Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina

elitemadzone.org :: MadZone :: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 16110 | Odgovora: 56 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina14.04.2007. u 17:47 - pre 207 meseci
Nesto mi govori da se necemo tako lako otresti tog Yuga...a i koliko ja znam proizvodnja prestaje
2010. godine, sta reci.....patriote, pozurite!
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Slobodan Milivojevic
Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina14.04.2007. u 19:49 - pre 207 meseci
Apropo racunice o potrosnji goriva, niko me nece ubediti da je yugo ekonomicniji od recimo nekog Francuza (renault, peugeot...)
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina14.04.2007. u 20:35 - pre 207 meseci
U americi niko i ne gleda potrosnju vec ono sto sam automobil poseduje, jel je kod njih cena goriva smesna u odnosu na nas, ja sam to hteo da kazem!!
Al me iznerviralo to da neko kaze da u 21. veku treba da se gleda dal auto poseduje ipod prikljucak ili bluetooth podrsku za telefon, kad kod nas neverujem da 1 % gradjana poseduje ipod, a da 30% gradjana poseduje mobilni koji ima bluetooth!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina14.04.2007. u 21:41 - pre 207 meseci
Pa dobro, hakinen, majku mu, jel mozhe taj paritkularni identitet nekako da se svede na razumnu meru?
CHini mi se da je veci osnov za nerviranje to sto tek par desetina procenata vozi automobile dostojne 21 v.

[Ovu poruku je menjao braker dana 14.04.2007. u 23:00 GMT+1]
.
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina14.04.2007. u 22:03 - pre 207 meseci
veci osnov za nerviranje je taj sto neki baja tamo iz belog sveta, koji je pobegao odavde, soli nama ( ovde ) pamet kako i sta treba da radimo??

Pazi nisu svi ljudi isti, neko uziva da vozi i auto star 20 godina, koji je u ekstra ocuvanom stanju, jel je jubitelj takvih automobila, a neko voli da svake godine menja auto, i da mu auto ima kozu, bluetooth i usb prikljucak za palmtop....
e sad samo sto za ovo drugo je potrebno imati i mnogo novca a za ovo prvo i nisu potrebna neka sredstvar!!

Da me ne shvatis pogresno ima osnova za nerviranje i to sto si ti naveo, samo sto smo za to mi sami krivi, ne kazem da sam ja i ljudi malo stariji od mene ( 20-30 godina ) ali nasi roditelji jesu, jel si pogresnu politiku vodili, no necemo sad o tome, nije ni mesto ni vreme!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina14.04.2007. u 23:35 - pre 207 meseci
Citat:
veci osnov za nerviranje je taj sto neki baja tamo iz belog sveta, koji je pobegao odavde, soli nama ( ovde ) pamet kako i sta treba da radimo??

Izvini, ali ovo za mene predstavlja vrhunac neotesanosti, a provejava na [es]-u s' vremena na vreme.
Ne mogu da razumem ovakav prilaz polemici, niti mi je argument tog tipa shvatljiv - kakve to pa veze ima sa samom sushtinom napisanog?

O samoj Zastavi i nastojanju odrzhanja po svaku cenu (u nedostatku adekvatnog reshenja) koje se kosi sa elementarnom logikom/osnovnim ekonomskim principima, a verujem i interesima zaposlenih/gradjanstva, vec smo zborili.

Neutralizacija parazita ne sme biti politichko pitanje, but welcome to Serbia gde se aminuje dilanje po povlashcenim uslovima - yugo is dead - mazhu se ochi drugim sredstvima.




.
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 01:53 - pre 207 meseci
Otisli smo mnogo u off, zakljucace temu!!
Inace samo da ti objasnim kako neko iz use moze da prica nama nesto kad on nema pojma kako je stanje ovde, vec samo nagadja iz price drugih ljudi, isto bi bilo kad bi mi odavde polemisali sto je pre neku godinu motorola otpustila 10-20000 svojih zaposlenih??
Znaci nije to neotesanost, vec samo treba da se kaze ko moze da ucestvuje u raspravi, a ko ne!!
Isto tako mnogi su ovde pricali na es kako je jugo najgori auto ikad napravljen, a da pri tome nisu ni seli jednom u njega a kamoli provozali ga, i kako on moze da zna da je jugo najgori auto?? na osnovu cega, price drugih ljudi,ma daj molimte...
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Silencer
Član broj: 399
Poruke: 480
91.150.103.*

