Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo

elitemadzone.org :: MadZone :: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 24198 | Odgovora: 54 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dark_Runger
GunRunner

Član broj: 22461
Poruke: 178
80.93.231.*

Sajt: thepiratebay.org


+3 Profil

icon Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo14.02.2006. u 14:24 - pre 220 meseci
Dali neko ima ovaj video clip?
Barrier Break a lost soul a loaded weapon
These empty shells they rain hell the dark beckons
 
Odgovor na temu

M.O.D.
Beograd

Član broj: 34033
Poruke: 167
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo14.02.2006. u 18:40 - pre 220 meseci
ovde. poslo bi ti ali tesko sa dial-upom 11mb.
Roses are red, violets are blue
my dick is both, so let me stick it in you!
 
Odgovor na temu

Dark_Runger
GunRunner

Član broj: 22461
Poruke: 178
80.93.231.*

Sajt: thepiratebay.org


+3 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo14.02.2006. u 18:50 - pre 220 meseci
Daj neki link ili ime file-a da ga lakse pronadjem na google-tu.
Barrier Break a lost soul a loaded weapon
These empty shells they rain hell the dark beckons
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo14.02.2006. u 19:59 - pre 220 meseci
Ajd stvarno, i ja bih to voleo da vidim. Znajuci kakve su budale likovi iz Top Gear-a, ne moze biti dosadno.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

ypow
freelancer
selo Žarkovo

Član broj: 64891
Poruke: 159
*.83.beocity.net.



Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo14.02.2006. u 20:03 - pre 220 meseci
Citat:
M.O.D.: ovde. poslo bi ti ali tesko sa dial-upom 11mb.


gde "ovde"
I see dead pixels...
 
Odgovor na temu

M.O.D.
Beograd

Član broj: 34033
Poruke: 167
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo15.02.2006. u 00:18 - pre 220 meseci
Citat:
Dark_Runger: Daj neki link ili ime file-a da ga lakse pronadjem na google-tu.

ne znam link. dao mi ortak.
Citat:
Fuzz: Ajd stvarno, i ja bih to voleo da vidim. Znajuci kakve su budale likovi iz Top Gear-a, ne moze biti dosadno.

nije dosadno. do jaja je.
Citat:
ypow: gde "ovde"

ovde, na mom kompu.
Roses are red, violets are blue
my dick is both, so let me stick it in you!
 
Odgovor na temu

The Impaler
Milovan Djukic
Valjevo

Član broj: 40890
Poruke: 29
*.nat-pool.va.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo15.02.2006. u 17:05 - pre 220 meseci
Ja na google>video nashao ladu,budzenu u lotusu:)
Jugasha nema ni'de.


[Ovu poruku je menjao The Impaler dana 15.02.2006. u 18:28 GMT+1]

 
Odgovor na temu

Dark_Runger
GunRunner

Član broj: 22461
Poruke: 178
80.93.231.*

Sajt: thepiratebay.org


+3 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo15.02.2006. u 18:06 - pre 220 meseci
Citat:
M.O.D.: ovde. poslo bi ti ali tesko sa dial-upom 11mb.


Ajde upload-uj to sa nekog brzeg linka ili reci tom ortaku da on upload-uje.
Barrier Break a lost soul a loaded weapon
These empty shells they rain hell the dark beckons
 
Odgovor na temu

Darko Prelic

Član broj: 131
Poruke: 760
*.smin.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo15.02.2006. u 19:13 - pre 220 meseci
Ili cete ti i ortak zazaliti sto ste se ikada rodili! xD
I used to be indecisive but now im not so sure.
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo16.02.2006. u 05:13 - pre 220 meseci


za dzabe sam ga upload-ovao... kako je glup ovaj RapidShare pa to je strasno, zasto NA POCETKU uploada ne pretrazi nego tek na kraju... grrrrr
Your file yugo45.wmv (11948828 Bytes) has been uploaded by someone else already. The filename may differ.

