Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Teretana u kuci!!! -vratilo!!??

elitemadzone.org :: TechZone :: Teretana u kuci!!! -vratilo!!??

[ Pregleda: 25413 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

erb

Član broj: 103611
Poruke: 25
194.106.187.*



Profil

icon Teretana u kuci!!! -vratilo!!??08.04.2007. u 18:16 - pre 206 meseci
Pitanje za one koji vezbaju kuci-tacnije za one koji imaju dugacko vratilo za siroke zgibove.

Da li negde u BGD-u ima da se kupi vratilo za zgibove (siroke) a da moze da se razvuce do duzine od oko 116cm i gde??? Nikako da nadjem i problem postaje sve veci.
Bolje ako moze gotova sipka!!!!!!!!,ali ako je jedino resenje home-made varijanta,gde onda nabaviti materijal (cevi,zljebove ili sta vec..)i kome dati da uradi ovo????.

Ocajno potrebna pomoc!!

Ako sam mesto za temu nek moderatori prebace gde treba.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2920 Profil

icon Re: Teretana u kuci!!! -vratilo!!??09.04.2007. u 00:38 - pre 206 meseci
Vratila se obicno prave po narudzbini...

Ovde smo vec diskutovali na slicnu temu:
http://www.elitesecurity.org/p1012475
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

erb

Član broj: 103611
Poruke: 25
194.106.187.*



Profil

icon Re: Teretana u kuci!!! -vratilo!!??09.04.2007. u 00:51 - pre 206 meseci
Video sam link sto si postavio,ali nije odgovorilo na moja pitanja.
Ako si mislio na prodavnice koje se spominju u toj temi,uglavnom sam vec sve proverio.
Sve sto sam nalazio su gotova vratila do 95cm raspona,ali nigde 116cm koliko je meni potrebno.Zato me je
nateralo da postavim temu.Jednostavno ne znam gde da trazim vise. Pretpostavljam da ima ljudi koji imaju kuci
nesto ovako pa bih bio zahvalan da preporuce kako ovo da izvedem ili gde su kupili ako ima gotovo.

Kazes da se vratila prave po narudzbini. ---Gde bih mogao da se raspitam tj.da narucim. jel znas nesto detaljnije.

Ukoliko je reklama moze na pp!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2920 Profil

icon Re: Teretana u kuci!!! -vratilo!!??09.04.2007. u 08:08 - pre 206 meseci
Ne nije reklama, ali nemam nikoga posebno da preporucim...

U pitanju je najjednostavnija moguca sprava koju ce svaki solidan bravar i/ili neko ko ume da vari lako napraviti.
Dimenzije naravno mozes "maznuti" u teretani
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Teretana u kuci!!! -vratilo!!??09.04.2007. u 09:27 - pre 206 meseci
Pozdrav,

naravno, sve konkretne predloge za kupovinu ili pravljenje, iskljucivo autoru teme na PP da bi mu se pomoglo a da se pritom ne ogresimo o Pravilnik.
 
Odgovor na temu

Uzun
Bgd

Član broj: 95475
Poruke: 61
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+16 Profil

icon Re: Teretana u kuci!!! -vratilo!!??31.01.2010. u 12:17 - pre 172 meseci
Imam jednostavno pitanje, MIŠLJENJE - ovakva sprava kao na slikama 1 i 2 ? Na ovo vratilo na slici 3 sam nalazio po prodavnicama sportske opreme, ali čuo sam negativna iskustva drugih, odn. da su razvaljivali dovratak, a i ne odgovara mi.
Pregledao sam sve velike sportove u Beogradu, (skoro) sve TV shopve po internetu, nije mi jasno kako niko ovo ne uvozi ?
S druge strane možete kupiti čitave skalamerije, neprimerene našim malim stanovima, a ni džepu. Sprava koju vidite na slici se prodaje pod raznim komercijalnim nazivima, postoje izvesne varijacije, dodaci, evo šta sam skinuo sa amazon.com
Maximum Fitness Gear All-In-One Doorway Chin Up Bar (Sale: $29.99 )
Iron Gym Total Upper Body Workout Bar - Extreme Edition ($39.95)
1.

2.

3.(NE)


EDIT LANCIA88: REKLAMIRANJE, ISTO KAO I POZIV NA REKLAMIRANJE NA FORUMU SU ZABRANJENI. SLEDEĆI PUT ODE CELA PORUKA.

