Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Techno i trance muzika

elitemadzone.org :: MadZone :: Techno i trance muzika

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 99501 | Odgovora: 496 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

CAMILI
synthetic
beograd-borcha

Član broj: 69806
Poruke: 12
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Techno i trance muzika03.10.2005. u 02:11 - pre 226 meseci
ja se izvinjavam.bila je greska,a ja pod utiskom od sinocne zurke ,pa sam sva poludeaa!!jel iso neko u Barutanu ili skc??
 
Odgovor na temu

Acika
Aleksandar Dejanovic
Preduzetnik - Knjigovodja
Nish

Član broj: 33163
Poruke: 606
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.clubbing.rs


+1 Profil

icon Re: Techno i trance muzika03.10.2005. u 14:59 - pre 226 meseci
Kad smo vec kod zurki, jel bio neko na b-day intelcta 1. oktobra? I naravno kako se proveo-la? I jel bila dobra zika???

POzzzzzZZZ
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Techno i trance muzika03.10.2005. u 15:27 - pre 226 meseci
Ja nisam išao jer OPET nisam imao sa kim da idem Ubiću se....

Inače Raja Ram i Lucas (ne seljac,i nije aca lukas) su 8.10.2005 u SKC-u.

Citat:
Acika: Epa onda srecan rodjendan, i sve zelje da ti se ispune. I naravno dobio si feonomenalan poklon za rodjenndan, a mozda te puste i besplatno, naravno zbog rodjendana!!!

Puno pozdrava i nadam se da cemo da odemo na neki dogadjaj zajedno.


Iskreno hvala brate na čestitkama

Pa možeš (ako budeš bio free) da dodješ 15.11.2005 na Derrick May u SKC-u, jer ću i ja najverovatnije ići a i Berserk sigurno

Noćas (tj sutra rano ujutru u 5:30) idem na ekskurziju u Grčku... nadam se da u Solunu ima neki DJ
 
Odgovor na temu

CAMILI
synthetic
beograd-borcha

Član broj: 69806
Poruke: 12
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Techno i trance muzika03.10.2005. u 17:49 - pre 226 meseci
pa ovako!!iskreno znaci,meni se vise islo u barutanuul nije bio dovoljno kesa,pa sam u neku ruku bila primorana da odem do skca.u pocetku sam bila nesto smorena,pa i zurka,,ali je vremenom bilo sve bolje..sto je zavisilo do muzike-znaci nije bilo lose!!!!ali sam posle otisla i do barutane,naravno kada je pala kasa,i tamo je bilo super!!!i onda chill!!!!naravno chill u 99% bude bolji od zurke!!!!! sta vi mislite o tome????????
i naravno ----celo vece u globalu i nije bilo tako loshe!!!!!!!!!sta vishe - SUPERRR!!

[Ovu poruku je menjao CAMILI dana 03.10.2005. u 22:09 GMT+1]
 
Odgovor na temu

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: Techno i trance muzika03.10.2005. u 18:10 - pre 226 meseci
Citat:
CAMILI: naravno chill u 99% bude bolji od zurke!!!!! sta vi mislite o tome????????


Hmmm...ne bih se slozio sa tobom!Teshko da se after-party-ji kod nas mogu nazvati "chill",iz jednog prostog razloga zato shto performeri(obichno support dj-evi) nastavljaju da kidaju kao u peak-u zurke(jeste da najvishe volim kada neko shuri,ali treba mi odmor majka mu stara,pogotovo u 5h ujutru)!Treba to malkice opustiti!A shto se tiche ljudi koji idu na "chill",njima je faca 99% pokochena(kao i telo) od silne sintetike koju na zurci uneshe u sebe!
ZLATNO PRAVILO:
Sa zurke se ide pre nego shto svane,da ne bi gledao/la pokochenu armiju zombija/stoke/shabana/itd.("Dawn of Ravers" -naslov zanovi Romerov film)!

pozz
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
Odgovor na temu

Acika
Aleksandar Dejanovic
Preduzetnik - Knjigovodja
Nish

Član broj: 33163
Poruke: 606
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.clubbing.rs


+1 Profil

icon Re: Techno i trance muzika03.10.2005. u 18:35 - pre 226 meseci
@Deda Mraz> Pa možeš (ako budeš bio free) da dodješ 15.11.2005 na Derrick May u SKC-u, jer ću i ja najverovatnije ići a i Berserk sigurno

Noćas (tj sutra rano ujutru u 5:30) idem na ekskurziju u Grčku... nadam se da u Solunu ima neki DJ<