Evo ga i LINAK:

http://rapidshare.de/files/11677937/Top_Gear_-_Yugo_45.wmv.html


P.S. Ako neko zna koji je auto proglasen za NAJGORI ikada, posto je nas jugic tek na 2. mestu? Ko li je na 1. zivo me zanima...
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo16.02.2006. u 08:28 - pre 220 meseci
Super je test, sad sam ga pogledao, mada ne sumnjam da će kragujevčani sad da stanu u odbranu svog super modela...
 
Odgovor na temu

Dark_Runger
GunRunner

Član broj: 22461
Poruke: 178
80.93.231.*

Sajt: thepiratebay.org


+3 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo16.02.2006. u 15:51 - pre 220 meseci
Lako je sad naci kad znam ime file-a.

Evo ima i ovde da se ne cimate sa rip-off rapidom:

http://www.mobisux.com/album/data/501/37086Top_Gear_-_Yugo_45.wmv
Barrier Break a lost soul a loaded weapon
These empty shells they rain hell the dark beckons
 
Odgovor na temu

anon75319
freelancer
Varazdin(Hrvatska)

anon75319
Član broj: 75319
Poruke: 239
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo16.02.2006. u 17:17 - pre 220 meseci
Ovo je super!!!
Sa prijateljem sam ovo gledao i pokidali smo se od smjeha!!!
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo16.02.2006. u 20:46 - pre 220 meseci
Ok, dva stava, od istog čoveka:

1. Svaka čast, ta limena kofa i ne zaslužuje bolje!! Imao sam jednu nekada, pa slično mislim i sada!!!

2. Jedan odvratan Britanac, u svom odvratnom tenku, lažno patriotski napaljen, lažno puca na jednu olupanu ex-jugoslovensku drtinu od auta.
Da ne bude sumnje, taj auto i zaslužuje svaki MALtretman koji je tamo dobio, ali NE OD NJIH, Britanaca! Oni ga nisu nit' vozili nit' ginuli u njemu, pa da se tako proseravaju naglas, odnosno.... da imaju neke specijalne zamerke na celokupan "YUGO-dojam"!

Toliko.

[Ovu poruku je menjao ton_majstor dana 16.02.2006. u 21:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.dial.b92.net.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo16.02.2006. u 21:11 - pre 220 meseci
Prvo, oni iz Top-Gear ekipe imaju potpuno pravo da kazu i mnogo gore stvari od toga sto su rekli za Yugo. Ni to sto su vozili 45-icu nije nikakvo opravdanje za krs kakav on jeste (ne zivimo u '84.-oj,ako niste primetili). No, i takav, za nas standard i puteve je sasvim primeren, pogotovo kada se ima u vidu i niska cena njegovog odrzavanja. Jos ako mu se ugradi i plin...

Najveca modifikacija na Yugu, pored metalik boje (koja se tretira kao dodatna oprema), je to sto se pojasevi sada ubacuju u jednu kutiju, umesto u dve zasebne, kao sto je to bio slucaj na Fici. Zaboravih da je i dezen presvlaka promenjen.

Doticni test koji smo svi gledali datira od pre min. 10+ godina, rekao bih, tako da to nije puko izivljavanje, ali meni ipak lici na neko novogodisnje ili slicno praznicno izdanje Top-Gear, nego na pravi TG test. Ali,da su se docepali 55-ice, e to bi bila druga prica! (ironija) :P

Oni iz Top Gear svasta kazu (i za to imaju puno pravo) i za modele za koje ljudi iz fabrike Zastava jos ne znaju da postoje. Ko je bar jednom gledao Top Gear na BBC-u (kod nas poznatiji kao sinonim za "javni servis"), zna o cemu govorim. Ipak, nikada nisu nasli kao zamerku na racun kvaliteta automobila to sto bi "vozacu konstitucije Divca u takvom automobilu kolena dodirivala volan" ili sto "nema drzace za 4 case/limenke" ili "preglednost poslednjeg centimetra u levom uglu zadnjeg stakla iza vozaca nije bas najbolja", kako to redovno polazi za rukom "merodavnoj" ekipi "vrsnih znalaca i strucnjaka" na RTS-u (znate vec, nepotizam i te fore) koji to pripisuju kao smrtni greh nekom modelu. Ali to i ne bi trebalo da cudi, kad se ima u vidu da za drugo i ne znaju...

