Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kakav je aparat SONY DSC-S600

[es] :: Digitalni fotoaparati :: kakav je aparat SONY DSC-S600

[ Pregleda: 5886 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mirosanja
Jovana tadic
beograd

Član broj: 99436
Poruke: 1
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon kakav je aparat SONY DSC-S60025.06.2006. u 20:45 - pre 217 meseci
Molila bih nekog ko ima digitalni fotoaparat sony DSC-S600 da mi kaze nesto o upotrebi,jer sam kupila novi i ne razumem se bas mnogo u aparate, a i bilo kakav komentar o ovom aparatu bi mi dobro dosao.

Hvala
jovana
 
Odgovor na temu

Zmijone
N.Sad State of EXIT

Član broj: 92483
Poruke: 19
*.budisava.net.



Profil

icon Re: kakav je aparat SONY DSC-S60001.07.2006. u 19:11 - pre 216 meseci
Pogledaj ovde:)
http://www.axelfoto.com/index....task=view&id=84&Itemid
=30
 
Odgovor na temu

drugacije76

Član broj: 104365
Poruke: 7
*.kg.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: kakav je aparat SONY DSC-S60010.08.2006. u 16:54 - pre 215 meseci
ovako ja sam isto u dilemi i ovih dana cu kupiti sony s600. pitate se zasto pa ljudi sony ima extra optiku canon ne moze da prismrdi da izvinete.... a naso sam i neki test i sony je definitivno bolji evo vam link pa pogledajte lepo covek kaze da sve ono sto se njemu nije dopalo na sony-ju mi obicni smrtnici to necemo uociti....takodje imate brdo slika koje je on uslikao i detaljne analice tih slika. ja da budem iskren te njegove distorzije , iskrivljenja i sta vec sve nije naveo...a videcete i vi sami ne uocavam na slikama koje je on tamo postavio . takodje ima i obelezena mesta gde treba nesto uociti ali sta znam meni je to sve ok....pa daj treba nam aparat da skljockamo do besvesti
zum mu je extra ma pogledajte sledeci link

http://www.imaging-resource.com/PRODS/S600/S600A.HTM

na ovom linku ima celi dan da se zadrzite jer bas detaljno objasnjava ZA i PROTIV.

poenta je da na kraju kaze mane ne mozete uociti.....
he he
ja sam resio kupujem sony s600
 
Odgovor na temu

dukidukiduki
Dusan Kubet
Temerin,Srbija

Član broj: 103913
Poruke: 38
*.stcable.co.yu.

Sajt: www.parabolanet.com


Profil

icon Re: kakav je aparat SONY DSC-S60010.08.2006. u 19:56 - pre 215 meseci
Da izvines ne moze ni da "prismrdi" Canon-u A620


pozdrav


PS:Citaj malo ima puno tema na forumu vezanih za Sony,Canon i ostale aparate
 
Odgovor na temu

.silja.
Rollerland
Temerin

Član broj: 99058
Poruke: 133
*.neobee.net.



+179 Profil

icon Re: kakav je aparat SONY DSC-S60010.08.2006. u 22:54 - pre 215 meseci
Citat:
drugacije76: sony ima extra optiku canon ne moze da prismrdi da izvinete.... a naso sam i neki test i sony je definitivno bolji...


C, c, c.
 
Odgovor na temu

Abdee
Srdjan Abdijevic
Novi Sad

Član broj: 42836
Poruke: 1577
*.ADSL.neobee.net.

ICQ: 329875614


+1 Profil

icon Re: kakav je aparat SONY DSC-S60011.08.2006. u 09:40 - pre 215 meseci
Siljo, zbog drugacije obrade, fotografije sa Sony aparata stvarno deluju ostrije od fotki sa Canona. Nije ovo jedini slucaj pogresne procene kvaliteta na osnovu izgleda fotki "iz aparata". Canoni, i mali i veliki, traze malo USM-a. Isti je slucaj sa bojama koje su uvek bile malo naglasenije kod drugih proizvodjaca (Kodak, na primer).
 
Odgovor na temu

drugacije76

Član broj: 104365
Poruke: 7
*.kg.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: kakav je aparat SONY DSC-S60011.08.2006. u 21:53 - pre 215 meseci
ovo je smesno....ja sam se dvoumio izmedju canon a530 i sony s600.....za neke nepismene na ovom forumu moram da ponovim ponovo. canon a620 nije nikada dolazio u obzir za skljocanje po celi dan mi ne treba canon a620. ja sam citao i razmisljao par meseci i nasao aparat za svoje potrebe....nisam zahtevan korisnik....
ortak koji tudira fotografiju mi je rekao da ta manuelna podesavanja meni licno nista ne znace jer cu sve staviti na auto....a i ako hocu ima i kod sonija sa cim da se igram.....dovoljno sam odrastao da mi igracka nije potrebna a ine planiram da slikam po svadbama pa da mi trebaju koje kakve opcije.....bre stavis na auto i ne razmisljas.
neko mi je poslao link sa testom za sony pa posdravljam te i kazem testovi se razlikuju ja sam nasao test profesionalnog fotografa koji kaze da je sve ok....i preporucuje ga da sad ne ponavljam vec jednom spomenuti link.....

dakle onaj ko se dvoumi da uzme sony neka procita test naravno moras znati engleski ....lepo za pismene na kraju pise mane necemo primetiti
 
Odgovor na temu

dukidukiduki
Dusan Kubet
Temerin,Srbija

Član broj: 103913
Poruke: 38
*.stcable.co.yu.

