Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vreme je da Freakujemo policiju

elitemadzone.org :: AutoZone :: Vreme je da Freakujemo policiju

Strane: << < .. 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 563347 | Odgovora: 1783 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju23.10.2007. u 10:28 - pre 201 meseci
Elem bio sam danas kod sudije ponovo ( po 5 put na suceljavanje ) i naravno policajac se nije odazvao pozivu, ali ni poziv nije primio!
Na moj zahtev da se obustavi postupak, sudija je rekla da to nije po zakonu i da nece da obustavi postupak, vec ce jos nekoliko puta da zakaze suceljavanje!?
Sta raditi dalje?
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

VULETJ
jovan vuletic
serviser
ada

Član broj: 57279
Poruke: 209
*.adanet.co.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju23.10.2007. u 21:27 - pre 201 meseci
@HAKINEN

Pa mislim da bi ti neki pravi advokat trebao,predloziti sta da radis.

Ja ne znam koliko mozes uticati na sudiju,ali ako OSL nije primio poziv,sudija je duzan da obavesti o tome drugu stranku,te bi uz neki dokaz mogao da pokusas da je nateras da ti prizna troskove,dolaska,napustanja radnog mesta i
odlaganja nekog sluzbenog puta koji te mnogo kosta-odnosno mora te obavestiti o odlaganju rasprave ili da u sluca-
ju neopravdanog izostanka,donese resenje u tvoju korist.
TAJ SUDIJA OCIGLEDNO NIJE POSTEN,ALI IZ LICNOG ISKUSTVA,TVRDIM TI DA IMA VEOMA PUNO NEINTELIGENTNIH,
GLUPIH I LOSIH SUDIJA,kojima jedino taj papir o STRUCNOJ SPREMI vredi,ali on kao osoba i sudija ne vrede NISTA.

Sudija pri slanju poziva mora da dobije potvrdu da je OSL primio,cak ima pravo i obavezu po zakonu o Obligacionim
odnosima(MISLIM da je to to) da se obrati Stanici milicije radi upucivanja poziva svome radniku-OSL-u.

Sudija moze da odugovlaci predmet u tvoju korist,i dolazi do tzv.zastarevanja slucaja i predmet se odbacuje,a mislim da je to 2 god.Treba neko da proveri ovo.

Mislim da MORAS uzeti nekog advokata,sto kosta,ali da stavis tacku,ili se ovako nekako bori,ili trazi izuzece Sudije,jer
nevodi dobro postupak ili cuti i setaj se po raspravama koje se stalno odlazu.


vj
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju23.10.2007. u 22:04 - pre 201 meseci
Ja mislim da ovaj moj primer samo potvrdjuje koliko nam je "nezavisno" sudstvo!
Znaci sudija u sustini radi na stranu mupa, tj na stranu drzave, jedino sto ne moze da donese resenje bez saslusavanja svedoka!
Raspitacu se bar kod nekog advokata sta dalje!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

VULETJ
jovan vuletic
serviser
ada

Član broj: 57279
Poruke: 209
*.adanet.co.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju24.10.2007. u 10:33 - pre 201 meseci
@hakinen

Prvo mozes i ti imati svedoka.Drugo ne mora Sudija pozvati na suceljavanje,jer ako ima mater.dokaza o tvojoj krivici,
ili pak imas i ti svedoka,cak i sa suceljavanjem Imas REC protiv RECI,OSL kao jedan svedok i ujedno podnosioc prijave,
MUP-u a ovaj dalje sudskim organima,a onda i tvoja rec pa i rec nekog tvog svedoka.

TAJ SUDIJA JE LOS I PREDMETI MU SE ODUGOVLACE,PA TRAZI IZUZECE njega ili nje.
I Napisi podnesak predsedniku sudu u kome ga obavestavas o odugovlacenju postupka od strane Sudije,i navedi
da ces isto podneti i Ministarstvu pravde,jer doticni Sudija ti je naneo materijalnu i moralnu stetu pozivajuci te
na raspravu a znajuci unapred da druga strana nije ni primila poziv,pa si morao da odlazes vazna putovanja i pos-
love itd.......
Navedi da druga strana verovatno osim same Reci nema drugi argumenat za tvoj prekrsaju pa izbegava sud 5 puta.