[Ovu poruku je menjao lancia88 dana 12.02.2010. u 23:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Bata
Branimir Nikolić
Beograd

Član broj: 7232
Poruke: 202
93.87.218.*



+181 Profil

icon Re: Teretana u kuci!!! -vratilo!!??31.01.2010. u 22:13 - pre 172 meseci
ne verujem da neko ovo uvozi, ali ja bih ovako odoka rekao da i ovo na svoj način može da razvali dovratak.

i to u onim tačkama u kojima se dodiruje sa zidom, jer koliko vidim ova cevasta izsavijana struktura napravi polugu
kojom se "drži" da ne padne , a kada se nakači vežbač onda punom težinom se vrši pritisak sa te tri ili četiri tačke na zid.

ovo je neka vrsta ogromnog otvarača za flaše, ili kao onaj otvarač za konzerve.

ako negde nađeš ovo da kupiš, kupi i špahtlu i kesu gipsa i peska. haha zezam se.


najbolje je imati fiksiranu šipku, a majstor se zove bravar, ili komšija/poznanik/rođak sa aparatom za varenje i bušilicom.

a ako ti za pravljenje traži više nogo što u radnji košta ovaj koji se uvrće u dovratak, znaj da vredi, jer nećeš razmišljati
da li će baš danas da se razlabavi i ispadne iz dovratka, a ti padneš na repne pršljenove punom svojom težinom.
 
Odgovor na temu

Uzun
Bgd

Član broj: 95475
Poruke: 61
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+16 Profil

icon Re: Teretana u kuci!!! -vratilo!!??01.02.2010. u 09:09 - pre 172 meseci
Hvala ti na odgovoru, šipka se kači iznad dovratka, ali pre toga se šrafljenjem fiksira deo i nije mnogo veliki i uočljiv. Tako da ovo kačiš na taj deo i kada se vešaš tu pravi pritisak, a ako je sve dobro urađeno, ne vidim kako može da razvali zid, mada kapiram ovo što hoćeš da kažeš.
Nisam odustao, a ako baš pukne zid, onda krpljenje uz gips, pesak i naravno flašu piva, a otvarač je već tu .
Šalim se, eto ako ima još neko nešto da kaže neka se javi.
Pozdrav !
Edit :
Ne dodiruje se sa zidom, ima mogućnost da se smanji na onoliko koliko ti treba, tako da dodiruje dovratak i to delom obloženim gumom.

[Ovu poruku je menjao Uzun dana 01.02.2010. u 10:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

alxns
student
Novi Sad

Član broj: 220132
Poruke: 81
109.93.218.*



+1 Profil

icon Re: Teretana u kuci!!! -vratilo!!??12.02.2010. u 20:51 - pre 171 meseci
Ono sto sam ja uradio je uzeo cev cca fi30 duzine oko 1.6m i izbusio dve rupe u zidu (u ostavi) jednu skroz do napolje a drugu u suprotan zid cca 10cm dubine. Onda jednostavno izasao napolje i uvukao cev kroz oba zida. Ne postoji bolje i jeftinije resenje ako imas pogodnu prostoriju sa malim razmakom izmedju zidova (spajz, degazman, itd.) Druga varijanta je stok od vrata, samo moras napraviti neke drzace. Cev mozes uzeti na bilo kom otpadu gvozdja za bud-zasto.
 
Odgovor na temu

goranovisad
Goran Trivan
privatno
Novi Sad

Član broj: 168912
Poruke: 38
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Teretana u kuci!!! -vratilo!!??16.05.2010. u 23:53 - pre 168 meseci
teretane su za "meke kosti" i potpuno bezpotrebne - pored vratila preporucujenm i kanap na plafonu stana na koji se penjes iz sjedeceg polozaja do plafona i polako nazad s tim da vratilo bude zidno nikako ove verzije na stoku vrata

http://sport.shop.ebay.de/Bauc...mv=3&_trksid=p3286.c0.m282

njemacki ebay - prosto sve moguce i ne moguce i najpovoljnije
O.K
 
Odgovor na temu

CandyMan

Član broj: 3420
Poruke: 147



+49 Profil

icon Re: Teretana u kuci!!! -vratilo!!??02.06.2010. u 09:12 - pre 168 meseci
http://www.elitemadzone.org/t371025-0#2615812


Nisam ni znao da znam dok nisam prob'o!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Teretana u kuci!!! -vratilo!!??

[ Pregleda: 25413 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.