Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koncert u Indjiji?

elitemadzone.org :: MadZone :: Koncert u Indjiji?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 51184 | Odgovora: 178 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 14:26 - pre 204 meseci
Trebali su onda tražiti više love - došlo bi manje ljudi, ali bi se verovatno bolje proveli.
 
Odgovor na temu

Shoshone

Član broj: 17792
Poruke: 127
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 14:35 - pre 204 meseci
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Kao sto rece momak - obavestenje kao da je pisao neki politicar..Podseca me na slobino vreme
I sad smo mi ovce, i popili smo pricu LOOOOOOOOOL
Ispada kao da su se teleportovali sa nekog drugog kontinenta pravo na stejdz i kada su videli masu - pozlilo im je...
Nesto se ne secam da sam ikad cuo da je nekom pozlilo kada je video kolicinu publike na svom koncertu...Mozda nikad nisu svirali pre 100K ljudi?! Ako nisu - kako su onda oni najveca rok artrakcija danasnjice? LOL
Kakva gomila gluposti na jednom mestu. LOL

 
Odgovor na temu

Shoshone

Član broj: 17792
Poruke: 127
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 14:37 - pre 204 meseci
Citat:
Slobodan Miskovic: Jel tacno da je na zadnjoj strani ulaznice pisalo:

"Donosilac ulaznice odriče s prava na tužbu u slučaju gubitka, oštećenja i nezgoda, prouzrokovanih na bilo koji način pre, tokom trajanja ili nakon završetka priredbe"

?

Da, pishe to.... Evo bas gledam kartu..Mrzim me da je skeniram, ali ako bi te to ucinilo sretnim - skeniracu je :)
 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
89.216.210.*

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 15:07 - pre 204 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Jebem ga - value for money, 2700 din je 33 EUR - koliko znam, cene karata za RHCP su obicno bar 3-4 puta vece - mozda im nije bilo dovoljno love ;-)


Nije vazno kolika je cena karte ako su oni dobili pun iznos za svoj nastup. Mozda je karta bila 5 puta jeftinija nego na drugim njihovim koncertima ali je bilo 5 puta vise ljudi tako da mu dodje na isto.


Citat:
Slobodan Miskovic: Jel tacno da je na zadnjoj strani ulaznice pisalo:

"Donosilac ulaznice odriče s prava na tužbu u slučaju gubitka, oštećenja i nezgoda, prouzrokovanih na bilo koji način pre, tokom trajanja ili nakon završetka priredbe"

?


Vidi se da su se na vreme spremili za pljacku, svaki detalj su lepo isplanirali...
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.179.*



+35 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 15:10 - pre 204 meseci
He he he nija ta ekipa zavrsila u corci tek tako.A onda su poceli da trucaju o politickom procesu!

Od svih dosadasnjih verzija, i opravda(va)nja nemilog slucaja(iz koje kujne stizu price o nevremenu i o tome da je Entoniju pozlilo, sta mislite) najblize istini mi se cini ona prica o muvanju sa brojem karata.
 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 15:11 - pre 204 meseci
@vindic8or,
Citat:
uglavnom se svi trude da im zvuk na svirkama bude sto kvalitetniji i blizi, ako ne isti onom sto su imali na ploci. trude se da i pesme strukturno budu odsvirane identicno albumu sa svakim akcentom ispracenim do poslednje off beat note.

Postoji rad u studiju, postoji live nastup - svaki sluzi svojoj svrsi. Da ne idemo u off topic, ne slazem se sa tobom.

Citat:
kapiram da biste svi bili u fazonu da je koncert bio do jaja, samo prekratak da nije bilo te kise...

Nego sta. K'o da su od secera. Hoze Karerasu ne smeta da se vraca po najgorem pljusku (a ni publici) po pet-sest puta, a ovi su toliko hot, pa da se ne o'lade. Cute. Very cute.

Hint: Nestalo para, nestalo muzike.

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7176 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 15:19 - pre 204 meseci
Citat:
_djevojka_
Postoji rad u studiju, postoji live nastup - svaki sluzi svojoj svrsi. Da ne idemo u off topic, ne slazem se sa tobom.


Ti se upravo raspravljas o produkciji sa covekom koji je muzicki producent :-)

Vindic8or je rekao da se RHCP trude da njihovi live nastupi budu sto vise u "punk" tj. garaznom fazonu, dok mnogi drugi pokusavaju da na live nastupu sto vise iskopiraju studijski aranzman koristeci mnogo vise pomoci sto elektronike sto dodatnih ljudi na i oko stage-a.

To ne znaci da live nastup i studijski rad treba da budu / ili su - isto, vec je poenta u tome da RHCP ulazu mnogo manje truda u sofisticiranost aranzmana na koncertu, iz razloga koji su vec navedeni.

Kapisci?

Za pare i muziku si 100% u pravu - karta 30 EUR, RHCP su odsvirali ono sto misle da vredi te pare... jbg, ako neko ocekuje vise, zeznuo se sto je otisao - RHCP su bili RHCP, e sad sto neki ocekuju mnogo vise od njih - to je stvar licnih ocekivanja ;-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

scrip

Član broj: 30012
Poruke: 96
*.cpe.vektor.net.