Mislim da mozes pritisnuti Predsednika Suda,jer on je nadredjeni ovome,pa ce ovaj zavrsiti sto pre postupak.
Svakako,ako ti zato negativno da resenje,sledi ti dalje ZALBA ..itd...
vj
 
Odgovor na temu

svaba1
Srbija

Član broj: 107420
Poruke: 3
212.62.45.*



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju24.10.2007. u 19:20 - pre 201 meseci
@hakinen

Postoji mogucnost urucivanja poziva i preko staresine organa gde taj OSL radi, ako se i tad ne pojavi trazi da ga privedu kao sto bi tebe priveli da se ne odazivas pozivima i naravno trazi troskove do kojih je zbog odugovlacenja, koje nije tvoja krivica. Usput, kako sudija zna da ovaj nece da se odaziva pa ce on da ga zove vise puta?

pandur
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju24.10.2007. u 22:13 - pre 201 meseci
Da li bi na sladecem suceljavanju znacilo da pozovem svedoka, da nije kasno za svedoka?
U sustini bio je svedok samnom u kolima, ja do sad nisam to pominjao!?
U sustini je.... troskove, najbitnije je da se predmet obustavi i da nema kazni, a sto se tice troskova, ako placaju autobusku kartu, dobicu 200 dinara...da se cimam za 200 kinte!?
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

VULETJ
jovan vuletic
serviser
ada

Član broj: 57279
Poruke: 209
*.adanet.co.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju25.10.2007. u 00:03 - pre 201 meseci
@HAKINEN
Moram ti napisati,kao da ne citas neke nase odgovore.

Postavljas pitanja,kao da smo mi svi bili pored tebe pa znamo sta se desavalo kod Sudije.
Dali je odrzana rasprava?
Dali su od tebe uzeti podaci i izjava?
Dali si dosada imao prilike da Sudiji das izjavu da postoji svedok,ili si propustio?
Sve su to pitanja koja samo ti znas.Iako bih zeleo da ti pomognem,sa ovoliko mnogo nepoznanica,najbolje da se obra-
tis nekom advokatu,bar za Savet,pa dalje cini sto mislis da ti je najbolje.
Dao sam ti neke predloge,kao i drugi.ako neznas svoju situaciju niti predloge da iskoristis,eto ti nekog advokata-bar samo za Savet.
A sto se tice 200 din ili bilo koliko,ili se odluci da se smaras,kao i nas sto davis,ili trazi pomoc od predsednika Suda ili
nekog advokata,,A BAS TI LEPO OBJASNIH.Pa ako ti to nije pomoglo,da delujes pravno i bezbolno onda........??????/....

Jeste Forum za diskusiju i pomaganje,ali kada neko iznese uopsteno,nejasno,bez cinjenica,podataka i parcijalno nas
gadja raznim pitanjcima,nemogu ti tako niko da pomogne.
Pisemo sta je u praksi,sta je pravno,a ti izvoli i to iskoristi,ako ne znas,ima ko je strucan za to ili se davi sa Sudijom,
za koga sam vec pisao kakav je.
Ajd

vj
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju25.10.2007. u 12:22 - pre 201 meseci
Dobro moja greska, al mislim da se neke stvari podrazumevaju! No da odgovorim!
Prvi put sam dobio poziv jos pre godinu dana, i tad sam otisao kod sudije, dao iskas koji je pribelezen i ja sam taj iskaz potpisao( znaci ono taj i taj od oca tog i tog rodjen tad i tad.....pa me je onda sudija ispitivala, sta je bilo, kako je milicajac postupio, gde je on tada bio, dal je imao preglednost nad situacijom....)!
Nakon toga sam dobijao samo pozive na suceljavanje, na koje se milicajac nije odazivao, i ja sam svaki put potpisivao izjavu da sam dosao u tacno zakazano vreme, a da se milicajac nije odazvao!
Znaci nit me je ko pitao za svedoka, nit sam ja rekao da postoji, jel se pod utiskom ( bio mi je prvi put da idem kod sudije za prekrsaje) verovatno i zaboravio da napomenem da je postojao svedok!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