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 02:06 - pre 207 meseci
Sto se tice yuga samo cu reci "rest in peace"

Prodalo se sve iz Zastave sto je imalo kad su videli da ne mogu da prodaju vozila klasicnim korisnicima prodavali su naravno drzavnim firmama i sad su zbog toga izbacili proizvodnju krseva.HVALA BOGU ! Good Game good bye Yugo nek prave nesto pamedno kad sam video Zastavu 10 odusevio sam se iskreno jer sam mislio da gledam punta fiata.

Mislim da smo drzava koja zasluzuje da imamo firmu koja se bavi proizvodnjom automobila iako smo sjebani skroz...

Tolko od mene...
 
Odgovor na temu

bkaradzic
Branimir Karadžić
ArenaNet
Seattle, WA

Član broj: 14953
Poruke: 1630
*.socal.res.rr.com.

Sajt: https://github.com/bkarad..


+11 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 08:11 - pre 207 meseci
Citat:
Isto tako mnogi su ovde pricali na es kako je jugo najgori auto ikad napravljen, a da pri tome nisu ni seli jednom u njega a kamoli provozali ga, i kako on moze da zna da je jugo najgori auto?? na osnovu cega, price drugih ljudi,ma daj molimte...

Jugo i jeste najgori auto ikada napravljen. Vozio sam, i vozio sam se u tom đubretu od auta. ;)
Nabroji sve automobile koji se trenutno u proizvode legalno, a da su lošiji od Juga?

 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl-2.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 12:32 - pre 207 meseci
Citat:
hakinen
Pazi nisu svi ljudi isti, neko uziva da vozi i auto star 20 godina, koji je u ekstra ocuvanom stanju, jel je jubitelj takvih automobila...


Onaj ko vozi 20 godina star auto nije ljubitelj već ga je muka naterala da vozi auto star 20 godina...

Onaj ko voli starije automobile uzima auto star više od 30-40 godina, što bi sada bilo nešto ekvivalentno radnim sedamdesetim, pa starije od toga... Sve preko toga je proizvod čiste nužde...


A ako i ima neko ko voli da vozi neku kantu iz '87, on spada pod domen statističke greške među vozačima takvih automobila, a ne pravila...
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.185.*



+558 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 12:41 - pre 207 meseci
Pa dobro bre majku mu, jel mozhe taj partikularni identitet nekako da se svede na razumnu meru? Chini mi se da je veci osnov za pricu to sto tek par procenata postenih i uglednih bizmismena i njihovih podrepasa moze da sebi bez odricanja kupi automobile dostojne 21 v.

P.S. Kažu da su čuda svijeta piramide afričke, kažu da su čuda svijeta velike rijeke Indije, al' nijedno čudo nije bilo ravno onome, kad je stari uparkir'o u bašču Jugu 45...
 
Odgovor na temu

~Vojvoda

Član broj: 33831
Poruke: 578
*.dial.cpe.InfoSky.Net.

Sajt: tuningpower.web1000.com


+2 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 12:59 - pre 207 meseci
Citat:
ventura: Onaj ko vozi 20 godina star auto nije ljubitelj već ga je muka naterala da vozi auto star 20 godina...

Onaj ko voli starije automobile uzima auto star više od 30-40 godina, što bi sada bilo nešto ekvivalentno radnim sedamdesetim, pa starije od toga... Sve preko toga je proizvod čiste nužde...


A ako i ima neko ko voli da vozi neku kantu iz '87, on spada pod domen statističke greške među vozačima takvih automobila, a ne pravila...

Pazi, nije bas sve tako, ima i izuzetaka, recimo, fiat 1300, svima nama poznat, ja ga vidjam po ulicama i to u 2 verzije, lepo sredjeni oldtimer ili x-treme trash mashina, tako da ne mora da znaci.
Vidjao sam cak i neke koji nisu sredjivani vec su dobro ocuvani,prvenstveno mislim na limariju i enterijer....

