Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jeste li zaista za ulazak u EU?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Jeste li zaista za ulazak u EU?

Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 120101 | Odgovora: 611 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.206.*



+471 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 10:52 - pre 198 meseci
Šta će ti link? Samo pogledaš Čedine oči.
 
Odgovor na temu

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.pools.arcor-ip.net.



+4 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 10:52 - pre 198 meseci

Mislim da im treba definisati sta su cinjenice, znacenje reci dokazi i slicno ..posto su im to ocigledno nepoznate reci.
FBzP Power!!!
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 10:56 - pre 198 meseci
http://en.wikipedia.org/wiki/Gazimestan_speech

Eto govora koji prilici obelezavanju jednog istorijskog datuma....bas primereno.

evo celog govora :

http://en.wikisource.org/wiki/Gazimestan_speech
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.206.*



+471 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 11:08 - pre 198 meseci
Juče Toma ušo u rudnik, u okno među rudare, pev´o Marijan Šerifović, Boris održ´o potresan govor u New Yorku... nije se puno promenilo.
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 11:17 - pre 198 meseci
Citat:
Pre sest vekova Srbija je ovde, na Kosovu Polju, junacki branila sebe. Ali je branila i Evropu. Ona se tada nalazila na njenom bedemu koji je stitio evropsku kulturu, religiju, evropsko drustvo u celini. Zato danas izgleda ne samo nepravedno vec i neistorijski i sasvim apsurdno razgovarati o pripadnosti Srbije Evropi. Ona je u njoj neprekidno, danas kao i pre. Razume se, na svoj nacin. Ali takav koji je u istorijskom smislu nije nikad lisio dostojanstva. U tom duhu mi danas nastojimo da gradimo drustvo - bogato i demokratsko. I da tako doprinesemo prosperitetu svoje lepe, i u ovom trenutku nepravedno napacene zemlje. Ali i da tako doprinesemo naporima svih progresivnih ljudi naseg doba, koje oni cine za jedan novi, lepsi svet.


Nista se nije promenilo...izgleda...
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 11:30 - pre 198 meseci
Osim govornika i naroda.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 11:39 - pre 198 meseci
Citat:

Laki_Gen:

.......... Mozda ove godine zavrsimo sve infrastrukturne projekte pa nam ministar kapitalni promjeni zanimanje u klovna ili odluce da nam ne trebaju putevi i tako to.
.............


sta bre "mozda zavrsimo"?
mi vec jesmo zavrsili sve nase kapitalne projekte i to za citavu ovu deceniju.
obezbedili smo tri polovna vagona iz svedske i renovirali citav jedan klozet na stanici u kraljevu.

pa sta ti mislis?
sada je sloboda i demokratija i mi sve radimo po zakonima trzisne ekonomije i transparentno.
.... pa nema bre vise onog diktatora tite i zlih komunjara kad za 40 godina neslobode napravismo onolike auto-puteve, pruge, mostove, aerodrome, fabrike, bolnice, sajmove, skole, hidrocentrale, termoelektrane ........... i sta ti ja znam sta jos sve ne, pa sada u slobodi i demokratiji mi moramo da nase najbolje ljude, srbe, i to ono malo sto je preteklo titi da ih sve ne pokolje, stavljamo u razne upravne odbore da se pate sa svim tim netrzisnim zahebancijama.
.... pa vidis valjda i sam koliko se mi mucimo sada u slobodi, ne mozemo bre da okrecimo ovo sto je ozidano u diktaturi.
evo vec tri godine se, ovde u bgd-u, zalecemo da ofarbamo gazelu, bog te mazo.

prosla su ta zla vremena.
mi smo jos pre 20 godina vratili sebi dostojanstvo i demokratiju i sada smo deo slobodnog sveta.
sada se sve radi kako treba.
..... jeste, tacno je da nismo izgradili ni jedan metar pruge za ovih 20 godina i da nam se i ovo sto ostade posle zlih komunjara poraspadalo, ali to je zato sto to pre nije nista valjalo.