VULETJ
jovan vuletic
serviser
ada

Član broj: 57279
Poruke: 209
*.adanet.co.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju25.10.2007. u 17:55 - pre 201 meseci
@HAKINEN
Ne razumem da je te sudija sve pitala,a nije pitala dali je jos neko bio sa tobom????.....?????
No taj propust mozes da ispravis na sledecoj raspravi,i kazes da nisi znao da ce se ovo toliko odugovlaciti,ili cutis,
pa ti je to veoma jak osnov za zalbu ako bude na tvoju stetu resenje.

I OPET DA TI NE PONAVLJAM,NAPISI DOPIS PREDSEDNIKU SUDA DA TAJ I TAJ SUDIJA NE VRSI FUNKCIJU PO USTAVU,
BRZO,EFIKASNO,NE STVARAJUCI STRANKAMA BESPOTREBNO TROSKOVE(Mislim da je clan 32 ili 23)Bas na ovoj temi je
mislim SSIMIC napisao koji je ustav i clan, kao i zakon o Sudijama.

Procitaj i to pa napadni sudiju za odugovlacenje postupka,jer ona ne odugovlaci,vec bezveze zakazuje rasprave a unapred znajuci da jedna stranka nije primila poziv.A Poziv ona moze i mora uruciti MUP-u ako vec ovaj ne dolazi,
Ili mozda zeli da okonca postupak kao zastareo,ali zasto onda zakazuje raspravu???????Ne znam.BORI SE.

Bar imas dosta predloga pa navali.

vj
 
Odgovor na temu

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
91.150.120.*



+141 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju29.10.2007. u 20:14 - pre 200 meseci
Koliko vidim, ovde ima dosta pametnih ljudi, kao i onih sto rade u policiji, pa me interesuje jedna stvar. Da li moze radar da snima iz civilnog auta i da radarsku kontrolu vrsi civilno lice?

Pozdrav
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
Odgovor na temu

fodi
BGD

Član broj: 17819
Poruke: 152
*.108.eunet.yu.



+8 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju29.10.2007. u 21:21 - pre 200 meseci
Jedno pitanje za one koji prate izmene Zakona. Konkretno, ZOBS cl.227
Novčanom kaznom od 1.200 do 7.000 novih dinara ili kaznom zatvora do 30 dana kazniće se za prekršaj........
E sad, moju devojku je sudija-ica kaznila sa 9.000 ili 18 dana zatvora (iako na pocetku resenja pise da su joj primanja 21.000 i da je na osnovu clana 37 Zakona o prekrsajima odmerila, ...licne, porodicne i materijalne prilike...)

Da ne duzim, da li su menjali cenovnik za ZOBS cl. 227 i ako jesu gde moze da se nadje, kao i Zakon o prekrsajima.

Takodje me zanima koji je ovo dole zakon, a pogotovu tacka 4. Ako se ne varam, o ovome je ranije bilo reci ali vise vezano za tacku 3.

Član 250
Rešenje o prekršaju može se pobijati:
1. zbog bitne povrede odredaba prekršajnog postupka;
2. zbog povrede materijalnog propisa o prekršaju;
3. zbog pogrešno ili nepotpuno utvrđenog činjeničnog stanja;
4. zbog odluke o prekršajnim sankcijama, oduzimanju imovinske koristi, troškovima prekršajnog postupka i imovinsko-pravnom zahtevu.



[Ovu poruku je menjao fodi dana 30.10.2007. u 08:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ssimic
Srdjan Simic
Novi Sad

Član broj: 4965
Poruke: 58
*.nis-naftagas.co.yu.

ICQ: 9098483
Sajt: www.SrdjanSimic.com


+5 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju30.10.2007. u 07:42 - pre 200 meseci
@fodi

Evo i mene posle duzeg vremena...