+3 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 15:22 - pre 204 meseci
Veoma mi je drago sto na kraju nisam otisao na koncetr, fest, whatever...Cim sam cuo da ce se 'cert odrzati u Indjiji???, rekao sam sebi Hell no!
Nemam nameru da ovom prilikom omalovazavam niti opstinu niti grad Indjiju, ali stvari stoje otprilike ovako.
Organizujes koncert jedne od, ako ne cak i najvecih rock grupa trenutno u svetu, u gradu za koji je dobar deo ljudi koji je dosao na isti, prvi put cuo kada je obljavljen njihov dolazak. Ok, u pocetku mi se ideja promocije malih gradova i svidela, ali ne bre sa Pepresima?!?!? Ok bi bilo da ti organizujes neki cert za 15-20 hiljada, a ne odmah za 100k ljudi i to u sred neke njive. E onda gledam na b92 gradonacelnika Indjije, cini mi se da se preziva Jesic, u emisiji Lune Lu, nekih 2-3 meseca pred koncert. Pocele su pripreme, buldozeri, sve se kopa, ultra, cak mi je i delovalo da ce uspeti da to haos organizuju, izasfaltirali putnu mrezu, parking, posuli nemam pojma sta po zemlji da ne bude blata... Pa dobro, vidim ljudi rade, ali o5 nema sheme da se cimam do Indjije. E onda organizovali smo prevoz, birajte voz, autobus, avion... ups. ovo zadnje nije bilo , sopstveni auto... A Pepersi stizu chopperom! Wow! E onda sam vec poceo da zalim sebe sto cu propustiti ovakav spektakl. Plus, gos. Jesic kaze kako ce biti organizovano nadgledanje putnih pravaca, poljske ambulante, saobracajci, redari, drz-nedaj, i na kraju, svi oni koji se odluce da dodju kolima, nema frke, parking 10k mesta, plus brzo ukljucenje/iskljucenje na auto-put.
I tako ja zalim sto ne idem na Peperse, jbg, ispiti su bitniji , sve dok nisam procitao predjasne komentare... Mogu samo da kazem da mi je zao svih ljudi koji su se bezveze iscimali, ali i da sam siguran da se onaj procenat(predpostavljam manji) koji je uzivao u svemu, super proveo. Otprilike je zakazala organizacija, koja je ljudima prodala pricu sa koncertom + green festom, i istovremeno se ogradila od toga da je koncert trajao suvise kratko, jer su oni u stvari gostovali na green festu, a nisu imali svoj 'cert. A ta prica, pozlilo Anthony-ju, mislim, cista glupost, ma makar ga izneli na nosilima, i sa sve infuzijom, ima da peva 2h ako je potpisao ugovor. U suprotnom koncert se odlaze, vrati pare ili ponovi nastup.
P.S.: Rado cu doci u Indjiju u turisticku posetu, ali na festivale, koncerte i slicno, nazalost jos uvek ne.



 
Odgovor na temu

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.3dnet.co.yu.



+43 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 15:34 - pre 204 meseci
Ljudi se u zemlji zavaravaju, otisao je Sloba a dosli su isti ljudi samo sa drugacijim imenima, sve te izjave super urban cool ljudi iz Exita su najgore demagogije koje se kose sa elementarnim logickim pravilima. To je napravljeno da pojedinci uzmu pare i to se vidi iz aviona, cela organizacija je bila jad i beda, po medijima su pricali lazi da bi na kraju uzeli i poslednji dinar ovoj sirotinji jer su svi zeleli da se opare od ovog "palanackog" dogadjaja. Cak su i ljudi koji prodaju suncokret/semenke naplacivali 10x vise nego uobicajno. Mada opet RHCP su takvi na svim koncertima i ja ne znam sta to vas cudi, cinjenica jeste da su svirali 3-4 pesme manje ali gde god da odu se tako ponasaju, sem verovatno u Kaliforniji jelte.

Gledao sam par njihovih koncerata po Evropi i mogu vam reci da je bilo sasvim slicno ovom u Srbiji, dosli odsvirali i otisli kuci bez pozdrava, ti ljudi sviraju iskljucivo da bi uzeli koju kintu i ne zanima ih uopste publika, ali opet to je nesto sto se tice njihovog morala.

Sad mogu ljudi da vide da se ljudi iz Exita isto ophode prema narodu kao i "bivsi rezim", da je B92 isto sto i RTS 90. i da se nista ne menja vec se samo okrece i menja boje. Ti koji su se borili protiv onog pljackaskog rezima sada sprovode isto to, samo su se zamenile uloge po principu "sjasi Kurta da uzjase Murta".
 
Odgovor na temu

Shoshone

Član broj: 17792
Poruke: 127
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 15:34 - pre 204 meseci
Citat:
Shoshone: Da, pishe to.... Evo bas gledam kartu..Mrzim me da je skeniram, ali ako bi te to ucinilo sretnim - skeniracu je :)

Zaboravih da napisem - sve karte koje su ovog dizajna - Sisters Of Mercy, RHCP, Diorama etc isti je text na zadnjoj strani :)
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
*.dip0.t-ipconnect.de.



