Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

EBAY - nekoliko pitanja oko naplate/isplate

[es] :: E-Kupovina :: EBAY - nekoliko pitanja oko naplate/isplate

[ Pregleda: 1966 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

amd3
HR

Član broj: 32279
Poruke: 68
*.mobile.carnet.hr.

Sajt: www.ekipa.50megs.com


Profil

icon EBAY - nekoliko pitanja oko naplate/isplate26.06.2006. u 12:53 - pre 217 meseci
Pozdrav svima.

Uspio sam se registrirati na ebay sa diners "e-card" karticom.
Dakle mogu kupovati i prodavati.

Nedavno sam nesto prodao tipu u Tajland i on mi je uplatio na moj obicni tekuci racun (maestro kartica od Privredne Banke Zagreb) 130$. Dao sam mu nekakav SWIFT broj i svoje podatke ali problem je sto sam cekao 14 dana da mi novac sjedne na racun. Zaista, sjelo mi je tocno 130$ preracunato u kunama. Dali je ovih 14 dana "normalno" dugo vrijeme?

Otvorio sam racun na www.moneybookers.com i za probu sam sam sebi uplatio 10eura. Funkcionira odlicno, stanje racuna je 12eura. Sad mene zanima kako da taj novac "fizicki" prebacim na neki od svojih racuna u bankama?!
Moneybookers prebacuje novce odmah, bez duzeg cekanja i to mu je prednost ali me strah ako mi netko uplati recimo, 150$, da ih necu znati prebaciti na neku svoju stvarnu karticu ili tekuci racun. Moze li mi netko objasniti kako da si prebacim novac?

Imam Diners classic, Visu electron i AMEX kartice. Jel se moze na njih prebacivati novac iz inozemstva? Kako to funkcionira?
Ne zelim nikome slati svoj broj kartice jer se moze zlouporabiti, kako to transferiranje novca sa recimo amex-om funkcionira?


Hvala na odgovorima!
Rule
 
Odgovor na temu

amd3
HR

Član broj: 32279
Poruke: 68
*.mobile.CARNet.hr.

Sajt: www.ekipa.50megs.com


Profil

icon Re: EBAY - nekoliko pitanja oko naplate/isplate18.07.2006. u 21:02 - pre 216 meseci
Sta,nitko mi nece odgovoriti?
Rule
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: EBAY - nekoliko pitanja oko naplate/isplate

[ Pregleda: 1966 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.