Odgovor na prvo pitanje: Cene su se menjale u odnosu na cene u vazecem Zakonu. Novi cenovnik se objavljuje u Sluzbenom glasniku RS. Da li se odluka donosi u vidu Uredbe ili Izmene i dopune Zakona - ne znam. Ali sve mora biti objavljeno u SG RS.

Drugo, Clan koji si naveo, nalazi se u Zakonu o prekrsajima...

Pozdrav
 
Odgovor na temu

fodi
BGD

Član broj: 17819
Poruke: 152
*.pharmacy.bg.ac.yu.



+8 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju30.10.2007. u 13:54 - pre 200 meseci
Pozdrav @ ssimic, tema se bas prosirila, a tu su i "neki novi klinci", jedino nam fale Zorky i Karlito.
LM Zakon o prekrsajima sam nasao, ali nikako izmene i dopune ZOBS-a i cene kazni za cl. 227, koji je minimum, a koji maximum kazne.

Ocu da se zalim na preveliku kaznu, u ime devojke, posto imam iskustva (HEHE) pa sam mislio malo na osnovu Zakona o prekrsajima
Član 252 tacka 5.

"Povreda materijalnog propisa o prekršaju postoji ako je prekršajni propis povređen u pitanju:
5. da li je odlukom o kazni, zaštitnoj meri ili o oduzimanju imovinske koristi prekoračeno ovlašćenje koje sudija za prekršaje ima po zakonu;

a tu si clanovi 253 i 254 istog Zakona. Mozda gresim, ne znam, ali me zanima kako je sudija odredio tu kaznu, i kako je imao uvid u imovinsko stanje, jedino sto zna je plata od 21.000 din. I zasto nije ublazila kaznu, pogotovu ako ranije nije kaznjavana.

Nisam ovde opisao slucaj, tj. kako se sve desilo. Sve u svemu.. ZOBS clan 227 tacka 4 (i cl. 38. isti Zakon, drugi pasus u zagradi). Izlazila je sa parkinka i ...klasika, tip koji ide na dole - desno, je propusta da prodje posto je ispred njega guzva, ona ide gore na levo. Na trotoaru sa njene leve strane je parkiran kamion, koji se neprimeceno povukao posle sudara, ona izlazi na liniju preglednosti i gleda desno, a zatim levo, ali batica koji je preticao celu kolonu, sa njene leve strane, je stize i udara. Srcha, i branici lete okolo, al na srecu, svi zivi i zdravi.

9 soma nije malo, ajde da smanjimo to...

Dobio sam informaciju. Od 3-20.000.
Mnogo brate.

[Ovu poruku je menjao fodi dana 30.10.2007. u 15:58 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vanste
Beograd

Član broj: 133816
Poruke: 18
91.150.103.*



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju04.11.2007. u 17:27 - pre 200 meseci
OK, jedno pitanje o tome koje su moje opcije u konkretnom slučaju. Ja spadam u onu grupu koji su u periodu od dve godine napravili preksaj zbog vožnje u alkoholisanom stanju. Naime pre mesec dana mi je istekla zabrana jer sam imao 0.56 promila, i onda sam nedavno nakon isteka zabrane naduvao 1 promil medjutim nit sam potpisao nista nit je policajac uzeo moju vozacku. On je popunio prijavu i to je to.

1.Sada mene zanima da li je policajac obavezan da mi uzme dozvolu jer mi je za 0.56 oduzeo a sada nije i da li to može u bilo kom obliku meni da ide na ruku ?

2.Meni u svakom slucaju ako se redovno pojavim i sve odradim ne gine zatvor u periodu o 15 do 60 dana. Da li imam neku drugu opciju sem da odem u padinjak i da odsluyim kaznu. Kada zastareva gonjenje i izvršenje u ovom slučaju pošto mi nije jasno.
a.U zakonu o prekršajima kaže da zastareva pokretanje postupka nakon godinu dana od prekršaja, a u svakom slučaju zastareva kada protekne 2 puta onoliko vremena koliko se po zakonu traži za zastarevanje gonjenja. Da li to znači da je pokretanje isto što i gonjenje pa stoga u svakom slučaju zastareva slučaj za 2 godine pod uslovom da ne mogu da me pronadju.

b. A za izvršenje kazne kaže da se kazna ne može izvršiti ukoliko je od pravosnažne odluke protekla 1 godina. U svakom slučaju izvršenje zastareva ukoliko protekne dva puta onoliko vremena koliko se u zakonu traži za izvršavanje kazne. Da li se to odnosi na vreme zastarevanja izvršenja kazne (1god) ili na zakonski period izvršenja (izdražavanja) moje konkretne kazne što je u mom slučaju 15 do 60 dana zatvora?