I da budem iskren, i meni se svidjau stara, uredjena i skockana kola, samo sam kratak sa $$$....
Poz!
p.s. a sto se tice yuga, ma ko ga j*be, ta kanta na 4 tocka je cist odraz ljudi koji su ga napravili...
Speed costs money. How fast do you want to go?
http://tuningpower.web1000.com/
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.182.*



+558 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 15:19 - pre 207 meseci
Ma to je tacno, ali i od njih ima gorih. To su ove princeze na zrnu graska za koje ja imam genijalnu ideju, pa svi da zagazdimo. I nemoj da mi je ko ukrao ideju, sve ću da ve tuzim. Kaze ovako. Ja se ne bih smarao priključcima za ipode, nego bih odmah isao na pravu stvar. Zamislite situaciju, vozite negde i pritera vas nuzda, a motela ili kakve slicne ustanove nigde. Znaci sta? Pa morate da zaustavite i da se olaksate pored puta, sto nikako ne dolikuje gospodinu vaseg kalibra. Kako se obicno desava, bas kao za baksuz ima da naidje neko ko ne treba, pa da vas vidi u toj kompromitujucoj pozi, a da ne govorimo o lopovima koji haraju drumovima, koji mogu da vas uhvate spustenijeh gaca pa da vam odvezu vaseg ljubimca. E zato sam ja smislio sediste sa ugradjenim klozetom na dugme kojim upravlja kompjuter. Kad vas pritera, samo pritisnete dugme, i ono se ispod vas otvori rupa u koju mozete da se komotno olaksate u posebnu za to dizajniranu komoru za jednokratnu upotrebu. Po obavljenom poslu, ukljucuje se automatski ispirac pozadine, rupa se zatvara, zatim se uključuje sušač sa toplim vazduhom koji vam osuši intimne delove tela, pa ide sprej sa bademovim uljem kojim se prskaju isti, onda ide izbacivanje vazduha iz kola mocnim ventilatorom, i onda se u kola prska dezodorans, sve to automatski. Sad moze da se ta moja ideja dalje razradi dodavanjem posebne odece za voznju koji ce se isto automatski otvarati dole i pozadi itd, sto su sve trivijalnosti. Poenta je da ce od trenutka kad realizujemo ovu moju genijalnu ideju svaki fensi in nobles baja koji drzi do sebe pored prikljucka za ipod i depilatora za pupak, obavezno da trazi da mu se u kola ugradi i ovo sediste, a posebno rafinirana gospoda ce sva sedista u kolima zameniti ovim nasim sedistima. I tako cemo mi da postanemo gazde.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 15:25 - pre 207 meseci
Daj o'ladi malo mašinu, je l' to osnivaš neku sektu, pa nalaziš za shodno da na svakoj temi do besvesti propovedaš jedno te isto?
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.185.*



+558 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 16:49 - pre 207 meseci
Pa ne znam, a jel' isto pitanje vazi i za ove ajpod - talibane? Ne vidim da si njih to pitao, to za sekte, i za propovedanje jednog te istog na svakoj temi. Ako uzmes u obzir koliko su zadrti cim im neko kaze nesto suprotno od onoga sto su oni umislili, sumnjivi su oni meni. Zasto onda primenjujes dvostruke arsine, jedan za mene, a druge za njih? To sto drugi u strahu od banovanja ili brisanja nece da napisu nesto slicno kao ja, ne znaci da to isto ne misle. Evo, da iskoristim priliku da ti se izjadam, do pre nekoliko godina nisam mislio da je moguce da neko moze vise da me nervira od onih tadasnjih krivomozgica sto brane to sta su vec branili. A onda je dosao peti oktobar pa su se pojavili ovi eksperti sto se pored ostalog razumeju eto i u kola 21 veka. OK, eto, Jugo ne valja i niko nikad nije ni tvrdio da valja. Cak je bio gori i od stojadina. Ako i ima nesto zbog cega Jugo valja, to su jeftini delovi i opravke. I treba Zastava da predje na trzisnu proizvodnju, niko to ne spori. Ali brate, ajpodi, blututi i kriterijumi za 21 vek... Ja bih pre rekao da su oni koji pisu o tim priključcima za ajpode u kolima promasili i mesto i vreme, a boga mi i planetu. I to ne samo ovde u Srbiji, nego bilo gde na svetu. Ovi sa Jugom su jos i dobri. A ti sta mislis?

