Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cubase Sx je pretežak za početnike!

[es] :: Muzička produkcija :: Cubase Sx je pretežak za početnike!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6492 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Cubase Sx je pretežak za početnike!30.01.2007. u 18:44 - pre 209 meseci
Citat:
Imao bih nova pitanja u vezi muz. programa recimo, zašto na kompjuteru čujem gitaru kada je na M.fileu klavir.


Paaa, SMF (Standard MIDI File) su pisani da koriste GM-standard, gde je klavir PC#01, a gitara PC#25, #26. Ne znači da je na tvom programu ili VSTi taj raspored. Moraš da koristiš GM kompatibilan softver.

Instaliraj na PC VSTi "Edirol Hyper Canvas" i em što ćeš da imaš boje iz G-800 i G-1000 i više od toga.. nego je to jedan od najstandardnijih VSTi za puštanje SMF-ova.

U časopisu iz mog potpisa vodim školu MIDI-ja, pa potraži i tamo neke odgovore. I ranije sam kačio slične moje umotvorine ovde, setiće se neki.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Moderator
Član broj: 131509
Poruke: 1237
89.216.243.*



+346 Profil

icon Re: Cubase Sx je pretežak za početnike!30.01.2007. u 20:22 - pre 209 meseci
Poštovani kompozitore.
da ovo ne preraste u privatnu prepisku! Urednik će nas izbaciti!
Zavidim Ti kad možeš da kažeš "boli me uvo... ja radim svoj posao".
Pa i ja bih da radim svoj. Kome danas da sviram na Hammondu preko Lesli-a, sa bas pedalama i električnim bubnjarem?
Usput to sve teži oko 400 kg. ....I onda su izmislili aranžere. Za razliku od nas dvojice u Tvoj svet nemože da se uvuče neznalica (može samo probati) sa 50€ u džepu, a u moj može (proba i ostaje)! Da ne spominjemu novac!
Iako se obraćam Tebi, sa poštovanjem, uvek mi se javljaju neki tekstovi iz ove rubrike, pa moramo na nekog i vaspitno delovati.
Pozdrav
Vladimir
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Cubase Sx je pretežak za početnike!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6492 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.