E blago tebi sto ides u Grcku bio sam i ja pre dve godine, ali sam se razocarao sto se provoda tice=(. Misim izvini sto ti to kazem ali kad su nase ekskurzije u pitanje, bar kad sam ja iso, u diskotekama pustaju nas domaci turbofolk shljam, ali je sve ostalo ekstra, pogotovu meteori, i naravno atina (ako idete i tamo, sto se iskreno nadam), lep provod

A shto se tice zuraje nadam se da cu moci da nadjem vremena i dodjem novembra,

inace u petak ima neka techno zurka u Nisu (07.10) pa cemo videti shta ce biti, uglavnom najvljeni su sledeci dj-evi:
Mark Williams / Ingoma; Real Session; Macumba; Primate / London - Uk

Goran Kan /real Session; Primal Force; Dark House/ Skopje - Mk

Vladimir Vujichic [ Pionir Rec / Tomahawk ] - Bg

Ivika [ Pionir Rec / Tomahawk ] - Bg

a sho se tice zike na zurajama, meni bash godi kad je celu noc przenje, znaci od pocetka do kraja=) bez spushtanja i opushtanja!!!

PozZz svima
 
Odgovor na temu

CAMILI
synthetic
beograd-borcha

Član broj: 69806
Poruke: 12
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Techno i trance muzika03.10.2005. u 20:25 - pre 226 meseci
pa sto se tice chill-ova kod nas,slazem se sa tobom!!i sasvim si upravu da se treba otici pre zore.ali sam htela da kazem da uvecini pustaju bolju muziku na chill-u,nego na zurci ,barem ja tako mislim.a obicno pred kraj chilla stanu sa przenjem i pustaju dark still.kao i na svakoj zurci.hehehehehehe!!! joj-a najgori su mi zalutali matorci koji neznaju ni gde su bili ni gde su trenutno......zasto na zurke neidu likovi koji stvarno vole tu muziku!!!!!??? e pa to je najveci problem kod nass!!!!

pozz
 
Odgovor na temu

Acika
Aleksandar Dejanovic
Preduzetnik - Knjigovodja
Nish

Član broj: 33163
Poruke: 606
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.clubbing.rs


+1 Profil

icon Re: Techno i trance muzika03.10.2005. u 20:39 - pre 226 meseci
E bas si u pravu! Na takve dogadjaje treba da idu iskljucivo likovi koji stvarno gotive tu muziku, a ne oni sto se nakljokaju sa razne supstance pa im posle sve jedno gde se nalaze. I bas me nervira sto ovu muziku vezuju za razne supstance!!!
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Techno i trance muzika03.10.2005. u 22:57 - pre 226 meseci
CAMILI pa pazi, mora da si išla na neke krš DJ-eve kada su od njih bili bolji support-eri!? Inače to after party je s*****, bar meni... Slažem se sa Acikom, i ja isto volim prženje od 00:00 pa do jedno 7 pola 8 ujutru
Ali ajde to sa chillout-om se radi obično svuda u svetu pa i kod nas, jer se zna da se na techno, trance (bla bla bla) žurkama uzima najviše sintetičkih droga, stoga se ljudi nekih 4-5 sati zabadaju i skaču ko nenormalni (do yaya ) a onda posle se ko što Berserk kaže ukoče, vilica im mrtva ne mogu da govore da se kreću, žendi toliko da bi sisali ptičije mleko Tako da u neku ruku i taj chill doje kao olakšanje, e sada da li je ta vrsta muzike bolje od one "prave" koja se pušta tokom većeg dela žurke, to je sada stvar ukusa.

A što se tiče ovo što ljudi uzimaju sve i svaša na žurkama.... Hmmm opet stvar ukusa. Mislim ja idem na tu kombinaciju..... TREBA SVE PROBATI Ne ozbiljno što da ne!? Nije to ništa bog zna šta opasno, samo ne treba preterivati u tome. Inače to što ljudi koji idu na techno žurke u stvari zapravo neslušaju techno već zabodu eks. speed, lsd šta ti ja znam više.... mislim da je to ipak netačno. Jer ko bi lud dao soma i kusur kinte da udje negde samo da bi se drogirao?? Pa to može i u gajbi zra ne?
Mislim da je opet to (po ko zna koji put) stvar ukusa, imaš ti 80% ljudi koji vole techno više od keve i ćaleta oa opet uzimaju neke opijate, čisto da bi izdržali celu noć na nogama. Jednostavan zaključak

Inače CAMILI dobrodošla na forum i ovu super temu. (stavite opet ovu temu u TOP)

P.S. Koje je omiljena narkomanska igrica? ---------- need for speed


@CAMILI šta slušaš ti?
 