I sta fali mojoj ideji za klozete? To je toliko blesavo da ne mož' da ne upali. Svaki fensi pomodar je naš da ga ošišamo. Zamisli reklamu, sedi tip u kolima bez naseg sedista, unezvereno gleda levo desno, graske znoja ga oblile, ne zna sta ce od muke, a kraj njega prolazi baja koji ima nase sediste sa izrazom blazenstva sa licu, i onda ide neki efektni slogan, to ce da smisle ovi eksperti.
 
Odgovor na temu

RAMBRAKER
Beograd

RAMBRAKER
Član broj: 81496
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 17:22 - pre 207 meseci
A otkad si ti strucnjak za automobile?..........uf, zaboravih, pa ti si strucnjak za sve !
Po cemu je kec bio bolji od juga ?

Svaka roba nadje svoga kupca .

"Anyone can modify an American 5 - 6 liter engine. Only a true artist can get the maximum of a small engine,
and a small engine in a way remembers this." (Camillo Alquati, famous Italian tuner)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.185.*



+558 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 17:45 - pre 207 meseci
Pa ni ovi drugi nisu strucnjaci, pa nista. Ni ja nisam strucnjak za sve, samo za krivomozgice i mracne dubine bolesnih im umova. Po cemu je kec bolji od juga? Pa po tome sto ima cetvora vrata za ulazenje, a i masina mu je jednostavnija pa se lakse popravlja. Ostalo i tako nije vazno. Ovo za robu se slazem, posebno ako je neka glupost. Sto je nesto gluplje i nepotrebnije, to vise kupaca ima. Prema tome, nase sediste sa klonjom bi bilo pravi bum. Vi se samo smejte, ali videcete posle kad jednog dana neko to napravi, kao sto svakakve ludosti prave i prodaju u ovom napretku, posle ce vam biti krivo sto niste slusali ludog Leslija. To mi je hvala sto vam dajem ovako genijalne ideje za dzabe.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 17:46 - pre 207 meseci
Citat:
Lesli Eldridz:Ali brate, ajpodi, blututi i kriterijumi za 21 vek... Ja bih pre rekao da su oni koji pisu o tim priključcima za ajpode u kolima promasili i mesto i vreme, a boga mi i planetu. I to ne samo ovde u Srbiji, nego bilo gde na svetu. Ovi sa Jugom su jos i dobri. A ti sta mislis?


Čovek koji je to spomenuo živi u L.A.-u pa mogu i da shvatim, mada ne mislim da je hteo da kaže da je to pod moranje. Imaš gomilu temu na AutoZone-u o kupovini automobila i niko nije navodio iPod kao prioritet, tako da ne vidim kako si ti odjednom generalizovao toliko, da ispada da se svi otimamo za isti. Mada ne znam da li posećuješ išta na ovom forumu osim MadZone-a.
O tvom izumu ne bih da polemišem... biću sâm sebi smešan. Mada ne brani ti niko da ga patentiraš, samo napred.
 
Odgovor na temu

RAMBRAKER
Beograd

RAMBRAKER
Član broj: 81496
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 17:51 - pre 207 meseci
Kako mislis jednostavnije masina, to je POTPUNO ista masina kao kod juga ! Kec je potpuno isti kao jugo sem sto ima cetvoro vrata i sto je malo veci ali nikako nije laksi za upravljanje zato sto je za nijansu kabastiji od juga a ima istu "masinu" .
"Anyone can modify an American 5 - 6 liter engine. Only a true artist can get the maximum of a small engine,
and a small engine in a way remembers this." (Camillo Alquati, famous Italian tuner)
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina15.04.2007. u 18:11 - pre 207 meseci
Citat:

Po cemu je kec bio bolji od juga ?


Tako ti se cini kada ne uzimas u obzir i vreme kad je auto napravljen. Tehnologija iz sedamdesetih nije za osamdesete, naravno.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zbogom YUGO ! Prestaje proizvodnja yuga posle 20 godina

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 16110 | Odgovora: 56 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.