Ako je Yugo drugi najgori automobil ikada napravljen, prvi moze da bude fica, trabant, wartburg, kec... Za utehu, Yugo je ipak slavan, pojavljivao se u mnogim filmovima, pa cak i holivudskim, tipa "Ko je ubio Monu", "Umri muski", itd., a osim kao prevozno sredstvo moze da posluzi i za mnoge druge namene (kutija za sibice, kiosk i sl.). Nije los ni za "nacionalnu klasu".


[Ovu poruku je menjao crews_adder dana 16.02.2006. u 22:23 GMT+1]
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo16.02.2006. u 21:16 - pre 220 meseci
Tek sam se sada uverio u price da su ovi britanci bolesni!! Nebranim ja yuga!!! Ali da se toliko pali za tenk koji je cisto britanski i koji je "brzi" od juga, to je strasno!!

[Ovu poruku je menjao hakinen dana 16.02.2006. u 22:28 GMT+1]
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

Manager

Član broj: 19063
Poruke: 67



+127 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo16.02.2006. u 21:30 - pre 220 meseci
Oh boze :(
ljudi nemojte se primati tako zestoko, Clarkson je obican smarach i kao sto rekoh dobio je mozda tiscu funti extra za Yugo show pa ce imati za FishN'Chips taj mesec.
Sta sad, Ako je sa BBC-a? Pa nije s'marsa, hebote. Jel' treba neko da padne na ledja... kad vidi TG koji je inache radjen za zritelje koji maju IQ manji od broja cipela...

@ton_majstor je u pravu:
Citat:
Jedan odvratan Britanac, u svom odvratnom tenku, lažno patriotski napaljen, lažno puca ...
 
Odgovor na temu

Dark_Runger
GunRunner

Član broj: 22461
Poruke: 178
80.93.231.*

Sajt: thepiratebay.org


+3 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo16.02.2006. u 21:40 - pre 220 meseci
Mislim da je snimak preuzet iz Clarkson-ovog videa "100 najgorih automobila" koji je snimio '85 ili tako nesto.

Ja sam veliki fan Top Gear-a zato sto Clarkson i ekipa imaju potpuno drugaciji pogled na auto industriju i boli ih uvo o kom proizvodjacu se radi,za razliku od ostalih auto novinara.


Citat:
crews_adder: Oni iz Top Gear svasta kazu (i za to imaju puno pravo) i za modele za koje ljudi iz fabrike Zastava jos ne znaju da postoje. Ko je bar jednom gledao Top Gear na BBC-u (kod nas poznatiji kao sinonim za "javni servis"), zna o cemu govorim. Ipak, nikada nisu nasli kao zamerku na racun kvaliteta automobila to sto bi "vozacu konstitucije Divca u takvom automobilu kolena dodirivala volan" ili sto "nema drzace za 4 case/limenke" ili "preglednost poslednjeg centimetra u levom uglu zadnjeg stakla iza vozaca nije bas najbolja", kako to redovno polazi za rukom "merodavnoj" ekipi "vrsnih znalaca i strucnjaka" na RTS-u (znate vec, nepotizam i te fore) koji to pripisuju kao smrtni greh nekom modelu. Ali to i ne bi trebalo da cudi, kad se ima u vidu da za drugo i ne znaju...



Barrier Break a lost soul a loaded weapon
These empty shells they rain hell the dark beckons
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo16.02.2006. u 23:14 - pre 220 meseci
Clarkson je budala. Od Top Gear novinara cenim jedino Quentin Wilsona i Tiff Nydella.
Po nekim mojim saznanjima po Top Gear standardima najgori auto je verovali ili ne Nissan Sunny ?!?
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo17.02.2006. u 02:09 - pre 220 meseci
ma mora biti Ford Ka
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Jeremy Clarkson iz Top Gear-a testira Yugo

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 24198 | Odgovora: 54 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.