... i sad mi lepo imamo klozet.
ali, braco, kakav klozet !?
nije to obican klozet u kraljevu.
to je slobodarski, domacinski, tenderski i trzisni Klozet.
taj Klozet je bre temelj nase nove demokratije.
75.000 evra smo mi ulozili u renoviranje tog Klozeta.
... i sad ti lepo, kao slobodan gradjanin i pravi srbin, udjes da *eres u taj Klozet i bog da te vidi.
milina jedna, prosto da covek ne pozeli vise nikad da izadje iz tog demokratskog Klozeta od 75.000 evra.

i eto, isto tako kako stvari stoje sa nasim Klozetom, tako stoje i sa tom evropom.
pa lakse malo bre ljudi.
sta ste navalili?
nasa masina za pravljenje magle tako lepo radi ovde.
..... a bice i jos klozeta.

aj ziveli!

 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.187.*



+5251 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 13:19 - pre 198 meseci
Jeste 600 ali je tastatura protiv mene, pogotovo pri brzem kucanju:)

BTW, upravo se o magli i maglama radi, ulazak u EU bi mnoge "magle", koje cekaju spremne u arsenalu vlasti, jednostavno isparile.

Neka je taj virtuekno digitalni WC u Kraljevu, ali to je jedna sitnica, cemu praviti halabuku.

Osim ako se "gen-dir" setio, kao ljisica, ako se digne medijska buka, opravdace nenormalne pare za tu mrvu posla. Sojic, klasicni.
Brzina pruga u EU prevazilazi njegove spretnosti. Tamo su takve sitnice normalna stvar.

I tu je mozda problem za nase "graditelje", ispusti kofu boje i vec ofarbao "znacajan" deo trase. A ova klonja je bas mrva u sistemu...

Poz
 
Odgovor na temu

Legeonar_

Član broj: 166658
Poruke: 16
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 15:30 - pre 198 meseci
Evo vesti iz "demokratske" nam EU:
Citat:
Nemačka: Dečak poslat u Sibir
17. januar 2008. | 14:35 | Izvor: Beta
Berlin -- Vlasti nemačke savezne pokrajine Hesen potvrdile su da su jednog 16-godišnjeg prestupnika poslale u Sibir da bi se popravio.

Staljin je bio beba za ove!I mi sad treba da se pridruzimo njima?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 15:33 - pre 198 meseci
Jest vala - i ja video juce Hitlera, sedi u metrou i pise novu knjigu :)

Zajebani ti Nemci mnogo :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 15:38 - pre 198 meseci
Citat:
Legeonar_: Evo vesti iz "demokratske" nam EU:

Staljin je bio beba za ove!I mi sad treba da se pridruzimo njima?


Odlična ideja, podržavam. :) Naročito kad se pročita i ostatak. :)

Citat:
Nemačka: Dečak poslat u Sibir
17. januar 2008. | 14:35 | Izvor: Beta
Berlin -- Vlasti nemačke savezne pokrajine Hesen potvrdile su da su jednog 16-godišnjeg prestupnika poslale u Sibir da bi se popravio.

Dečak je pokazivao tešku sklonost ka nasilju, i to kod kuće, u školi, domu i ustanovi za dečiju psihijatriju. U više navrata nanosio je povrede ne samo vaspitačima i bolničarima, već i svojoj majci. Po odluci Ureda za decu i mlade okruga Gisen, dečak treba da sa vaspitačem provede devet meseci u jednom sibirskom mestu, a polovina ovog vremena već je protekla.

Selo u kojem privremeno žive nema internet, televiziju ni telefon. Tekuća voda u kući u kojoj su smešteni takođe ne postoji, a dečak sam mora da nabavlja i drva za ogrev.

U Uredu za mlade su odbacili tumačenja medija da je reč o kazni. Objašnjeno je da je ovaj boravak za dečaka "poslednja šansa" i da boravak u "okolini bez izazova" predsatvlja meru "pedagogije doživljaja".

U Nemačkoj je trenutno u toku žustra rasprava o tome kako da se smanji nivo omladinskog kriminala.
 