Sajt: www.parabolanet.com


Profil

icon Re: kakav je aparat SONY DSC-S60011.08.2006. u 21:57 - pre 215 meseci
Gresis al jebga tvoj izbor
 
Odgovor na temu

goran638
tuzla

Član broj: 70279
Poruke: 93
*.PPPoE-3720.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: kakav je aparat SONY DSC-S60023.08.2006. u 13:52 - pre 215 meseci
evo da i ja kazem koju..hehe...kupio sam aparat dsc s600 prije mjesec dana i stvarno sam prezadovoljan i kvalitetom kako izradjenih slika tako i njihovog izgleda na racunaru, ima auto opciju ali ja je slabo koristim jer ima ponudjene modove za slikanje po noci, na plazi, po oblacnom vremenu, pod svjetlosscu sijalice..itd..sto je za mene kao pocetnika sasvim dovoljno, cijena je ok s obzirom da je u pitanju sony, video snicmci su odlicni snimao sam i po noci i po danu prezadovoljan sam ipak je to samo foto aparat....meni cannon izgleda dosta ruznije u odnosu na sonija ali opet sve je stvar licnog ukusa..treba sve aparate uzeti u ruke malo pregledati vidjeti kako lezi u ruci...mislim da je 3xpr zoom i 6mpixela vise nego dovoljno za kvalitetne amaterske slike....
 
Odgovor na temu

bajic6

Član broj: 112380
Poruke: 97
*.dlp119.bih.net.ba.



Profil

icon Re: kakav je aparat SONY DSC-S60008.10.2006. u 22:11 - pre 213 meseci
pozz eh ovako, hocu da kupim sebi digitalni fotoaparat. i svidio mi se ovaj sony dsc s600. mozete li mi reci nesto o njemu. ev citam po internet forumima da su slike koje se uslikaju po noci lose, i da je snimanje po noci takodjer lose. takodjer citam da puno baterije trosi, mislim nemozes je nabavit koliko je on moze potrosit za malo vremena.da li nekada zastopa kad hocu da uslikam vise slika u malo sekundi.znas li o cemu govorim?mislim zastopa kada bez prestanka hoces uslikas 5 ili sta ja znam, 10 slika?? AKO MOZE GORANE638 TVOJ ODGOVOR ?
pozz
BAJIC
 
Odgovor na temu

goran638
tuzla

Član broj: 70279
Poruke: 93
*.PPPoE-2749.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: kakav je aparat SONY DSC-S60010.10.2006. u 21:16 - pre 213 meseci
slike koje sam ja uradio do sada su stvarno extra (10x15cm)...video snimci su takodje super ali treba da nabavis i memori karticu od bar 256mb da bi mogao da snimas u najboljoj rezoluciji i kvalitetu, s obzirom da ja u pitanju foto aparat snimak je super..nisam napravio puno video snimaka, par na moru po danu i nekoliko u jednoj diskoteci (snimak je vise nego odlican..opet kazem s obzirom da se radi o foto aparatu)
sto se tice baterija moras nabaviti sebi punjac i barem 4 kom NI-MH baterija, ja sam uzeo 4 sony baterije jacine 2100 mAh (33 KM ili 17Eura) i nisam pratio do sada ali otprilike mozes da ispucas u prosjeku oko 100-150 slika bez problema, znaci sto po danu sto po noci, sto je sasvim dovoljno
Sto se tice nocnih slika i to je super stvar imas opciju za nocno snimanje znaci bez blica (treba ti stalak-stativ), a sa blicem slike su ok znaci kada slikas nekoga po noci nece otice 10metara od tebe, slikaces ga normalno sa najvecom udaljenosti do 3-5 metara, blic je dovoljno jak(imas podesavanje jacine blica)
sto se tice slikanja vise slika u kratko vrijeme (multi burst) to sam probao samo jednom i radi ispravno nije mi zastopalo..
opet sada kada sam skupio malo nekog iskustva uzeo bih sebi aparat sa dosta manualnih opcija podesavanja...opet na kraju koliko para toliko muzike...
uff...napisao sam se pravo ako te interesuje jos nesto a ja ti mogu pomoci...pitaj
pozz


 
Odgovor na temu

bajic6

Član broj: 112380
Poruke: 97
*.dlp48.bih.net.ba.



Profil

icon Re: kakav je aparat SONY DSC-S60011.10.2006. u 19:13 - pre 213 meseci
Ok hvala goca. koliko si love dao za njega ?i gdje? ja kontam za 387KM ?
 
Odgovor na temu

goran638
tuzla

Član broj: 70279
Poruke: 93
*.PPPoE-4924.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: kakav je aparat SONY DSC-S60011.10.2006. u 20:22 - pre 213 meseci
350km za keš u tuzli tehno mag..mislim da ako imas nekoga u srbiji mozes proci jeftinije pogledaj ove banere gore
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: kakav je aparat SONY DSC-S600

[ Pregleda: 5886 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.