Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

D-LET klima(sam bi ugradio,jer je ugradnja preskupa)

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: D-LET klima(sam bi ugradio,jer je ugradnja preskupa)

[ Pregleda: 3761 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

amater2404
aleksandar

Član broj: 104890
Poruke: 79
*.dip.t-dialin.net.



Profil

icon D-LET klima(sam bi ugradio,jer je ugradnja preskupa)30.06.2007. u 11:19 - pre 203 meseci
Pre par dana sam kupio split klimu D-LET KF-25 GW/HB,9000 btu i samo je za hladjenje(meni ni netreba vise)!

Mene interesuje dali bi ja to mogo sam da ugradim a da nemam velikih problema,odnosno ja cu je sam ugraditi ali me interesuje posto mi je stan u potkrovlju jel spoljna jedinica moze da stoji ispod krova(jer ove svabe nedaju da se montira na krov,kazu preopasno) i dali ja mogu da sprovedem crevo ze kondezovanu vodu od unutrasnje jedinice nagore pa onda napolje(crevo cu produziti),jer nebi hteo da vodu skupljam u stanu!

Kad bi to odradio spoljna jedinica bi mi bila na tavanu a unutrasnja u spavacoj,bakarne cevi imam dovoljno(3 metra svaka),a crevo za odvod vode kao sto sam reko moram da produzim!

Interesuju me vasi saveti sta da radim i jel moguce to sve da odradim kako sam ja zamislio(mada kako je hladno u ovoj nemackoj izgleda ove godine mi nece ni trebati klima)!

Unapred hvala svima!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2921 Profil

icon Re: D-LET klima(sam bi ugradio,jer je ugradnja preskupa)30.06.2007. u 22:10 - pre 203 meseci
http://www.elitesecurity.org/p1623834
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: D-LET klima(sam bi ugradio,jer je ugradnja preskupa)

[ Pregleda: 3761 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.