Voleo bih stvarno da ne odem u zatvor....jos sam mlad ljudi....:(



VAnste
 
Odgovor na temu

Pejacar
Beograd

Član broj: 55571
Poruke: 6
*.adsl.beotel.net.



+10 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju04.11.2007. u 17:58 - pre 200 meseci
Kakav bre zatvor, o cemu pricas?
Uzece ti dozvolu opet na 3-6 meseci (zavisi od sudije) i odrapice ti neku novcanu kaznu.
U zatvor mozes eventualno ako ne platis tu kaznu :)
 
Odgovor na temu

vanste
Beograd

Član broj: 133816
Poruke: 18
91.150.103.*



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju04.11.2007. u 18:45 - pre 200 meseci
Pa nisam siguran a za to imam 2 drugara. Jedan se nasao u istoj situaciji kao i ja i bio kod sudije i sve lepo dao izjavu i priznao i otisao kuci, i ono keva mu otvara postu......i kaze 10 dana zatvora.......keva u komu on u komu.....i decko je 10 dana bio u zatvori doduse .......

A drugom drugaru on je malo jace popio ali ista stvar.....policijski tuzilac...(nije jos bio kod sudije ali je video poziv).....predlaze zatvorsku kaznu od 15 do 60 dana......


Bojim se da i ja ne zavrsim kao oni.....jer zobs kaze u clanu 226...ne znam u kom stavu ali da ukoliko u periodu od 2 godine se ponovi prekrsaj iz tacke 28 clana 226 (voznja u alkoholisanom stanju) daje se kazna od 15 do 60 dana zatvora...mislim tu je zakon veoma jasan.....voleo bih stvarno da ima neki osnov da mogu da dobijem manju kaznu.....mnogo bih voleo

[Ovu poruku je menjao vanste dana 04.11.2007. u 20:21 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao vanste dana 04.11.2007. u 20:21 GMT+1]
VAnste
 
Odgovor na temu

VULETJ
jovan vuletic
serviser
ada

Član broj: 57279
Poruke: 209
*.adanet.co.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju04.11.2007. u 20:18 - pre 200 meseci
@VANESTE
Njabolje da ti odgovori neki pravnik.

Pod 1.: Kako si napisao mislim da ima propust u utvrdjivanju cinjenicnog stanja od strane OSL.
On je morao da ti oduzme dozvolu,i normalno po tvom zahtevu da te odvede na vadjenje krvi.Ako to nije ucinio,mogu se rezultati pobiti + 1-2 svedoka.

Svakako ces moratu malo i lagatt.
Znaci bez obzira na sve ,aparat za utvrdjivanje alkohola,ako ne priznas i ne potpises ZAPISNIK i ujedno i trazis vadjenje krvi, mora da se potvrdi medisinskim nalazom laboratorije u Domu zdravlja.Tako da mozes da pobijas,da
si pio ili bar da kazes da je jedno pivo i to ne celo popijeno vec vise od pola,pa si se zacudio policajcu nakon merenja,pa verovatno ti nije oduzeo dozvolu jer nije bio siguran u aparat,pa i nisi ocekivao nikakvu prijavu.

A, dali si ti zapisnik potpisao od OSL??????

Ipak budi uporan i ne priznaj ni jedno celo pivo,a kamoli vise, i ubuduce zaboravi na alkohol ako vozis,ili zaboravi na auto ako pijes.Ali ako nastavis da se igras sa zivotima drugih onda bas me briga za tvoj i svi cemo navijati da debelo
platis za voznju u pijanom stanju,a tek da ne govorim ako napravis prekrsaj gde bude i poginulih.
Ovo ti je Prijateljski savet.
vj
 
Odgovor na temu

vanste
Beograd

Član broj: 133816
Poruke: 18
91.150.103.*



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju04.11.2007. u 20:49 - pre 200 meseci
@vuletj

ja sam primio zapisnik, i na njemu pise da nisam imao primedbu na to koliko sam naduvao, da sam odbio da potpisem, ali da sam primio zapisnik.