Odgovor na temu

CAMILI
synthetic
beograd-borcha

Član broj: 69806
Poruke: 12
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Techno i trance muzika04.10.2005. u 01:47 - pre 226 meseci
Koje je omiljena narkomanska igrica? ---------- need for speed
haha-sto bi rekli novosadjani,onako sa naglaskom-dobra fora!!!
da=iskreno sto se mene tice ja sam 2put u zivotu bila na chill-u,i oba puta mi je bilo do jaja,jer ipak mislim da je sve do raspolozenja.
zurke na koje idem su naravno one odabrane-neidem bas na svaku i necu tamo gde ce svi zivi doci...najvise volim tip zurki za koje malo ljudi zna i to naravno nemoraju biti stranci..skoro je bilo par desavanja tog tipa odnosno 2...prvi trip je bilo nepoznato-meni-ostrvo,a nije lido,a druga zurka je bila u nekoj uvali kod avale-beli potok!!gde naravno treba i mapa,koju ne moze svako da dobije..naravno domacini su pustali!!!i bilo je negde 30ak ljudi.po mojoj proceni a mozda i vishe!! E TO JE PRAVA STVAR!!! nego-sto se tice sintetickih supstanci,nisam toliki protivnik,jer se i meni desi nekad da prekrsim svoju rec,ali naravno U GRANICAMA NORMALE!!!!! znaci nikako KRIVLJENJE!!!!
da da jos nesto..sto se tice tih ljudi koji "vole muziku" pa bar 70%ljudi kada se vrate sa zurke nezapamte nijednu stvar koju su culi.to za mene nije voleti muziku.meni bar jedna stvar a nekad ni jedna ,mora da udje u usi gde cu ja sa zeljom da je jurim dok je nenadjem.ili je pak mozda i imam.ali nebitno!! i jos-najgori su mi oni likovi kojima kad pustis jenu stvar kazu dojaja je,i pustis istu jos jenom ali od nekog drugog dela ,neizvale da je to ista stvar nego kao e do jaja su ti OVE stvari!!
ali sta je tu je ja volim elektronsku muziku i idem ka tome da sto vise naucim i dozivim.a ljudi koji su u fazonu -funky g-nek idu na narodnjake ili gde vec,a ne na techno ili trance!!!
ps.za srpsku novu godinu u domu omladine-prilazi mi lik mrtav izdrogiran,jedva prica,i krene neku spiku ,kao ja sam prvo bio na aci pejovicu ,pa sam doso ovde sa ortacim...bio je onaj fazon.....aj sad idi VARELA radi!!!!

pozzzzzzzz
 
Odgovor na temu

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: Techno i trance muzika04.10.2005. u 03:12 - pre 226 meseci
@Deda_Mraz

Sve si u pravu sem za igricu!

Omiljena narkomanska igrica je PAC-MAN!
Pitash se zashto?

Pa, jednostavno "kljuch" je samo okruzenje Pac-Man-a!
1.Krecesh se po mrachnim prostorijama
2.Jedesh pilulice
3.Slushash repetativnu muziku

Jesam li u pravu?

pozz


EDIT: pravopis



[Ovu poruku je menjao berserk dana 04.10.2005. u 04:13 GMT+1]
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Techno i trance muzika04.10.2005. u 11:36 - pre 226 meseci
molim ucesnike da se drze teme i da ne raspravljaju o igricama...
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

Acika
Aleksandar Dejanovic
Preduzetnik - Knjigovodja
Nish

Član broj: 33163
Poruke: 606
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.clubbing.rs


+1 Profil

icon Re: Techno i trance muzika05.10.2005. u 22:07 - pre 226 meseci
Ljudi, imam veliki problem,

nemam (na zalost) s kim da idem na techno zurku, pitao sam njih 10-ak, ali niko nece!

Pa vas pitam, da ste na mom mestu, da li bi isli sami i coolirali celu noc???

Imam preveliku zelju da odem, samo se plasim da ne ispadnem kreten ako odem sam...

Puno pozdrava
 
Odgovor na temu

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: Techno i trance muzika06.10.2005. u 00:30 - pre 226 meseci
Idi,nema zbog chega da te bude blam.
Nishta ti ne fali!Plus uvek se nadje neko(najbolje neka maca )!

pozz i furaj(bez razmishljanja)
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
Odgovor na temu

CAMILI
synthetic
beograd-borcha

Član broj: 69806
Poruke: 12
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Techno i trance muzika06.10.2005. u 00:43 - pre 226 meseci
pa ovako.naravno da neces ispati kreten ako odes sam,.meni se to jednom desilo i moram ti reci da sam se mnogo dobro provela....srela brdo ljudi...ma problem je samo otici do tamo,posle lako upoznas nekog.....nego popi ti malo absenta pa da vidis...ima da odleprsas!!!!!
i ako oces aj samnom i mojom ekipom na neku zuju..cisto da se usemis,a mozda si i gotivan lik pa te pustimo u nasu sektu!!!!
jesi li uopste bio nekad na techno zurci????????

