da poprilično otvori oči o kvalitetu ES-a
We've arranged a global civilization in which the most crucial elements profoundly
depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no
one understands science and technology. This is a prescription for disaster.

Carl Sagan
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 00:31 - pre 226 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Dakle, ES-u ipak pristupa krug ljudi specificnih interesovanja vezanih za strucnu oblast - IT i srodne industrije. Mislim da su dobar deo tih ljudi ipak jedna vrsta strucne elite u zemlji Srbiji...

Primetio sam jednu interesantnu pojavu - ljudi koji se bave "IT i srodnom industrijom" sebe cesto samo zbog toga smatraju elitom. Ja tu ne vidim ni malo logike i dobrog programera cenim isto koliko i dobrog automehanicara, to sto je jedan do grla umazan preradjenim uljem a drugi nije ne deli poslove koje oni obavljaju na manje i vise vazne, niti se moze reci da je zbog svog zanimanja jedan vise elita nego drugi. Jednostavno, covek kada posle vise godina sticanja znanja na ovaj ili onaj nacin postigne odredjeni nivo prakticnog znanja onda se moze reci da je strucna elita, bez obzira cime se pomenuti bavi. Zar je zaista vazno da li posle uspesno resenog problema ostajemo umazani uljem ili ozraceni radioaktivnim zracima?
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 00:35 - pre 226 meseci
@Ivan
Ok slazem se sa vecinom ali ipak imaj na umu da... to sto neko ima racunar i konekciju ne znaci da nije polupismen - to se da videti na svim domacim forumima kao i na ES-u, svi forumi koje pratim imaju visok procenat nepismenosti.

Ovo jeste srpski forum iz razloga sto je verovatno preko 90% clanova srpske nacionalnosti. S druge strane, mislim i da preko 90% clanova prati druge forume na kojima diskutuje i u vezi muzike, automobila, umetnosti... Te kategorije ovde ne postoje ali to ne znaci da clanovi nisu zainteresovani za te teme, cak sta vise mislim da je to nemoguce.

Ne osporavam da ovde ima ultra jakih ljudi, ali isto tako mislim da prosek diskusija ne zasluzuje "elite", ako vec govorimo o proseku... Slicna situacija je na diskusijama "Film" SerbianCafe-a na koje dolazi jedan broj glumaca i rezisera, zatim ljudi koji su zaista jaki i prosto je milina citati njihove postove... ali generalno prosek kvaliteta na "filmu" je osrednji i ne razlikuje se bitno od nekog drugog filmskog foruma jer dolazi gomila ljudi koja veze nema/pravi se pametna/provokatori/jednostavo budale/nepismeni... i tako dalje...

I dalje smartam da je ES prosek srpskog drustva, ali ne mislim na one koji se bave poljoprivredom i preprodajom kineske robe, vec na deo koji je dovoljno tehnicki (ne)pismen, a tu spada preko 80% beogradske omladine i onih malo starijih... kao i nekih drugih gradova...
vdl/nlns
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 00:43 - pre 226 meseci
Citat:
JimRainor: pctel jesi li skoro bio na forumima Krstarice, osobito forum politika? Kraći boravak tamo ima tendenciju da poprilično otvori oči o kvalitetu ES-a
Nisam bio ali mogu da zamislim - stanje je isto kao sto bi bilo kad bi se ES demokratizovao. Time se nacin razmisljanja ljudi ne bi promenio, samo bi ono sto sam rekao samo ociglednije. Ili ti mozda mislis da smo mi ovde neki ekstra fin narod a ovi na krstarici nisu? Ne bih rekao, kad moderatori ne bi reagovali mesec dana ES bi postao isto to o cemu pricas. Medjutim, ja uopste nisam govorio o forumu kao celini vec o prosecnom posetiocu, njegovoj licnosti i nacinu razmisljanja.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

Pharos
Pančevo

Član broj: 20664
Poruke: 1029
194.106.171.*



+2 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 00:54 - pre 226 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Paaa.. nije bas tako...

Prosecni forum nije presek prosecnog srpskog drustva, jer 30% srpskog drustva zivi ispod $1 dnevno

Ispod $1?
77 77 77 2E 65 73 6E 69 70 73 2E 63 6F 6D
 
0

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
*.pat-pool.va.sbb.co.yu.



+172 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 00:56 - pre 226 meseci
Citat:
pctel: ......imam utisak da je prosecan moderator je u proseku osoba zeljna vlasti koja bi da se nekim cudom nadje na celu neke svetske sile iz momenta streljala sve svoje neistomisljenike po bilo kom pitanju......