Odgovor na temu

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.pools.arcor-ip.net.



+4 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 15:48 - pre 198 meseci
Citat:
Paljenje pekare uz himnu
17. januar 2008.
Broj komentara: 21
Pošaljite komentar

Na internet sajtu www.youtube.com bio je postavljen snimak paljenja jedne novosadske pekare, čiji je vlasnik Albanac.

Snimak je potpisan sa "Oslobodioci - omladina lojalna pravoslavlju", a na njemu se jasno vidi paljenje pekare "Violeta", u blizini Novosadskog sajma. Vlasnik pekare za B92 je rekao da mu je radnja zapaljena pre nekoliko meseci, ali da mu policija još nije saopštila da li su počinioci uhvaćeni.

Zvucima hime Bože pravde i napisanim tekstom: "Reci svima ko si, ne stidi se svoje vere i budi ponosan sin pravoslavlja", počinje amaterski snimak, naslovljen "Šiptari lete u nebo", koji je pre dva dana postavljen na sajt www.youtube.com.




za razliku od srbije gde je ovo skroz ok i nista nije uradjeno da se resi slucaj
FBzP Power!!!
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 16:06 - pre 198 meseci
Ko je ministar policije ?
 
Odgovor na temu

bags

Član broj: 10072
Poruke: 715
*.12.15.tuwien.teleweb.at.



+2 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 16:58 - pre 198 meseci
Ne treba shvatiti EU kao nesto idealno ,ali bolej alternative u principu nema.

Danas vracajuci se sa faksa zateknem ove likove sa slike.Peticija za izlazak iz EU.
Pogledam koliko je ljudi potipsalo - pedesetak,a u koloni pored sve godista preko 1950. ;)

Znaci, mi smo negdje u tim godinama ...


Free advice is seldom cheap.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 17:01 - pre 198 meseci
Ministar lovi prepelice, pozovite kasnije.
Ma, to se deca igrala i slucajno zapalili, mladalacki nestasluk.
Jesu zeznuti ovi Njemci, dal' je to prelzazna bolest ili se ne prima na strance?
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 18:23 - pre 198 meseci
Citat:
Legeonar_: Evo vesti iz "demokratske" nam EU:

Staljin je bio beba za ove!I mi sad treba da se pridruzimo njima?


Smiješan si.

Ne, izvini. U stvari si tužan kad se bolje pogleda.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

OSX

Član broj: 169011
77.46.192.*



Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 18:27 - pre 198 meseci
Citat:
Slazem se. Medjutim sada je stigla nova generacija koja misli svojom glavom i ne zeli da bude kamikaza.


Čujem da će neki mladi ljudi ostati kod kuće ukoliko njihova maskota ne prođe u drugi krug predsedničkih izbora. Toliko o novoj generaciji koja misli svojom glavom i ne želi biti kamikaza.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 18:40 - pre 198 meseci
Njihov glas vredi koliko i tvoj. Njihova je stvar kome i da li ce ga dati. Ti tu ama bas nista ne mozes. Vreme ce pokazati kada se glasa i glasovi izbroje. Sad samo mozes da nagadjas , osim ako nisi spremio neku kradju pa znas rezultate unapred.
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 18:50 - pre 198 meseci
Citat:
Nisam cuo to za lupanje dzipova i drogiranje . Jel ima neki link . Kao i link za doping kontrolu na osnovu koga kojeg to tvrdite.


Ja bih uveo pre glasanja obaveznu doping kontrolu, pa ko prodje moze na glasanje. Mnogi kolibri bi odjednom prestali da pevaju.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: Jeste li zaista za ulazak u EU?17.01.2008. u 19:01 - pre 198 meseci
Može i to, ali da se uvede duvanje u melodiku pa ko ima više od 0,5 ne može da glasa, ili alkoholičarski nos, pa onda ko ima IQ manji od 100, isto jok... eto u startu otpadoše Velja i Toma.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Jeste li zaista za ulazak u EU?

Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 120101 | Odgovora: 611 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.