pozzzzz
 
Odgovor na temu

Acika
Aleksandar Dejanovic
Preduzetnik - Knjigovodja
Nish

Član broj: 33163
Poruke: 606
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.clubbing.rs


+1 Profil

icon Re: Techno i trance muzika06.10.2005. u 09:12 - pre 226 meseci
Pa naravno da sam bio (minimum na 10-ak, ali onih pravih), i uvek se ekstra provedem, a da sam gotivan lik - jesam, i rado bih doso, samo mi sad se sad nesto ne ide samo zbog toga sto sam sam, ali skupicu snagu i danas idem da nabavim kartu i palim na party,

samo mi kazi sta je to absent? I gde da ga nadjem, mada meni i ne treba nista posebno da se opustim,

i u pravu si ti kad kazes da je bedara samo dok dodjes, a onda ludovanje...

Hvala vam na podrsci,

Pozozozozzzzzzzzzzzzzzz

PS: a uzgred danas mi i rodjendan, pa cu sebe da pocastim jednom dobrom zurkom!!!

[Ovu poruku je menjao Acika dana 06.10.2005. u 10:13 GMT+1]
 
Odgovor na temu

CAMILI
synthetic
beograd-borcha

Član broj: 69806
Poruke: 12
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Techno i trance muzika06.10.2005. u 13:23 - pre 226 meseci
pa srecan ti rodjendan!!!!!!!!

absent ti je alkoholno pice,koje je ukusa kao neki liker!!i ima 55%alkohola..bolje absent nego neka sintetika!!!!!zar ne!!a mozes ga naci u bgdu!!!
a mozes doci u skc na raju rama..
ja cu tamo biti u subotu..
pa ti sam dodji..to je ipak zurka.....tamo ti ionako nece niko trebati....
aj pa pozzzzzzz
 
Odgovor na temu

electrobuka
Daleko odavde

Član broj: 34675
Poruke: 114
*.eunet.yu.

Sajt: www.world-tip.com


Profil

icon Re: Techno i trance muzika06.10.2005. u 13:45 - pre 226 meseci
Nije to vise kao sto je nekad bilo. Ako covek ne poznaje nikog na zurkama ne vredi mu sam da ide. Za pocetak mu je potrebnija gotivna ekipa koju naravno poznaje, nego absinthe ili nesto jos gore. Inace absinthe po pravilu treba da ima 68% i 78% alkohola u sebi , naravno to zavisi od porekla. Samo nemacki ABSINTHE ima 55% jer u nemackoj je to max. kolicine alk. u nekom picu. I mislim da su vazniji biljni sastojci nego kol. alkohola.
Ali naravno nemoj da ga pijes ako nisi sa svojim ljudima jer mozes da preteras vrlo lako.




[Ovu poruku je menjao electrobuka dana 06.10.2005. u 16:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Acika
Aleksandar Dejanovic
Preduzetnik - Knjigovodja
Nish

Član broj: 33163
Poruke: 606
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.clubbing.rs


+1 Profil

icon Re: Techno i trance muzika06.10.2005. u 16:41 - pre 226 meseci
Ne ne nije da ja bukvalno ne poznajem nikog, znam mnogo njih al samo sa tih zurki i iz vidjenja, inace se ovako nikad ne vidjamo, a ni cujemo, ali od ovih koje znam niko nece sad da ide, a nece ni da mi kazu koji je razlog, karta je 400 kinti, sto cini mi se i nije tako mnogo, s obzirom da se u Nisu ionako slabo organizuju bilo kakve zurke ovog tipa,

Ja sam danas kupio kartu i otici cu pa sta mi bude, ali se nadam da ce dobro da bude, pitao sam onog prodavca karti, cist tehno ce bude,

a i necu moci da ostanem celu noc iz razloga sto u subotu imam ispit..........

PS: A i da odem sa nekim tamo je toliko jaka muzika da ne cijes ni samog sebe sta pricas, a kamoli nekog drugog, i sta ti drugo preostaje nego da djuskas celu noc.

Poz
 
Odgovor na temu

Acika
Aleksandar Dejanovic
Preduzetnik - Knjigovodja
Nish

Član broj: 33163
Poruke: 606
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.clubbing.rs


+1 Profil

icon Re: Techno i trance muzika08.10.2005. u 14:09 - pre 225 meseci
E hvala vam jos jednom na podrsci, zurka je bila ekstremno dobra, przenje, celu noc techno!

Mnooooooooooooooooooogo dobro bilo!!!!


PozZz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Techno i trance muzika

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 99501 | Odgovora: 496 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.