Amen to that!
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
0

BillyTheKid_79
IT SPV
CG

Član broj: 35312
Poruke: 465
*.dialup.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 01:10 - pre 226 meseci
pctel: ......imam utisak da je prosecan moderator je u proseku osoba zeljna vlasti koja bi da se nekim cudom nadje na celu neke svetske sile iz momenta streljala sve svoje neistomisljenike po bilo kom pitanju......

Ja sam jos pre pricao da me ponekad ES podseca na Slobino vreme
Ne kazem ja da nema slobode govora uvek,ali je ne retko nema!

U dosta stvari slazem sa gore navedenim od strane pctel-a,a u slucaju ovog gore navedenog 100% se slazem!

Citat:
Ivan Dimkovic: Paaa.. nije bas tako...
jer 30% srpskog drustva zivi ispod $1 dnevno,


Proslo je vreme onog nesretnika Slobe,i ta tvoja izjava nije tacna(mora da odavno nisi bio u Srbiji)


[Ovu poruku je menjao BillyTheKid_79 dana 14.08.2005. u 02:12 GMT+1]

...zahvalan elitesecurity forumu.....
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 01:30 - pre 226 meseci
U Srbiji ima ukupno zaposlenih + penzionera oko 3 miliona. Tih 3 miliona mesecno primi u proseku oko 150 EUR-a 9nemam podatak o prosecnoj penziji), sto je ukupno oko 450 miliona EUR-a. Ako je ukupan broj stanovnika oko 9 miliona, znaci da prosecan stanovnik ima na raspolaganju 50 EUR-a mesecno, tj. oko $2 dnevno. E, sad, Dimkovic je verovatno pretpostavio da trecina ima tih $2, druga trecina ispod $1 a treca trecina preko $3. Bilo kako bilo, otisli smo daleko od teme, pa zato da prestanemo da se ubedjujemo oko ovoga jer cak i ako je pogresio nije za toliko mnogo koliko pojedinci misle.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

zoran
tv service
021

zoran
Član broj: 426
Poruke: 2706
*.197.EUnet.yu.

Sajt: www.fanzo.org


+13 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 02:50 - pre 226 meseci
pctel , nije valjda da nisi znao , da na ovom forumu ima i automehaničara ?
fanzo.org
 
0

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 06:03 - pre 226 meseci
Za mene je ES znak da Srbija nije umrla, niti hoce skoro. Za razliku od gomile drugih
foruma koje drugi narodi gaje na web-u koji su uglavnom usko specijalizovani, ES je
tehnicka kosnica gde se moze na jednom mestu saznati gomila stvari.

Slicno ruskim bajkama u kojima princa spasava majusni vrabac kojeg je uzgred izbavio
iz trnja, ES je veliki ne zbog elite, nego zbog gomile obicnih ljudi od kojih svako
doprinosi svojih 2 centa.

Da li smo elita i u kom procentu, u sustini nije bitno. Ako svako pruzi najbolje od sebe,
i postupa prema drugima najplemenitije sto moze, i posle godine dana redovnog
boravljenja na forumu izadje bolji, pametniji i obavesteniji nego sto je bio, ES je ispunio
svoju misiju.

@pctel:
Nije lose biti kritican, ali na isti onaj nacin na koji dizajner posto je zavrsio posao,
saceka nekoliko dana pa pregleda svoj dizajn iz drugog ugla, trazeci nacine da stvari
budu bolje. Nemoj da si pesimista, gledaj stvari koje su dobre, i njima otvaraj put
koliko god licno mozes.

[Ovu poruku je menjao milanche dana 14.08.2005. u 07:04 GMT+1]
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 09:45 - pre 226 meseci
Citat:
vise prijatelja ima u adress book-u svog e-mail programa nego ljudi sa kojima je za poslednjih godinu dana seo i uzivo razgovarao


To je potpuno normalna pojava. Sa svojih 40.5 godina, spao sam na samo nekoliko "offline" ljudi. Uglavnom kumovi, komšije, par kolega, neki đaci, asistenti... na deset prstiju staju svi!

U mom jabber listingu imam tridesetak PROBRANIH likova, koji su mi u zadnjih godinu dana pomogli više nego što sam to očekivao od potpuno meni (fizički) nepoznatih ljudi.

Eto, i tebe, pctel, znam preko tvojih postova, a donekle kada te vidim na forumu, znam šta ćeš da pišeš i u kom tonu. Moj rođeni kum dva puta ne dođe kod mene u istom raspoloženju! Ovde su svi pomalo predvidljivog, formiranog karaktera. Retko se dešavaju TEŠKI ispadi, a vidi koliko nas je?!!!

Mislim da je filter koji tastatura radi mozgu, jako JAKO dobar. Neki od nas bi davno bili mrtvi ili po zatvorima, da se sretnu uživo!