Ma kakav alkohol vise......i prvi i drugi put su me drugari molili da ih vozim kuci, a ja ko ...... ajde vazi vozim vas, sada lepo gospodo nema vise nikoga da vozim i vatajte taksi. I uvek ja u drustvu vozim....e pa bas me briga vise.....neka vozi neko drugi sada...



VAnste
 
Odgovor na temu

VULETJ
jovan vuletic
serviser
ada

Član broj: 57279
Poruke: 209
*.adanet.co.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju04.11.2007. u 21:19 - pre 200 meseci
@VANSTE
Pa odbijanjem potpisa znaci da ne priznajes nametnutu krivicu prekrsaja.Znaci u napomeni ne moras mu diktirati nista jer nisi potpisao,a to sto je napisao da si primio,u bacio ti u auto kroz prozor,lepo procitaj,mozda ces morati da se javis u ODSEK ZA PREKRSAJE pri MUPU,koje po novom postoji radi davanja izjave.
Preostaje ti da molis sudiju da nisi popio,ali iz drustva je drug preterao,pa si morao da ga odneses hitno kuci,pa neka mu roditelji ispiraju zeludac-a ostalo drustvo polupijano i bezobrazno.
I buni se da policajac nije postupio po zakonu,jer ako si imao toliko,morao je da te iskljuci iz saobracaja i oduzme dozvolu,i da si trazio da ti vadi krv,a ovaj nije hteo,cak nije napisao ni u zapisnik da si trazio vadjenje i zato ga i nisi potpisao.Kazu da su ga drugovi pijani psovali pa je namerno podneo zapisnik.Izmisli sam nesto.
Situacija TI NIJE bas sjajna,ali bori se.

vj
 
Odgovor na temu

fodi
BGD

Član broj: 17819
Poruke: 152
*.pharmacy.bg.ac.yu.



+8 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju05.11.2007. u 11:02 - pre 200 meseci
@vaste

..to mora da je neki mnogo gadan sudija kad je tvoje drugare oterao u zatvor, ili su imali mnogo kazni pre toga. Mislim da ces ipak platiti malo vecu kaznu i malo duze ces biti bez dozvole. Mogu i da te posalju na dodatni lekarski pregled u MUP-ovu zdravstvenu ustanovu, gde ce ti reci da si o.k. ali ces morati da dodjes ponovo za godinu dana i da ako napravis jos neko s*****, ode dozvola za ceo zivot. Sve to moze ali ne mora. Drugo, krv se vadi u Institutu za toksikologiju na VMA, i jedino tamo koliko sam ja upoznat. E sad, da se vadis da si popio jedno pivo i da ti je alkohol ostao u usnoj duplji (imam ceo naucni rad na ovu temu) nece ti upaliti jer ce ti sudija reci otprilike ovako ...ja ovde imam cinjenice i njih se pridrzavam, nikakvi naucni dokazi me ne interesuju... bar je meni tako rekao. Sta ti preostaje: ako jos uvek mozes, izvadi duplikat dozvole i nju predaj kad budes morao, a staru koristi, ali samo kad moras i moli se bogu da ne napravis nikakvu glupost i da ako te zaustave ne proveravaju podatke. Da ako te stvarno pozovu u zatvor, u sta cisto sumljam, napises zalbu ili molbu (sta vec) da ti tu kaznu preinace u novcanu.

Kad sta istice ne znam. Mnoge stvari su se promenile vezano za rokove. Ako pokusas da NE primis poziv od sudije, postoji sansa da te navataju kad registrujes kola ili produzavaz L.K., pasos ili kod obicne rutinske provere.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Vreme je da Freakujemo policiju

Strane: << < .. 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 563347 | Odgovora: 1783 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.