Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

E-learning system

[es] :: PHP :: E-learning system

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7712 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neddim
Mali Veliki
Salzburg

Član broj: 73995
Poruke: 110
195.222.49.*

Sajt: www.radiosarajevo.ba


Profil

icon Re: E-learning system23.06.2006. u 00:28 - pre 217 meseci
Citat:
cast (nam)mi je ;-)

ovo je bila igra rijeci u smislu bilo koje osobe koja zna vecinu stvari vezanih za neku oblast !!!

Citat:
CampusOnline - sistem Tehnickog univerziteta Graz, odnio je sve moguce nagrade u Evropi - provjeri

Ne radi se se o CampusOnline, nego o osobi. Nije profesionalno poturati kao referencu kompaniju !!!

Citat:
sta si ti nama rekao svojim postom Nedime care? da trebamo svi dobiti certifikat "da mozemo drzati seminare sirom svijeta". ovo je, koliko ja shvatam, forum za php, a php je programski jezik koji opet koriste programeri da bi nesto, dakle, napisali - ne da koriste tudje stvari, nego da napisu nesto svoje.


Da u pravu si. Ali, bez uvrede, nisi dovoljno sposoban da shvatis sto zelim da kazem. Molim te da ponovo procitas ispocetka ono o cemu smo pricali. Ne zelim da dolazim u sukob, samo sam osoba koja u svakome slucaju sagledava sve moguce aspekte. Nije mi takodjer jasno, zasto sve tumacis nekako pogresno. Nadam se da to nije namjerno.
Ako ne mozes da diskutujes profesionalno, molim te, nemoj da izazivas nepotrebne tenzije ovdje, jer je to sto najmanje treba.
Hvala


Citat:
@ g@rfild:

thnx covjece, napokon nesto korisno.

poz,
erno



Ja mogu da radim deset puta Vise mogucnosti sa Moodle-om koji je besplkatan nego sa ovom uslugom koju pruza Link Group. Takodjer, ne vidim kako bi ovo moglo biti korisno, ako imamo namjeru razvijati novi Open Source software ili nesto takvo.


Svakako, nemoj me pogresno razumjeti, zelim da ova prepirka prestane i da pocnemo sa konstruktivnom polemikom. Imali li zainteresovanih da rade na ovome ili ne.

Ljepo pozdrav iz L.
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: E-learning system

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7712 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.