+10255 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 15:37 - pre 204 meseci
Ma sasvim se slažem sa scrip-om. (Iako nisam bio na koncertu)
Na kraju krajeva, ČEMU SVE TO ? Mislim ZAŠTO organizovati koncert u Inđiji ? Ne bih da potenciram Bgd, ali brate normalno je da je veliki grad saobraćajno i infrastrukturno maksimalno povezan. Mnogo je lakše nekom iz na pr. Bora da dođe u Bgd nego u Inđiju ! Da ne pričam o nekom ko bi došao iz Sofije, Temišvara. Em bi bilo više ljudi na koncertu, em bi se koncert mnogo lakše i jeftinije organizovao, em bi publika bila zadovoljnija. A na kraju krajeva, da RHCP držali koncert u Bgd bili bi na 5 min od Hayata / Intercontyja, što je i njima znatno bolje.

Dakle, zna li neko da mi odgovori: čemu sve to ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

scrip

Član broj: 30012
Poruke: 96
*.cpe.vektor.net.



+3 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 15:40 - pre 204 meseci
Citat:
staticInt: po principu "sjasi Kurta da uzjase Murta".

Sjasite Pepersi, da uzjase Exit...



 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.179.*



+35 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 15:48 - pre 204 meseci
Citat:
Java Beograd:

Dakle, zna li neko da mi odgovori: čemu sve to ?


He he , pa organizatori su dobili poljance besplatno (kako neko rece) a konfiguracija terena omogucava lako sletanje helikopterom, pa eto... :-)
 
Odgovor na temu

scrip

Član broj: 30012
Poruke: 96
*.cpe.vektor.net.



+3 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 15:55 - pre 204 meseci
Citat:
kelja: He he , pa organizatori su dobili poljance besplatno (kako neko rece) a konfiguracija terena omogucava lako sletanje helikopterom, pa eto...

I promocija Srpskog naroda kao ne kanibala i ne divljaka, te pruzanje publici zadovoljstva da gledaju jedan takav "spektakal".



 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.179.*



+35 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 16:13 - pre 204 meseci
Pa da, to sam hteo da dodam, sve sto Exitovci rade je u stvari borba za, da prostite, 'nasu stvar' pa zato im treba i progledati kroz prste kad su 'sitna' muvanja u pitanju. Ipak su tu na prvom mestu patrijotski razlozi, promocija Nove Srbije (ne stranke nego ideje:)),jedne drugacije, koncertno aktivne i politicki korektne Srbije, i to sve...u paketu- za male pare-pa sta bismo mi vise???
 
Odgovor na temu

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.dialup.neobee.net.



+226 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 16:54 - pre 204 meseci
Citat:
kapiram da biste svi bili u fazonu da je koncert bio do jaja, samo prekratak da nije bilo te kise...

ne, nego da je koncert bio do jaja, bili bi u fazonu da je bilo odlicno ali je malo padala kisha na kraju... RHCP SU SRANJE (ovo ide u potpis )

@kelja: ta 'borba' exitovaca mi je izashla na ushi vec... shta su oni, neki partizani? oni ce da prave 'novu srbiju'? neka hvala, video sam kako rade...i na exitu i sad sa rhcp....
ako si bio sarkastican onda nishta
'rani bota pa šalji na forum
 
Odgovor na temu

gordon_beneth
BGD

Član broj: 104526
Poruke: 192
*.adsl-1.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 17:02 - pre 204 meseci
Hehehe
Dobri su ovi poslastičari...
Entoniju pozlilo hehehe
Možda je jeo pljeske u "Osami" :-)
/(bb|[^b]{2})/
 
Odgovor na temu

Nenad Vranjanac
nbg

Nenad Vranjanac
Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.opera-mini.net.



+3 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 17:19 - pre 204 meseci
heh, odma se setim egzita gde su redovno pustali one indoktrinirajuce spotove "ne dam egzit" i ono kako su im smetali i branili a oni nisu poklekli samo zbog nas.
pomislim- danas ne moz vise ni carape da kupis da ti neko ne valja glupe price. sad mi je zao sto nisam bio, da mogu sa punim pravom sve da ih napljujem.
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
Odgovor na temu

blastbb

Član broj: 101015
Poruke: 7
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 17:44 - pre 204 meseci
Spomenu neko ovog Ješića, a kad otkazaše koncert Stonsa na hipodromu on odma navalio da je jedina lokacija gde bi mogao da se održi koncert livada kod Inđije. Da su tamo pomerili, garant bi sad Stonsi opet otkazali.
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?28.06.2007. u 19:35 - pre 204 meseci
I to najjace pozlilo mu od mase?! :D nisu ocekivali toliko ljudi, bila im buka?! :D

Daj bre... kakva trash prica!

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Koncert u Indjiji?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 51184 | Odgovora: 178 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.