Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dobar mp3 hosting ?

[es] :: Hosting :: Dobar mp3 hosting ?

[ Pregleda: 1660 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Error404
freelancer
Zemun

Član broj: 37243
Poruke: 104
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Dobar mp3 hosting ?29.01.2007. u 19:52 - pre 209 meseci
Cao,
imam ideju za jedan veoma ozbiljan sajt koji bi izmedju ostalog trebalo da sadrzi mp3 pesme koje bi mi slali njihovi autori. E sad posto bi toga bilo dosta nepostoji mogucnost da te pesme stavljam direktno na server vec bi na sajt stavljao samo linkove ka tim pesmama.
E sad zanima me da li neko ima dobru ideju kako bi to mogao izvesti. Prvo me zanimaju besplatna resenja, tj da li mozda postoji neki dobar hosting servis gde bi ja mogao okaciti te pesme i na mom sajtu postaviti samo link. Ovde mi ne odgovaraju Rapidshare, Megaupload itd sobzirom da mora biti cist link za download (.mp3) gde ne postoji cekanje itd. Takodje nisam nest preterano zadovoljan ni besplatnim hostinzima kao sto je 50megs.com i sli. Da li postoji bolje resenje.
Ukoliko ne znate za neko besplatno resenje da li znate za neku dobru varijantu koja se placa, ali sto povoljniju jer mi se upocetku ne isplati da nesto puno placam, mozda kasnije.

Hvala,
Nikola
nvdizajn.freezoka.com
 
Odgovor na temu

kebic
Novi Sad

Član broj: 69732
Poruke: 453
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Dobar mp3 hosting ?29.01.2007. u 23:46 - pre 209 meseci
Evo pa sam pogledaj sve besplatne varijante koje su ljudi ovde postavili.

http://www.elitesecurity.org/t...-BESPLATNIH-hosting-provajdera

Prvo procitaj postojece postove pa onda postavljaj pitanje ako tog sto trazis nema na forumu.

pozz
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Dobar mp3 hosting ?

[ Pregleda: 1660 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.