Pozdrav!
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 10:02 - pre 226 meseci
Mislim da je pctel uglavnom u pravu, ali da vecina ljudi ipak vodi aktivan zivot i van elita. Barem se nadam da je tako :)

Citat:
milanche: od kojih svako
doprinosi svojih 2 centa.


Milanche, necu komentarisati motivacioni program posto je namenjen za pctel-a, ali stvarno nema potrebe da prevodis uzrecice koje na srpskom zvuce pomalo debilno. Kao sto nedavno rece jedna kretenka iz adekvatne nevladine organizacije : ` to nije moja soljica caja` ....
anti-heroin spree
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 10:11 - pre 226 meseci
Citat:

pctel: ......imam utisak da je prosecan moderator je u proseku osoba zeljna vlasti koja bi da se nekim cudom nadje na celu neke svetske sile iz momenta streljala sve svoje neistomisljenike po bilo kom pitanju......


Mislim da nema bas toliko moderatora na ES-u da bi mogli da uvodimo pojam "prosecan moderator" (ljudi iz "industrije" bi rekli da statisticki model ne bi imao dovoljnu pouzdanost ;-)

Moderatora naravno ima svakakvih po temperamentu, doduse u procesu odabira moderatora se trudimo i da osim stucnosti osoba poseduje kvalitete zrelosti i timskog rada - bilo je propusta ranije, ali sam siguran da novi moderatori koji ce biti izabirani zadovoljavati mnogo stoziji "entry" kriteirijum.

Uostalom:

Citat:

Ili ti mozda mislis da smo mi ovde neki ekstra fin narod a ovi na krstarici nisu? Ne bih rekao, kad moderatori ne bi reagovali mesec dana ES bi postao isto to o cemu pricas.


Sto je inace, po mom skromnom misljenju, veliki uspeh za ES - ako pratis Krstaricu, Serbiancafe, B92 forume - videces da su flame i ostre prozivke na licnom osnovu gotovo sastani deo svake rasprave - to se na ES-u ne desava, ne samo strucnim radom moderatora - vec ipak i malo drugacijim sastavom ljudi koji postuju iz prostog razloga sto ES nije forum "siroke potrosnje"

Citat:
S_kid
I dalje smartam da je ES prosek srpskog drustva, ali ne mislim na one koji se bave poljoprivredom i preprodajom kineske robe, vec na deo koji je dovoljno tehnicki (ne)pismen, a tu spada preko 80% beogradske omladine i onih malo starijih... kao i nekih drugih gradova...


Ja i dalje mislim da 80% "beogradske omladine" nije nikakav "prosek srpskog drustva" - dakle, samim tim mislim i da ES nije prosek srpskog drustva i ako vec hoces da koristis prefiks "srpskog" - morao bi ukljuciti i taj deo Srbije koji si tako lako izbacio iz jednacine ;-) A taj deo je ne vecina, nego neopisivo velika vecina stanovnika Srbije. Ako neces, OK - ali onda bolje nemoj ni koristiti termin "prosek srpskog drustva" koji ima poprilicno jednoznacnu definiciju ;-)

Ne bih cak ni rekao da je ES 'prosek beogradskog drustva iz kruga dvojke' ;-)


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 14.08.2005. u 11:15 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

TheMomchilo

Član broj: 47673
Poruke: 159
*.nasamreza.com.



Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 10:43 - pre 226 meseci
Ja mislim da je ES na neki način elita, a u okviru sebe ima jedan broj ljudi koji je stvarno elita. Recimo, na ES ja spadam u onih zadnjih 5% članova što se tiče znanja (sa najmanje znanja), a u svojoj sredini važim za vrsnog poznavaoca IT, naravno ja znam da nisam ni V od vrsnog, ni P od poznavaoca, ali ostali ljudi ne znaju ni da pročitaju te reči. Naravno, skoro niko iz mog okruženja nije na ES-u. Iz toga izvlačim zaključak da je recimo prvih 5-10% ljudi na ES (sa najviše znanja) prava pravcata elita, a nešto slično se može reći i za narednih 10-20%.
Što se tiče moderatora, mislim da se biraju po pogrešnim normama. Vi nekog ko stvarno zna nešto postavite za moderatora, i onda on umesto da pomaže ljudima, sve vreme provodi na praćenje, čitanje i brisanje postova, a ljudi kojima treba pomoć su uskraćeni! Bolje postavite nekog
Citat:
Ivan Dimkovic:osoba poseduje kvalitete zrelosti i timskog rada
sa manje znanja, nego da trošite čoveka, koji može i hoće da pomogne drugom, na "administrativne poslove"!
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Da li smo stvarno elita?14.08.2005. u 10:48 - pre 226 meseci
Moram da priznam, zanimljivo.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li smo stvarno elita?
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 14778 | Odgovora: 76 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.